Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 974 975 976 977 978 979 980 981 982 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Mimochodem, 12 pracovních sobot za 20000 Kč by bylo přes 8 hodin (8 a třetina) při odměně 200 Kč/hod a to předpokládejme, že čistého. To sice není zcela nereálné, ale poměrně dost málo pravděpodobné. Fakturačně to už zní líp, ale musí se z toho zase odečíst pojištění a daně. Přiznejme si ovšem, 200 Kč/hod většina lidí zkrátka nemá. Natož na dlaň. Při 165 Kč/hod to dělá už přes 10 hodin práce. Navíc se tu, předpokládám, bavíme o výdělku navíc, ne o směnách ve škodovce (VW) nebo v nemocnici, kde je dost možná jednodušší si vzít nějaké směny navíc, než například někde splašit nějaké výkresy na spočítání, když stavebnictví je furt ještě v prdeli a nepochybně ještě nějaký čas bude (snad až na dálnice).


:roll: rozpětí odpovídá mediánu a průměru mzdy zaměstnance v čr... + příplatek za víkend samozřejmě.
ale u tebe mě to už asi nepřekvapí
Registrovaný uživatel
bwt, peníze bez práce zakazuje šaria, takže se možná ještě dočkáš "spravedlnosti" :)
Moderátor
turtleoverhead napsal
Ty můj příspěvek překrucuješ do čísel a peněz ale to jsem neměl na mysli.
Chtěl jsem jen upozornit na to že spousta lidí jakoby závistivě koukala na to že si lítám kolem světa ale zároveň nebyla ochotna například pracovat o sobotách.
PS
Jen tak pro zajímavost, co je tvoje zaměstnání?

Jenže tímto stylem jsem to já vůbec (nikdy) nemyslel. Já mám opravdu na mysli, že mnozí žijí "z mozolů ostatních", zcela nezaslouženě, respektive nepoctivě. (Zní to možná bolševicky, ale asi málokdo se odváží tvrdit, že takový kapesní zloděj si poctivě nakradl a děsně se přitom nadřel. No a nejsou jen kapesní zloději, ale i takoví, co sedí u počítače, případně, však jsme na sběratelském fóru, i takoví, co vydělávají prodejem falešných známek, bankovek, mincí ... pak jsou i takoví, kteří spoluvlastní firmu, furt dobrý a jednoho dne najednou nepřijdou do práce a spoluvlastník zjistí, že konto firmy jest vybíleno atd. Anebo Kožený či Krejčíř - už jen velmi naivní mají za to, že to, co utráceli a utrácejí mají z poctivé činnosti. Nemluvě o prodavačích hrnců, tzv. šmejdi -> tohle v Austrálii nejspíš neexistuje, tam by zastřelili na prvním rohu za podvody.)

A mé zaměstnání? Momentálně počťák. Stavebnictví mám fčil jen jako "zájmovou, mírně a občas placenou činnost", pro drobné vylepšení bídné finanční situace. Jako mistra nebo stavbyvedoucího mne nevemou, protože nejsem nemám odvahu kočírovat auto (a ani nevím, jestli bych to ještě svedl), což je zapotřebí a firmy taky nemají odvahu svěřit něco takového jednookému člověku, který řídil naposledy před prvníma povodněma, navíc su na dělňase dost měkké (nátura, nevím jak se to léčí krom snad toho, že by mne fakt nasrali) a jako zedník - doma jako snad, to není takové kvalt, ale živit se tím; ještě snad něco kopat, to by mi celkem šlo. 8) Ke strojírenství jsem nikdy ani nepřičichl a stát někde 8 hodin u vrtáku (nebo kdekoliv jinde) by mi asi dělalo určité fyzické problémy, chodit je přece jen lepší. A taky si nésu jisté jestli ... no, možná je to překvapivé, ale navléknout niť do jehly jedním okem je horší než se dvěma, ovšem při střelbě to, pro změnu, vůbec nevadí. Takže jsem, protože se v danou chvíli ani nic moc jiného nenabízelo, pokud pominu podomní obchodníky a otravy přes telefon a další pochybné činnosti, jsem se dal na tu poštu. Ostatně už Petr Bezruč říkal, že kdo nic neumí, ať jde na poštu nebo ke dráze (dělal počťáka na nádražní poště). A dráhy zaměstnance spíš propouští.
A mohu tě ujistit, že prací v sobotu si na poště 20000 Kč za 10 sobot nevyděláš. Dokonce ani za celoměsíční práci + ty soboty (čistého).

