Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 844 845 846 847 848 849 850 851 852 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Bratia za riekou Moravou dnes hráte o bronz ,alebo zemiakovú medailu ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
problém ve spojkách?
Registrovaný uživatel
http://zlin.idnes.cz/miroslav-brazdil-z-holesova-nasel-v-lese-cenny-mec-fs1-/zlin-zpravy.aspx?c=A150511_2161416_zlin-zpravy_ras#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6
Registrovaný uživatel
POZOR!!!
Přátelé numismatici, nemůžu jinak, než Vás varovat před kriminální činností toho Jajcaje. Asi před 2 lety mě s ním seznámila kamarádka Lucie, myslela jsem, že jsem potkala zajímavého člověka. Od našeho seznámení ubvěhla jen chvíle a Jajcaj mě začal navádět k sexu a prodeji mincí pod mojím jménem. Dnes, když jsem procitla, vidím, jaká je ten Jajcaj skvrna na lidské společnosti. Drze a nestydatě vylupuje z naší země depoty našich otců a neváhá je nabízet na tomto užitečném a poznání plném webu. Udejme ho!
Podívejte se na toto veřejné přiznání ke krádeži, no co Vám budu psát, drze přiznává svou trestnou činnost. Rychle s ním do Leopoldova a nebo na Mírov.
https://www.youtube.com/watch?v=kATlxWlDuRc
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
http://zlin.idnes.cz/miroslav-brazdil-z-holesova-nasel-v-lese-cenny-mec-fs1-/zlin-zpravy.aspx?c=A150511_2161416_zlin-zpravy_ras#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6



Asi ho našel detektorem, ale je v módě vymejšlet pohádky o hledání kořenů, rozrytí půdy prasatama, venčení psa tad. Kvůli náleznýmu. S detíkem by paradoxně nedostal ani kačku náleznýho.

Trapnost.
Registrovaný uživatel
no tak pro prachy to snad nedělá, to by se mu dost nevyplatilo (1-10tis). spíš dobrý, že to nahlásil (a jestli hned, možná v tom fakt deťák nebyl).
Registrovaný uživatel
Tak porad lepsi si vymyslet pohadku ohledne zpusobu nalezeni nez to strelit nekde soukrome. Vynos by v takovem pripade byl asi vyssi nez toto nalezne...
Registrovaný uživatel
Zdravím,
protože čas od času stále dostávám na mail dotazy, co se mnou je(či zda se mi dokonce něco nestalo), že nechodím již cca 2 měsíce na fórum „Sběratele“, rozhodl jsem se to zde zkráceně vysvětlit.
Na „Sběratele“ jsem přestal chodil hlavně ze dvou důvodů:
1/ Výrazná degradace úrovně fóra jako takového, stále více „vyžírků“ a příval „velmi kvalitních účastníků“ z bývalého zrušeného aukro-fóra.
2/ Opakované konflikty s některými „blbci“, to už opravdu nemusím. Dokazovat jim slušně jejich omyly, chyby, mé znalosti či dlouhosáhle obhajovat své názory(nejednou opakovaně dokola) fakt už nemusím, je to časově náročné i unavující. Jsem si vědom, že i já možná někdy chybuji(pokud to tak je nemám problém to přiznat) a stále velmi mnoho ani po letech studia jistě neznám, ale pokud zaujmu nějaký postoj či názor(pokud se tak jen dle fotek či jiných informací dá), tak jsem si celkem jistý proč a nevidím vždy důvod to každému lenivému „hej-počkej“ servírovat bezpracně na zlatém podnose(jedna věc je podělit se s přáteli o informace, když je to jindy naopak a jiná věc je dělat ze sebe gratis pitomce, aby na tom jiný pak vydělal).
Jít na úroveň způsobů argumentace některých debatujících „primitivů“ a provokatérů, také opravdu nehodlám. Prostě raději budu svůj čas věnovat smysluplněji jinde, než na fóru Sběratel(možná smutné, ale realita).
Ani cca po druhém měsíci co jsem už nebyl na fóru odchodu nelituji a schází mi to stále méně!
S lidmi kterých si vážím či občas něco konzultuji(a pokud se s něčím ozvou mailem, tak rád odpovím) jsem ve styku mailem, telefonem či mají mé kontakty a ví, že se mohou ozvat nebo se vidíme na různých akcích(schůzky, akce, přednášky...).
Ostatně se ukazuje i to, že podobné názory na fórum má stále více lidí(!!!), kteří raději podstatné věci komunikují po mailu nebo si vytvořili fóra jinde jen pro okruh zvaných a relativně ověřených lidí.
Takže asi tak.
Přeji pěkný den
Dráček
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Obávám se že Ty jsi Jano právě jeden z těch důvodů proč dobří lidé odcházejí... :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Obávám se že Ty jsi Jano právě jeden z těch důvodů proč dobří lidé odcházejí... :roll:


