Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 872 873 874 875 876 877 878 879 880 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
ok, budu se opakovat, ale dopad na mě ... nula nula něco/nic

Možná přesně toto si říkali i ti kteří teď leží mrtví na pařížských ulicích. :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Voloda16 napsal
ok, budu se opakovat, ale dopad na mě ... nula nula něco/nic

Možná přesně toto si říkali i ti kteří teď leží mrtví na pařížských ulicích. :evil:


to víš, že jo. jestli nevidíš rozdíl, s tím já ti nepomůžu...
Registrovaný uživatel
Volodko uz si trapny jak tvoje zrkadlo ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
01:17
Podle AFP zůstalo v Bataclanu až sto mrtvých.


uff
Registrovaný uživatel
140 mŕtvych. Je to určite najhorší teroristický útok za posledných 10 rokov v Európe. V Paríži najväčší masaker od druhej svetovej vojny. Francúzsko uzatvára hranice.
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Už to vidím jak nám dobrosráči zase začnou tvrdit že islám je mírumilovné náboženství a jenom hrstka radikálů... :evil:
Registrovaný uživatel
Včerajšie jatky vo Francúzku dúfam otvoria oči naším zástupcom v EU o prínose inžinierov , profesorov a ostatnej partie...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Ale neotevřů- svede sa to na jedince. Nebude to dlůho trvat a najde sa debil s odstřelovací pušků naproti Buckinghamského baráku a nebo plné auto střeliva u Reichstágu a teprv sa snad bude neco dělat.
Tů těžků hlavu na bok v Praze moc doma nemosíme, ale měl v tomto pravdu- přicházejí dobře živení mladí hoši ve značkovém oblečení a s mobilem, na který průměrný Čech vydělává půl druha roku. To jsou ti z těch baráků z kotovic, kteří vaří v hliněných hrncích? :roll:
Registrovaný uživatel
Mladí "hošani" už začínajú prednáškové turné.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Budhisti su na idnes :-D
Obohnat europu plotom , spravit nejake ochranne pasmo pozdlz a strielat narusitelov.
Aby desat zaebanych kktkov s vymetenymi hlavami robilo bordel v europe? Ach jaj


JANKO....PRESNE TAK A DO MORA TAKE PEKNE PODVODNE MINY
Registrovaný uživatel
Jeden z teroristů, kteří v pátek útočili v Paříži, vstoupil na území Evropské unie začátkem října přes Řecko. Podle činitele řecké vlády Nikose Toscase, pod něhož patří činnost policie, jde o útočníka, u něhož byl nalezen syrský pas.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/strujci-utoku-v-parizi-076-/zahranicni.aspx?c=A151114_161243_zahranicni_ert


...
Moderátor
Pokud je to pravda, tak by se Hollande mel omluvit svemu narodu a okamzite odstoupit. To same Merkelova...
Registrovaný uživatel
Dva muži, po kterých pátrá francouzská policie kvůli útokům v Paříži, řecké úřady letos zaregistrovaly jako žadatele o azyl. Uvedla to řecká policie.

:shock:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Dva muži, po kterých pátrá francouzská policie kvůli útokům v Paříži, řecké úřady letos zaregistrovaly jako žadatele o azyl. Uvedla to řecká policie.

:shock:

Kdy už to těm kreténům v Bruselu dojde? :evil:
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Pokud je to pravda, tak by se Hollande mel omluvit svemu narodu a okamzite odstoupit. To same Merkelova...

presne tak.
ta pi.a Merkel sa rozhodla dojst bis zum bitteren ende.
a Holland detto.
banda zkur...ych kryptokomunistov.
komanci v bruselu si to proste nikdy nepriznaju.

briti, bavori, a madari,
su momentalne jedini kto sa neboja otvorit hubu.

australani to pochopili uz davno.

kozomrdi do pice!
fuck islam!
a ten zbrojny preukaz si spravim.
vobec ho nepotrebujem, ale jeden nikdy nevie.

ja by som ani muche neublizil, ale toto ne ..
toto kurva ne ..
_______________
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Kdy už to těm kreténům v Bruselu dojde? :evil:

V momente, keď novodobý Guy Fawkes priloží zápalnicu k sudom s pušným prachom v spleti chodieb Európskeho parlamentu v Bruseli... ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Prečo si stále sťažujem ?
K čertu, i s tímhle středním věkem! Důchod mi nedají, protože jsem příliš mladý a ženy mi nedají, protože jsem příliš starý... :D
_______________
Processed coin catalogs 3.788 Auctions / 32.320 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
tocomabyt- okrem Orbana sa za stop postavil aj nas Fico a podla mna je to spravny postoj.. Myslim, ze nieco proti mal aj Zeman, ale ho v CR velmi vazne neberu mam taky pocit..
_______________
Registrovaný uživatel
Tak toho fakt ne. I kdyby měl s uprchlíky stokrát pravdu, tak ho nikdo vážně brát nebude kvůli jeho zdiskreditování za uplynulých 20 let.
Moderátor
Tak prezidentské volby by vyhrál i teď, takže se slovem "nikdo" bych byl opatrný :)
Každopádně podobný postoj jako Fico má Babiš (který by vyhrál volby, kdyby se teď konaly), prakticky celá ODS, pochopitelně o stranách jako Úsvit se ani nemusíme bavit, z ČSSD Chovanec a další, premiér Sobotka a jiní politici se snaží balancovat mezi servilitou vůči EU a prosazováním národních zájmů, vyloženě proimigrantský přístup má skutečně jen menšina politiků (zato většina umělců, novinářů a "vědců" z humanitních oborů).
Registrovaný uživatel
Každému navrhujem kto má záujem skúsiť minimálne dva mesiace , verím po dvoch týždňoch bude úplne vyliečený ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Sem nechtějí,ožebračené země je nezajímají.Ty zajímá zato a to už tu není,ukradli ho sociálové a nepřizpůsobivý,přeci.. :D
Moderátor
Pánové, všichni by jste bojovali do posledního českého vojáka a těch je bohužel hodně málo i když zkušenosti s musulmany mají. To je dobře. Ale když pan prezident zcela jasně vystoupí proti musulmanům strhne se diskuze, která jej odsoudí. Já a moji kamarádi jsme již moc staří a tak ten budoucí boj bude na Vás!
Zatím máme možnost, jasně vystoupit a říci-nechceme Vás tady a nechceme ani Vás co si pletete humanitu s pomáháním lumpům. Jistě i já mám slzu v oku když vidím usmrkané syrské dítě, ale za pár let ten usmrkanec nás napadne. Až vybuchne první nálož či bomba v přeplněném Tesku, to bude hodně masa již naporcované.
Je mi jasné, že mně mnozí odsoudíte, je to Vaše právo, ale já tento svůj názor skrývat nebudu ( a nebudu). :evil:
Registrovaný uživatel
Zeman se u mě dokonale zdiskreditoval kauzou Peroutka. O šašcích ala Minář a Ovčáček nemluvě.

Stydím ze za našeho prezidenta, stydím se před pozůstalejma p. Peroutky za něj.
Když už bych měl volit prezidenta, tak generál Pavel vypadá jako dobrej chlap, ..
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 11. 2015, 11:45. »
Moderátor
Kauza Peroutka je opravdu smutná a i kauza Werich. Já se za prezidenta nestydím. Byl jsem celkem zoufalý ze škůdce národa, za kterého považuji pana Klause.

Když jsme již u pana Peroutky, já jsem si jeho knihu "Budování státu přečetl a pročetl Je zajímavé, že od roku 1990 do dnešních dnů nikdo nenapsal, jak hluboce jsou myšlenky pana Peroutka zostuzeny lidmi jako je právě pan Klaus.
Pochopitelně gen. Pavel by se mi líbil také, ale celkově bych vítal nějakou osvícenou diktaturu. Neb pokud o dění v našem státě mohou beztrestně psát novináři, kteří nemají dostatečné vzdělání, kteří nejsou mnohdy vysokoškolsky vzdělaní je něco špatně.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 872 873 874 875 876 877 878 879 880 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1