Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paradoxně obětí nehod na slinicích bylo míň minulej rok než obvykle.. Doprava dost prořídla.
Registrovaný uživatel
Pandémia je ťažko predvídateľná a keď aj sú nejaké kvalitnejšie odhady (napr.matematické modely), tak im veľa ľudí nerozumie, veľa nechce rozumieť a veľa ich otočí a živí sa na nich. Plus je tu tlak od podnikateľov, športovcov...ja to tým politikom fakt nezávidím.
Registrovaný uživatel
No vidíš,to jsem taky nevěděl. No já televizi nezapínám a noviny nečtu a statisiky nehod nesleduju
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 26. 1. 2021, 15:16. »
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Pandémia je ťažko predvídateľná a keď aj sú nejaké kvalitnejšie odhady (napr.matematické modely), tak im veľa ľudí nerozumie, veľa nechce rozumieť a veľa ich otočí a živí sa na nich. Plus je tu tlak od podnikateľov, športovcov...ja to tým politikom fakt nezávidím.


Je to těžký.Spousta lidí radši zůstane doma než by šla k odborníkovi a naopak jsou tací co zakašlou a volají si záchranku

Vládu neomlouvej.Když nevědí co s tím tak mají kopírovat od státu kterej si rady ví a to nejen co se týče covidu
Registrovaný uživatel
Taký štát ja práveže nepoznám. Podľa mňa majú ľudia hlavne strach z neistoty. Ta je horšia ako zlá správa, pretože na dôsledky zlej správy sa môžeš pripraviť, ale pri neistote ti mozog šrotuje do hlavy najmä katastrofické scénáre, jeden za druhým.
Registrovaný uživatel
Taký štát ja práveže nepoznám

Určitě existuje stát kterej udělal lepší opatření než ČR když teda máme posledního půl roku jednu z nejvyšších úmrtností
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petr-benda-jiri-paroubek-slegr-hnilicka-nelegalni-party-koronavirus-hotel.A210126_123334_domaci_vlc

tahle aféra taky nemá chybu..Hnilička, Šlégr, Paroubek, polic. prezident Husák--
všichni ouplnou náhodou na oslavě narozenin. :mrgreen:

Je to ale smutný..Papalášství má v ČR obří tradici. Smutná Republika..zralá na odpis.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petr-benda-jiri-paroubek-slegr-hnilicka-nelegalni-party-koronavirus-hotel.A210126_123334_domaci_vlc

tahle aféra taky nemá chybu..Hnilička, Šlégr, Paroubek, polic. prezident Husák--
všichni ouplnou náhodou na oslavě narozenin. :mrgreen:

Je to ale smutný..Papalášství má v ČR obří tradici. Smutná Republika..zralá na odpis.


No a pak se divíme že maj lidi opatření na háku . Kdekdo si řekne.....hele oni na to serou tak proč se na to taky nevysrat . Tak to v některých vrstvách chodí no
Registrovaný uživatel
Mne dal kolega pod stromček túto knihu:
https://www.gorila.sk/detail/433839/Ruka-noci-podana?gclid=Cj0KCQiAmL-ABhDFARIsAKywVafqa9WmA9eHB6SWkWVitVFErwU4edt6N8bdCj4cnGOU0RGtXs8e-X8aAmq8EALw_wcB

Zatiaľ čaká v poradí, ja ale verím, že keď príde na rad, už bude po pandémii. ;)
Registrovaný uživatel
Nevím jak rychle čteš a kolik toho máš rozečtenýho ale jedno se musí nechat.Jseš velkej optimista
Registrovaný uživatel
sigur budeš správnej prepper. :mrgreen:

Ale co dřív vypadalo jako ujetej koníček, začíná bejt smysluplný.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
...prepper...


