Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Afrika, Indie, Čína...přelidněný země/kontinenty brutálně...
a příroda reguluje Česko.
Registrovaný uživatel
Nemyslím si teda že to otrlé myšlení lidí je 'ať slabí zhynou', ale spíš 'potřeby většiny jsou nadřazeny potřebám menšiny'.

Takže důchodci na ventilátoru, lidi se slabou imunitou v márnici, ty na pivu a klobásce. Pohoda.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Paul napsal
barbar jednou budeš taky slabej, a budeš sakra rád, že tě silnej neobětuje...
Obětovat se pro slabší je i investicí do budoucna. A pokud je obětí jen rok nechodit do hospody, omezit návštěvy atd... je to oběť minimální, byť i sní má řada lidí problém....


Ale já souhlasím, trocha nerozumím tve reakci..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Afrika, Indie, Čína...přelidněný země/kontinenty brutálně...
a příroda reguluje Česko.


A jsi si absolutně jistý přesností a čestností tamějších statistických úřadů? :twisted:
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
„Obávám se, že velká část české veřejnosti stále nechápe, jak vážná situace je a skutečně hrozivé je, že někteří lidé jednoduše přijali fakt, že každý den umírá zbytečně 100 či 150 lidí. Podle nich to není znepokojující, ale přirozené a nevyhnutelné, i když je to úplná tragédie,“ citovala CNN demografku Dzúrovou.


Ono to přesně takhle je.

Vcera rano jsem vencil psa, predemnou holcina tak 15-16let, bez rousky u ucha tel a slysim telefonat, "vcera testovali mamu v praci, je pozitivni ale nech si to pro sebe aby jsme nemuseli do karanteny" Vubec jsem nechapal a nejvic me sere ze jsem vubec nezareagoval, mel jsem ji chytnout, zjistit kdo to je a dotahnout ji domu a rovnou zavolat policajty. Na FB ctu komentare a hromady lidi tomu vubec neveri, mysli si ze je to fejk, ze nemocnice plny nejsou a tem co umiraji pripisuji covid i kdyz umiraji urcite na vsechno mozny jen ne na covid. Narod debilu a muze za to naprowsta neschopnost nasi politiky a taky asi kulturni omezenost a chybejici sebereflexe
Moderátor
Paul napsal
Afrika, Indie, Čína...přelidněný země/kontinenty brutálně...
a příroda reguluje Česko.


Hloupost Čechů a né příroda... :)
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Vubec jsem nechapal a nejvic me sere ze jsem vubec nezareagoval, mel jsem ji chytnout, zjistit kdo to je a dotahnout ji domu a rovnou zavolat policajty.


A lidi by ti psali ještě rok že si špinavý fízl a bolševik.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
komár
Jo, jak jsem psal, bába sousedka nedodržovala nařízenou karanténu, chodila nakupovat, mezi dveřma návštěvy...ale co má člověk dělat.. mám jí domlouvat? Volat a nahlásit jí nedokážu, nějak na tohle nemám žaludek...
Registrovaný uživatel
Normalne jsem odpurce vsech moznych restrikci ale kdyby se rozdalo par tucnych pokut lidi by si to rozmysleli. Znam uz dost lidi co to prodelali, vetsina mela rymu ale treba muj spoluzak byl na tom zle, reditel zdejsiho decaku pry lezel 2 dny ve stode na chodbe protoze na nej nemeli misto. A memu kamaradovi to vzalo uz 3 cleny jejich klubu nejmladsi mel 36let a byl to zdravy chlap.A propo, Barbare, koupil jsi ten dukat nebo ne? nejak to tam utichlo. Jsem zvedavy :-)
Moderátor
Paul napsal
komár
Jo, jak jsem psal, bába sousedka nedodržovala nařízenou karanténu, chodila nakupovat, mezi dveřma návštěvy...ale co má člověk dělat.. mám jí domlouvat? Volat a nahlásit jí nedokážu, nějak na tohle nemám žaludek...

A už to má za sebou?
Registrovaný uživatel
Lidi...no tak vstávat a cvičit...bude 6 hodin -UŽ JE ČAS!!

barbar do posilovny.....
sigur do jezera.....
lopez do pelechu....

..každému co jeho jest..

:D
Registrovaný uživatel
tak to jsem zvědav, jak to zapůsobí, a zda způsobí změnu názoru, ta věc u mě. tedy, pokud jsem to už neměl a nevědět třeba. vybavuji si, že cca před rokem (bože, to už je fakt doba) mi bylo 2 dny docela blbě...
Registrovaný uživatel
Mě je blbě už půl roku.S malejma přestávkama.
Občasný zvýšený teploty večer,bolesti zad,nonstop zadní rýma,bolesti a tupé píchání na prsou,sem tam lehčí kašel,neskutečná únava a to i když se dobře vyspím (8 hodin) Jsem dost rozbitej a už mě to docela sere .Možná je to jen tím že jsem tlustej,nevim
2x test a 2x negativní
Registrovaný uživatel
A test i na prodělání nebo jen aktualka? Tak obezita určitě dělá své, stejně otužování atd atd... Já mám problémy přes rok stále několikrát i když běh, ale průběh nebo spíš doba trvání je nesrovnatelná...
Registrovaný uživatel
Jen testy
Otužovat se fakt nehodlám,hned bych onemocněl
ok
Moderátor
kato napsal
Mě je blbě už půl roku.S malejma přestávkama.
Občasný zvýšený teploty večer,bolesti zad,nonstop zadní rýma,bolesti a tupé píchání na prsou,sem tam lehčí kašel,neskutečná únava a to i když se dobře vyspím (8 hodin) Jsem dost rozbitej a už mě to docela sere .Možná je to jen tím že jsem tlustej,nevim
2x test a 2x negativní


