Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zrovna se mi to muselo rozdělit na dvě strany 😑
Registrovaný uživatel
Tak to zlepíme. Kua.. Dobrý rachot. :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Forpus napsal
Citovat
A teraz Ti môže vylisovať (pozliepať?) respirátor, v časoch rúška zakázaný..


Co? Chápu fakta nerozumím smyslu :)

Narážal som na kroky vlády/vlád, aj našej. Tej hlavne. Uši si rúško, kúp si respirátor, neskôr možno štít a nakoniec integrálku, či ivermectin 4 bobuľky za 74€. Hlavne niečo urob.. Lebo je tu pandémia.
Tvoj príspevok som len zneužil, nereagoval som priamo naň, aj keď teraz to už tak vyzerá a nikto to nezmení..
-s-
Moderátor
Jo... je to rychlovka.. Na de mnou soused si také nechal postavit skládačku s plechovou střechou .. Na každém rohu obvodových stěn spojeno pěti asi půl metrovými vruty, něco jako vruty krokváky..Docela jsem nechápal a docela pochyboval jakož to konzervativní sravař, ale barák mu stojí pořád už dloooouhé dva roky :lol:.. Prošel testem zdejšího podnebí, hlavně pravidelně silnými orgány bez újmu...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Jo... je to rychlovka.. Na de mnou soused si také nechal postavit skládačku s plechovou střechou .. Na každém rohu obvodových stěn spojeno pěti asi půl metrovými vruty, něco jako vruty krokváky..Docela jsem nechápal a docela pochyboval jakož to konzervativní sravař, ale barák mu stojí pořád už dloooouhé dva roky :lol:.. Prošel testem zdejšího podnebí, hlavně pravidelně silnými orgány bez újmu...

Orgány, alebo vetrom?
Aj môj potomok, dcéra Nina s priateľom sa pustili do podobnej aktivity.
Za mesiac to už má mať aj strechu.. Som zvedavý na do Lego za pár mego...
Včera som počul, že tam, kde chceli mať okno ho mať nemôžu, lebo..
Plus nejaká povinná protipožiarna stena. To je sranda. :P
-s-
Registrovaný uživatel
tahle firma si na tom dava zalezet, jsou to nemci :-D ty jsou precizni a kdyby neco tak 30 let zaruky :-D.
Ty pozarni normy me taky stvou, kvuli tomu musim mit dum 7m od plotu :-O a to mi sezere pekny kus zahrady. Jinak teda mi jsme pri projekci na zadny problemy nenarazili, akorad jak uz se to stavi, uz vim co bych udelal jinak. Potreboval bych stavet jeste jednou a udelal bych toho jinak hodne.
Moderátor
stani napsal
barbar napsal
Jo... je to rychlovka.. Na de mnou soused si také nechal postavit skládačku s plechovou střechou .. Na každém rohu obvodových stěn spojeno pěti asi půl metrovými vruty, něco jako vruty krokváky..Docela jsem nechápal a docela pochyboval jakož to konzervativní sravař, ale barák mu stojí pořád už dloooouhé dva roky :lol:.. Prošel testem zdejšího podnebí, hlavně pravidelně silnými orgány bez újmu...

Orgány, alebo vetrom?
Aj môj potomok, dcéra Nina s priateľom sa pustili do podobnej aktivity.
Za mesiac to už má mať aj strechu.. Som zvedavý na do Lego za pár mego...
Včera som počul, že tam, kde chceli mať okno ho mať nemôžu, lebo..
Plus nejaká povinná protipožiarna stena. To je sranda. :P
-s-


Predikce v mobilu..Lep na tebe.. ;)
Moderátor
Otravnykomar napsal
tahle firma si na tom dava zalezet, jsou to nemci :-D ty jsou precizni a kdyby neco tak 30 let zaruky :-D.
Ty pozarni normy me taky stvou, kvuli tomu musim mit dum 7m od plotu :-O a to mi sezere pekny kus zahrady. Jinak teda mi jsme pri projekci na zadny problemy nenarazili, akorad jak uz se to stavi, uz vim co bych udelal jinak. Potreboval bych stavet jeste jednou a udelal bych toho jinak hodne.


