Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:lol:
Moderátor
Jak jsme znovu u toho pití, tohle jsem nafasoval k narozeninám ...
Už slyším tu kritiku.. :)
S toho popisu tuším se posereš smíchy Paule... :lol: nejen ty..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ja nenakupujem na sklad, všetko ide rovno do spotreby. :D


špatně.
1. nakupuji víc než potřebuji.
2. železnou zásobu hlídá žena.
3. kdyby něco, mám dva kluky jako rychlou spojku.
4. takhle blbě to nikdy nemůžu být!
Registrovaný uživatel
stani napsal
Evropa1 napsal
turtleoverhead napsal
Čekám kdy začnu rozumět řeči zvířat ;)


Abych se přiznal, já jsem termín na očkování poměrně honil, protože v příbuzenstvu dvě rodiny to odnesly dost ošklivým způsobem. Manžel sestřenky skončil v nemocnici. Další bratranec zhubl 10 kilo a další měl teploty přes 40 a byl na tom taky špatně.

A to sa u vás dá? Myslím "honit" termín, nebodaj výber vakcíny... U nás len určitým kruhom. Športovci, politici a Blaváci, ľudovo paštikári.. Ten názov nepoznám dlho. :P
Ja som sa objednal, prišla SMS a čakám, kedy budem slávny spevák.. In memoriam. ;)
https://www.youtube.com/watch?v=cTJE0AzH3PE&feature=youtu.be
-s-


stani, všecko jde. kolegyně, stačí být solidní hypochondr, proočkovaná.. věk 45?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Jak jsme znovu u toho pití, tohle jsem nafasoval k narozeninám ...
Už slyším tu kritiku.. :)
S toho popisu tuším se posereš smíchy Paule... :lol: nejen ty..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


je to aspoň dobrý? když už to musíš mít otočený bokem...
Registrovaný uživatel
barbar: Ja by som poprosil tiež jednu Karlosovu višňovicu, ale s takýmto obrázkom... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
sigur napsal
barbar: Ja by som poprosil tiež jednu Karlosovu višňovicu, ale s takýmto obrázkom... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


:lol: :lol: :lol:

Ale koukal jsem a atila nám znovu trénuje naplno .. Tak možná vemol to prubne znovu.. :)
Moderátor
Já to neotevřel jedna se o jeho první limitovanou edici..nevím jestli se dá ještě sehnat..
Možná jednou někdy,jak nebude co pít :)
Registrovaný uživatel
Ne, to neotváraj. A to sa fakt len tak zaprášilo po 2000 flašiach? Tak to je dobrý marketing.
Registrovaný uživatel
:evil:
maros napsal
Otravnykomar napsal
https://www.idnes.cz/xman/styl/mispule-opici-zadek-stredovek-ovoce.A210419_143908_xman-styl_fro.
Kdo máte na zahradě opici prdel? Grofiku, ty jsi takový sběrač všech možných plodů, už jsi pálil mispuli?


Komarku, ja ako lokalpatriot a aj vseobecny patriot pestujem mispulu uz hodne rokov, tyto hanlive pomenovania som nikdy v tejto suvislosti nepocul, ale to je u prdele, palit som to neskusal, ale je to posledna zimna vitaminova bomba, xutovo to dost pripomina oskoruse a ja si tohoto stromu teda vazim

To byl holt středověk no máloco dostalo pěkný název :lol: právě o mispuli dlouho přemýšlím. Jak rychle ti strom rostl? A jak to zpracovávas?
Registrovaný uživatel
Aspoň na niečom zarobí.. :)
-s-
Moderátor
sigur napsal
Ne, to neotváraj. A to sa fakt len tak zaprášilo po 2000 flašiach? Tak to je dobrý marketing.


Vím jen, že s tím měla žena problém, sehnala to na poslední chvíli myslím. Říká kolem 1500 kaček
Registrovaný uživatel
Vémola je kvalitne zahojený do dôchodku už teraz, nie?
Registrovaný uživatel
stani napsal
Aspoň na niečom zarobí.. :)
-s-

Myslím KTV. Stihol mi tam vletieť komár.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Jak jsme znovu u toho pití, tohle jsem nafasoval k narozeninám ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

No Visnovky bych si i jako abstinent liznul :lol: jen bych měl strach ze to bude stejný srajda jako jsou ty jiný zaručeně nejlepší pálenky v obchodě. Taková ta obdoba Rudolfa Jelínka a podobny naparfemovany utrejchy. Je to aromatizovaný?
Registrovaný uživatel
2000 x 1500 = 3 000 000 czk
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Vémola je kvalitne zahojený do dôchodku už teraz, nie?

Pár rychlích aut, trošku sněhu z Kolumbie a důchod bude od socialky, to jde rychle. I když jako brand myslím jeho jméno zatím funguje dobre.
Moderátor
sigur napsal
2000 x 1500 = 3 000 000 czk

Nejspíš... Původní cena byla mnohem nižší, postupně to zvedali..ale určitě si maznul kapsu...
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
... trošku sněhu z Kolumbie...


Toto by mal měchovat do sáčkov s vlastným xichtom...to by bol trhák. :D
Registrovaný uživatel
no nevím, možná jsem divnej, ale nechápu to. je to dárek, tj. spotřeba. ne něco na "investici" .. by mě hanba lískala
Registrovaný uživatel
min. týden jsem dostal doutníčky z dominiky, už se těším až bude venku tepleji, zatím jen hnusný vítr...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
stani, všecko jde. kolegyně, stačí být solidní hypochondr, proočkovaná.. věk 45?

Ale nie cez objednávku internetovú. Našu. Tam Ti nedajú moc možností. Ja som jednu ponuku už zrušil, prišla asi 10 dní po zaregistrovaní a na druhú, po rade call centra čakám.. :roll: Kedy budem slávny spevák a vytáhnem jak mladý Boh. Asi v osobnom duete s ním... :P
On mi totiž vznikol nárok na inú vakcicinu, doporučil mi ju aj internista, tak som ju chcel. A ono ništ. Mal som si dať Astru, už som to možno aj obanoval..
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
ferovyobchodnik napsal
stani, všecko jde. kolegyně, stačí být solidní hypochondr, proočkovaná.. věk 45?

Ale nie cez objednávku internetovú. Našu. Tam Ti nedajú moc možností. Ja som jednu ponuku už zrušil, prišla asi 10 dní po zaregistrovaní a na druhú, po rade call centra čakám.. :roll: Kedy budem slávny spevák a vytáhnem jak mladý Boh. Asi v osobnom duete s ním... :P
On mi totiž vznikol nárok na inú vakcicinu, doporučil mi ju aj internista, tak som ju chcel. A ono ništ. Mal som si dať Astru, už som to možno aj obanoval..
-s-

Stani, dostaneš sputnik verzi IVa1/2 :twisted:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Otravnykomar napsal
... trošku sněhu z Kolumbie...


Toto by mal měchovat do sáčkov s vlastným xichtom...to by bol trhák. :D

No to sakra.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
min. týden jsem dostal doutníčky z dominiky, už se těším až bude venku tepleji, zatím jen hnusný vítr...


lupola v US makala chvíľu v cigar bare, na silvestra sme koštovali top dútniky, ktoré boli kvôli kazom nepredajné...a na Nový rok som blul jak satan... :twisted:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1