Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Vtip Dne:
V nabídce obchodního domu je vinná klobása, vyrobeno podle receptu z roku 1953. Vrchol komunistických her a klobása je daleko lepší než dle receptu současné demokracie.
Párky mají jednotnou chut, špekáčky se dělají z vepřového masa, nebo dokonce z drůbežího separtu, Vepřová konzerva je pro jistotu pomletá, hovězí také a tak mimo toho smradu nepoznáte co to je, zda maso nebo mast na boty.
Ono to o něčem svědčí. Když zde novináři píši jaké sračky jíme, mlčíme. Ve Vídni je máslo stále máslem, chléb má svoji přirozenou chuť z párku cítíte maso. Již mně to nějak séře. Budu volit stranu, která si dá na plakát slušnost z roku 1900 a naše výrobky neobsahuji chemické přísady. :roll:
Registrovaný uživatel
Konzervu jsem jedl naposledy když jsem jel ještě za komančů do Bulharska.
Registrovaný uživatel
stani napsal
... fotiť neviem ...

To tu víme moc dobře ;)
Registrovaný uživatel
Altmann, vrcholom arogancie je odpoveď hovorcov, zákazník si to tak praje... 😃😃😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmann, vrcholom arogancie je odpoveď hovorcov, zákazník si to tak praje... 😃😃😃



A není to tak? Kdyby to nekupoval.. na druhou stranu je zákazník tak blbý a nečte a nezajímá se... Možnosti a alternativy jsou
Moderátor
Vepřová konzerva to byly kvalitní kousky masa z plecka a bůčku. To zasraný koření něco jako hnusná Podravka cítím ze všeho a tak to má jednotnou chuť Když někomu řeknu, že špekáček má mít 70= hovězího, neznají.. Kvalitní slepičí polévku uděláte jedině ze zlatého kuřete. Česká kuchyně je v prdeli a ani Poleraich nás nezachrání.
Kvaltní grilování to je nenaložené maso a šup na plát. To nakládání na tři dni je fakt na hovno, necítíte chuť masa jen koření. Něco si kurvíme sami, něco nám jako lahůdku předkládají z Německa.
Všichni co nadáváte máte pravdu.
Registrovaný uživatel
Jak už jsem psal...
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/falesna-sbirka-finance-podvod-sirotci.A200818_202122_domaci_kzem&h=50D5D908AB164F388C67E6344A8FCD06
Registrovaný uživatel
grofik napsal
, zákazník si to tak praje... 😃😃😃

Částečně to pravda je, většina lidí vyžaduje aby to bylo levné.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Kvalitní slepičí polévku uděláte jedině ze zlatého kuřete.
Všichni co nadáváte máte pravdu.

Kvalitní kuře je domácí !
Koupil jsem si velký mrazák a všechno maso kupuju od soukromníků.
Zrovinka tu mám jedno jehňátko :P
Přestaň nakupovat v Penny a nebudeš muset nadávat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
I řezníci mají v řetězcích "domácí" věci, v úterý králík, ve čtvrtek drůbež....
Moderátor
Altmann napsal
Vepřová konzerva to byly kvalitní kousky masa z plecka a bůčku. To zasraný koření něco jako hnusná Podravka cítím ze všeho a tak to má jednotnou chuť Když někomu řeknu, že špekáček má mít 70= hovězího, neznají.. Kvalitní slepičí polévku uděláte jedině ze zlatého kuřete. Česká kuchyně je v prdeli a ani Poleraich nás nezachrání.
Kvaltní grilování to je nenaložené maso a šup na plát. To nakládání na tři dni je fakt na hovno, necítíte chuť masa jen koření. Něco si kurvíme sami, něco nám jako lahůdku předkládají z Německa.
Všichni co nadáváte máte pravdu.


Bohužel jsme popelnice Evropy, včetně dalších východních státu Evropy ... Všechno (hlavně ty potraviny a dalších x spotřebních věcí) co jsem dovezeme =druhá kategorie kvality.
Výběrovou kvalitu vyvážime.Jó Money hýbou světem ;).. Samozřejmě už i ten odpad co zde máme s ciziny mnohdy i náš (pouze strategicky vyvezen přebalen a znovu dovezen) je dražší, než ta kvalita za hranicemi..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 19. 8. 2020, 11:23. »
Registrovaný uživatel
Citovat
turtleoverhead
grofik napsal
, zákazník si to tak praje... 😃😃😃

Částečně to pravda je, většina lidí vyžaduje aby to bylo levné.


