Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1840 1841 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Barbare ted uz rozumim, s tim problem nemam, ba spis naopak. Pavle nikdo te nenuti jasat, ty to tady ale totalne odsuzujes, ze by tateri meli min prace kvuli zavrenym hospodam? probuh kde jsi takovou blbost cetl?! S tou hajzlmisou je to argumentacni faul, vzdycky vytahnes nejaky absolutni extrem aby jsi podlozil svoje tvrzeni ktery ale nejde povazovat za bernou minci. A abych te vyvedl z omylu, znam vsehovsudy 4 tatery a 3 z nich jsou rozumny lidi a solidni zivnostnici, kdyby k nim prisel nejaky clovek s nejakym extremnim navrhem a nebyli si tim clovekem jisty, urcite by to s nim prodiskutovali. Kdyz jsem si v UK chtel vytetovat dost sverazny tetovani taky mi to tater nakonec rozmluvil a mohl mit dobry kseft.
Moderátor
Kde jsem to čtl? Překvapivě v jednom z těch sebepropagačních plačtivých článků, kde se řešilo, jak tatéři umírají kvůli Covidu hlady. Ano, opravdu jsem nepochopil, proč tolik péče něčemu tak zbytečnýmu a ve své podstatě hnusnýmu.

A vytetovaný hajzl je možná extrém, ale spíš kvůli velikosti. Příkladů opravdu hnusných a stupidních tetování najdeme mraky a ty celkem jasně dokládají, že jde jen o kšeft za každou cenu. Je to obdoba plastických chirurgů, co za peníze plní jakékoliv přání a dotyčného (dotyčnou) nejenže nepošlou do prdele, ale ani na psychiatrii, kde by patřili spíš. Hlavně, že zaplatí. Příkladů se najde dost. (Ovšem tady věřím, že to se týká jen těch čistě komerčních plastiků, kteří možná ani chirurgové nejsou.)
Registrovaný uživatel
Panter...

https://www.idnes.cz/technet/vojenstvi/porovnani-sovetske-a-zapadni-ozbrojene-techniky.A210111_103540_vojenstvi_mla
Registrovaný uživatel
Wtf?! Předtím jsi tvrdil kvůli zavřeným hospodam, teď už měnis na covid. Tahle rozmluva zřejmě dávno ztratila smysl. Pavle, nic ve zlým. Myslím že možná by jsi si mohl sám odskočit na návštěvu k psychologovi nebo dropnout trošku kyseliny. 😉
Registrovaný uživatel
Sobotní odlehčení :twisted: :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Otravnykomar napsal
Wtf?! Předtím jsi tvrdil kvůli zavřeným hospodam, teď už měnis na covid. Tahle rozmluva zřejmě dávno ztratila smysl. Pavle, nic ve zlým. Myslím že možná by jsi si mohl sám odskočit na návštěvu k psychologovi nebo dropnout trošku kyseliny. 😉

Otázka za tři bludišťáky:
Proč jsou zavřené hospody? :roll: (Jasně, nejspíš kvůli tomu, že nedovezli maso a nepřišly gumičky.)
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
...odlehčení...


Že odlehčení... :lol: Klobásečka by sa tam vzadu niekde nenašla? ;)
Registrovaný uživatel
Pavel III:
Ani toto tetovanie ti nie je sympatické? 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Otázka za zlatého bludistaka, jsi takový dubinek že nevidíš rozdíl mezi argumentem: nemají kšefty kvůli zavřeným hospodam/nemají kšefty kvůli coronaviru?! Nebo to dobře víš ale jsi egocentricky manipulátor co potřebuje mít pravdu a je ochotný kroutit svoje slova jakkoli je potřeba? A otázka za 2 zlatý?! Proč jsem tak blbej že se tady s tebou o tom bavím?!
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Proč jsem tak blbej že se tady s tebou o tom bavím?!


Lebo máš rovnako veľké ego ako Pavel? :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Otravnykomar napsal
...odlehčení...


Že odlehčení... :lol: Klobásečka by sa tam vzadu niekde nenašla? ;)

Nenašla, na klobásky se chystám ale nechci udit, chci zkusit sušení a fermentaci. :twisted:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Otravnykomar napsal
Proč jsem tak blbej že se tady s tebou o tom bavím?!


