Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://cs.wikipedia.org/wiki/Český_svaz_bojovníků_za_svobodu to bude svaz aktivnich sdilecu, siritelu retezovych mailu, fantastu a zhrzenych hrdinu, ruznych Stašků (rozumnej starych sedivych kokotu) a sasku a pravidelnych prispevovatelu i konzumentu parlamentnich listu. Neni clenem i kouzelnik Zito 44? (ciste me domnenky nezakladajici se na zadnych faktech, studiich a podlozitelnych materialech)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
maros jo, já se stanim se snažíme pěstovat. Mám mlýnek, ale spíš to naseká, než namele na prášek.
Mám tam teď Habanero, Jelapeno, Tabasco a ještě něco. Ty nejpálivější nepěstuju, neměl bych využití.


Paul neviem, ako píšem vyššie, normálny elektrický kávový mlynček asi za 20 Euro od Boschu a ide z toho jemný prášok. Tiež som skúšal všelijaké dragon breath, moruga a pod. a rovnaký názor - nedá sa to oddávkovať aby sa to ešte dalo jesť - a to myslím znesiem dosť, keď vidím iných okolo seba. Za vrchol stejne považujem habanero nielen kvôli pálivosti, ale hlavne kvôli takej "ovocnej" chuti i vôni. Moruga mi trebárs vždy trochu smrdela. A kedysi som mal v ruke niečo, čo bolo fakt úžasne aromatické a šlo to až do "kvetova" - bohužiaľ dotyčný mi nevedel povedať čo to je a podľa fotiek to zistiť bolo nemožné... A ešte k tomu mlynčeku - zatiaľ sa mi nepodarilo na ničom zomlieť ganodermu, aby som s tým bol spokojný - vždy z toho bola nejaká forma vaty
Registrovaný uživatel
maros souhlas, Habanero mám taky rád. Mlýnek mám Sencor, něco jako ty...Ale mě to nasekaný na vločky vyhovuje víc, než na prášek. Když s tím kořeníš, jde to na jídle vidět.
Registrovaný uživatel
maros napsal
Paul napsal
maros jo, já se stanim se snažíme pěstovat. Mám mlýnek, ale spíš to naseká, než namele na prášek.
Mám tam teď Habanero, Jelapeno, Tabasco a ještě něco. Ty nejpálivější nepěstuju, neměl bych využití.


Paul neviem, ako píšem vyššie, normálny elektrický kávový mlynček asi za 20 Euro od Boschu a ide z toho jemný prášok. Tiež som skúšal všelijaké dragon breath, moruga a pod. a rovnaký názor - nedá sa to oddávkovať aby sa to ešte dalo jesť - a to myslím znesiem dosť, keď vidím iných okolo seba. Za vrchol stejne považujem habanero nielen kvôli pálivosti, ale hlavne kvôli takej "ovocnej" chuti i vôni. Moruga mi trebárs vždy trochu smrdela. A kedysi som mal v ruke niečo, čo bolo fakt úžasne aromatické a šlo to až do "kvetova" - bohužiaľ dotyčný mi nevedel povedať čo to je a podľa fotiek to zistiť bolo nemožné... A ešte k tomu mlynčeku - zatiaľ sa mi nepodarilo na ničom zomlieť ganodermu, aby som s tým bol spokojný - vždy z toho bola nejaká forma vaty

To uz ale na nic jinyho nepouzivas ne? Pamatuju jak jsem strouhal chilli na prkenku na zeleninu a ovoce a zena ho pak vyhodila a pekne mi zpucovala ze ji pali huba z melounu :-D
Registrovaný uživatel
Koukám že autor MR, co publikoval Keltské mince - typ "kůň-kůň" a Nový typ keltských mincí ze středního Pováží - byl chycenej u opiddia s detektorem v ruce...

a ještě se schovával jako dítě do křoví :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Babiš: Chceme co nejvíc zvýšit penze i snížit daně z příjmu. :-D Volby za dverma
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Koukám že autor MR, co publikoval Keltské mince - typ "kůň-kůň" a Nový typ keltských mincí ze středního Pováží - byl chycenej u opiddia s detektorem v ruce...

a ještě se schovával jako dítě do křoví :mrgreen:

hoď link prosím
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
maros napsal
Paul napsal
maros jo, já se stanim se snažíme pěstovat. Mám mlýnek, ale spíš to naseká, než namele na prášek.
Mám tam teď Habanero, Jelapeno, Tabasco a ještě něco. Ty nejpálivější nepěstuju, neměl bych využití.


Paul neviem, ako píšem vyššie, normálny elektrický kávový mlynček asi za 20 Euro od Boschu a ide z toho jemný prášok. Tiež som skúšal všelijaké dragon breath, moruga a pod. a rovnaký názor - nedá sa to oddávkovať aby sa to ešte dalo jesť - a to myslím znesiem dosť, keď vidím iných okolo seba. Za vrchol stejne považujem habanero nielen kvôli pálivosti, ale hlavne kvôli takej "ovocnej" chuti i vôni. Moruga mi trebárs vždy trochu smrdela. A kedysi som mal v ruke niečo, čo bolo fakt úžasne aromatické a šlo to až do "kvetova" - bohužiaľ dotyčný mi nevedel povedať čo to je a podľa fotiek to zistiť bolo nemožné... A ešte k tomu mlynčeku - zatiaľ sa mi nepodarilo na ničom zomlieť ganodermu, aby som s tým bol spokojný - vždy z toho bola nejaká forma vaty

