Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 308 309 310 311 312 313 314 315 316 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mám to takto(jak říkám, je tam drobná rezerva):
Pro ČR: 1 až 5 položek zaslaných najednou doporučeně - 35 Kč,
6 nebo více položek zaslaných najednou doporučeně(těžší zásilka)-70 Kč,
1 až 5 položek zaslaných najednou jako cenné psaní - 70 Kč,
6 nebo více položek zaslaných najednou jako cenné psaní(těžší zásilka) - 100 Kč

Státy EU: od 1 do 5 položek zaslaných najednou doporučeně - 75 Kč,
6 a více položek zaslaných najednou doporučeně (těžší zásilka)-110 Kč,
jako cenné psaní za jednotnou sazbu do 7 položek zaslaných najednou -150Kč (přiceně zásilky nad 1000Kč)
Moderátor
Divisek - pristup velmi slusny, rychle reaguje. Ceny - nedela charitu, ale da se vybrat a i dobre koupit. Co me mrzi jsou velmi nekvalitni vyobrazeni prodavanych minci (to i Misa dela lepsi :mrgreen: )... uz nekolikrat me to vylozene odradilo, jednou kolega koupil znacne poskozenou minci (nebylo to znat)... ale je pravda, ze kdyz clovek poprosi o kvalitnejsi vyobrazeni, tak posle... takze to byla spis chyba, ze si nepoprosil o detailnejsi scan... takze pokud sis neco vyhledl, bat se nemusis, je to seriozni obchodnik.
Moderátor
postovne: nejlip by bylo kulisacky rict "dle platnych postovnich tarifu" + formu zasilky... kazdopadne soucasne tarify posty obchodum neprejou :'( :'( :'(
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
To grofik: jaké tam má dracek postovne ? - ja uctuju vetsinou 45,- za cenne psani - nikdy totiz poradne nevim, kolik me to vlastne komplet stoji, tak strilim odhadem podle kalkulacky na strankach posty.


To vassilij;dracek má korektné poštovné je vidieť ,že nakupuje a predáva aj inde,čo sprepáčením naši niekorí kolegovia tam neviem pre akú príčinu :roll: dávajú poštovné ,no jemne povedané ;osobné doručenie do amazonských pralesov je lacnejšie. :D

To oliver ;aj dnešné poštovné praje obchodom uvediem príklad;20gr.zásielka do čiech zo slovenska stoji cca 60 ČK. to podotýkam doporučene a prvá trieda!!!
Obrátene je taká istá cena ,len niektorí "sedliaci čo chcú byť neviem čo"" dávajú za bežnú váhu od 150 a viac....

Preto niekedy stačí si prečítať stránku o mne;predajcu alebo kupujúceho a vieš kam si vošiel. :D

Pomaly hurá ide sa do Trenčína . :roll: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
... ale je pravda, ze kdyz clovek poprosi o kvalitnejsi vyobrazeni, tak posle... takze to byla spis chyba, ze si nepoprosil o detailnejsi scan... takze pokud sis neco vyhledl, bat se nemusis, je to seriozni obchodnik.


no já teda nevím, ale když jsem ho žádal o lepší fotku, tak mi na mail posla tu samou, co měl na webu :( jinak už jsem od něj také několikrát něco vzal a žádné problémy nebyly ...
Moderátor
jj, on posle tu samou, ale v oneco malo lepsim rozliseni, kde uz se da vycist malicko vic (nicmene chapu, ze se ti muze zdat naprosto stejna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )
Moderátor
grofik napsal
Pomaly hurá ide sa do Trenčína . :roll: ;)


tak to mi tam neco kup pekneho ;)

s tim postovnym... no jak se to veme... jde o to, ze kdyz cena mince je srovnatelna s postovnym a nemas nic dalsiho co bys bral, tak je to smutny, no...
Registrovaný uživatel
S Divíškem mám také velmi dobrou zkušenost,má profesionální přístup a dá se u něj narazit i na kousky za velmi dobrou cenu. ;)
Registrovaný uživatel
hmm,asi nebudem súhlasiť :'( poštovné berem ako poštovné nie ako zisk,čiže na cca 20-30 gr. nebudem dávať 150-200Kč poštovné,

ale vec vkusu a domievam sa intelektuálnej obmedzenosti,aéé dá sa to pomenovať aj menej spisovne. :lol:

apropo Oliver ;kúpil som pre Teba 3ks. protektorátne koruny celkom pekné :shock: berieš? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik, ja z tebe spadnu ze zidle...

