Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
turtleoverhead napsal
Nedivte se frustraci černochů, vždyť je matky od narození nutí pít bílé mléko!

To je vul XDDDDDDDDD

Také tě mám rád ;)
Registrovaný uživatel
turtle jo ty jsou taky dobrý, hlavně ten kofr co se vystřelil raketou jako důkaz, čímž vlastně popřel vlastní teorii o placatosti země.
Registrovaný uživatel
Disimoniho pravidlo poznávania: Čo verím, to vidím... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Pavel_III napsal
Hele, znáte tu pohádku, jak je tam země, kde zakázali zpívat?


Uz sa priblizujeme ku rozprávke, ale reálne... 😊😃😅

Jo, zlodějské rádce a ministry tu máme už léta! A Kalousek s Babišem brzo přijdou s nápadem platit daně na příští rok.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
hrozná banda totok
Moderátor
Ve starém Říme byla daň z moče, není to vtip, snad si to Babiš nepřečte.
_______________
Registrovaný uživatel
jj Vespasianus a jeho peníze nesmrdí
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
Altmanne platíme stočné...to je to co vychčiješ a spláchneš a pustíš do kanalizace a vodným to splachuješ...takže tohle platíme již několik desetiletí v tom bych nehledal vědu....jste jinej než vás znám ,byl jste svůj ,dneska jako byste se bál :|
Registrovaný uživatel
Na jeden z mailov mi prišiel tento spam. V tých políčkach bolo skutočne jedno z hesiel, ktoré používam. Neotvoril som to. Dokonca som ten mail skúsil zrušiť, neviem či sa to podarilo, synátor nemá čas... :roll:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A dnes mi na iný mail v spame prišlo totoká...
To kto sa so mnou hrá? Jebe mu?
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
stani ihned čenčni heslo...a nevšímej si toho. Těhlech sraček, výhružek atd. mi chodí dost. Možná se ti někdo pokoušel vzít heslo na FB..Mě tohle udělali číňani taky..Jendou útok na účet instagramu, podruhý na platební kartu..Čína, Rusko..tam tohle kvete.
Moderátor
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nejvzacnejsi-ceskoslovenskou-minci-vydrazili-za-23-milionu-40338096
Registrovaný uživatel
Paul napsal
stani ihned čenčni heslo...a nevšímej si toho. Těhlech sraček, výhružek atd. mi chodí dost. Možná se ti někdo pokoušel vzít heslo na FB..Mě tohle udělali číňani taky..Jendou útok na účet instagramu, podruhý na platební kartu..Čína, Rusko..tam tohle kvete.

Dík Paul. Poriešim. Nemôžem si pomôcť, ale mňa toto neskutočne sere/serie... :shock:
-s-
Registrovaný uživatel
No chce to opravdu rychle dát jiný hesla..a nikdy nepoužívat 123456 a podobně triviální. Lidi z číny a Ruska kradou účty jak na běžícím pásu, většinou pak chtěj peníze, že ti ho pak vrátěj.
Pokud si pamatuju, stalo se to i "celebritám" od nás..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
No chce to opravdu rychle dát jiný hesla..a nikdy nepoužívat 123456 a podobně triviální. Lidi z číny a Ruska kradou účty jak na běžícím pásu, většinou pak chtěj peníze, že ti ho pak vrátěj.
Pokud si pamatuju, stalo se to i "celebritám" od nás..

123456 nemám, tiež však nie nejaký hlavolam..
-s-
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Altmanne platíme stočné...to je to co vychčiješ a spláchneš a pustíš do kanalizace a vodným to splachuješ...takže tohle platíme již několik desetiletí v tom bych nehledal vědu....jste jinej než vás znám ,byl jste svůj ,dneska jako byste se bál :|

A kuva já žil v tom že je z Kroměříže? :roll:
Registrovaný uživatel
stani napsal
Paul napsal
No chce to opravdu rychle dát jiný hesla..a nikdy nepoužívat 123456 a podobně triviální. Lidi z číny a Ruska kradou účty jak na běžícím pásu, většinou pak chtěj peníze, že ti ho pak vrátěj.
Pokud si pamatuju, stalo se to i "celebritám" od nás..

123456 nemám, tiež však nie nejaký hlavolam..
-s-

Není no jen moc piješ. Zase
Moderátor
ramires je to tak
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.mix24.cz/cesko-ceka-dluhova-katastrofa-ekonomy-vystrasily-plany-ministerstva-financi-pro-pristi-roky/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=tCZKy08x2bN-202010030915&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

:x svině, prožrat zem. A lidi jim to zase naházej o volbách.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/z-me-smrti-vinte-ruskou-federaci-napsala-novinarka-predtim-nez-se-upalila-40338153 ta krásná země ruská, země svobodná v čele s Vladimírem, jezdcem na medvedovi, ochránci práv a spravedlnosti.
Registrovaný uživatel
Lidský život nemá cenu. Někde víc, někde míň. Někde ani miliony životů (východně od nás, jestli potřebujete nápovědu).
Registrovaný uživatel
Jak praví klasik:
"Lidí je jako sraček" :P
Registrovaný uživatel
Mejdan Jermanový je u konce...aspoň něco.
Registrovaný uživatel
Hmmm Babis to zasa prehral... 😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hmmm Babis to zasa prehral... 😃

Andrejek ízunko tak já nevím,asi to dělá dobře že ho lidi pořád volí :D :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1733 1734 1735 1736 1737 1738 1739 1740 1741 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1