No, úvod som si prečítal, takže aspoň toto zatiaľ viem, čo znamená. Ale popravde, moc sa mi do tejto nechce ísť...Ja som mu dal na oplátku Sapiens, čo bolo celkom pekné čítanie.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Jseš velkej optimista


Neviem, či som optimista, ale od začiatku pandémie sa teším jak malý Branko na okamih, keď prídem na prvý koncert a budeme tam všetci bez rúšok. To ma celkom drží nad vodou...
Registrovaný uživatel
Já jsem celkově dost negativní a pesimista. Dost věcí a lidí mě sere i když vím že je nezměním
Moderátor
kato napsal
Paul napsal
A ona to neví přesně, protože úřad to počítá zpětně. Teď maj spočítanej tak listopad! JAk jsem dával v článku výše.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-cr-zemrelo-do-konce-listopadu-vic-lidi-nez-je-bezne-za-rok/1978325


Lidi umírají víc než dřív tak to je ale o tom se vůbec nebavím
Mě zajímá proč pořád lžou? Nebo jsou tak neschopný? Jak je možný že se nevědělo že už to stálo tolik peněz? To ti přijde normální? Mě teda ne
Jak jim má pak člověk věřit? To samý s vakcínou.Je zaplacená ale fyzicky tady zdaleka není a hlavně je naočkovaných jen pár tisíc lidí.Podívej na Izrael,kurva rozdíl
Jsou to dobytci a víc nic.Banda nechopných sráčů a spousta z nich se na tom jen obohacuje


Přesně tak
Je to ubohý a sprostý byznys, všechna ta zmanipulovaná čísla, nákupy různých předražených subdodavek. Potřeb od respiratorů, testerů, které v jednu chvíli fungují a pak zase né,miliony dalších nepotřebných, či méně potřebného materiálu ( od vybavení po hygienu),
mediální kampaně, nesmyslného stráveného času v dohadování zákonodárců, chaoticky bludného ekonomický zdrcujiciho omezování a to vše ve většině případů s minimem efektu
Jednou když se vše bude postupně rozpletat. Samozřejmě za jiné vlády, jak jinak :) se budeme ještě všichni divit, kolik miliard se nenávratně utopilo pro nic a kolik korupčich afér v těch nejvyšších kruzích vyleze. Tahle doba je podobná porevoluční době a ještě zdaleka nezkončila. Kdy se vše řešilo bezhlavě a na základě mediálních,společenských a poté zbrklých úsudku naprosto bez autoritativní vlády. Republika nebyla a není schopna efektivně, nebo alespoň politicky jednotně řešit krizové situace.A hlavně se ukazuje jak moc jsme závislí na ostatních zemích a to v těch nejzakladnějšich potřebách lidí..
Moderátor
Chlapci zrovna jsem si pošmáknul,dlouho jsem neměl tak výborný salám, pekelný salám. Konečně fuřt, který stojí za to. ;) 👍

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
hm dal bych si
Registrovaný uživatel
Paul napsal
hm dal bych si

To viac štípe ako chutí. Squaw Anča to občas kúpila, ale uvalil som na to embargo.. :P
Ja som minulý týždeň po desiatkach rokov zacítil chuť pravého "uheráka," takú, ako som si z mládí pamätal. A že sme ich už za kapitalizmu, rôznych maďarských, mali. Len tá typická chuť tam nebola... Až teraz. Zaujímavé, ako dlho si človek pamätá chuť..
-s-
Registrovaný uživatel
stani jo, uherák mám taky zafixovanej jinak, než jak chutná teď. Oni už nejsou normy, tak do toho dávaj víc tuku nebo co. I dobrej Lovečák je problém sehnat.
Moderátor
Pánové čili to je moje.Opravdu to je snad poprvé co má salám trocha grády...
Registrovaný uživatel
Buďte rádi že cítíte a máte chuť 😁
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
stani jo, uherák mám taky zafixovanej jinak, než jak chutná teď. Oni už nejsou normy, tak do toho dávaj víc tuku nebo co. I dobrej Lovečák je problém sehnat.

Súhlas s lovečákom.
Pošlem fotku obalu :P ( salámu som zneškodnil,) toho uheráka. Mňam, aj keď možno už je to nejaká chémia. Neviem.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pánové čili to je moje.Opravdu to je snad poprvé co má salám trocha grády...


No to naše se stanim taky :mrgreen: však oba pěstujeme fest.
Registrovaný uživatel
stani nj..to máš přímo od čabajkářů. Ten musel bejt.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1858 1859 1860 1861 1862 1863 1864 1865 1866 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1