Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Môj názor: pivnica v zemi má svoje čaro nie len na uskladnenie vína, ale zeleniny, ovocia a nepočetne veľa možností ktoré oceníš až dodatočne.
Pokiaľ vybudovať, určite bez plastov, len na báze prírodných materiálov...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


tak tak
navíc z cizího je to většinou levnější :)

Tomu nerozumim?


Teď mi banka půjčila za 1,59% i kdybych ty prachy prizdisracsky neinvestovalo do mincí nebo akcií a jen je utratil za spotřebu, tak kolik je inflace? 3-4% a bude hůř....
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
První bych sázel stromy, těm to trvá nejdýl než vyrostou.

Uz bych sazel ale teprve budu zarovnavat zahradu :-/
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


tak tak
navíc z cizího je to většinou levnější :)

Tomu nerozumim?


Teď mi banka půjčila za 1,59% i kdybych ty prachy prizdisracsky neinvestovalo do mincí nebo akcií a jen je utratil za spotřebu, tak kolik je inflace? 3-4% a bude hůř....

Ty jsi si pujcil na investovani? To mas odvahu. :shock:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Môj názor: pivnica v zemi má svoje čaro nie len na uskladnenie vína, ale zeleniny, ovocia a nepočetne veľa možností ktoré oceníš až dodatočne.
Pokiaľ vybudovať, určite bez plastov, len na báze prírodných materiálov...

Souhlas, prave proto bych sklep chtel, brambory, mrkev, cibule, jablka, dyne. To je dobry mit kde uskladnit. A taky fandim spis prirodnim materialum, kamen maximalne beton nebo cihla. Plastum se vyhejbame jak to jen jde.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar, pokiaľ máš možnosť kúpiť vyradené banské výstuže nič lepšie a kvalitnejšie nepoznám, prípadné šťastie by bolo pokiaľ máš podložie vápenec?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


tak tak
navíc z cizího je to většinou levnější :)

Tomu nerozumim?


Teď mi banka půjčila za 1,59% i kdybych ty prachy prizdisracsky neinvestovalo do mincí nebo akcií a jen je utratil za spotřebu, tak kolik je inflace? 3-4% a bude hůř....

Ty jsi si pujcil na investovani? To mas odvahu. :shock:


Já jen na jistotu, akcie, mince... Teoreticky na to mají 10 a víc let :-D
Moderátor
turtleoverhead napsal
První bych sázel stromy, těm to trvá nejdýl než vyrostou.


První je potřeba všechno plánované šupnout pod zem,pak až stromy..
Moderátor
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Môj názor: pivnica v zemi má svoje čaro nie len na uskladnenie vína, ale zeleniny, ovocia a nepočetne veľa možností ktoré oceníš až dodatočne.
Pokiaľ vybudovať, určite bez plastov, len na báze prírodných materiálov...

Souhlas, prave proto bych sklep chtel, brambory, mrkev, cibule, jablka, dyne. To je dobry mit kde uskladnit. A taky fandim spis prirodnim materialum, kamen maximalne beton nebo cihla. Plastum se vyhejbame jak to jen jde.


Plastový sklep na zahradě plánujeme..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Môj názor: pivnica v zemi má svoje čaro nie len na uskladnenie vína, ale zeleniny, ovocia a nepočetne veľa možností ktoré oceníš až dodatočne.
Pokiaľ vybudovať, určite bez plastov, len na báze prírodných materiálov...

Souhlas, prave proto bych sklep chtel, brambory, mrkev, cibule, jablka, dyne. To je dobry mit kde uskladnit. A taky fandim spis prirodnim materialum, kamen maximalne beton nebo cihla. Plastum se vyhejbame jak to jen jde.


Plastový sklep na zahradě plánujeme..


Barbar, čeče však si staviteľ a plastový sklep(pivnicu) ideš postaviť sám sebe? :roll: :shock: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Plast max tak na septik
Moderátor
grofik napsal
barbar napsal
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Môj názor: pivnica v zemi má svoje čaro nie len na uskladnenie vína, ale zeleniny, ovocia a nepočetne veľa možností ktoré oceníš až dodatočne.
Pokiaľ vybudovať, určite bez plastov, len na báze prírodných materiálov...

Souhlas, prave proto bych sklep chtel, brambory, mrkev, cibule, jablka, dyne. To je dobry mit kde uskladnit. A taky fandim spis prirodnim materialum, kamen maximalne beton nebo cihla. Plastum se vyhejbame jak to jen jde.


Plastový sklep na zahradě plánujeme..


