Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1895 1896 1897 1898 1899 1900 1901 1902 1903 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kato napsal
Paul napsal
Jó informace od "známejch", to je hotová studnice pravd.

Jo je. Budeš se divit ale je


Jo jasně, a vykládá to na potkání kde komu, aby to pak další dali na net.
To dává smysl! Navíc kdyby to byla pravda, bylo by tu 100 00 mrtváků na covid za rok.. bagatelizovat se to už pokusil Blatnej s autonehodama, matematika ho usvědčila ze lži. Podvádí se určitě, ale jen debil by to vykládal "známejm".
Registrovaný uživatel
sigur napsal
kato napsal
Brepto. Kdybys koukal tak bys uznal že zaslouženě. Fakt byla Slavia lepší :P 8)


Jedným okom som pozeral a bol to skutočne pekný futbal. Ak si "sešívaný", tak "Na zdraví!" ;)

👍
Registrovaný uživatel
Paul napsal
kato napsal
Paul napsal
Jó informace od "známejch", to je hotová studnice pravd.

Jo je. Budeš se divit ale je


Jo jasně, a vykládá to na potkání kde komu, aby to pak další dali na net.
To dává smysl! Navíc kdyby to byla pravda, bylo by tu 100 00 mrtváků na covid za rok.. bagatelizovat se to už pokusil Blatnej s autonehodama, matematika ho usvědčila ze lži. Podvádí se určitě, ale jen debil by to vykládal "známejm".

Jo smysl to dáva. Říkal mi to a tak to prostě je. Nemá důvod lhát. A jestli si myslíš že jsem to prekroutil k obrazu svému tak to je mi líto
Registrovaný uživatel
A debil to není. Dělá tam 30 let. Zkušenosti spoustu. Je v Motole ale to už jsem psal. Možná sis nevšim
Registrovaný uživatel
No on opravdu nepodvádí. To fakt ne 🙈😁 tak vysoko není
Registrovaný uživatel
Jo, takže když dostanu infarkt a zemřu na zástavu srdce, v Motole mi napíšou - umřel na Covid.
To dává smysl.
Registrovaný uživatel
Přesně tak!
Registrovaný uživatel
:-D on ještě nevystizlivel
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
:-D on ještě nevystizlivel

Ty jses taky naivní ale u tebe mě to nepřekvapuje. Jses ještě mladej kluk :D
Moderátor
https://kryptomagazin.cz/56-miliardy-dolaru-bylo-zlikvidovano-napric-burzami-behem-propadu-ceny-bitcoinu-na-46-tisic-dolaru/

Pěkně to skáče..
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
:-D on ještě nevystizlivel

Ty jses taky naivní ale u tebe mě to nepřekvapuje. Jses ještě mladej kluk :D


chytáš jeho způsoby jo? :D
Registrovaný uživatel
to je v prdeli, v centrum hezky, 8 stupňů, slunce... dojedu dom, 5 stupňů, mlha.. .jsem chtěl jít běhat, asi půjdu zase pít :D
Registrovaný uživatel
Nápověda pro méně chápavé..... Peníze
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
to je v prdeli, v centrum hezky, 8 stupňů, slunce... dojedu dom, 5 stupňů, mlha.. .jsem chtěl jít běhat, asi půjdu zase pít :D

Pijes málo ale denně. Lepší než jako já, jen v pátek a hodně
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
to je v prdeli, v centrum hezky, 8 stupňů, slunce... dojedu dom, 5 stupňů, mlha.. .jsem chtěl jít běhat, asi půjdu zase pít :D

Pijes málo ale denně. Lepší než jako já, jen v pátek a hodně


skoro celý leden jsem nepil a v únoru poslední 2 týdny jen pá-so-ne. včera byla výjimka. a nakonec jsem i vyběhl, ne moc, ale nefouká, takže se v 7stupních běželo úžasně . teď si dávám na žízeň tu druhou desítku a ta jemná hořkost je i trochu poznat :D
Registrovaný uživatel
Jo tak je to pořád jen desítka. Já běhat nemůžu, mám artrozu 3 stupně na kotniku
Registrovaný uživatel
já su naštěstí asi v cajku, až na ten pupek... první venkovní běh po 3 měsících, tak jsem si to užil i když hodinky mě zklamali a zbytečně jsem se uhnal
Registrovaný uživatel
😁 Uhnal
Já to mám z fotbalu. Hrál jsem do 43 let a to mám 25 kg nadváhu
Registrovaný uživatel
kato napsal
😁 Uhnal
Já to mám z fotbalu. Hrál jsem do 43 let a to mám 25 kg nadváhu


to jsme na tom, podle lékařů, skoro stejně. ovšem neumím si představit, že bych zhubnul víc než cca 10-15kilo
Registrovaný uživatel
btw, už jsem se bál, že si to člověk musí hlídat... (já to hned po zaslání mažu)

Dobrý den,

děkujeme Vám za zprávu.

V systému vidíme, že nám kupující stále nepotvrdil přijetí zboží.

Na vyjádření k dokončení obchodu má kupující počet pracovních dní uvedených v době dodání u Vaší nabídky + 3 kalendářní dny. Ve chvíli, kdy potvrdí přijetí zboží, peníze Vám ihned odesíláme. V případě, že se k dokončení obchodu nevyjádří, budou Vám po uplynutí uvedené lhůty peníze automaticky odeslány na Váš bankovní účet. Pokud by kupující obchod rozporoval, budeme Vás o této skutečnosti informovat.

Více informací týkajících se Bezpečné Aukro platby naleznete zde.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
😁 Uhnal
Já to mám z fotbalu. Hrál jsem do 43 let a to mám 25 kg nadváhu


to jsme na tom, podle lékařů, skoro stejně. ovšem neumím si představit, že bych zhubnul víc než cca 10-15kilo


No to ani já. I 5 kilo je scifi. Rád žeru a chutná mi pivo. Sport můžu jen plavat nebo kolo a to mě nebaví. Posilovat to už vůbec ne
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
... první venkovní běh po 3 měsících...


Koľko km a akým tempom behávaš? Podobne ako kato, ja už tiež nemôžem. Hádzaná, basket, floorbal a nakoniec behanie mi rozhasilo kolená...takže len bicykel. Včera som bol prvýkrát po zime.
Registrovaný uživatel
https://tn.nova.cz/clanek/video-mestska-policie-tvrde-zasahla-proti-nezletilemu-chlapci-bez-rousky.html
Registrovaný uživatel
Přepálil jsem to, podle reakci nohou to bude zítra nejspíš zajímavé. bohužel hodinky mi hlásili jiné data a neodhadl jsem to jak jsem po delší pauze (běhal jsem teď druhý týden na rozjetí 1km každý druhý den+rychlá chůze)...
Kolo mám rád, ale pro zdraví to moc není

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jinak běhávám podle času, ideálně tak 40-60 min. ale někdy jen těch 20

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1895 1896 1897 1898 1899 1900 1901 1902 1903 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1