Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 909 910 911 912 913 914 915 916 917 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jj, Je to pravda odveká
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
mischel13 napsal
Místo, kde jsme si všichni rovni...


a to z jakého důvodu? nějak mi uniká smysl..

Moje moudrá maminka mi říkávala:
“Když si někdo myslí že je důležitější nebo něco víc než Ty, představ si ho jak sedí na hajzlu a tlačí”
;)
Registrovaný uživatel
Rozprávajú sa dvaja veteráni
"Jožo, pamätáš na toho slovenského vojnového hrdinu čo sa hodil pod tank a pritom kričal - za stranu, za ľudí!"
"Fero, ale ja si to pamätám inak.
On spadol pod tank a kričal - zasraná poľadovica.!"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Profesor se špatně vyspal... Ptá se prvního studenta: “Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?“ „Otevřu okno“ „Dobře, a teď popište aerodynamické změny, které v autobuse nastanou.“ „???????????????“ „Děkuji, za pět, další!“ Druhý student stejná otázka, stejná odpověď, stejná známka. Za hodinu je stav zápasu profesor versus studenti 9 : 0. Jako desátá vchází pěkná studentka. Profesor se ptá: „Jedete autobusem a je hrozné horko, co uděláte?“ „Vysvleču si halenku.“ „Vy mi nerozumíte, je opravdu horko.“ „Tak si ještě vysvleču sukni.“ „Je nesnesitelné horko“ stupňuje profesor. „Tak si vysvleču podprsenku.“ To profesorovi vyrazilo dech. Studentka dodává: „Ještě si můžu vysléct kalhotky, ale to okno neotevřu!!!“
Moderátor
Maškarní bál: Vejde slečna celá nahatá a celá natřená bílou barvou. Sedne si k baru a objedná si pití. Chlápci u stolu na ní můžou oči nechat a přemýšlí za co jako může jít. Jednomu to nedá, přistoupí ke slečně a řekne: " Promiňte slečno moji troufalost, ale strašně by mne zajímalo za co jdete, natřená bílou barvou a celá nahatá???" Slečna se na něj tvrdě podívá, otočí se k němu, roztáhne nohy a povídá: "Za zubní kaz, vole!!!"
Registrovaný uživatel
Časopis "Kvety" vytlačil kvíz "Ako poznáme ženy." Zvíťazil Jožko Novák, 10 rokov.
Rozčúlený čitateľ zaslal list:
"Je to smiešne! Mám 65, prvýkrát som ženy spoznal v 12-tich, a vy ste dali hlavnú cenu nejakému chlapcovi!"
Odpoveď z redakcie: Prvá otázka nášho kvízu "Kde majú ženy Najkučeravejšie vlasy?" Jožko odpovedal správne - V centrálnej Afrike. Čo ste odpovedal vy? A ešte ste to nakreslil! Druhú otázku nášho kvízu "Názov najdôležitejšieho orgánu u žien?" Jožko odpovedal tiež správne - Celosvetová Federácie Žien. Čo ste odpovedal vy? A ešte nakreslil! Aj posledná, tretiu otázku nášho kvízu "Čo ženy netrpezlivo očakávajú každý mesiac?" Jožko odpovedal tiež správne - nové čísla časopisu "Kvety". Čo ste odpovedal vy? A vďaka bohu, že ste nič nekreslil!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Květy byl týdeník ale jinak velmi dobré :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Výborné a parafrázovala bych ten Pavlův vtip. Byli jsme s tátou u pokladny v obchoďáku a jen ze srandy (stál na konci nákupu), jsem mu řekla, ať si vezme jahodové kondomy. A on že:" To si ho mám nasadit jako na hlavu a jít na maškarní za kokota"? ;)
A eště jeho další myšlenky. Možná sem to tu už někdy dala.
Co sa stane s blondýnků, když ju otočíš hore nohama? Je z ní bruneta a smrdí jí z huby......
Moderátor
Květy stále žijí! ;)
Registrovaný uživatel
http://zpravy.idnes.cz/100-pohledu-na-cesko-034-/domaci.aspx?c=A160222_090009_domaci_jav
celkom srandovny dom, ako keby si povedali po postaveni pravej casti, ze pristavia aj lavu cast :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ked sa spýtate blondínky prečo ešte nevymenila rybičkám v akvarku vodu tak Vám odpovie :Však ju ešte nevypili...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=0utPlSPbW_s
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
https://www.youtube.com/watch?v=0utPlSPbW_s

