Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1797 1798 1799 1800 1801 1802 1803 1804 1805 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Možno 200 l vypáliť, šípkovica patrí do kategórie prémiových alkoholov...
To bolo zničených rukavíc. :D


tak to by bolo škoda ;) , myslím ako víno je to lepšie...
okrem toho v chlaste sa môžem kúpať - teraz aktuálne cca. 150 l všeličoho :)
a rukavice som teda nezodral ani jedny, večer som vždy povyberal pár tŕňov a bolo vymalované
Registrovaný uživatel
325litru? To pijes misto vody cely rok ne?
Registrovaný uživatel
Hmmm, :shock: zber bez rukavíc, klobúk dole.
Ja podľa objemu nazbieranych šípok 2-3 páry minimálne spotrebujem a občas aj tak mám trn v ruke.
Zrejme po okolí tam rastú slachtene šípky. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
325litru? To pijes misto vody cely rok ne?

:mrgreen: tak takto som nad tým ešte nerozmýšľal, ale dať ešte zbylýx 40 litrov už nie je až tak moc - a mám liter na deň :D
Registrovaný uživatel
Mám rád zdravý životný štýl.
Z čajovín mi najviacej chutí Tatratea... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jo Tatranskej to je síla prej. Několikrát to v práci bylo ale nikdy jsem si nedal
Měli tuším 70tku možná 75tku
Říkali pak že je trubky pálili dva dny :D a ta opice .Když jsem je viděl že se do hodiny motali a sotva stáli na nohách :D no prdel
Moderátor
Tatran je dobrý, ale zrubat se z něj není dobré od žaludku 😵
Registrovaný uživatel
nechápu tu mánii co byla (je?) kolem tatranského čaje... i když každému něco chutná
Registrovaný uživatel
Tatranského čaju je cca 10 druhov vratane stupňa alkoholu.
Zaujímavé kombinácie, predaj hodne poskočil dopredu po škandále z alkoholom u Vás, kde začali pribalovat aj slepecke okuliare...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ano, jedna větší sračka než druhá :D neboj, znám ho ještě když začínal, to byl jeden, nebo možná 3 druhy, už nevím. kolegové, studenti ze slovenska, z toho byli nadšeni... ale jo, někomu chutná i fernet D:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
, ale jo, někomu chutná i fernet D:

Černý švihák neboli lak na rakve? :D
To ovšem není na ožrání ale medicína, dobrý sluha ale zlý pán ;)
Registrovaný uživatel
Fernet citrus...na tom jsem vyrůstal. :|
Moderátor
Já nevím, mě ty žaluďaky nikdy nesedly... 🤮😀
Moderátor
Už se nemohu dočkat... Nejspíš to bude rychlý a krátký :)

https://www.fightlive.cz/rubriky/oktagon/oktagon-19-vemola-vs-mikulasek-informace-a-fight-card_752.html
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Už se nemohu dočkat... Nejspíš to bude rychlý a krátký :)

https://www.fightlive.cz/rubriky/oktagon/oktagon-19-vemola-vs-mikulasek-informace-a-fight-card_752.html

Toto nesledujem. Ale bolo to rýchle a krátke. Možno mu už išiel vlak, tak nemal čas sa nejako zdržovať, Attila jeden, Bodorov zverenec... :P
-s-
Registrovaný uživatel
Vémola je dávno pasé. I ty jeho pouťáky (a může je označovat za zápasy třeba tisíciletí)

https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-dominick-reyes.A201028_082509_sporty_rmp

tohle bude slušný. Nejlepší soutěž a hlavní mač večera.!
Registrovaný uživatel
Se slzou v oku jsem zavzpomínal, jak jsme na intru chlastali Ferneta a kámoš ho rozlil na stůl. Následně přišla vychovatelka a začla nám nadávat, proč lejeme po stole čaj..
Nebo na flašku vodky v peřiňáku. Cinkot lahváčů na skříni a pivo k snídani...