Za mě souhlas. Osobně jsem se vzdal moderátorství právě kvůli němu, neboť mě stále prudil za to, že jsem si plnil moderátorské povinnosti a mazal nepatřičné příspěvky (což on bohužel právě nedělá, a proto je tu diskuze často vyhrocena, na čemž se ještě osobně podílí).
Registrovaný uživatel
Dracku ahoj , verím časom prehodnotíš situáciu a znovu budeš denným návštevníkom a prispievateľom fóra .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Žena sa vráti z práce, muž je už doma.
Žena už v predsieni zacíti príjemnú korenistú vôňu a hovorí nadšene manželovi: "Mmmhm, ešte nikdy si mi nenavaril!"
Muž z kuchyne odpovedá: "A už ti ani nenavarím, rozbil som dózy s korením!"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Obávám se že Ty jsi Jano právě jeden z těch důvodů proč dobří lidé odcházejí... :roll:

neprehanaj ;)
a kacuro - tvoje moderatorstvo , nebudem sa vracat k tomu co si tu robil ;)

sto ludi , sto chuti. nazory na dracka su vidiet v inych temach, kde slahol ten jeho prejav.

ja som sa k nemu vyjadril, kamaratsky, bohuzial ten prispevok tu opet zahadne zmizol....
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
jano7B9 napsal
sto ludi , sto chuti. nazory na dracka su vidiet v inych temach, kde slahol ten jeho prejav.


Dobré čítanie vo filatelii... 8)
Registrovaný uživatel
Dráčkovi asi něco nevyšlo, že tak vytekl. Ale co, čest jeho památce. Moc mi tu nechybí a tobě Archy asi taky ne. Může se realizovat na Nume...
Registrovaný uživatel
ale 13 000 príspevkov tu má málokto a preto to tu aj upadá. Nie je o čom diskutovať. Málo kto je ochotný vkladať svoje nové prírastky, len tý čo ich vykopú a chcú ich dať na aukro.
Všetko zlé je aj na niečo dobré.
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Dráčkovi asi něco nevyšlo, že tak vytekl. Ale co, čest jeho památce. Moc mi tu nechybí a tobě Archy asi taky ne. Může se realizovat na Nume...


Nechtěl jsem na odchod jednoho člena tohoto fóra reagovat, ale nějak Ti unikají jisté souvislosti a to bez ohledu, jestli máme, nebo nemáme někoho rádi a které jsou velmi podstatné.
Ještě před pár lety zde probíhala jistá živá polemika na základní sběratelské obory. Postupem doby tento vývoj slábl, až se dostal do dnešního stavu, kdy se tady bohužel téměř, mimo kecání o všem možném a zároveň o ničem, nic neděje. Dráček patřil (ať se to někomu líbilo, nebo nikoli) k inventáři těchto stránek a málo kdo si dovedl představit, že zde skončí, ale stalo se. Co bylo příčinou? Možná, že někdo odpoví v Tvém duchu, ale je to podstata této skutečnosti? Bohužel nikoli, protože negativní připomínky mají i jiní pisatelé, které zdejší vývoj štve a někteří z nich si zbalili svůj kufr, založili si jiné uzavřené stránky a realizují se tam. Některé z těchto lidí znáš osobně, jistě se shodneme, že mají ve svém oboru nezpochybnitelné znalosti a oni se zachovali stejně jako Dráček, pouze bez hlasitého odchodu. Můžeme s Dráčkem nesouhlasit v oblasti formy jeho příspěvku, ale pokud se zamyslíme nad obsahem, pak já osobně s některými jeho závěry souhlasím. Bohužel v poslední době nezávisle na něm zaujali k jistým věcel podobný názor i jiní pisatelé.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
a ktory pan Evropa? Stale omielanie, ze nedava informacie ako na zlatom podnose mi pride scestne.
_______________
Registrovaný uživatel
Citovat
Můžeme s Dráčkem nesouhlasit v oblasti formy jeho příspěvku, ale pokud se zamyslíme nad obsahem, pak já osobně s některými jeho závěry souhlasím. Bohužel v poslední době nezávisle na něm zaujali k jistým věcel podobný názor i jiní pisatelé.