Základ je pri PHM nenatankuje do auta 30-50 oktánový benzín..., to pochopí každý...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pekné príslovie: odkedy múdrejší ustupujú,
odvtedy sprostejší ovládajú svet... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Problém, jsem jen já a paní Altmannová, ty doby, kdy jsem koupil polovinu prasátka jsou bohužel již pryč, ale děláte to dobře.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Vepřová konzerva to byly kvalitní kousky masa z plecka a bůčku. To zasraný koření něco jako hnusná Podravka cítím ze všeho a tak to má jednotnou chuť Když někomu řeknu, že špekáček má mít 70= hovězího, neznají.. Kvalitní slepičí polévku uděláte jedině ze zlatého kuřete. Česká kuchyně je v prdeli a ani Poleraich nás nezachrání.
Kvaltní grilování to je nenaložené maso a šup na plát. To nakládání na tři dni je fakt na hovno, necítíte chuť masa jen koření. Něco si kurvíme sami, něco nám jako lahůdku předkládají z Německa.
Všichni co nadáváte máte pravdu.


Máte pravdu, dnes jsem děckam kupoval k ohni špekáčky, teď se z vašeho podnětů dívám na podrobné složení, maso v součtu 80% přitom původní receptura vyžaduje 30% špeku!
Registrovaný uživatel
grofik napsal
stani napsal
grofik napsal
Najlepšími priateľmi človeka je jeho desať prstov... ;)

Že vám tam niekde v Nitre solídne pršalo?
U nás celý deň ani kvapka a asi o 20:00 začal taký jemný, bez vetra, bez bleskov, bez hromov.. Moja svekruša by povedala, že taký "cichučký..."

-s-

Ja som sa bál, či si sa neutopil. Písali o Nitre aj na internete.. :)
-s-

Stani nemám detailný prehlad nakoľko máme akciu 29 tého som hodne mimo NR.. Prší všade. 😊 Budú jesenné hriby.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Zrovinka tu mám jedno jehňátko :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

A aký to vydávalo zvuk, keď to žilo... Nie ako chrt? :D
-s-
Moderátor
Kde se stala chyba.. Luční hora nejvyšším bodem v České republice a né Sněžka, její vrchol je totiž za hranicemi ČR, tedy v Polsku .. :roll:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Lu%C4%8Dn%C3%AD_hora

https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/102476/snezka-neni-nejvyssim-vrcholem-v-cesku-tim-se-pysni-uplne-jina-hora-jak-je-to-mozne.html
Registrovaný uživatel
Vrchol, hora, bod...
Vždyť je to logické...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Vrchol, hora, bod...
Vždyť je to logické...


Pardon nejvyšší horou je luční hora a nejvyšší bod je Sněžka, ale né samotná hora Sněžka,bohužel nenese titul nejvyšší hora ČR..
Moderátor
V roce 1945 byl vrchol Sněžky a okolí obsazen Polskou armádou a Polská armáda se hrnula na Těšínsko. Tehdy se Ruský již poválečný velitel Rudé armády nasral a Poláky poslal za hranice z roku před rokem 1937, před záborem území na který si Poláci dělali nárok. Mohli jsme s Poláky bojovat tak jak jsem vedli týdenní válku o toto území.

Na druhou stranu jsem v Polsku jedl výtečné klobásy a salámy!
Registrovaný uživatel
Tak hlavně, že polské šmejdy/jídlo chutná :-D:-D
Moderátor
Altmann napsal
V roce 1945 byl vrchol Sněžky a okolí obsazen Polskou armádou a Polská armáda se hrnula na Těšínsko. Tehdy se Ruský již poválečný velitel Rudé armády nasral a Poláky poslal za hranice z roku před rokem 1937, před záborem území na který si Poláci dělali nárok. Mohli jsme s Poláky bojovat tak jak jsem vedli týdenní válku o toto území.

Na druhou stranu jsem v Polsku jedl výtečné klobásy a salámy!


Vrchol Sněžky obsazen polskou armádou, pro mne novinka.
V podstatě i to že vrchol Sněžky je půl metru v Polsku. Možná proto, že jsem na ní ještě nebyl..
Registrovaný uživatel
A to si říkáš vlastenec?!
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
A to si říkáš vlastenec?!


No jo no.. Nelze všechno, ale určitě to jednou napravím...
Akurát nemohu nalézt informace o obsazení sněžky a okolí v 45tém Poláky, docela by mne to zajímalo.. Přeci jen o obsazení Těšínská Karvinska ,jakož to okolní rodák myslím, že vím docela dost...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1682 1683 1684 1685 1686 1687 1688 1689 1690 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1