Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 2149 2150 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
sigur napsal
A ze si tady dlouho nebyl? Prosím zopakuj to viackrát po sebe a dobu neprítomnosti predlžuj.


Hele i v létě studená sprcha nemusí být špatná... :lol:
Moderátor
barbar napsal
sigur napsal
Môžeš citovať, kde som bol podľa teba citlivej? Len mi ta tvoja moralizujuca poznámka prišla pomerne pokrytecká.


Stejně jako tvůj youtu.be příspěvek, ikdyž jsem smysl zcela nepochopil.. Znáš pořekadlo... Jak se do lesa volá, tak se z lesa nasere... :lol:
Kašli na to.. ;)

Jak se do lesa volá, tak z něj vyběhne hajnej. (A za ním Kuba s Anči.)
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
sigur napsal
Môžeš citovať, kde som bol podľa teba citlivej? Len mi ta tvoja moralizujuca poznámka prišla pomerne pokrytecká.


Stejně jako tvůj youtu.be příspěvek, ikdyž jsem smysl zcela nepochopil.. Znáš pořekadlo... Jak se do lesa volá, tak se z lesa nasere... :lol:
Kašli na to.. ;)

Jak se do lesa volá, tak z něj vyběhne hajnej. (A za ním Kuba s Anči.)


Runcajs, manka a ten malej byl...? :roll:
Moderátor
Rumcajs, Manka a Ovečka! Nebo Ovčáček? Teď nevím co je jméno a co alias.
Moderátor
Pavel_III napsal
Rumcajs, Manka a Ovečka! Nebo Ovčáček? Teď nevím co je jméno a co alias.


:lol: :lol: :lol:
Ja čekal , že písneš barbar..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 21. 7. 2021, 18:43. »
Registrovaný uživatel
sigur točí na YT nebo co?
Moderátor
Paul napsal
sigur točí na YT nebo co?


Sigur je v pohodě, jen taková drobnost v jiném vlakně
Registrovaný uživatel
Jo debatuješ o numismatice tak debatuj,debatuj je to někdy sranda,aspoň se lidi pobaví
Moderátor
kato napsal
Jo debatuješ o numismatice tak debatuj,debatuj je to někdy sranda,aspoň se lidi pobaví


No však Kaťuš .....jinak vše ok? ,co doma a v práci, nebylo dneska moc horko? Slunko a horko je ku.va ,odjebe i ty nejodolnějši :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Na každým hovně v každým vlakne sedíš ty tak o čem točíš 😁


Joóó... já tady dlouho nebyl a teď koukám, že ty a obchodník jste v tlacharni pořád non stop...
Mimo jiné jde mi spíše o numismatiku, jestli vůbec viš o co se jedná Kaťuš... Pokud né, zůstaň raději tady v klidu v kecárni a nereaguj v ostatních nume vláknech.
Třeba si popovidejte s obchodníkem jakou jste měli zmrzlinu a kde se vám toulaj vaše ženský :mrgreen:...


Koukáš blbě, ale u tebe jsme si už zvykli...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Jo debatuješ o numismatice tak debatuj,debatuj je to někdy sranda,aspoň se lidi pobaví


No však Kaťuš .....jinak vše ok? ,co doma a v práci, nebylo dneska moc horko? Slunko a horko je ku.va ,odjebe i ty nejodolnějši :)


Vím že máš problém s konverzací tak Tě už nebudu trápit
Registrovaný uživatel
Dnes je kosa i u ohně :-D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
kato napsal
Na každým hovně v každým vlakne sedíš ty tak o čem točíš 😁


Joóó... já tady dlouho nebyl a teď koukám, že ty a obchodník jste v tlacharni pořád non stop...
Mimo jiné jde mi spíše o numismatiku, jestli vůbec viš o co se jedná Kaťuš... Pokud né, zůstaň raději tady v klidu v kecárni a nereaguj v ostatních nume vláknech.
Třeba si popovidejte s obchodníkem jakou jste měli zmrzlinu a kde se vám toulaj vaše ženský :mrgreen:...


Koukáš blbě, ale u tebe jsme si už zvykli...


