Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 2160 2161 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/muzi/clanek/dnes-je-mezinarodni-den-piva-jeden-trend-se-drzi-uz-nekolik-let-40368315

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
_______________
Registrovaný uživatel
Kettö
_______________
Registrovaný uživatel
Kettö a pol
_______________
Registrovaný uživatel
Harom
_______________
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Paul napsal
JAk jsem ten článek viděl, chtěl jsem to sem hodit, jestli Pavel III nemá zájem..a on mě předběhl :D


a všechno je zaviněno tím, ze společnost nemá odvahu říct co je morální a co ne.
důsledkem čehož se normalizuje všechno.

bylo to už vidět na těch Formanových filmech, kde 'normály' prezentoval jako ty zlé a podivíny či rovnou narušence za výjimečné lidi co trpí...
přestože uznávám, že jsou to vesměs super filmy.

No, u Formana spíš byl problém lidí "klídeček a smrádeček", prostě lidí "malých" (nemá nic společného s Aťkou Janouškovou), kdežto dneska se amorálnost vydává za normálnost a morálnost za narušování společnosti (a proto nás mají islamisti za spodinu, za něco, co je pod lidstvem, i když teda sami jsou ještě hloubš, jenže to samozřejmě nevidí).
Čím větší dement, tím víc pozornosti a popularity. Profesor fyziky je dnes na nižší společenské úrovni než 3× rozvedený homosexuální potetovaný, 5× odsouzený prolhaný zloděj a vrah co neplatí na svých 5 dětí, které zplodil s největším odporem.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/idealni-miry-hubnuti-ideal-krasy.A210803_095059_zdravi_pet?zdroj=vybava_recombee

Tady ta normalizace třeba nevadí, kdo je na pořádnou prdel, nic proti gustu, chápu.

Nakonec, když naštvete tlustou manželku tak vás nemá šanci chytit :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Co je nemorálního na tom že se nějaká modelína nechá odoperovat? Podle mě je nemorální většina těch normalaku co kalí pivo, mlátí svoje děti, svoji ženě říkají stará a mezi dvěma dělají ramena, machokeci a posmevny poznámky na každýho co se o něco snazi, kleveti každýho z okolí, poukazující na každý malý rozdíl a nepřející úspěch. Ať už ženský nebo chlapy. To jsou právě ty lidi klidecek smradecek. Že je někdo odlišný na sociálních sítích áje díky tomu populární?! Mrdat, vzpomeňte na zlaty věk televize, jaký odpad byl populární. A kdo ho sleduje? Zase ty "normalaci" který na to pak hazou špínu. Mnohem víc mě sere blbec kterej pinda na adopce homosexuálních párů nehledě na děti v ústavech, domovech,pecovatelacich než nějaká šílená modelka co si nechá vytrhnout rodidla.
Registrovaný uživatel
Sorry jako, ale raději mám toho průměrného pivaře co občas nařeže klukovi když se chová jako hovado, než nějaká smutná existence co strašně touží po pozornosti, takže si změní pohlaví, potetuje si držku, dá si kruh do nosu jako dobytek (doslova) a ukazuje na Instagramu jak je krásný a výjimečný a pak chodí protestovat na Václavák, když je ignorován :D

Něco jako ti rádoby plešatí neonacisti, co chodili na ty koncerty jen kvůli pozornosti a pocitu jak jsou undergroundoví bojovníci proti systému. A že můžou najít parádní bitku :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
S tolerantní, respektujíci a duslednou výchovou není potřeba nikoho řezat protože se jako hovado nechová a myslím ani nebude mít tendence se takto nezdravě projevovat skrze vlastní vzhled. Když už se někdo jako hovado chová je to právě důsledkem vlastní výchovy, dle pořekadla co nemáš to nedáš.
Registrovaný uživatel
Ta Rousseaova teorie ze lidi se rodi nevinni byla uz davno vyvracena ;)

Lidi se uz rodi s predispozicemi na to byt hovado. A v tom pripade, jako rodic, muzes tuto vlastnost jen zmirnit.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
S tolerantní, respektujíci a duslednou výchovou není potřeba nikoho řezat

Nebuď naivní. Častokrát to absolutně nestačí a dát dítěti pár facek je potřeba
A hlavně....to neuškodí
Moderátor
kato napsal
S tolerantní, respektujíci a duslednou výchovou není potřeba nikoho řezat

Nebuď naivní. Častokrát to absolutně nestačí a dát dítěti pár facek je potřeba
A hlavně....to neuškodí

Viz ten ... Jan Amadeus Komenský. ;)
Registrovaný uživatel
Musím nesouhlasit, teorie mohla být vyvrácena teorii, to není nic prukaznyho, já děti mám a věřím že se rodí dost čistý na to aby mohl být kdokoliv vychován ve slusnyho člověka. Pokud si někdo nese nějakou genetickou nebo duchovní informaci z minula nebo od předků může být přeprogramován výchovou jinak. Dát dítěti pár facek je selhání rodičů ne dítěte.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Musím nesouhlasit, teorie mohla být vyvrácena teorii, to není nic prukaznyho, já děti mám a věřím že se rodí dost čistý na to aby mohl být kdokoliv vychován ve slusnyho člověka. Pokud si někdo nese nějakou genetickou nebo duchovní informaci z minula nebo od předků může být přeprogramován výchovou jinak. Dát dítěti pár facek je selhání rodičů ne dítěte.

