Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 298 299 300 301 302 303 304 305 306 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
po druhym uz me tehda od pullitra nic neodtrhlo...
Registrovaný uživatel
Takže na aukci kupte Olimu 2 piva a nebude přihazovat na položky co si chtěl původně koupit a vy také... 8)
Moderátor
to ne, ja uz nebudu, dekuju... nebojte se, s vama se na aukcich tezko stretnu :)
Registrovaný uživatel
draku: jde na aukci v Praze poslat limit mailem? nikde jsem tuto možnost v aukčním katalogu nenašel?
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
fuj, to mě chutnají tak max. první dva kusy, pak už pivo nemusím

"Teprve pivo činí žízeň krásnou."
Registrovaný uživatel
xD
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
"Teprve pivo činí žízeň krásnou."


a jaké pivo mají u protinožců? to bude asi hnus co? pije se hlavou dolu, vlastně hned po načepování ti vyteče ze sklenice :D
Registrovaný uživatel
Někde jsem pil Fosters či jak se to jmenovalo. Nejsem znalec piva a rozděluju je na dvě skupiny chutná a nechutná. Tohle chutnalo :D
Registrovaný uživatel
Nooo, zvyknout se na to dá ale....
Mají tu i Plzeň ale je pěkně drahá, většinou piju Cascade
neboli pivo s Tasmánským tygrem:
http://www.cascadebrewery.com.au/history.html
;)
Registrovaný uživatel
ono zvyknout se dá snad skoro na všechno, u nás se nejvíc pije ústecký Zlatopramen a na ten jsem si teda zvykal několik let ... no a dá se říci, že už mi snad i chutná :D ale na takového jihlavského Ježka bych si snad nezvyknul nikdy :D
Moderátor
jihlavskejch sem jednou vypil 14 a pak sem jeste tahnul jednoho kluka na voziku domu, co sem u nich byl na navsteve... nechapu, jak sme dojeli, nazrany jak hovada, div, ze sme to nekam nenaprali... ale problem sem s jezkem teda nemel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jediny co sem nemoh, byl budwar :?
Registrovaný uživatel
fuj ... když jsem byl před několika lety v Jihlavě, dal jsem si v parném dni jednoho Ježka přímo v pivovarské restauraci a větší hnus jsem snad nepil ... a to je co říci, když je mi vedro, tak vypiju snad všechno, co je studené, ale než Ježka, to už bych si příště raději koupil nanuk :D
Moderátor
Oli: přesně tak to je příšerný sladidlo. Nedokážu pochopit, jak se Amíci mohli o takovej ksindl soudit.
Moderátor
a no nejen to... je to JEDINY pivo, a ze sem jich par druhu vystridal, po kerym me fakt bolela hlava jak strep... klidne at se tyhle patoky vyvazej ven a blbnou z toho jini nez nasinci...
Registrovaný uživatel
Zlatopramen je dobrej
Moderátor
Tak to asi ještě nikdo z vás nepil borůvkové nebo čokoládové pivo.

A co myslíte, jak asi chutná pivo, které má značku "Arrogant bastard"?
Registrovaný uživatel
dejvy napsal
Tak to asi ještě nikdo z vás nepil borůvkové nebo čokoládové pivo.


my se také bavíme o pivu a ne o ochucených patocích ;)
Moderátor
Bohužel tady se to jmenuje pivo. Naštěstí se tady dá sehnat Prazdroj a Czechvar, občas i jiné značky.
Registrovaný uživatel
:roll: Fero si uväzuje kravatu pred zrkadlom a hovorí svojmu pipíkovi:
Keď si kúpim nové ponožky to sa pozeráš, ale keď mám novú kravatu to sa ani len nehneš... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Novináři se ptají slepice, jestli je pravda, že snesla sedmikilové vejce.
Ona odpovídá, že ano.
Tak se jí ptají, jaké má plány do budoucna.
Ona odpoví, že snést desetikilové vejce.
Novináři spokojeni s odpovědí utíkají za kohoutem a ptají se, jestli je to pravda, že jedna z jeho slepic snesla sedmikilové vejce.
Odpovídá, že ano.
Tak se ho ptají, jaké má plány do budoucna on.
Kohout odpoví, že se právě chystá jít rozbít pštrosovi hubu... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
V škole prebieha pracovné vyučovanie. Učiteľ hovorí o bezpečnosti práce. A uvedie príklad:
- Išiel chlapec po ulici a spadla mu na hlavu tehla. Chlapec umrel. A raz išlo dievča s prilbou, spadla na ňu tehla a ona sa iba usmiala a šla ďalej.
Ozve sa Móricko: - Áno, tú poznám, dodnes chodí v prilbe a usmieva sa. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Je sraz zvěře a medvěd hovoři o situaci na silnicích.
"Minulý měsíc bylo přejeto 170 ježků, dále 78 koček...
... poprosil bych myši vzadu, aby přestaly dělat mexické vlny ....."
Registrovaný uživatel
Limuzína ruského prezidenta Dmitrije Medveděva je s to odolat i menšímu jadernému výbuchu - pokud ovšem vítr vane příznivým směrem. Napsal to 1. dubna list The Moscow Times. Šlo samozřejmě o aprílový žert. Nicméně tvrzení přetiskl i seriózní britský list The Guardian. A nebyl jediný.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
ked bude mat niekto fotky z kopania tak poslite alebo sem dfajte plis chcem ceknut ako to prebieha
« Poslední úpravu provedl(a) Michaela v 6. 4. 2009, 17:02. »
Moderátor
tak to je dotaz dne... :D :D

jezko napsal
ked bude mat niekto fotky z kopania tak poslite alebo sem dfajte plis chcem ceknut ako to prebieha

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 298 299 300 301 302 303 304 305 306 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1