Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 749 750 751 752 753 754 755 756 757 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Je to velmi smutne, ze nase skvela evropska civilizace se zmuze tak akorat na neco jako je zakopavani prasecich hlav na cizi pozemky. Jsme na tom vazne dost spatne.
Moderátor
Tak já myslím, že už jsme se zmohli i na víc.
Registrovaný uživatel
Dovolil bych si také něco napsat k tomu odevzdávání. Do svých třiceti let jsem žil na místě,z něhož je výhled na protější kopec, s jedním méně známým keltským oppidem.Kdysi se tam našel poklad,zvláštní soubor většího množství antických mincí.Trochu jsem nedávno zapátral,ale pověření významní odborníci jakoby mlží.Svědectví dávného sběratele,jenž mohlo přinést pravděpodobně velice převratné skutečnosti z naší historie,je asi nenávratně ztraceno. To se moc nepovedlo. Škoda.
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Je to velmi smutne, ze nase skvela evropska civilizace se zmuze tak akorat na neco jako je zakopavani prasecich hlav na cizi pozemky. Jsme na tom vazne dost spatne.



a to snad udělala nějaká naše skvělá evropská civilizace???
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Je to velmi smutne, ze nase skvela evropska civilizace se zmuze tak akorat na neco jako je zakopavani prasecich hlav na cizi pozemky. Jsme na tom vazne dost spatne.

Mohl to být jen zoufalý pokus jak tu evropskou civilizaci ochránit. Pravděpodobně od někoho, kdo je frustrován hloupostí a měkkostí svých volených zástupců.
Muslimů a Arabů máte v ČR zatím málo a tak vám ještě nedochází co je to za pakáž. :evil:
Moderátor
to je pakaz, staci co robia vo svete ale to skor ty zkurveny politici ich takto zmagoria turtle
_______________
Registrovaný uživatel
Jo jo, jak se říká - s koránem v ruce a nožem v zubech. Ale co bychom po nich chtěli, když mají teprve rok 1436, vězí ještě stále v hlubokém středověku. Nemít ropu, byli by totálně v pr...kenné ohradě.
Moderátor
vidis ale iny moslimovia ako z Qaturu, Dubaja, Abu Dhabi su uplne iny a kde su, je sice pravda pokial by nemali ropu...
_______________
Registrovaný uživatel
S tím středověkem jsem to myslel samozřejmě na mentální úrovni. A nic tomu nepomůže, že mnozí z těch radikálů mají západní vzdělání na našich univerzitách. Ale místo, aby dostali "rozum", spíše to vzdělání používají jako zbraň proti nám. A jak píše Turtle, my idioti si je sem ještě pouštíme ve velkém, v našich nemocnicích (alespoň v SZ Čechách) je to samý arabáš. Česky neumí a chce člověka léčit, katastrofa ... Měl jsem teď závodního lékaře araba a při LPP to bylo teda trapné, on se mě zeptal, jestli mi něco je (asi jediná věta, kterou uměl dobře česky), ale pak mi nerozuměl a mlel samé nesmysly. Takového doktora opravdu nepotřebuji (naštěstí byl teď po půl roce odejit). Minulý rok jsem měl úraz ruky a ten kretén (arabáš) na chirurgické pohotovosti mě chtěl nechat odejít z přerušenou šlachou na ruce ...

Alláh s námi ....
Registrovaný uživatel
Celkom zaujimave :-)
http://bratislava.dnes24.sk/dozvieme-sa-osudy-majitelov-hotela-carlton-v-zahrade-prugerka-sa-nasli-vzacne-dokumenty-183741
kde sa okrem ineho pise :
„Našli sme aj bankovky zo začiatku tridsiatych rokov. Boli zachované vo veľmi dobrom stave, keďže boli založené do spisu z roku 1936“ ....
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Okrem toho sa v domčeku našiel aj dobový nábytok a množstvo ďalších cenných predmetov. Tieto nájdené poklady teraz musia preskúmať historici.
Prostě záhrada a domček kam 80 let nevstoupila lidská noha? :shock:
Registrovaný uživatel
Na čo sa používa tlačiareň?
Na spomalenie pohybu papiera smerom k smetnému košu.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
Tovy napsal
Je to velmi smutne, ze nase skvela evropska civilizace se zmuze tak akorat na neco jako je zakopavani prasecich hlav na cizi pozemky. Jsme na tom vazne dost spatne.