Ale jo Kanaďani vůbec Američani to je jejich klasika..
U Britů 2x4 inch konstrukce stavby cottage...
Moderátor
Tuhle mi rukama prošla zajímavá věc - rekomando velikosti A4 z university. A co v něm bylo? Diplom!! Doba fakt není normální.
Registrovaný uživatel
no jakože jestli začnou takto posílat poštou zbrojáky, může to být sranda :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tuhle mi rukama prošla zajímavá věc - rekomando velikosti A4 z university. A co v něm bylo? Diplom!! Doba fakt není normální.

Doufám že jsi ho jako správný pošťák dvakrát přeložil a teprve potom nacpal do schránky ;)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tuhle mi rukama prošla zajímavá věc - rekomando velikosti A4 z university. A co v něm bylo? Diplom!! Doba fakt není normální.


Jak víš co v něm bylo???

Btw diplomy se posílali poštou i za mě
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Jak víš co v něm bylo???

Nečetl jsi pošťáckou pohádku od Čapka? Dal si dopis na čelo, to dá rozum ;)
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=VWhxXLEX9sY Funebraci, nemeli to za bolsevika lehke remeslo.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
https://www.youtube.com/watch?v=VWhxXLEX9sY Funebraci, nemeli to za bolsevika lehke remeslo.

Dnes to bude o trochu lepší ale ne zas o moc.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
https://www.youtube.com/watch?v=VWhxXLEX9sY Funebraci, nemeli to za bolsevika lehke remeslo.

Dnes to bude o trochu lepší ale ne zas o moc.

Dneska je to alespon u nas soukromy sektor a je to rozhodne uplne neco jinyho nez ukazuje dokument. Jak to tady bylo driv nevim.
Registrovaný uživatel
:'(
Otravnykomar napsal
7:00

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Pivnice nebudú, to je škoda.
Rodinný dom bez pivníc je ako vták bez peria. 🤨
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nikto nič, tak ja.
Neznáme chilli,
chilli thajské,
Habanero.
Aktuálny, dnešný stav. ;)
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Grofiku ja uz asi 6 let nepiju. Ale mam na finale schovany 20 let stary 3 putnovy Aszu a nejaky lahve dalsiho Tokajskeho se taky najdou kdyz by to nestacilo :-D
Registrovaný uživatel
Citovat
Otravnykomar
Grofiku ja uz asi 6 let nepiju. Ale mam na finale schovany 20 let stary 3 putnovy Aszu a nejaky lahve dalsiho Tokajskeho se taky najdou kdyz by to nestacilo :-D


Komar, po prestavení Tvojho portfólia budeš môj človek, :D úvod je OK a občasné názorové nezhody je výborný základ do diskusie... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Tuhle mi rukama prošla zajímavá věc - rekomando velikosti A4 z university. A co v něm bylo? Diplom!! Doba fakt není normální.

Doufám že jsi ho jako správný pošťák dvakrát přeložil a teprve potom nacpal do schránky ;)

a) tvrdý desky
b) rekomando

ferovyobchodnik napsal
Pavel_III napsal
Tuhle mi rukama prošla zajímavá věc - rekomando velikosti A4 z university. A co v něm bylo? Diplom!! Doba fakt není normální.


Jak víš co v něm bylo???

Btw diplomy se posílali poštou i za mě

Mi řeknou, ne?

My si teda pro diplom přišli slavnostně odění a s plnou parádou.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
Otravnykomar
Grofiku ja uz asi 6 let nepiju. Ale mam na finale schovany 20 let stary 3 putnovy Aszu a nejaky lahve dalsiho Tokajskeho se taky najdou kdyz by to nestacilo :-D


Komar, po prestavení Tvojho portfólia budeš môj človek, :D úvod je OK a občasné názorové nezhody je výborný základ do diskusie... ;)

Ja vim, ty jsi na to hutny piti, konaky, esence 8) :-D
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pod-palbou-hoaxu-pirati-zakouseji-odvracenou-stranu-popularity-148340#dop_ab_variant=544811&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=waBvfV8jIe9-202103250926&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz Tak co kluci, kdo pak se taky chytnul na nejakou tresnicku o piratech? Taky verite ze chteji sebrat lidem duchody a do bytu jim nastehovat africany? :-D Na FB mam takovych lidi cely zastup. Podobne jako tech co nataci parazity na rouskach XD Rika se tomu hybridni valka a socialni site jsou jednim z hlavnich bojist
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 25. 3. 2021, 10:37. »
Registrovaný uživatel
V únoru 1948 také spousta lidí nevěríla jakých nespravedlností a zvěrstev se komunisti dopustí ;)
Registrovaný uživatel
Začína nám jar... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1