Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kato napsal
Férovej.Vojna byla dobrá,já byl jen na rok ale dobrý.Naučíš se respektu a pořádku
Ale hádám že tebe se to netýká,ty ses tak jistě už narodil :D
8 měsíců povinnou bych klidně zavedl.Se podívej na dnešní mládež.Mrzák neuběhne ani sto metrů,natož aby dal šplh o tyči. Samo ne všichni ale už je takových hodně.Dřív to byly spíš výjimky,dnes běžná věc


Pořádek mám rád. Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou...
Já taky nesportoval nějakých 35 let a co. Nic.. to už bych radši zavedl rok pobytu v zařízení, kde tě naučí kritický myslet ;) co?
Registrovaný uživatel
Zlatohlávek Zlatý..jo, těch je opravdu dost. NA květech. Kdysi se nám jich v komposteru vylíhlo několik desítek.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Férovej.Vojna byla dobrá,já byl jen na rok ale dobrý.Naučíš se respektu a pořádku
Ale hádám že tebe se to netýká,ty ses tak jistě už narodil :D
8 měsíců povinnou bych klidně zavedl.Se podívej na dnešní mládež.Mrzák neuběhne ani sto metrů,natož aby dal šplh o tyči. Samo ne všichni ale už je takových hodně.Dřív to byly spíš výjimky,dnes běžná věc


Pořádek mám rád. Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou...
Já taky nesportoval nějakých 35 let a co. Nic.. to už bych radši zavedl rok pobytu v zařízení, kde tě naučí kritický myslet ;) co?


Co já na to? Že je to blbost ;)


Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou.
A tohle,tohle se tak krásně čte :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Zlatohlávek Zlatý..jo, těch je opravdu dost. NA květech. Kdysi se nám jich v komposteru vylíhlo několik desítek.


Několik desítek....pochytals je doufám :mrgreen:
Ne,jen sranda,brouky mám rád.Teda když mi nespásají jarní salát :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Férovej.Vojna byla dobrá,já byl jen na rok ale dobrý.Naučíš se respektu a pořádku
Ale hádám že tebe se to netýká,ty ses tak jistě už narodil :D
8 měsíců povinnou bych klidně zavedl.Se podívej na dnešní mládež.Mrzák neuběhne ani sto metrů,natož aby dal šplh o tyči. Samo ne všichni ale už je takových hodně.Dřív to byly spíš výjimky,dnes běžná věc


Pořádek mám rád. Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou...
Já taky nesportoval nějakých 35 let a co. Nic.. to už bych radši zavedl rok pobytu v zařízení, kde tě naučí kritický myslet ;) co?


Co já na to? Že je to blbost ;)


Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou.
A tohle,tohle se tak krásně čte :mrgreen:


No vidíš, já myslím, že blbost je vojna. To kritické myšlení by lidstvu pomohlo.. estli sis nevšiml, tohle se tady řeší dokola furt a pořád
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Férovej.Vojna byla dobrá,já byl jen na rok ale dobrý.Naučíš se respektu a pořádku
Ale hádám že tebe se to netýká,ty ses tak jistě už narodil :D
8 měsíců povinnou bych klidně zavedl.Se podívej na dnešní mládež.Mrzák neuběhne ani sto metrů,natož aby dal šplh o tyči. Samo ne všichni ale už je takových hodně.Dřív to byly spíš výjimky,dnes běžná věc


Pořádek mám rád. Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou...
Já taky nesportoval nějakých 35 let a co. Nic.. to už bych radši zavedl rok pobytu v zařízení, kde tě naučí kritický myslet ;) co?


Co já na to? Že je to blbost ;)


Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou.
A tohle,tohle se tak krásně čte :mrgreen:


No vidíš, já myslím, že blbost je vojna. To kritické myšlení by lidstvu pomohlo.. estli sis nevšiml, tohle se tady řeší dokola furt a pořád


Objimaš stromy, nebo vyzýváš boha slunce....
Všude v živočišné říši, včetně lidi se neustále bojuje o přežití...
Tento faktor máme zabudovanej v genech. Vždy tady bude, něco nebo někdo čemu budeme čelit a s čím budeme bojovat ať to s přírodou samotnou , či sami se sebou.. ...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Férovej.Vojna byla dobrá,já byl jen na rok ale dobrý.Naučíš se respektu a pořádku
Ale hádám že tebe se to netýká,ty ses tak jistě už narodil :D
8 měsíců povinnou bych klidně zavedl.Se podívej na dnešní mládež.Mrzák neuběhne ani sto metrů,natož aby dal šplh o tyči. Samo ne všichni ale už je takových hodně.Dřív to byly spíš výjimky,dnes běžná věc


Pořádek mám rád. Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou...
Já taky nesportoval nějakých 35 let a co. Nic.. to už bych radši zavedl rok pobytu v zařízení, kde tě naučí kritický myslet ;) co?