---------------------------

Voloda16 a ty snad nejsi můj spolu druh ve zbrani a útrapách? :mrgreen:

Voloda16 napsal
všichni se obávají a prorokují konec evropy

Všichni ne. Jsou tací, kteří si konec Evropy přejí, jsou tací, kteří tvrdí že má být volný přístup ke zbraním (toho se obávám pro změnu já, příklady nám ukazují, že to je ve své podstatě k hovnu, pokud smyslem není rychlejší vzájemná likvidace - ovšem vojna, ta by být měla, současný stav je na prd, máme tu dnes mnoho takových, "kteří si ani neumí zavázat tkaničku, ale vykradou ti přes počítač bankovní konto bez mrknutí oka").
Je ovšem pravda, že tzv. ateisté mají moc keců o tom jaké je křesťanství zhouba a přitom jedině církve (především katolická a pravoslavná) se snaží s islámem jako takovým něco dělat. Armády USA a dalších si do značné míry jen hrají na vojáčky, jsou sice schopni vystřílet široké okolí (hlavně aby se spotřebovala stará munice), ale už neví co dál. Marshallovy plány došly. Navíc z jakéhosi pseudohumanismu nechávají v klidu krvavé imámy, místo co by je vyvraždili jako klaté, podobně jako to umírnění husité udělali těm radikálním a jedině tím ukončili nekonečnou občanskou válku.
Registrovaný uživatel
achbože. no nic, na tohle nemám... (nejspíš chuť a žaludek)
Registrovaný uživatel
Niečo pre zmiernenie pocitu krivdy . ;)

Muž príde neskoro v noci domov, opitý pod obraz.
"Kde si bol?" Pýta sa ho žena.
"V bare Golden," odpovie muž. "Predstav si, majú tam zlaté stoličky, zlaté stoly, zlaté pivo a zlaté záchody!"
Žene je to podozrivé a preto volá do baru Golden.
"Prosím vás, máte zlaté stoličky?"
"Áno, máme," odpovie jej čašník.
"A zlaté stoly?"
"Áno, máme."
"A zlaté pivo?"
"Áno, to tiež."
"A čo zlaté záchody?" Pýta sa ešte žena.
"Vydržte," hovorí čašník a pošepká svojmu kolegovi: "Tak už máme kontakt na toho chlapíka, čo nám močil do saxofónu!"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Voloda16 napsal
tak předně, nechápu kde bereš svojí jistotu (možná tak přesvědčení), že někdy to bylo jinak a lepší. naopak, věřím, že dnes je podíl náhody čím dál menší - v minulosti ti píle a um pomohli od toho, abys nechcípl hladem. mnohem víc záleželo na postavení rodiny, známostech, penězích (které nebyli natolik dostupné).

člověk žijící v praze může být z principu šikovnější. hlavně, pokud se tam nenarodil. a že berou víc? proč asi... asi ne pro jejich modré oči.

svět není spravedlivý. ani nebyl. ani nejspíš (z principu) nebude. ovšem náš život si (hlavně v našich podmínkách) můžeme tvořit my, ne nějací "oni" nebo "ono".
a jestli "Je to taková fráze úspěšného (v našem významu toho, co se prodral do koryt, byť nedokázal nic nebo jen škodí) politika." se to má týkat i mě, protože si to myslím (byť nejsem politik) - tak jsi pro mě omezenej blbec.

Ale jo, myslím si, že dřív to bylo "čistší", ale nechce se mi to sáhodlouze řešit, ale dřív mnohem víc záleželo na tom, co člověk uměl než na tom, čím byl jeho dědeček či čím je jeho otec (myslím běžné činnosti, ne třeba ouřad nejvyššího hofmistra či tak něco). Jiný problém byl přístup ke vzdělání, tady ovšem často záleželo především na rodičích - pokud měli zájem na tom, aby se jejich dítě vzdělalo, bylo to mnohem snažší, ale opak býval pravdou. A proto Marie Terezie zavedla povinnou školní docházku.

Člověk žijící v Praze v principu šikovnější není (a to dokonce ne nutně ani mezi herci, kde si opravdu vybírají). V Praze jsou prostě vyšší mzdy. Je to podobný model jakože ženská mívá nižší mzdu za stejnou práci jako chlap. A je to tak ve většině zemí, včetně Rakouska, Francie a Velké Británie.

