Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1779 1780 1781 1782 1783 1784 1785 1786 1787 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/svedska-strategie-selhala-pocet-novych-pripadu-je-rekordni-40341443#dop_ab_variant=439711&dop_req_id=LApouKTqlEj-202011051723&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Grofiku, mě to nevadi, je to pochopitelný, je fakt že do říše potřebuju zajed, dochází při příkrmy a kase pro mrnata. Ale na jidlo se tam nechystám 😉 a když tak si už 20 let dávám ve stejným stánku u stejný báby bílou klobasu v housce. Asi to bude tím vyjetym olejem na kterým to dělá ale lepší jsem neměl. A ta mě urco nevyzene. Street food je best
Registrovaný uživatel
Poznám ten druh klobasok, baba ich vyrába vo vlastnej réžii???
Prajem dobrú chuť.🌭👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nemyslim ze by je sama vyrabela, ma tam vetsi sortiment, ale bud ma dobreho dealera, nebo nejaky grif diky cemu obyc nemecky parek v housce s hortici chutna uplne fenomenalne.
Registrovaný uživatel
https://www.mojemincovna.cz/cechie-a-ceska-vlajka

Tihle mincoví šmejdi by si zasloužili stalinistické zacházení...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Briti, Japonci mali tiež svoje výborné presvedcovacie metódy a celkom účinné... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.mojemincovna.cz/cechie-a-ceska-vlajka

Tihle mincoví šmejdi by si zasloužili stalinistické zacházení...


v čem je problém?
Registrovaný uživatel
Že i když je něco legální, pořád to může být nemorální a zavrženíhodnou činností, kvůli které by měli lézt kanály.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Asi i všichni výrobci značkových věcí, ne? proč za to platit xkrát tolik... omg
Registrovaný uživatel
o špercích a jiných věcech záliby nemluvě... já třeba teď řešil boty na běhání, jako laik jsem nepoznal rozdíl mezi boty za 800 (a jde je koupit už od asi 300!!!) a za 5tis co jsem zkoušel. nakonec jsem si koupil ty co se mi líbili, za tuším 1200 (zlevněné skoro na polovinu). asi by měli výrobci lézt kanály a já s nima :D
Moderátor
Boty só furt boty, ale tamto není nic, jenom kolečko bez hodnoty.
Registrovaný uživatel
To je trochu něco jiného. Tady jde o výrobu objektivně bezcenných tretek a znehodnocování těch pravých:
https://www.mojemincovna.cz/nejvetsi-osobnosti-ceskych-dejin
https://www.mojemincovna.cz/produkt/1018-rakousko-uhersko-posledni-koruna-frantiska-josefa-i-1916-gp-sp-blister/

Nebo jsou snad libo nějaké vyžehlené UNC bankovky a produkty z inkoustové tiskárny?
https://www.mojemincovna.cz/kategorie/bankovky/

Kdyby šlo 'jen' o prodej předražených, ale stále kvalitních věcí, dalo by se to ještě snášet. A do toho ještě ty podvody s házením neobjednaných hovadin do schránek a pak vymáhání peněz za další :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Boty só furt boty, ale tamto není nic, jenom kolečko bez hodnoty.


a kolečko od Leopolda je s hodnotou? :D proč? protože je dost blbců co to za ni dají... žádný jiný důvod není ;)
Moderátor
Kolečko od Leopolda mělo svou platnost. Dalo se jím normálně platit. Tamto kolečko je naprosto na hovno. Můžeš to tak maximálně hodit do kašny. Kolečko od Leopolda můžeš i prodat, kupce asi najdeš, pokud to nebude šrot. Tamto kolečko, no za 1300 Kč koupíš, za 5 Kč neprodáš.
Registrovaný uživatel
..je to tak,Pavel to napsal dobře ;)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Kolečko od Leopolda mělo svou platnost. Dalo se jím normálně platit. Tamto kolečko je naprosto na hovno. Můžeš to tak maximálně hodit do kašny. Kolečko od Leopolda můžeš i prodat, kupce asi najdeš, pokud to nebude šrot. Tamto kolečko, no za 1300 Kč koupíš, za 5 Kč neprodáš.


je to pořád to stejné. pokud najdeš dost blbů (tady 301+), tak to prodáš za 1300+
Moderátor
Jenže je nenajdeš.
Ovšem když myslíš, klidně si to kup a k tomu povinně další kolečka třeba za půl miliónu. Bránit ti nebudeme, když si nenecháš poradit. ¯\_(ツ)_/¯


Ačkoliv ... nechceš koupit Karlštejn?
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 7. 11. 2020, 19:01. »
Registrovaný uživatel
dnes třeba ne, zítra třeba jo... ale to je podružné. naštěstí máme svobodu a to i podnikání, což ovšem komunistické myšlení třeba vlada asi nepochopí
Registrovaný uživatel
Proboha s čím obchoduješ ,když minci od Leopolda srovnáváš s ...po tom co jsi zde prezentoval,začínám pochybovat o tom ,že se v prostředí obchodu vůbec pohybuješ :) ;) :D 8) 8) 8)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Proboha s čím obchoduješ ,když minci od Leopolda srovnáváš s ...po tom co jsi zde prezentoval,začínám pochybovat o tom ,že se v prostředí obchodu vůbec pohybuješ :) ;) :D 8) 8) 8)


Naopak. Já můžu obchodovat téměř s čímkoliv, protože rozumím principům obchodu a netaham tam emoce a jiné nesmysly...
Registrovaný uživatel
V obchodě je nutný common sense, neboli zdravý rozum.

Když obchoduješ takovým způsobem, že ti pak dav chce vymlátit kancelář, nebo ti někde přejede klíčema po bavoráku, děláš to blbě. ;)

Jako když se exekutoři diví, že jim při výkonu jejich poctivého povolání lítají 9mm argumenty okolo hlavy.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Nutný, ale ne dostačující. Tedy pokud si neobchoduješ něco v malém například na vesnici... naopak, úspěšný obchod má dost jasné pravidla. proč by jinak bylo tolik různých kurzů a seminářů jak vést firmu a stát se lepším obchodníkem atd? a to za fakt nemalé vstupné :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
proč by jinak bylo tolik různých kurzů a seminářů jak vést firmu a stát se lepším obchodníkem atd? a to za fakt nemalé vstupné :D

Protože to vynáší.
Registrovaný uživatel
Na podobných jsem byl, naštěstí to vždy platil někdo jiný.

Nejvíc mě pobavily pasáže o etice podnikání či obchodování. Jako z nějaké alternativní reality.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Nemáte náhodou někdo nějakou zkušenost s ražbou medailí v Kremnické mincovně?? fylda@seznam.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1779 1780 1781 1782 1783 1784 1785 1786 1787 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1