:roll:
Registrovaný uživatel
Môj prvý zber rakytnika doma na záhrade. 👍😊
Stále som bol odkázaný na cudzie zdroje...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Dítě, i když je jak andílek, přece potřebuje metlu. (J. A. Komenský)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik napsal
Dnes spaní na zřícenině hradu Starý Jičín...


Poznám, zaujímavá zrúcanina, rozčesnutá na dve polovice. A to pod stanom alebo v tej "novostavbe"?


jojo, v té zrekonstruované věži, byla to paráda
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Co je nemorálního na tom že se nějaká modelína nechá odoperovat? Podle mě je nemorální většina těch normalaku co kalí pivo, mlátí svoje děti, svoji ženě říkají stará a mezi dvěma dělají ramena, machokeci a posmevny poznámky na každýho co se o něco snazi, kleveti každýho z okolí, poukazující na každý malý rozdíl a nepřející úspěch. Ať už ženský nebo chlapy. To jsou právě ty lidi klidecek smradecek. Že je někdo odlišný na sociálních sítích áje díky tomu populární?! Mrdat, vzpomeňte na zlaty věk televize, jaký odpad byl populární. A kdo ho sleduje? Zase ty "normalaci" který na to pak hazou špínu. Mnohem víc mě sere blbec kterej pinda na adopce homosexuálních párů nehledě na děti v ústavech, domovech,pecovatelacich než nějaká šílená modelka co si nechá vytrhnout rodidla.


tak
Registrovaný uživatel
Zase ty "normalaci" který na to pak hazou špínu. Mnohem víc mě sere blbec kterej pinda na adopce homosexuálních párů nehledě na děti v ústavech, domovech,pecovatelacich než nějaká šílená modelka co si nechá vytrhnout rodidla.

Taky jsem byl pro..
Jenže oni si děcka z ústavů moc neberou..Viz homosexuál "českej Ken" -prostě si najdou ženskou, která jim za peníze dítě odnosí.

https://tn.nova.cz/clanek/cesky-ken-se-stal-otcem-s-nahradni-matkou-v-zivote-syna-dal-pocita.html

No a k tý "modelce"..to je přeci homosexuál Alves, co si nechal dělat milion plastik..včetně pekáče buchet na břiše..marnivej blb povrchní...pak se rozmyslel a nechává se operovat na ženu...tam to nedopadne dobře.. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 6. 8. 2021, 20:26. »
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Musím nesouhlasit, teorie mohla být vyvrácena teorii, to není nic prukaznyho, já děti mám a věřím že se rodí dost čistý na to aby mohl být kdokoliv vychován ve slusnyho člověka. Pokud si někdo nese nějakou genetickou nebo duchovní informaci z minula nebo od předků může být přeprogramován výchovou jinak. Dát dítěti pár facek je selhání rodičů ne dítěte.


bít dítě... to je jak okrádat důchodce...
když už jste takový blbý dobytci, tak se bijte navzájem...
Registrovaný uživatel
Paule to je jen takový extrémní případ, většina homosexuálů není ken a barbie ale úplně normální lidi. Mám kamarádku co si našla partnerku s prckem, jedna podnikatelka tady má dceru která má partnerku a ty mají jedno který si nechali udělat kamarádem a druhý by rádi adoptovali a všichni to jsou úplně slušný a rozumný lidi.
Obchodníku, nebuď na ne tak tvrdý. Musím se přiznat že už mi taky ujeli nervy a malej párkrát dostal pár facek ale uvědomuju si že je to moje vlastní chyba a pokaždý jsem toho pak strašně litoval a omluvil jsem se mu, jak jsem řekl, co nemám to nedám a přirozene chápání a um rodičovství se posledních 100 let v našich končinách vytrácel. Je těžký se to znovu naučit obzvlášť když jsem vůbec nevěděl že to neumím a nevím a nevedel jsem že výchova prudkým a cholerickym otcem by se mohla přenášet dál. Je těžký naučit se budovat vztah s dítětem na úrovni kolegiality a rovnocennosti a ne podrizenecky a dominantně ale jde to a je to nutný. Když se dítě bude bát, bude lhát, když nebude věřit, nebude se svěřovat, cesta k respektu nevede přes pohlavky ale pokoru a vzájemný respekt.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
Musím nesouhlasit, teorie mohla být vyvrácena teorii, to není nic prukaznyho, já děti mám a věřím že se rodí dost čistý na to aby mohl být kdokoliv vychován ve slusnyho člověka. Pokud si někdo nese nějakou genetickou nebo duchovní informaci z minula nebo od předků může být přeprogramován výchovou jinak. Dát dítěti pár facek je selhání rodičů ne dítěte.


bít dítě... to je jak okrádat důchodce...
když už jste takový blbý dobytci, tak se bijte navzájem...


Komár je naivní a ví ještě hovno
Obchodník o tom ví hovna dvě a ještě je drzej :D blbec
Registrovaný uživatel
cesta k respektu nevede přes pohlavky ale pokoru a vzájemný respekt.

Jedno bez druhýho občas nejde
Víc se nemám o čem bavit . S děckama :-)
Registrovaný uživatel
Jo a pylny pan Komenský který zasvětil život studiu a vědě a moc na děti neměl čas asi nebude ten nejideálnější zdroj inspirace.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2153 2154 2155 2156 2157 2158 2159 2160 2161 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1