Zlatý časy :)
Moderátor
Paul napsal
Vémola je dávno pasé. I ty jeho pouťáky (a může je označovat za zápasy třeba tisíciletí)

https://www.idnes.cz/sport/ostatni/jiri-prochazka-mma-ufc-dominick-reyes.A201028_082509_sporty_rmp

tohle bude slušný. Nejlepší soutěž a hlavní mač večera.!


To bude taky parádní zápas .Prochazka má velmi dobře našlápnuto.
Pokud se jedná o Vemolu, přeci jen to je legenda. Pokud to projede jako, že né. Pověsí rukavice na hřebík. Pokud to dá, což je jasný, tak znovu šlapne Atilovi na kuří oko.. ;)
Registrovaný uživatel
Végh už snad ani nezápasí. Má dítě, kariéru uzavřenou.. Na Vémolu se může už vykašlat.
Moderátor
Paul napsal
Végh už snad ani nezápasí. Má dítě, kariéru uzavřenou.. Na Vémolu se může už vykašlat.


To se pleteš, ikdyž není aktuálně aktivní.Znovu půjde do toho.
Vemola už pár krát zmínil, že ho znovu vyzve a ego, fanoušci a hlavně prachy dělaj své... Ukončení kariéry je vždy u těchto pořád mladých kluků jen dočasný,klec je jen tak nepustí..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Se slzou v oku jsem zavzpomínal, jak jsme na intru chlastali Ferneta a kámoš ho rozlil na stůl. Následně přišla vychovatelka a začla nám nadávat, proč lejeme po stole čaj..
Nebo na flašku vodky v peřiňáku. Cinkot lahváčů na skříni a pivo k snídani...

Zlatý časy :)

Pamatuju jak na intr donesl kamos plny batoh skera, smrdela cela budova a kdyz vychovatelka prisla k nam do pokoje, porad hledala rozlity pivo :-D A intracky piti u nas byl vzdycky bozkov a cerveny krabicaky s kolou, rikalo se tomu houba. To pak smrdeli zachody kdyz se do nich blilo... A nejvetsi prebornice byli o rok vyssi stupen kadernic. 4 holky na perone na nadrazi dokazali vypit 16 krabic hradni svice. Nechapal jsem.
Moderátor
Otravnykomar napsal
4 holky na perone na nadrazi dokazali vypit 16 krabic hradni svice. Nechapal jsem.

Viděl bych to asi takto:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Paul napsal
Se slzou v oku jsem zavzpomínal, jak jsme na intru chlastali Ferneta a kámoš ho rozlil na stůl. Následně přišla vychovatelka a začla nám nadávat, proč lejeme po stole čaj..
Nebo na flašku vodky v peřiňáku. Cinkot lahváčů na skříni a pivo k snídani...

Zlatý časy :)

Pamatuju jak na intr donesl kamos plny batoh skera, smrdela cela budova a kdyz vychovatelka prisla k nam do pokoje, porad hledala rozlity pivo :-D A intracky piti u nas byl vzdycky bozkov a cerveny krabicaky s kolou, rikalo se tomu houba. To pak smrdeli zachody kdyz se do nich blilo... A nejvetsi prebornice byli o rok vyssi stupen kadernic. 4 holky na perone na nadrazi dokazali vypit 16 krabic hradni svice. Nechapal jsem.


Já pamatuju jak jsme vymysleli tzv "double"
Otevřel jsi krabici červenýho, krabici bílýho a pil z obou najednou :D (zapíjelo se vodkou)
Na intrech se vždy strašně pije. Kolikrát jsem myslel že chcípnu. Ale nikdy nic nezeblil..Kámoš blil rovnou z okna, na novou fasádu červený víno, na hubě přilepenej vlající hajzlpapír..dole se konal turnaj ve fotbale. Ještě dnes si pamatuju, na ty šokovaný ksichty, jak stál a blil, červenej proud na fasádě..Ten kutálející se míč a pohledy hráčů nezapomenu nikdy. :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 1. 12. 2020, 1:16. »
Registrovaný uživatel
😂😂
Registrovaný uživatel
My jsme chodily spíš do hospody

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1797 1798 1799 1800 1801 1802 1803 1804 1805 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1