Co já na to? Že je to blbost ;)


Respekt si musí zasloužit a ne vynutit silou.
A tohle,tohle se tak krásně čte :mrgreen:


No vidíš, já myslím, že blbost je vojna. To kritické myšlení by lidstvu pomohlo.. estli sis nevšiml, tohle se tady řeší dokola furt a pořád


Objimaš stromy, nebo vyzýváš boha slunce....
Všude v živočišné říši, včetně lidi se neustále bojuje o přežití...
Tento faktor máme zabudovanej v genech. Vždy tady bude, něco nebo někdo čemu budeme čelit a s čím budeme bojovat ať to s přírodou samotnou , či sami se sebou.. ...


Nemluv o něčem, čemu nerozumíš. Díky
Moderátor
Ouuukeeejjj.... :lol:

Vic takovej blbců, budem běhat po celém světě (hlavně holky ;) )a hlásat mír do aleluja... :lol:
Obchodníků kdyby to tak šlo.... Možná tak v blahoslaveném ráji, kde svědské potřeby a požitky nebudou třeba o kus žvance a dobré bydlo se nebudeme potřebovat rvát, nebo jej bránit .... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 20. 4. 2021, 22:41. »
Registrovaný uživatel
Barbar nevzrusuj sa, vakcíny v nudzovom režime to vyriešia, za niekoľko rokov bude pokoj... 👍
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Není to trestní... On tam tedy včera perlil fakt hodně...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel

Vůdci europoslaneckých frakcí vyjádřili plnou solidaritu Česku a vyzvali unijní země, aby „také projevily solidaritu přijetím silné, společné a konkrétní akce vůči Rusku v odpovědi na tento útok“.


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vrbetice-vybuch-rusko-gru-evropska-unie-parlament.A210421_094621_zahranicni_kha



;)
Moderátor
Mezi státy, kde brannou povinnost mají i patří i Český stát. Jde pochopitelně o ženy splňující jakési podmínky, většinou svobodná děvčata, zdravotnický personál atd. Mám takový dojem, že naši válečníci toto neví, pokud by to věděli, nenechali by své manžílky kecat. Podívejte se na znění Branného zákona, tam je to jasné.
Rusové mají své problémy. Ukrajina a Polsko jako úderná pěst NATO na jedné straně, déle Čína a Japonsko a dole Indie a Pákistán. Tak o válce může mluvit jen člověk s typu našich politiku, ale dejte jim lopatku, normu na vykopání zákopu pro stojící střelce, zbraně a ať se předvedou sami.
Pan F. prohlásí, že požádáme o pomoc spřátelené státy. Může se stát, že na ukrajinské hranici si nějaký vojáček zlomí nohu a jedeme. Potom vysvětlování nebude.

Včera jsem v televizi pozoroval práci jak to bylo s první válkou v Kuvajtu. Rozvíjet to nebudu, ale to ani naši bývali političtí pracovnici před rokem 89 nedokázali.
_______________
Registrovaný uživatel
Si tak říkám, že jsem měl ještě na zahradu zakopat dva lodní kontejnery oblite betonem a olovem kdyby náhodou se orel se žlutýma hvězdama začali s medvědem a drakem skadlit víc než doteď.
Registrovaný uživatel
Na army vebe som jukol rozloženie vojsk a zbraňových systémov čo majú Rusi na svojej strane, domnievam sa kde sú turecký a iný žoldnieri zrejme tam zajatcov nebudú brať...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
O válce mluvil snad jen Ovčáček.(viz výše) Nebo jsem nikoho dalšího nezaregistroval.
Registrovaný uživatel
Ovcacek je patolizal a mluvčí východu. Ale i malá jiskra může zazehnout požár.
Registrovaný uživatel
Jo, diplomatickej požár a ekonomickou válku jo.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prezident-zeman-jmenuje-jakuba-kulhanka-ministrem-zahranici-40357781

online
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prezident-zeman-jmenuje-jakuba-kulhanka-ministrem-zahranici-40357781

online


Jako ryba :mrgreen:
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kulhanek-pred-schuzkou-s-ruskym-velvyslancem-mluvil-s-sefem-nato-40357821

:mrgreen:
Registrovaný uživatel
tvl :D
Registrovaný uživatel
..jen aby nás ten :mrgreen: brzo nepřešel :?
Registrovaný uživatel
Furt z nich budem posraný ne? Furt a furt jim budem ustupovat? Do kdy?
Registrovaný uživatel
ramires napsal
..jen aby nás ten :mrgreen: brzo nepřešel :?


NATO i EU jednoznačně se postavili za nás..Bez nich by nás opravdu medvěd sežral. Těch se von bojí. :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1