Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
kato napsal
tj hlava na hlavě a kde kdo se tam ízy vychčije
Ten koupák u vás to je taky síla.Narváno jak prase.Byl jsem tam asi 2x a jen proto že mě stará ukecala kvůli dětem


Nebyl jsem tam nikdy...Dřív ano, největší koupálko v oblasti..Bohužel to zmodernizovali, zmenšili asi o 2/3 a napálili vstup a místní tam nechoděj, radnice si ale chrochtá že je keš..
Co na to říct..Jezdim na rybníky.


Jako je to celkem pěkný ale malý
Registrovaný uživatel
omg
Registrovaný uživatel
grt
Registrovaný uživatel
lol
Registrovaný uživatel
4
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/podhajska-slovensko-koupaliste-radioaktivita-zivotni-prostredi-geotermalni-vrch.A210718_132326_zahranicni_jhr

fotka jak z Číny :-o
Zlatej rybník, kde si krásně zaplaveš..

Driv jsme chodili na asi 20km vzdaleny lom v konstantinovych laznich, krasny misto, brali jsme psa, lidi malo, dost hluboky, krasny skakani, pisek, ve skale oka a cesty od 2 po 5+ takze si clovek mohl i zalest, pak to pronajmul majitel, udelal se tam stanek, prijeli jsme tam, platil jsem za parkovani, platil jsem za vstup, nakonec me tam se psem stejne nepustil, lidi presne jako na fotce, opravdu rucnik vedle rucniku, zorbing, 4kolky a dalsich milion aktivit. Uplne zniceny misto, lidi jsou fakt kobylky!
Registrovaný uživatel
kato napsal
70km opd baráku není zrovna blízko


No jo, to byla náhoda, jak tam běhala žena
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/podhajska-slovensko-koupaliste-radioaktivita-zivotni-prostredi-geotermalni-vrch.A210718_132326_zahranicni_jhr

fotka jak z Číny :-o
Zlatej rybník, kde si krásně zaplaveš..

Driv jsme chodili na asi 20km vzdaleny lom v konstantinovych laznich, krasny misto, brali jsme psa, lidi malo, dost hluboky, krasny skakani, pisek, ve skale oka a cesty od 2 po 5+ takze si clovek mohl i zalest, pak to pronajmul majitel, udelal se tam stanek, prijeli jsme tam, platil jsem za parkovani, platil jsem za vstup, nakonec me tam se psem stejne nepustil, lidi presne jako na fotce, opravdu rucnik vedle rucniku, zorbing, 4kolky a dalsich milion aktivit. Uplne zniceny misto, lidi jsou fakt kobylky!


Kapitalismus, využil potenciál a příležitost...
Registrovaný uživatel
kato napsal
Paul napsal
kato napsal
tj hlava na hlavě a kde kdo se tam ízy vychčije
Ten koupák u vás to je taky síla.Narváno jak prase.Byl jsem tam asi 2x a jen proto že mě stará ukecala kvůli dětem


Nebyl jsem tam nikdy...Dřív ano, největší koupálko v oblasti..Bohužel to zmodernizovali, zmenšili asi o 2/3 a napálili vstup a místní tam nechoděj, radnice si ale chrochtá že je keš..
Co na to říct..Jezdim na rybníky.


Jako je to celkem pěkný ale malý


To slýchaš často :-P
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Paul napsal
kato napsal
tj hlava na hlavě a kde kdo se tam ízy vychčije
Ten koupák u vás to je taky síla.Narváno jak prase.Byl jsem tam asi 2x a jen proto že mě stará ukecala kvůli dětem


Nebyl jsem tam nikdy...Dřív ano, největší koupálko v oblasti..Bohužel to zmodernizovali, zmenšili asi o 2/3 a napálili vstup a místní tam nechoděj, radnice si ale chrochtá že je keš..
Co na to říct..Jezdim na rybníky.