a nemyslel sem to z pohledu vydelku... proste kdyz chci minci za 50,- a k tomu mam vim ja kolik postovne (btw. neco stoji i obalka, ale uz nevim kolik), tak proste je to naprd, no...
Registrovaný uživatel
:shock: :roll:

Máš to gratis,zapni Skype cez veb kameru ti ukážem live. ;)

aééé pokiaľ nechceš,nerozplačem sa. :lol: :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
ten skype mam ve skole :) kuli spojeni s mexikem :mrgreen:
tady nepremavam... jedes na nas tajny sraz?
Registrovaný uživatel
:roll: Dvaja počerní kamoši Dežo a Mižo idú po meste a tu zočia reklamnú tabuľu s nápisom:
PRERÁBAME ČIERNYCH NA BIELYCH. CENA 99 Sk ZA KUS.
- To musíme skúsiť. - vraví Dežo.
Prehrabali si vrecká. Dežo našiel 100 korún a Mižo len 98.
- Nevadí, - hovorí Dežo - ja idem prvý, korunu mi vydajú, keď sa vrátim, dám ti ju.
A skutočne. O polhodinku vychádza z bieliarne Dežo biely ako albín. Mižo sa nadšene k nemu hrnie:
- To je super. Daj mi tú korunu.
- Zmizneš ty papuľa čierna! - odpovie "kamoš" - Neotravuj a radšej si nájdi nejakú robotu. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hmmm no nič no...... ;) domnieval som sa,že kantorom postačuje plat na domácu veb kameru :'( kua recesia. :?

oli mám s poldruha mesačním oneskorením cca na 14dní obchodnú návštevu z východu tak asi nie,ale urobím to inak ,

ako náhle odcestujú aj tak budem potrebovať relax,vezmem pána "továrnika" pokiaľ budeš mať volno prebehneme cez curia Brune a okolie a nabehneme vyžrať :mrgreen: bohaté znojemsko :twisted:

Neviem čo kolektív :shock: na zmenu návrhu,ale z môjho uhla pohľadu dobré?... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
dobre :) hlavne s tim znojemskem, jen to musi byt aspon trochu naplanovane ;)
Registrovaný uživatel
Ideálne to bude cca o 14-21 dní ,sobota prípadne nedeľa? :roll:
Ja som cca aj znaložením továrnika teda pokiaľ pôjde , za 2,30hod v Brne čiže pokiaľ pôjdem okolo siedmej ráno cca 10,00 som v Brne za hodku sme práve na neskoré raňajky na mieste do večera do nejakej dvaciatej stačí,to nás budú hnať preč aj ochcanou metlov. :lol: :mrgreen:

Uvítam aj iné návrhy??? :roll:

Tieto svoje veci už musím dokončiť,ťahá sa to viac ako jeden rok. :'( :? :)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
za 14 dni radeji ne... pak uz snad bude mozne kde co :) jeste se k tomu musi vyjadrit osoba, co by chystala ty ranajky...
Registrovaný uživatel
Není probléma,tak se to o pár dní odloží,tak se nějak domluvte a dejte mi aspoň týden dopředu vědět. ;)
Registrovaný uživatel
Chlieb a párky sa dajú kúpiť po ceste ,žiadny problém ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Termín si taky upravím. Pouze to potřebuju vědět alespoň tejden dopředu. Jinak by to byla loterie. :lol:
Registrovaný uživatel
Nejako sa to samé dorieši..... :roll:
Určite sa dohodneme
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
pro oliver:Nebyl jsi tedka někdy v dukátu??Když jsem tam byl naposledy,tak Chládek žádnej středověk neměl(což je škoda),tak se chci zeptat jestli už nějakej má.Díky za odpověd.
Moderátor
clovece, neee... ja ted nemam vubec kdy :(
Registrovaný uživatel
Příští neděli pořádá v Brně Dukát aukci a protože to není v Bílém domě kde byla burza při aukci v posledních letech zakázaná tak by tam volní prodejci mohli letos být - zavolej p.Chládkovi zda tam bude mít stoly pro volný prodej.
Moderátor
jo a pak mi pls hod info na mail... o vikendu bych se treba moh utrhnout... :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 308 309 310 311 312 313 314 315 316 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1