Barbar, čeče však si staviteľ a plastový sklep(pivnicu) ideš postaviť sám sebe? :roll: :shock: ;)


:lol:
Volím méně pracnou volbu..
Uvažoval jsem, že bych to ještě obbetonoval 15 čísly betonu, včetně armovani, kari sítí... Mám obavy, že zem může v našich podmínkách zdeformovat plast... Už se tak stal u sousedova plastového septiku ..
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/gru-kreml-bellingcat-salisbury-miskin-cepiga.A210505_151517_zahranicni_jhr

Nejlepší agenti, zabijáci a sabotéři na světě.

Kdyby měli vlastní znělku když jdou do akce, tak je to tohle: https://www.youtube.com/watch?v=wyz_2DEah4o
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/gru-kreml-bellingcat-salisbury-miskin-cepiga.A210505_151517_zahranicni_jhr

Nejlepší agenti, zabijáci a sabotéři na světě.

Kdyby měli vlastní znělku když jdou do akce, tak je to tohle: https://www.youtube.com/watch?v=wyz_2DEah4o

Mě na tom příjde úplně nejzajímavější to, jak se Rusko schopno to popírat. Připomíná mí to, jak chytili Ratha s krabicí s penězma. Když pak o tom mluvil v televizi jak nic neudělal, tak jsem si až říkal, že v tom musí být nějaká levota, že není možné, že by to udělal, když tak upřímně mluvil...
Tady to samé, nic nevíme, popřeme to, až sami uvěříme tomu, že se nic nestalo a tím vehementněji popíráme...
Přitom by se zdálo, že pravda je tak jednoznačná věc.
Registrovaný uživatel
Pravda není nikdy jednoznačná. Fakta jsou. Dejme tomu, že bys našel zbytky rozbušky ruského původu, dejme tomu že bys měl fotky s těma dvěma super agentama, měl bys svědectví, měl bys i satelitní snímky a dalších dvacet důkazů...

Popírač ti řekne: Tu rozbušku tam mohl dát kdokoliv, ruské rozbušky nejsou jen v Rusku. Týpci byli na dovče. Svědci kecají. Fotky jsou z Photoshopu. A tak dále.
A pravda je, ano, je tu statisticky nízká možnost, limitně blízko nule, že všechno je kampaň.

Všechno se dá rozporovat, i když máš, dle tvého mínění, neprůstřelné, nezničitelné argumenty pro. A je na každém jednotlivci, jak si to přebere.
I když připustím, že někdo odpálil muničák, odmítám to převádět na širší konspirace nebo rusofobii...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 5. 5. 2021, 16:53. »
Registrovaný uživatel
Rusové vždycky všechno popřou i kdybychom na to koukali v přímém přenosu.
Registrovaný uživatel
Pani kolegovia, pokiaľ je tam ruská stopa určite tam nenájde nič ruského pôvodu... takú chybu neurobí ani služba z Bangladézu.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
, Týpci byli na dovče. ,

...a každý na dva falešné pasy :roll:
Registrovaný uživatel
No moment, falešné pasy by byly ty, co nevydala pravá autorita.

Pokud je vydal ruský stát, pak byly úplně pravé, jen s chybnými údaji :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
No moment, falešné pasy by byly ty, co nevydala pravá autorita.

Pokud je vydal ruský stát, pak byly úplně pravé, jen s chybnými údaji :D

Jestliže stát vydá pas jiného státu, nemůže být pravý.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


tak tak
navíc z cizího je to většinou levnější :)

Tomu nerozumim?


Teď mi banka půjčila za 1,59% i kdybych ty prachy prizdisracsky neinvestovalo do mincí nebo akcií a jen je utratil za spotřebu, tak kolik je inflace? 3-4% a bude hůř....

Ty jsi si pujcil na investovani? To mas odvahu. :shock:


Já jen na jistotu, akcie, mince... Teoreticky na to mají 10 a víc let :-D

Akcie nikdy není jistota, mincim věřím. Ale na investování bych si nepůjčíl.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Plast max tak na septik

Souhlas a i ten bych udělal z betonu.
Barbare, hoď sem nějaký odkaz a plastový sklep, to jsem zvědavý jak to vypadá.
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-zemi-se-riti-zbytky-cinske-rakety-dopadnout-mohou-kamkoliv-153116
Komu pak to spadne na hlavu
Moderátor
Nejspíš půjde do sv. Dukátů... :lol:
Moderátor
Otravnykomar napsal
kato napsal
Plast max tak na septik

Souhlas a i ten bych udělal z betonu.
Barbare, hoď sem nějaký odkaz a plastový sklep, to jsem zvědavý jak to vypadá.


https://www.tingard.cz/
Cenou velmi zajímavé
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 5. 5. 2021, 21:46. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1