Jako je to celkem pěkný ale malý


To slýchaš často :-P


jj 2 cm stačej
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/kultura/clanek/zemrel-milan-lasica-40366539#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=dRttfxO6Yjy-202107182106&dop_id=40366539&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Takovou smrt by si asi přál...ale škoda ho. Zrovna nedávno jsem koukal na "Utěkajme, už ide" :)
Registrovaný uživatel
Škoda skvelého humoristu a človeka.
Česť jeho pamiatke.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
A jiní mohli umřít už dávno a furt tu dělají škodu. :(
Moderátor
Výborný herec, bavič a režisér. Lasica a Satinským jsou už zase spolu..
Čest jeho památce
Moderátor
A taky https://cs.wikipedia.org/wiki/Franti%C5%A1ek_Nedv%C4%9Bd umřel
Registrovaný uživatel
Tak ten Nedvěd šel sakra rychle, ještě odpoledne psali, že ho převezli d o špitálu. :shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Paul napsal
kato napsal
tj hlava na hlavě a kde kdo se tam ízy vychčije
Ten koupák u vás to je taky síla.Narváno jak prase.Byl jsem tam asi 2x a jen proto že mě stará ukecala kvůli dětem


Nebyl jsem tam nikdy...Dřív ano, největší koupálko v oblasti..Bohužel to zmodernizovali, zmenšili asi o 2/3 a napálili vstup a místní tam nechoděj, radnice si ale chrochtá že je keš..
Co na to říct..Jezdim na rybníky.


Jako je to celkem pěkný ale malý


To slýchaš často :-P


jj 2 cm stačej


no lol :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Škoda Medveda, :? za normálnej situácie každý rok robili koncert v Nitre.
Česť jeho pamiatke.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 19. 7. 2021, 11:17. »
Moderátor
PODHAJSKA:

Zde se musím zastavit a napsat, že jsem tam každý rok jezdil a je mi jedno, co se dodatečně našlo, konkurence je na jihu Slovenska silná. Já díky Podhajské ještě "jakž-takž" chodím. Byla to česká vesnice, nádherné, a ty dodatečné kecy to je fakt hloupost. Podhajská to byl a doufám bude nadále rád českých důchodců.

Já ještě k panu herci, kterého měl rád každý, doufám, že se nemýlím. Takovou nádhernou smrt ve věku 81 let to je gesto řecké báje. Je mi to líto, měl jsem jej rád.
_______________
Registrovaný uživatel
Já si nádhernou smrt představuji podstatně jinak
Registrovaný uživatel
..žádná smrt neni nádherná 8)
Moderátor
Pánové, to poznáte v pozdním věku co je nádherná smrt na rozdíl od té smrti obyčejné či hrozné. Pan soused ve věku 85 let žije v pokoji s dalšími šesti umírajícími. Mají postel a to je vše, když se poserou, sestra je v tom klidně nechá, je to horor. Tak to není nádherná smrt. On by i rád zemřel, neb má silné bolesti, ale ani ty opiáty co potřebuje mu nedají v potřebném množství a on žije i když nechce. Radím Vám všem vlastně I SOBĚ, NECHME TĚCH KECŮ O SMRTI.
_______________
Registrovaný uživatel
ramires napsal
..žádná smrt neni nádherná 8)


No pokud chceš mít smrt nějako a povede se ti to... Ale moje slovo to není

Ps myslím, že smrt je dobré téma
Registrovaný uživatel
Všichni chtějí vlastnit všechno...

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/byt-cena-nemovitost-rust-zdrazovani-studie-deloitte.A210719_131142_ekonomika_mato
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No pokud chceš mít smrt nějako a povede se ti to...

To píšeš o samovrahoch? Kto iný si plánuje smrť? Vlastne jedného takého myslím, že poznám... Džamgon Kongtul Rinpočhe.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2139 2140 2141 2142 2143 2144 2145 2146 2147 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1