Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Že ja vůl tam nedal smajlika, hned se toho chytne..😁
Obchodník dej sem nějakej doklad totožnosti kde je uvedený tvuj věk, iniciály zakryj.. Dětská sem do debaty nepatří..


u jsi s tím trapnej. cenzore


Ty už pakuj do pelechu... A netahej nás za nos, že máš ženu..
Autobusem na výlet na slovensko,tak maximálně s rodiči nééé...
Ty tvé krátké dětinský urážlivé komentáře si nech pro svého křečka v pokojičku...
ty jsi kokot zamindakovanej :-D


😀 A čím, mě nic nechybí..
Obchodníků vážně, buď si něco s toho vezmeš a budeš ok, nebo na mě nereaguj...


Rozkaz!
Nepodobně :-D
Moderátor
Tak se přiznám, že nechápu diskuzi její smyl.Doufal jsem, že probereme kozy paní Bobošíkové, mladší byla kočka. Pěkné široké boky, pevná kůže, bylo vidět, že to má rád, ale dnes je to stará bába i pro seniora.
Nebo je diskuze o něčem jiném?
_______________
Registrovaný uživatel
Mám radosť, že je tu niekto aj mimo mňa ešte optimista Altmann... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Liberec postup.,za chvíli Jablonec ale nevim.,nevim Dunajská to asi doma urve.Uvydýme
Co ten Slovan tam dělal? :D tvl s takovou vesnicí přijít o postup v poslední minutě LOL
Registrovaný uživatel
Čím viac vieme, tým viac zabúdame, čím viac zabúdame, tým menej vieme, čím menej vieme, tým menej zabúdame, čím menej zabúdame, tým viac vieme.
Logický dôsledok: čím menej vieme, tým viac vieme... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dunajská zaslouženě postupuje
Registrovaný uživatel
https://www.lidovky.cz/svet/lukasenko-povolal-armadu-do-zbrane-uzavre-hranice-s-kritiky-rezimu-polskem-a-litvou.A200917_205156_ln_zahranici_livs zlatéj babis se Zemanem 💩
Registrovaný uživatel
Otravnykomar tam nie je nic na cudovanie, realita...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/prazsky-hrad-zmena-zakona-svobodny-pristup-k-informacim-kancler-zadost-vratislav-mynar.A200918_085938_domaci_kane

Prezident republiky Mynář opět úřaduje...ach jo...
Ať už nás někdo starého pána Zemana zbaví...
Moderátor
Jasně Grofiku, také blbnu... :P
_______________
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Veselý téma? Roušky budou a už se roznášejí! Teda, neroznáší se samy, musí se to otrocky všechno obejít.

A teď je budete zase nosit zpátky :D
https://www.forum24.cz/za-cinske-sunty-se-koupit-nedame-pisi-seniori-a-rousky-ze-svych-schranek-posilaji-zpet-babisovi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=X1LVluP40ED-202009181138&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Veselý téma? Roušky budou a už se roznášejí! Teda, neroznáší se samy, musí se to otrocky všechno obejít.

A teď je budete zase nosit zpátky :D
https://www.forum24.cz/za-cinske-sunty-se-koupit-nedame-pisi-seniori-a-rousky-ze-svych-schranek-posilaji-zpet-babisovi/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=X1LVluP40ED-202009181138&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Taky si myslim, ze plosne rozesilani rousek je nesmysl, ale posilat je Babisovi nebo je dokonce osobne nosit na Urad vlady mi prijde jeste o dve urovne prastenejsi...
Registrovaný uživatel
....když se to důchodcům tak nelíbí ,tak atˇ zárovenˇ s rouškou napíšou,že se vzdávaj i příspěvku 5000 korun...jo není gesto jako gesto :D :D :P 8)
Registrovaný uživatel
Máte kopec zábavy, také odovzdanie rúška osobne na úrade dobrá vec, dôchodca si zasportuje, zdravý pohyb vec na nezaplatenie...👍
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
ramires ...sirotek? Téměř každý z Vás má rodiče a mnozí se nazývají důchodci, málo Vás řezeli dětičky zlaté :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
Altmane psal jsem at ti kteří posílají roušky Babišovi se vzdaj taky pěněžního příspěvku,proti důchodcům nic nemám ...a řezanej jsem byl dost,až dostanete roušky poštou budete je posílat Babišovi?Špatně jste mě pochopil ;) :shock:
Moderátor
To jsem rád, že jsem Vás pochopil, je vidět, že rodiče ještě máte. :twisted:
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ramires ...sirotek? Téměř každý z Vás má rodiče a mnozí se nazývají důchodci, málo Vás řezeli dětičky zlaté :roll:


Málo vás řezali....

Tahle doba je naštěstí dost za námi. Ubožáci ti, co to nezvládnou nefyzicky
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ramires ...sirotek? Téměř každý z Vás má rodiče a mnozí se nazývají důchodci, málo Vás řezeli dětičky zlaté :roll:


Málo vás řezali....

Tahle doba je naštěstí dost za námi. Ubožáci ti, co to nezvládnou nefyzicky


Někdy to bez facana nejde,tomu věř
Registrovaný uživatel
Někdy a málo vás řezali je snad rozdíl ne?
Moderátor
NO, pokud jsou to dcerušky, zde je to jiné. Ale kluci potřebují takovou předvojenskou výchovu, např. u Skauta, Junáka atd. Jistě jsem proti účelovému bití dětí, ale taková výchovná facka na prdel nezaškodí. :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
Vládna delegácia je na výjazde v jednom závode, ktorý dostal nemalé dotácie na podporu zamestnanosti.
Predseda vlády s ministrom práce sa púšťajú do reči s robotníkmi, ktorí im ale moc nerozumejú.
Odkiaľ ste, chlapi?
Ja sam iz Novego Sada, Srbija... Ja, Ukrajina, Mukačevo... Romania...
Zrazu sa jeden ozve: Ja som z Oravy.
A minister práce na to: No vidíte páni, tak predsa len neboli to vyhodené peniaze...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/houbar-omdlel-a-ctyri-dny-lezel-v-lese-na-lounsku-40336857#dop_ab_variant=405911&dop_req_id=wKVckJmOQsl-202009191904&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

:shock:
Registrovaný uživatel
:shock: Hmmm štyri dni nikto nenatrafil na neho..., to nie je Sibírska tajga, ani prales v Amazónii ... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmane už jste to i smazal, na co jste v posledním svém příspěvku reagoval... No budiž.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1722 1723 1724 1725 1726 1727 1728 1729 1730 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1