Lebo máš podobne veľké ego ako Pavel?

Asi jo, u nás jsou všichni otcové, praotcove ve všech generacích strašně hadavy, na rodinných oslavách je to skoro sport občas si říkám že mě mrzí že su taky taky kokot
Registrovaný uživatel
Fermentácia klobásiek? Hmm, to neznám. O čom to je?
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Fermentácia klobásiek? Hmm, to neznám. O čom to je?

Mrkni do Googlu, ale ty správný Sušice a fermentatory najdeš na fb ve skupině o sušení masa. Jde vlastně o zrání za syrova, teprve koumam a zjišťuji různý typy receptu a postupů, co masozrout maličko odlišný recept a postup. Tak si musím najít co mibude nejvíc sympatický a pokusit se
Registrovaný uživatel
Ok, tak kuknem do googlu, ja totiž nie som na fb ani na akejkoľvek inej sociálnej sieti. Mám len mesenger kvôli medveďom a whatsapp kvôli škole.
Moderátor
Otravnykomar napsal
sigur napsal
Otravnykomar napsal
Proč jsem tak blbej že se tady s tebou o tom bavím?!


Lebo máš podobne veľké ego ako Pavel?

Asi jo, u nás jsou všichni otcové, praotcove ve všech generacích strašně hadavy, na rodinných oslavách je to skoro sport občas si říkám že mě mrzí že su taky taky kokot




Hluční a hádaví, jako cigáni...
Nemá tě co mrzet, musíš si zvyknou, ono časem se to samo poddá...
Znám to, v rodině máme to samé.. Musíme se živit sami, svým podnikáním,zřejmě nemůžeme být zaměstnanci, nadřízené bychom asi zabili... 😉
Registrovaný uživatel
Tak že ste to vymysleli vy, bratři. Kua, šak kto iný, že? :)
https://www1.pluska.sk/zaujimavosti/cesi-vymysleli-zdravu-klobasu

A píšu, že Slovákom nechutia...blbí Slováci :lol:
Registrovaný uživatel
Ani tady v ČR nevíme, že někdo něco takovýho vymyslel :D
Registrovaný uživatel
Jo to je 10 let stará zpráva :shock:
Registrovaný uživatel
To som si ani nešimol. :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Pavel III:
Ani toto tetovanie ti nie je sympatické? 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


To je Motýlek? Někde jsem četl, že oproti filmu to byl pěknej hajzl.
Registrovaný uživatel
Ja som čítal knihu ešte ako malý chlapec a toto bolo na obálke. Film so Stevom McQueenom a Dustinom Hofmanom alebo nový s Rami Malekom som videl len útržkovite.
« Poslední úpravu provedl(a) ___ v 16. 1. 2021, 14:26. »
Registrovaný uživatel
Bol to jeden z najlepších príbehov, ktoré som čítal. Je to jeho autobiografia, takže rozmýšľam, že kto ho asi tak mohol poznať, že si to dovolil tvrdiť. Veľkú časť života strávil na samotke a všetkých parťákov vlastne prežil. A či bol odsúdený právom alebo nie? Skorej sa prikláňam, že neprávom, lebo prežil vlastne len vďaka vízii, že sa raz vráti a vyrovná účty.
Registrovaný uživatel
Člověče, já nemyslel klobasu s jogurtem, to ani neznám fermentovana klobása je třeba chorizo.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ja som čítal knihu ešte ako malý chlapec a toto bolo na obálke. Film so Stevom McQueenom a Dustinom Hofmanom alebo nový s Rami Malekom som videl len útržkovite.


Tak původní film nemá smysl rozebírat, naprostá klasika..Remake mě nezaujal..tam chybí charisma Hofmana a MCQ...

https://www.dotyk.cz/magazin/motylek-veznice-henri-charriere-20201227.html

https://www.idnes.cz/cestovani/kolem-sveta/slavny-motylek-si-cast-sveho-pribehu-vypujcil.A000918102015igsvet_hop


Už dřív jsem četl, že se nějakej vězeň ozval, že mu ukradl příběh atd.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 16. 1. 2021, 14:43. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1840 1841 1842 1843 1844 1845 1846 1847 1848 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1