A hele ho... my o vencovi onasisovi a onasis za dveřmi.. :lol:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Dnes je kosa i u ohně :-D


https://i3.cn.cz/15/1390982757_P201401290228001.jpg
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Jo debatuješ o numismatice tak debatuj,debatuj je to někdy sranda,aspoň se lidi pobaví


No však Kaťuš .....jinak vše ok? ,co doma a v práci, nebylo dneska moc horko? Slunko a horko je ku.va ,odjebe i ty nejodolnějši :)


Vím že máš problém s konverzací tak Tě už nebudu trápit

Jsem rád, že sis toho všiml... :lol:
Registrovaný uživatel
Nemyslím jen dnes,když jseš zrovna nalitej jak snop
Moderátor
kato napsal
Nemyslím jen dnes,když jseš zrovna nalitej jak snop


:lol: :lol:
OK
Moderátor
Kaťuš pokud se chceš zasmát a to nemusíš být nachcanej najdi si vyhledavač obrázky .. Profesionální řidič Václav Konečný Brno.... Vyskočí na Tebe vysmatej zapasovanej šulin v kabrioletu.. ;)
Moderátor
Pavel_III napsal
Koukám, že na Slovensku je pár vychcanců, možná bolševických agentů:
https://www.denik.cz/ze_sveta/milan-lasica-hoaxy-smrt.html

Ovšem i u nás je jeden superšulin. Jakýsi posranec Volný:
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%C3%AD/zp%C4%9Bv%C3%A1ka-nedv%C4%9Bda-otr%C3%A1vili-byl-zavra%C5%BEd%C4%9Bn-tvrd%C3%AD-poslanec-voln%C3%BD/ar-AAMnt27?ocid=msedgntp
Registrovaný uživatel
Volný je dobytek.. Bohužel ho podporuje dost lidí s vysokou školou života...
A pak se u nás smějeme amíkům, čemu všemu věřej..s máslem na hlavě.
Moderátor
Je to jeden s těch co chcou být vidět za každou cenu, stejně jako Novotný, Hřib, Ovca a další holomci.
Moderátor
Paul napsal
Volný je dobytek.. Bohužel ho podporuje dost lidí s vysokou školou života...
A pak se u nás smějeme amíkům, čemu všemu věřej..s máslem na hlavě.

Dobytek? Neurážej užitečná zvířata!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Pavel_III napsal
Koukám, že na Slovensku je pár vychcanců, možná bolševických agentů:
https://www.denik.cz/ze_sveta/milan-lasica-hoaxy-smrt.html

Ovšem i u nás je jeden superšulin. Jakýsi posranec Volný:
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%C3%AD/zp%C4%9Bv%C3%A1ka-nedv%C4%9Bda-otr%C3%A1vili-byl-zavra%C5%BEd%C4%9Bn-tvrd%C3%AD-poslanec-voln%C3%BD/ar-AAMnt27?ocid=msedgntp

Nemaji byt takovy nekde v ustavu a ne ve snemovne? Situace v nasi zemi je fakt desiva a to se tady ani nic poradnyho nedeje, chapu frustrovany nemecko zacatkem minuleho stoleti, kdyz se chytlo fanatika. Ale ze tady rostou tyhle Ano, SPD, Volny, Prisaha a dalsi a nevede se jim zle je opravdu hrozny. Vsichni stejny spasny keci na ktery jim volici skacou jak blechy. Az prijde nejaky psychopat se slusnim umem konverzace, bude tady jeste horko.
Registrovaný uživatel
Snaží se mi něco naznačit? :-D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Otravnykomar napsal
Pavel_III napsal
Pavel_III napsal
Koukám, že na Slovensku je pár vychcanců, možná bolševických agentů:
https://www.denik.cz/ze_sveta/milan-lasica-hoaxy-smrt.html

Ovšem i u nás je jeden superšulin. Jakýsi posranec Volný:
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom%C3%A1c%C3%AD/zp%C4%9Bv%C3%A1ka-nedv%C4%9Bda-otr%C3%A1vili-byl-zavra%C5%BEd%C4%9Bn-tvrd%C3%AD-poslanec-voln%C3%BD/ar-AAMnt27?ocid=msedgntp

Nemaji byt takovy nekde v ustavu a ne ve snemovne? Situace v nasi zemi je fakt desiva a to se tady ani nic poradnyho nedeje, chapu frustrovany nemecko zacatkem minuleho stoleti, kdyz se chytlo fanatika. Ale ze tady rostou tyhle Ano, SPD, Volny, Prisaha a dalsi a nevede se jim zle je opravdu hrozny. Vsichni stejny spasny keci na ktery jim volici skacou jak blechy. Az prijde nejaky psychopat se slusnim umem konverzace, bude tady jeste horko.

No tak měli. Nebo je možná humánnější někde v ústraní jedna rána palicí a konzervy pro psy nebo maso pro šelmy v ZOO.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2142 2143 2144 2145 2146 2147 2148 2149 2150 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1