Verím časom Dracek prehodnotí svoj postoj a vráti sa do košiara.
Drácek mal vlastnosť , nebol "riťolezec" a úžastné vedomosti vo viacej odboroch a to sa žiaľ zatiaľ neodpúšťa v našich končinách.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dráček občas měl poněkud nešťastný způsob reakce ale je to člověk s velkými znalostmi. Pro toto fórum udělal mnohonásobně víc než kdokoli z jeho kritiků a za to se mu dostalo rány do zad od provozovatele. Já se jen divím že neodešel už tenkrát.
A ta stále omílaná poznámka “informacie ako na zlatom podnose”? Po pravdě, většina dotazů zde je z pouhé lenosti. Jak často stačí k nalezení odpovědi jen třikrát kliknout na internetu?
Mně osobně mnohokrát pomohl a bude mi tu chybět.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
jano7B9 napsal
sto ludi , sto chuti. nazory na dracka su vidiet v inych temach, kde slahol ten jeho prejav.


Dobré čítanie vo filatelii... 8)

Nikdo jehož názoru bych si vážil :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Dráček občas měl poněkud nešťastný způsob reakce ale je to člověk s velkými znalostmi. Pro toto fórum udělal mnohonásobně víc než kdokoli z jeho kritiků a za to se mu dostalo rány do zad od provozovatele. Já se jen divím že neodešel už tenkrát.
A ta stále omílaná poznámka “informacie ako na zlatom podnose”? Po pravdě, většina dotazů zde je z pouhé lenosti. Jak často stačí k nalezení odpovědi jen třikrát kliknout na internetu?
Mně osobně mnohokrát pomohl a bude mi tu chybět.


Pod toto se mohu s čistým svědomím podepsat a když jsi zde objasnil svoje postoje k některým tématům, zaujmu k jednomu svůj názor také.

Stále je zde vyčítána neochota Dráčka radit některým lidem. Podle mého názoru zde platí, že odpověď dostane každý, kdo má opravdový zájem se danému tématu věnovat. Stejně tak odpověď dostávají i lidé, kteří například zdědili mince, nerozumí jim a chtějí poradit ohledně ceny, protože je chtějí prodat. Bohužel je zde také nemalé procento těch, kteří se prodejem mincí živí, ale ze své podstaty jsou liní a nemají zájem se učit. Tito "obchodníci" tak zneužívají ochoty některých lidí zde a vůbec jim nevadí, že na tyto rady nemají z morálního hlediska právo, protože by mělo platit pravidlo, kdy bez práce nejsou koláče. Tito lidé nemají vůli věnovat svému obchodu ani čas, ani peníze, je zajímají pouze jejich zištné důvody a tomuto cíli podřízují vše možné, i nemožné. Každý, kdo se tomuto koníčku dlouhodobě věnuje ví, že mu musel věnovat tisíce hodin samostudia, musel zaplatit tisíce korun za literaturu atd. Před jistým časem sem dal jeden pisatel minci s prosbou o ocenění. Ze všeobecnějšího pohledu byla tato ražba označena jako padělek. Jaké bylo překvapení, když se tato mince objevila na Aukru s vymyšlenou pohádkou Proto se ptám, mají někteří lidé na odpovědi zde nárok, nebo nikoli? Na tuto otázku ať si odpoví každý sám, ale já mám jasno.