No co tam je to za klauni v tom publiku... to čumim. Asi musim víc koukat na sovětskou TV. Nějak jsem ztratil kontakt.
Registrovaný uživatel
Oceňujem program : umeniu zasmiať sa na vlastnom probléme. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ahoj,chci se zeptat,ČNS má na aukcích přirážku 10%,nyní jsem vyčetl v propozicích na aukci v Olomouci cituji:K dosažené ceně se účtuje 15% přirážka.Nejedná se o chybu?Díky
Registrovaný uživatel
Aukci v Olomouci, která se koná 27.2. nepořádá ČNS, ale soukromá firma.
Registrovaný uživatel
Ano, je tam 15 %. Tuto aukci pořádá Nummus Olomouc.
Registrovaný uživatel
Díky za info
Registrovaný uživatel
:(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jednoznačně
Registrovaný uživatel
Chlapík na dovolenke na Blízkom Východe našiel na pláži olejovú lampu, takú tú z rozprávok, možno to bola práve tamtá, pretože v tejto bol aj džin. Ako to už chodí, ponúkol chlapíkovi, že mu splní akékoľvek prianie, ale len jedno. Chlapík hovorí:
"Vieš, vždy som si prial sa pozrieť na Hawaii, ale trpím morskou chorobou, takže nemôžem loďou , a v lietadle ma vždy chytí taký záchvat klaustrofóbia, že ma ešte na letisku musí vysadiť. No, takže by som chcel cestu, ktorá by viedla z Ameriky až na Havaj. "
"Človeče, maj rozum, to je hrozne veľa práce. Vieš, ako dlhé by museli byť tie stĺpy, aby dosiahli až na dno oceánu?"
Po chvíľke premýšľania chlapík teda hovorí:
"No, ešte jednu vec som si vždy prial skoro rovnako, ako tú Havaj. Vieš, rád by som porozumel ženám.
Vieš, prečo sa smejú a plačú, prečo sú tak náladové a temperamentné, ako to urobiť, aby s nimi človek vychádzal .. . "
Džin zamračil čelo a po chvíli hovorí: "Chceš dvojprúdovú alebo štvorprúdovú?"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 25. 2. 2016, 7:44. »
Registrovaný uživatel
Co si myslíte o Trumpovi? Nejdřív ho media vysmívala, teď je panika, že by mohl vyhrát. Pro mě byl ze začátku odpudivej, ale naučil jsem se, že media spíš informujou opačně poslední dobou, ty ostatní alternativní kandidáti..Clintnová třeba...neumim si jí představit jako prezidenta..

Trump je neotesanec, ale s úšklebkem kvituju jeho nekorektnost a jak do něj media bušej.
Registrovaný uživatel
nevím, nesleduji, ale po přečtení mě napadlo: něco jako zeman? pán bů s nima..
Registrovaný uživatel
Trump to je u mna taky šaško, co len trepe a trepe a keby sa stal nahodou prezidentom tak sa o 99% ukludní a skrotne. Inak myslim ze clintonova to ma v kapse.
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Klintnová je velice chytrá pani ale problém je ta levičácká banda která se s ní natáhne do vlády, lépe řečeno který tam zůstane po tom pablbovi Obamovi.
Mně se Trump líbí. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 909 910 911 912 913 914 915 916 917 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1