Ty to tady popisuješ jako bába před smrtí.. Ku.va robit ti je třeba, pěkně na stavbu a na čerstvý vzduch, slunce a občasný jarní déšťik pěkně na hřbet...
Po měsíci ti garantují, že všechny neduhy prominou a budeš živej jako laňka... :lol:
Moderátor
Lopez1506 napsal
Lidi...no tak vstávat a cvičit...bude 6 hodin -UŽ JE ČAS!!

barbar do posilovny.....
sigur do jezera.....
lopez do pelechu....

..každému co jeho jest..

:D


No už jsem dlouho nezvedal a vypadá to, že ještě dlouho zvedat nebudu.. :)
Registrovaný uživatel
kato napsal
Jen testy
Otužovat se fakt nehodlám,hned bych onemocněl
ok


tak začít se dá doma ve sprše... já se dál ani nedostal, nicméně stačí to. a když začínají dýchací cesty, tak proplach, stačí 1-2x ten den a výsledek je poznat
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Mě je blbě už půl roku.S malejma přestávkama.
Občasný zvýšený teploty večer,bolesti zad,nonstop zadní rýma,bolesti a tupé píchání na prsou,sem tam lehčí kašel,neskutečná únava a to i když se dobře vyspím (8 hodin) Jsem dost rozbitej a už mě to docela sere .Možná je to jen tím že jsem tlustej,nevim
2x test a 2x negativní


Ty to tady popisuješ jako bába před smrtí.. Ku.va robit ti je třeba, pěkně na stavbu a na čerstvý vzduch, slunce a občasný jarní déšťik pěkně na hřbet...
Po měsíci ti garantují, že všechny neduhy prominou a budeš živej jako laňka... :lol:


To samý mi říká otec. Je mu 67 a denně je na stavbě. Já makám ve sklarně. Smrad, teplo a hlavně strašnej hluk
Dychame polypropylen, sibral a olovo
Registrovaný uživatel
Zkusím tu sprchu
Moderátor
Hoši obraťte list, je ráno venku pěkně a vy tady chcipáte...
Obchodník vykašlali se na dýchací cesty, odlep se od webu a běž něco dělat, nebo si běž zaběhat ať přijdeš na jiné myšlenky... :lol:
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Mě je blbě už půl roku.S malejma přestávkama.
Občasný zvýšený teploty večer,bolesti zad,nonstop zadní rýma,bolesti a tupé píchání na prsou,sem tam lehčí kašel,neskutečná únava a to i když se dobře vyspím (8 hodin) Jsem dost rozbitej a už mě to docela sere .Možná je to jen tím že jsem tlustej,nevim
2x test a 2x negativní


Ty to tady popisuješ jako bába před smrtí.. Ku.va robit ti je třeba, pěkně na stavbu a na čerstvý vzduch, slunce a občasný jarní déšťik pěkně na hřbet...
Po měsíci ti garantují, že všechny neduhy prominou a budeš živej jako laňka... :lol:


To samý mi říká otec. Je mu 67 a denně je na stavbě. Já makám ve sklarně. Smrad, teplo a hlavně strašnej hluk
Dychame polypropylen, sibral a olovo


:lol:
K.rva to je ocelový chlap a věřím, že v životě si na zdraví nestěžoval. Můj pradět voják wermachtu, když pomalu doma umíral na rakovinu hltanu (celej život, měl v hubě fajku), tak aby ho nikdo neviděl neslyšel, každý den pomalu scházel po schodech dolů do pivnice a tam trpěl jako pes, do té doby než se jednou ráno neprobudil, tlumící léky na bolest odmítál.. ..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Hoši obraťte list, je ráno venku pěkně a vy tady chcipáte...
Obchodník vykašlali se na dýchací cesty, odlep se od webu a běž něco dělat, nebo si běž zaběhat ať přijdeš na jiné myšlenky... :lol:


Starej se o sebe
Registrovaný uživatel
Děda byl kabrňák
Jo otec si nikdy na nic nestěžuje. Maká na stavbě a ještě má pár hektarů polí a trochu dobytka
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Paul napsal
komár
Jo, jak jsem psal, bába sousedka nedodržovala nařízenou karanténu, chodila nakupovat, mezi dveřma návštěvy...ale co má člověk dělat.. mám jí domlouvat? Volat a nahlásit jí nedokážu, nějak na tohle nemám žaludek...

A už to má za sebou?


Ne, chlubila se, že je už očkovaná. Má lehkej průběh (slyšim přes zeď kašel)... smrt jí nepřeju, před měsícem jí umřel manžel (zápal plic), s tím sem vycházel dobře.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1903 1904 1905 1906 1907 1908 1909 1910 1911 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1