Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 758 759 760 761 762 763 764 765 766 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
... Párkrát se ho napil a potom, co nemohl čtyři dny spat, to jeho pití vzdal. ...


Tak ten čaj špatně připravil, neměl dávat takové množství. Možná i moc dlouho louhoval. Každý čaj je individuální a musí se vychytat příprava, aby chutnal.

Červené čaje také moc nepiji, i když teď jsem zrovna po hodně dlouhé době udělal výjimku a koupil si Darjeeling sf SFTGFOP RISHEEHAT na popíjení do práce.
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
kacuro: co se da delat, asi zase nakoupim draze v Brne :)


Kvalitní čaje jsou drahé. Poslal jsem Ti mail.

A propó, když už jsi mi připoměl ten archivní Puer, tak jsem si ho udělal a je mooooc dobrý :D
Registrovaný uživatel
kacuro, poprosím ťa, daj aj mne nejaký tip. Díkes
Registrovaný uživatel
Pomýli sa raz lekár pri vyplňovaní dotazníku a do kolonky "príčina smrti" napísal svoje meno.
Aspoň že raz napíše pravdu - uškrnul sa patológ.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Kacuro:
Co tento, nezkoušel jsi?
http://www.ebay.de/itm/250g-CHINA-Yunnan-Pilze-PU-ERH-TEE-Schwarzer-pu-er-tea-Puer-Roter-puerhtee-cha-/251360517646?pt=Kaffee_Tee&var=&hash=item3a86411e0e

Nebo jakého máš na ebay pro čaj vyzkoušeného prodejce?
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Tak mě napadlo, když Islám(ský) stát momentálně povolává tisíce lidí z celýho světa do svejch řad, do svatý války, proč Papež nevyhlásí další křížovou výpravu?
jinak špatně dopadneme
Moderátor
Protoze jsme nyni tolerantni a multikulturni spolecnost a navic podle nekterych modernich historiku byly krizove vypravy velkym zlem a agresi proti v podstate mirumilovnemu islamu ;)
Registrovaný uživatel
Jako člověk kterej se x let zajímám nejen o WW2, jsem zaskočenej jak je údajně neúčinná letecká podpora. I ve Vietnamu, kde byl terén přihodnej pro maskování a krytí oproti poušti, zaznamenalo letectvo drtivý vítězství nad Vietnamskou armádou/Vietcongem. Zřejmě je naprosto nicotná síla těch Kurdů.
Moderátor
Spis je tam zdrcujici sila islamistu a hlavne techniky co maji (hadejte od koho a kde byli nekteri z nich vycviceni). O ochote poskytnout skutecne ucinnou vzdusnou podporu by se jiste dalo polemizovat.
Vrchol vseho je Turecko, ktere si zvoli islamistickeho prezidenta, ktery pohrda demokracii a proti IS nehne ani prstem a NATO, ktere ma takovy stat za clena se tvari, ze se nic nedeje.
Registrovaný uživatel
Dracek: přes ebay jsem ještě čaj nekupoval. Tento Puer jsem ani neměl, ono jich je hrozně moc ....
Registrovaný uživatel
Pokud Turci vstoupěj do NATO, bude to začátek konce. Jinak o zdrcujícím účinku letecký podpory se dalo přesvědčit i nedávno v Libyi, jakmile to vzalo do rukou NATO, šly vládní síly ihned ke dnu. Tady se děje něco, co nechápu a staví to logiku vojenství na hlavu, pokud někdo obléhá město a já mám absolutní leteckou podporu, nemůžu přeci prohrát. Navíc nepřítel nemá adekvátní leteckou obranu!
Bude tu nějaká lež.
Moderátor
Chces rict vstoupi do EU, ne? Protoze v NATO davno jsou.
Registrovaný uživatel
Jestli to nebude tím, že se schovávají v zastavěných oblastech, kde hrozí ztráty civilního obyvatelstva. A na to je dnes veřejnost citlivá.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Pokud Turci vstoupěj do NATO, bude to začátek konce.

Turek je v NATO již přes 60 let.
Moderátor
kacuro napsal
Jestli to nebude tím, že se schovávají v zastavěných oblastech, kde hrozí ztráty civilního obyvatelstva. A na to je dnes veřejnost citlivá.

Jenze tank do baraku neschovas a ze satelitu bude videt, takze v cem je problem? S dely kterymi ostrelovali Kobani je to jeste jednodussi. Islamiste meli prijit pri prvnim leteckem utoku o 90+% tezke techniky, proc se to nestalo?
Registrovaný uživatel
omluva s NATO, samozřejmě máte pravdu. jsem se upsal hloupě.
Registrovaný uživatel
Jasně, ale když k tomu tanku naženou ženy s dětmi, tak je to prd platné, že ti družice ukáže jeho polohu ...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Jestli to nebude tím, že se schovávají v zastavěných oblastech, kde hrozí ztráty civilního obyvatelstva. A na to je dnes veřejnost citlivá.


S kvalitní leteckou podporou má nepřítel zamezenej přesun sil/posil kamkoliv, žádnej tank, ani blbá Toyota s kulometem, ani v noci by se nehly.
Registrovaný uživatel
Tak to je evidentně jen zbožné přání spojenců, když nálety nepomáhají :D
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Jasně, ale když k tomu tanku naženou ženy s dětmi, tak je to prd platné, že ti družice ukáže jeho polohu ...


To jsou s prominutím naivní představy, nějak ten tank musíš dostat na místo boje, něco mu musí vozit munici a p. hmoty atd. Tomu musí letectvo vždy zamezit.
Moderátor
kacuro napsal
Jasně, ale když k tomu tanku naženou ženy s dětmi, tak je to prd platné, že ti družice ukáže jeho polohu ...

Je zajimave, ze v Srbsku takove skrupule nemeli, kdyz strileli rakety na most kde byli lide (kteri tam prisli prave proto, ze si naivne mysleli, ze piloti NATO jsou taky lide a nebudou zabijet civilisty.. :roll: ), na budovu TV, kde jsou zamestnanci anebo viz zname zniceni zeleznicniho mostu i s mezinarodnim rychlikem. Krom toho ted nevim o pripadech, kdy by nekdo z NATO tvrdil, ze bohuzel nemohli zasahnout kvuli civilistum kolem vojenske techniky apod.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
omluva s NATO, samozřejmě máte pravdu. jsem se upsal hloupě.


myslel jsem EU a volnej pohyb osob, pokud se budou Turci lifrovat kam se jim zachce bez pasů atd.... tak to bude něco.
Registrovaný uživatel
Mě prostě připadá, že není vůle zasáhnout letectvem opravdu drtivě.
Registrovaný uživatel
Chlapi čemu sa čudujete, keby USA aj s NATO naozaj chceli poraziť a zlikvidovať Islamský štát už dávno je po nich. Ani by som sa nedivil keby ich tajne sami zásobovali zbraňami. Len aby sa neprerátali a nevymklo sa im to kontrole.
Moderátor
Paul napsal
Paul napsal
omluva s NATO, samozřejmě máte pravdu. jsem se upsal hloupě.


myslel jsem EU a volnej pohyb osob, pokud se budou Turci lifrovat kam se jim zachce bez pasů atd.... tak to bude něco.


No ono jich je uz par milionu v Nemecku a nemalo z nich jsou islamiste (tzv. vrazdy ze cti kvuli tomu ze dcera/segra chodi s Nemcem nebo na diskoteky nejsou nicim vzacnym, jen se o tom moc nemluvi), ale je pravda, ze prijeti do Turecka by byl asi posledni hrebicek do rakve EU.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 758 759 760 761 762 763 764 765 766 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1