Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2177 2178 2179 2180 2181 2182 2183 2184 2185 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Kluci sereme na to stejně ho.no vyřešíme ... Pavel pohoda jazz ;)
https://youtu.be/VqhCQZaH4Vs
Moderátor
anebo takto
https://www.youtube.com/watch?v=gPpOJvm6998&ab_channel=GoonCartoons
Moderátor
-3-
Moderátor
-4-
Registrovaný uživatel
Pobavilo :P
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babis-junior-prepadl-sveho-otce-na-mitinku-jak-ho-muzete-volit-ptal-se-lidi-173748#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=oN0iEcNFVqK-202109021115&dop_id=173748&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Já už začínám věřit tomu, že ho fakt Bureš na ten Krym odklidil násilím..vlastního kluka..
Registrovaný uživatel
Nejubožejší je, jak se Babiš kreje za ochrankou...a nezmůže se ani na slovo..
Registrovaný uživatel
...Paule kluk je schizofrenik a pokud vím ti maj v hlavě divný věci a že fotra nenávidí se nedivím ,fotr měl prachy a zmizel s mladší ,dokonce ani Burešova bejvalá žena to nerozdejchala dodneška,nevím jestli má mladej pravdu...ale je nemocnej,hodně nemocnej ;) ;)
Moderátor
ramires napsal
...Paule kluk je schizofrenik a pokud vím ti maj v hlavě divný věci a že fotra nenávidí se nedivím ,fotr měl prachy a zmizel s mladší ,dokonce ani Burešova bejvalá žena to nerozdejchala dodneška,nevím jestli má mladej pravdu...ale je nemocnej,hodně nemocnej ;) ;)

Bych řekl, že nemocní tak nějak budou oba.
Moderátor
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mame na FB takovy maly event pro ktery jsem udelal tuhle fotku, tak vam ji sem take hodim, aby jste nebyli ochuzeni o takovou fajnovku. Dam ji sem do tlacharny abych tim zbytecne nezasiral nejake grosove vlakno :-) nech sa paci :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
ramires napsal
...Paule kluk je schizofrenik a pokud vím ti maj v hlavě divný věci a že fotra nenávidí se nedivím ,fotr měl prachy a zmizel s mladší ,dokonce ani Burešova bejvalá žena to nerozdejchala dodneška,nevím jestli má mladej pravdu...ale je nemocnej,hodně nemocnej ;) ;)

Bych řekl, že nemocní tak nějak budou oba.

Souhlas.
Registrovaný uživatel
...jo proti tomu nemám vůbec nic :D ;)
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Mame na FB takovy maly event pro ktery jsem udelal tuhle fotku, tak vam ji sem take hodim, aby jste nebyli ochuzeni o takovou fajnovku. Dam ji sem do tlacharny abych tim zbytecne nezasiral nejake grosove vlakno :-) nech sa paci :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Pěkná kozenka 8)
Moderátor
Dobré hodnocení je to, že v Afganistánu měli armádu, ale všichni zapomněli na to, že "Afgánci" nikdy nevystupovali jako stát (domovinu, vlast) je to kmenové uspořádání a to nikdo neřešil. Tak proč brát utíkající, prostě ať si vezmou zbraně a jdou bojovat za svoji vlast. Proč by nám měli brát naši vlast to nechápu. :'(
_______________
Registrovaný uživatel
ramires - schizofrenii mu diagnostikovala Dita Protopopová - Babišova tajemnice pro duševní zdraví...a zcela náhodou její manžel (Ruské národnosti) ho odvezl na Krym..a zrovna když měl vypovídat....
Tam něco nehraje..
Registrovaný uživatel
kato napsal
Pěkná kozenka 8)

Vyřídil jsem, prý děkuje ;)
Moderátor
Komáre vyřiď můj vzkaz taky 8) , sexy boobs... 👍
Registrovaný uživatel
No jo, pěknej šerosvit.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Pěkná kozenka 8)

Vyřídil jsem, prý děkuje ;)


Já děkuju :D ;)
Registrovaný uživatel
kato napsal
Pěkná kozenka 8)

Mně tam trochu mate ta stařecká ruka ale asi to bude osvětlením :roll:
Moderátor
turtleoverhead napsal
kato napsal
Pěkná kozenka 8)

Mně tam trochu mate ta stařecká ruka ale asi to bude osvětlením :roll:


Turtle to si po.ral :x :mrgreen:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre vyřiď můj vzkaz taky 8) , sexy boobs... 👍

Vyřídím ty prasáku :lol:

turtleoverhead napsal
kato napsal
Pěkná kozenka 8)

Mně tam trochu mate ta stařecká ruka ale asi to bude osvětlením :roll:

Tyjo mas recht, celý dopo myla nádobí, tak je trošku okoralá a ruku jsem neretusoval. Mi seres :shock: :lol: :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
A celú ju niekde nemáš? Nejaký pekný akt...
_______________
Moderátor
tomi napsal
A celú ju niekde nemáš? Nejaký pekný akt...


Jasně celou, šup sem 😋...snad to není tvoje žena😳, v tom případě nééé, přeci mám nějaký charakter🤔 myslím 😁
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 2. 9. 2021, 18:43. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2177 2178 2179 2180 2181 2182 2183 2184 2185 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1