Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2197 2198 2199 2200 2201 2202 2203 2204 2205 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Britové byli, jsou a vždy budou zrádci... ;)

Zatímco němci stáli při nás ;)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Britové byli, jsou a vždy budou zrádci... ;)

Zatímco němci stáli při nás ;)


Turtle
Psal jsem... Německo, Francie, Británie, Itálie..
Registrovaný uživatel
3

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
už to vypadá na 5
Registrovaný uživatel
6?
-s-
Registrovaný uživatel
Turtle robíš volské oko, alebo praženicu? 😳😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Turtle robíš volské oko, alebo praženicu? 😳😊

Nerobím nič :D jen jsem nechtěl stále psát 1 2 3 4, raději jsem použil náhodné obrázky.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Dneska jsem ráno zase tak pročítal zprávy a tak si tak říkám, krize zdravotnictví, krize ekonomická, sociální, krize bydlení, ekologická, politická, maskulinní, krize inflace, krize uprchlická, krize energetická, krize vzdělávani, krize na poště, krize Spotřebitelská sakra úplná doba kritická... nechápu že je ještě někdo na živu.


a přitom se jako člověk, společenství a snad i lidství máme tak dobře, jako nikdy předtím... :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Otravnykomar napsal
Dneska jsem ráno zase tak pročítal zprávy a tak si tak říkám, krize zdravotnictví, krize ekonomická, sociální, krize bydlení, ekologická, politická, maskulinní, krize inflace, krize uprchlická, krize energetická, krize vzdělávani, krize na poště, krize Spotřebitelská sakra úplná doba kritická... nechápu že je ještě někdo na živu.


Komáre, nečti a vyhneš se krizi.. :lol:

True bro 8) Bez novin bez krize
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
a přitom se jako člověk, společenství a snad i lidství máme tak dobře, jako nikdy předtím... :)

Prave, myslim ze to bude prave tim blahobytem, bude to podobny jako v tom experimentu mysi raj
Registrovaný uživatel
Ľudstvo by som nespomínal, že sa má dobre a nakoniec aj momentálna "dobrota" je podmienená neuveriteľným dlhom štátov vrátane ich obyvateľov...👍😊
Historicky dlhy sa mazu vojnami, myslím regularnou armádou a nie občianskou právnymi združeniami ako je mylná predstava všetkej zbytočnej pereputi cicajucej peniaze z vlád...
Úderka hurá na mňa. 😅😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Mnichovská smlouva byla prostě smlouva a Beneš dokázal to, že nakonec Anglie a Francie od smlouvy odstoupili.

Otravnykomar "jás Vás žeru" taková vzpoura s kterou souhlasím, to je podivné.
_______________
Registrovaný uživatel
Dá sa to úplne jednoducho zhrnúť všeobecne ako kríza zdravého rozumu .
Moderátor
Co je to autocenzura?

(Zákaz spalovacích motorů v roce 2035.)
Registrovaný uživatel
férovec, nešlo by tohle odemknout prosím?

https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/lovci-poklady-muzeum-hradec-nalezy-archeologove-detektory.A210918_627550_hradec-zpravy_pos

rád byc hvěděl, co zase chystaj. :D
Registrovaný uživatel
III pandemic wave dorazila k nám do fabriky. Z môjho blízkeho pracovného okolia 2ks.
Jeden možno 40 years old, druhý mladší. Hlavne že sú rozplánované školenia BOZP v pekných veľkých skupinách, v jednej miestnosti. No čo, keď je to také nutné, rok čo rok na jedno kopyto... Horí, horí.. :P
-s-
Moderátor
ramires napsal
mumismat tiše závidím ,sirovinku jsem neměl snad pět let....a bohužel tady na Šumavě po x letech nejsou žádný houby,sucho,sucho ,to tady nikdy nebylo...v lese se práší za lopatou :? :( 8)

Na Sušicku stale rostou, syn ted privezl 3, prestoze nezna moje mista...
Nevim, proc mi fotka nejde zase nahrat, tak v dalsim prispevku.
Moderátor
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
numismat napsal
ramires napsal
mumismat tiše závidím ,sirovinku jsem neměl snad pět let....a bohužel tady na Šumavě po x letech nejsou žádný houby,sucho,sucho ,to tady nikdy nebylo...v lese se práší za lopatou :? :( 8)

Na Sušicku stale rostou, syn ted privezl 3, prestoze nezna moje mista...
Nevim, proc mi fotka nejde zase nahrat, tak v dalsim prispevku.

Protože citace a nový obrázek se nějak nemají rádi. Lze to obejít tím, že dám "citovat", to si okopíruju, vrátím se, dám "další příspěvek", tam to prdnu a nahraju obrázek.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Protože citace a nový obrázek se nějak nemají rádi. Lze to obejít tím, že dám "citovat", to si okopíruju, vrátím se, dám "další příspěvek", tam to prdnu a nahraju obrázek.

No jó, funguje to :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Paul napsal


Zkus

https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/lovci-poklady-muzeum-hradec-nalezy-archeologove-detektory.A210918_627550_hradec-zpravy_pos&h=3159CF6C70F2F3D927508AAB999E297F
Registrovaný uživatel
Férovec - Děkuju.
Registrovaný uživatel
medo napsal
Dá sa to úplne jednoducho zhrnúť všeobecne ako kríza zdravého rozumu .

Trefa
Registrovaný uživatel
numismat napsal
foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Tyhle houby vůbec neznám, vypadá to skoro jako holubinka nebo ryzec

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2197 2198 2199 2200 2201 2202 2203 2204 2205 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1