Určitým začátečníkům jsem věnoval spoustu času, někteří i přes mojí snahu odešli, protože předpokládali, že za deset dní pochytí vše podstatné. Některým ješitným jedincům jsem zachránil spoustu peněz, když jsem je varoval před nákupem předraženého braku. Bohužel od některých z nich jsem se nedočkal ani poděkování.

Pokud by někdo četl podrobně, pak mohl vycítit jisté výhrady například pisatele Dráčka právě proti skupině lidí, kterou jsem popsal a která chodí na tyto stránky s prosbou o rady s naprostou samozřejmostí a myslí si, že naší povinností je jim radit.
Vše v lidské činnosti, tedy i naše záliby jsou disciplinami ryze individuálními, kdy pro danou věc musíme něco udělat, některé pochody musíme ve své mysli zautomatizovat a musíme být za ně zodpovědni. Pokud si někdo myslí, že mu stačí ke zvládnutí tohoto oboru pouhé rady druhých, velmi se mýlí, protože tímto způsobem se nic nenaučí. Na druhou stranu souhlasím s tím, že každému začínajícímu adeptu by měli zkušenější sběratelé pomáhat, ale to neznamená každého vodit pouze za ručičku. Smyslem je pochod, kdy bude mít každý začátečník snahu pomoci si sám a o radu požádá až v případě, kdy se dostane na křižovatku a není schopen odhadnout která cesta je ta správná.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 21. 5. 2015, 9:00. »
Moderátor
Naozaj by som rád vedel, koľko z ľudí pýtajúcich si radu bolo "obchodníkov", ktorí boli len "leniví". Všetci dobre vieme, že je naozaj celkom slušným problémom odpálenie žiadateľa o radu z banálnych dôvodov. Ja sa terez nevenujem Drackovi, jeho odchod je mi naozaj úplne ukradnutý. Chcem podotknúť, že problém so "zlatým podnosom" je tu stále. Hovorím o častej neochote pomôcť začínajúcim zberateľom, popr. ľuďom, ktorým sa naozaj nejaká minca alebo mince len dostali do ruky a nevedia o čo ide.
A čo sa týka Vás Evropa1, nikdy som nespochybňoval Vaše vedomosti a v tomto smere si Vás skutočne veľmi vážim, avšak Váš predchádzajúci príspevok mi príde skôr ako propagovanie vlastnej osoby z Vašej strany (samozrejme nie celý - a bez urážky). ;)
Registrovaný uživatel
Student Právnické fakulty v Plzni přijde na zkoušku z Právní logiky dutý jako bambus. Když jej profesor dusí, tak student mu řekne: zdá se mi, že jste nějakej moc chytrej a kdo ví jestli tomu, co učíte, vůbec rozumíte.
Samozřejmě, že tomu rozumím, jsem profesor, tak se ptejte a já vám odpovím.
Tak dobře, pokud mi nebudete umět odpovědět, tak mi dáte zkoušku za 1 a když budete umět odpovědět, tak mě od zkoušky vyhodíte.


Souhlasím, tak se ptejte.
A student říká: řekněte mi, co je legální a nelogické, co je logické a nelegální a co je nelogické a nelegální?


Profesor nakonec nezná odpověď, a tak dá studentovi zkoušku za 1.
Když odejde, tak profesor zatelefonuje nejlepšímu studentovi a položí mu stejnou otázku, na kterou mu šprt okamžitě odpoví:

Pane profesore, je vám 65let a máte 35tiletou manželku, což je legální, ale nelogické.
Vaše manželka má 25letého milence, což je logické, ale nelegální a vy nakonec milenci vaší manželky dáte zkoušku za 1, což není ani logické, ani legální.

Pak prý právnická fakulta v Plzni nemá úroveň.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Co to bylo za ránu do zad Dráčkovi od provozovatele?
Dráček mi tu chybí. Tohle fórum by nemělo plýtvat lidmi s takovými znalostmi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 844 845 846 847 848 849 850 851 852 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1