a to snad udělala nějaká naše skvělá evropská civilizace???


turtleoverhead napsal
Mohl to být jen zoufalý pokus jak tu evropskou civilizaci ochránit. Pravděpodobně od někoho, kdo je frustrován hloupostí a měkkostí svých volených zástupců.
Muslimů a Arabů máte v ČR zatím málo a tak vám ještě nedochází co je to za pakáž. :evil:



Ja to myslel prave tak, ze se zmuzeme jen na neco tak smutneho, protoze nasi (res. EU) politici jsou vlezdoprdelkove, kteri jen zasedavaji, vytvari komise na hodnoceni jinych komisi, foti se, poplacavaji po rameni ("to jsme ty nase volice zase krasne vy*ebali novou vyhlaskou"). Jestli se to nezmeni, tak jedina zachrana je zanik evropske civilizace, jak ji zname (a mezi nami - za ty nase politiky, co volime, si to 100% zaslouzime :) A budouci pokoleni mohou doufat, ze se objevi nejaka nova civilizace, ktera se konecne pouci z chyb tech minulych.

Je to fascinujici, jak mnoho ma EU spolecneho s padem cisarskeho Rima.
Moderátor
Tovy napsal
Je to fascinujici, jak mnoho ma EU spolecneho s padem cisarskeho Rima.


no dlouho už to trvat nebude ...
Moderátor
(A zničí nás barbarská kultura - přesněji dvě - jedna rudá a druhá hnědá/zelená/černá - to podle toho, jak se jim zrovna která barva líbí.)

Předpokládám, že všichni numismatici teď pojedou povinně do Kroměříže, když se tam dnes otevírá ta výstava! ;)
Registrovaný uživatel
Když už je řeč o úpadku západní civizace, co říkáte na tuto metalovou krasavici? Hned jak jsem jí před chvílí poprvé spatřil, jsem se zamiloval :lol: Umíte si představit to vzrušení, kdyby k vám večer taková kočka přilehla do postele ... :twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
kacuro, neměl bys navštívit docenta Chocholouška? ;)
Registrovaný uživatel
To je jen taková maškara, večer se umeje, vezme si pyžámko s medvídkama čte si před spaním Broučky. :D ;)
Registrovaný uživatel
Kacuro: máš pravdu je to jistě vzrůšo a adrenalin, když si říkáš dožiju se rána, nedožiju se rána... :twisted: :mrgreen:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Najlacnejsia antikoncepcia. Ani pol tony viagri nepomoze.
Moderátor
turtleoverhead napsal
To je jen taková maškara, večer se umeje, vezme si pyžámko s medvídkama čte si před spaním Broučky. :D ;)

Jedině vyprat ve Vizíru!!
Registrovaný uživatel
to raději ne, pak by se mohl leknout ještě víc... :D
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Hned se ukáže, kdo je pro srandu a nové věci a kdo je upjatá konzerva ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
To je jen taková maškara, večer se umeje, vezme si pyžámko s medvídkama čte si před spaním Broučky. :D ;)


Kdyby se umyla, byla by z ní obyčejná tuctovka. Takhle alespoň v rámci předehry můžeš slízávat tu malinovku :lol: :mrgreen:
Moderátor
kacuro napsal
turtleoverhead napsal
To je jen taková maškara, večer se umeje, vezme si pyžámko s medvídkama čte si před spaním Broučky. :D ;)


Kdyby se umyla, byla by z ní obyčejná tuctovka. Takhle alespoň v rámci předehry můžeš slízávat tu malinovku :lol: :mrgreen:

To bude fermež, to bych nelízal!;)

No jo, no. Upjatá konzerva. To já su. A ani homo mne neláká, tak su zaostalé. :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 749 750 751 752 753 754 755 756 757 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1