To uz ale na nic jinyho nepouzivas ne? Pamatuju jak jsem strouhal chilli na prkenku na zeleninu a ovoce a zena ho pak vyhodila a pekne mi zpucovala ze ji pali huba z melounu :-D


no jasne to sa stalo mne už tiež viackrát :mrgreen: , ale mlynček má vnútro nerezové a stačí vytrieť servítkom, ako píšem - káva, hríby, čili, bylinky - vždy utrieť a dá sa iné
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Koukám že autor MR, co publikoval Keltské mince - typ "kůň-kůň" a Nový typ keltských mincí ze středního Pováží - byl chycenej u opiddia s detektorem v ruce...

a ještě se schovával jako dítě do křoví :mrgreen:


Daj nejaký link.
Registrovaný uživatel
sigur nebývaš tu často, kedysi sme sa bavili o skamenelinách pri Vrbovom - mám to miesto už nájdené - ešte ťa to zaujíma?
Registrovaný uživatel
No, zaujíma, zaujíma. Možem poprosit link? Moj mail by si mal mať.
Registrovaný uživatel
link nie, ale popíšem ti presný príchod až na miesto - však z Jablonice to máš iba "cez kopec" a možno to tam ešte aj poznáš - teraz už musím končiť - večer, alebo zajtra pošlem
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Paul napsal
Koukám že autor MR, co publikoval Keltské mince - typ "kůň-kůň" a Nový typ keltských mincí ze středního Pováží - byl chycenej u opiddia s detektorem v ruce...

a ještě se schovával jako dítě do křoví :mrgreen:


Daj nejaký link.


https://udeska.kr-olomoucky.cz/soubor.php?ude=ude&id=KUOL0B237DC9-0-KUOL0B237DXC&dok=KUOL0B237DC9-0

Tady to máte.. :D taky zábavný čtení plný pohádek.. (Detektor jsem měl vypnutej na poli. Mince jsem si přinesl svoje..)
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 6. 8. 2020, 13:09. »
Registrovaný uživatel
maros napsal
Ja už po predchádzajúcich skúsenostiach s pitvaním týchto svíň používam rukavice - už som spal s rukou v lavori....


Keď ono to štípe aj cez rukavicu. Ja som si raz po čistení papričiek neuvážene utrel nos (ok, trochu som si v ňom aj špáral ;) ) a bolo to ešte horšie, ako keď som sa inokedy po čistení išiel vyšťať... :lol:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
maros napsal
Ja už po predchádzajúcich skúsenostiach s pitvaním týchto svíň používam rukavice - už som spal s rukou v lavori....


Keď ono to štípe aj cez rukavicu. Ja som si raz po čistení papričiek neuvážene utrel nos (ok, trochu som si v ňom aj špáral ;) ) a bolo to ešte horšie, ako keď som sa inokedy po čistení išiel vyšťať... :lol:


Nos je klasika..Jednou jsem se podrbal v uchu..A jednou jsem šel v průběhu čištění paprik močit..stačilo se jen dotknout nářadí a už to jelo..strašný.
Registrovaný uživatel
Takto nejak? :lol:

5:40
https://www.youtube.com/watch?v=6M4PZGCQYGw
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
Moderátor
Paul napsal
barbar v tom článku, než ho zavřeli pro předplatilete uváděli, že to trestný čin není. On nemá aktuální uniformu ozbrojenejch složek.

Když si necháš ušít uniformu, ověsíš se řádama z WW, tak můžeš jezdit dětem přednášet, třeba jak tvůj děda v tý uniformě likvidoval tanky u Kursku.


:D
Pradět...
Takže aktuální uniformu ozbrojenejch složek veřejně nelze...
Registrovaný uživatel
https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/policista-proti-agresivnimu-pachateli-pouzil-sluzebni-zbran-muz-na-miste-zemrel-20200806.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=368790&dop_req_id=sOG4I0prD5P-202008061332&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Teď ještě aby byl černej a máme tu BLM ;)
Registrovaný uživatel
https://denikn.cz/402749/ano-bude-hur-jen-jedna-vec-dokaze-babisovi-odehnat-volice-a-ta-se-blizi/?ref=top

Doufám, že je panu Pehemu jasné, že kdyby se tento jeho sen splnil, tak to neznamená, že 30% lidí bude volit ODS nebo TOPku.

To je jako představa, že kdyby z Ruska zmizel Putin, tak určitě tam nebude vládnout ani Zjuganov nebo Žirinovský...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Ale tak Babiš se snaží. Chce zvyšovat důchody a snížit daně!
Registrovaný uživatel
Zlatý to člověk!!
Registrovaný uživatel
Za pár dní mi rozkvitne nejaké Thajsko, myslím chilli papričky, neviem čo to bude, priesady (2,) som dostal, po pravde, dostala to Anča. A chcú sa mi ukázať.. ;)
Ak bude pár dní teplo ako dnes, tak snáď do konca mesiaca ukážu, o čo im ide..
Tých sa nebojím, lebo neviem aký "kaliber" to je. U Morugy som to vedel a musím priznať, že mám rešpekt... Stačilo oliznúť/ obliznúť špáradlo pichnuté do nej. Nešlo o život, ale niečo štipľavé v tom bolo... :)
-s-
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Ale tak Babiš se snaží. Chce zvyšovat důchody a snížit daně!

Na dluh :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Ale tak Babiš se snaží. Chce zvyšovat důchody a snížit daně!

Na dluh :evil:


A jak jinak? Vždyť na dluh jedeme i bez toho. Resp. I v dobách, kdy to nebylo nutné

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1665 1666 1667 1668 1669 1670 1671 1672 1673 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1