A fráze to je. Dokonce, do značné míry, to platí i o Cigánech. Taky se tvrdí, že nechtějí pracovat, ale když takový přijde do firmy, dozví se, že místo je už obsazeno (z principu, po něm vemou ještě další 3 bělochy), což je takový dost problém. Nepřizpůsobiví se tomu kupodivu přizpůsobili a založili si na tom svou existenci (my, přizpůsobiví, to nezvládáme). Autor tím chtěl naznačit, že i dnes záleží na mnoha věcech a znalosti a um jsou často zcela podružné. Mnohem lepší je drzé čelo, šikovnost "se v tom vyznat" a nějaké ty známosti (viz třeba taková Nagyová-Nečasová - ta neumí nic a jak vysoko to dotáhla! A to jen proto, že byla šikovná.)
Autor tím chtěl jen naznačit, že i zloděj může a musí být šikovný, musí něco umět (třeba se nusí umět vyznat právnickýh kličkách) a musí být patřičně vzdělaný (podvodníkovi s plynnou angličtinou a naželneným límečkem naletí lidi snadněji jak někomu kdo se mluví jako pologramotný dement, pokud jeho úmyslem není uchýlit se do Klokánku nebo chudobince, ale oboje není žádné velké zbohatnutí, snad jen jednodušší obživa).

Voloda16 napsal
rozpětí odpovídá mediánu a průměru mzdy zaměstnance v čr... + příplatek za víkend samozřejmě.

Nevím, většinově to ani nelze. Dal jsem příklady velkých fabrik, zdravotnictví. V hyper-super ti to rozhodně nehrozí, tam máš mzdu hluboce pod, řada dalších firem o víkendu vůbec nemaká, jiné zase nectí víkendy (dělají nepřetržitě na turnusy).
Registrovaný uživatel
"Nevím, většinově to ani nelze. Dal jsem příklady velkých fabrik, zdravotnictví. V hyper-super ti to rozhodně nehrozí, tam máš mzdu hluboce pod, řada dalších firem o víkendu vůbec nemaká, jiné zase nectí víkendy (dělají nepřetržitě na turnusy)."

jakože si to vymysleli? :D prostě průměr a pro jistotu medián. to, že někdo na víkendy nedělá je věc druhá. o něčem jsi psal, že funguje nějak, já ti napsal, že je to blbost a podložil něčím jiným než vlastním pocitem (jako ty). neřešil jsem firmu xy. max. můžeme namítat, že bonus za víkend nebude, že si za to budou muset vybrat náhradní volno (tj. -25% z uvedené částky - i tak jsme někde jinde než na ceně lístku z brna do chebu)...
Registrovaný uživatel
"Ale jo, myslím si, že dřív to bylo "čistší", ale nechce se mi to sáhodlouze řešit, ale dřív mnohem víc záleželo na tom, co člověk uměl než na tom, čím byl jeho dědeček či čím je jeho otec (myslím běžné činnosti, ne třeba ouřad nejvyššího hofmistra či tak něco). Jiný problém byl přístup ke vzdělání, tady ovšem často záleželo především na rodičích - pokud měli zájem na tom, aby se jejich dítě vzdělalo, bylo to mnohem snažší, ale opak býval pravdou. A proto Marie Terezie zavedla povinnou školní docházku."

životní úroveň v minulosti byla nižší. to je možné doložit z xy zdrojů. tohle můžeme tvrdit o řemeslu, které dnes není natolik na výsluní, protože na něm už tolik nejsme závislí. ale ani to není 100% pravda, viz nedostatek řemeslníků a jejich vysoké taxi (ajéje, zase ta zlá ruka trhu). v minulosti makali lidi víc a měli méně. a mohli se umakat jak byli šikovní, ale z chuďase se sedlák a ze sedláka šlechtic jen tak nestal (myšleno jako přirovnání).
Registrovaný uživatel
"Člověk žijící v Praze v principu šikovnější není (a to dokonce ne nutně ani mezi herci, kde si opravdu vybírají). V Praze jsou prostě vyšší mzdy. Je to podobný model jakože ženská mívá nižší mzdu za stejnou práci jako chlap. A je to tak ve většině zemí, včetně Rakouska, Francie a Velké Británie."

proč by nebyl? navíc pokud se tam přistěhoval a uchytil se (ok, dnes je takový nedostatek lidi, že toho moc umět nemusí a práci sežene). a ano, také to pak souvisí s lepší dostupností - a to jak vzdělanosti, tak různých příležitostí. pokud zavřu díte do prázdné místnosti a druhé do místnosti se spoustou podnětů, jak to s nima asi časem dopadne?
druhá věc je zamyslet se, proč jsou v praze vyšší mzdy a proč ženy (obecně) berou méně? - důvodů je víc, bylo by to na dlouho a nevěřím (už nejspíš z principu), že bychom se shodli. naštěstí tohle neřeším. až by se mi chtělo říct, jsem chlap a v praze nebydlím :D
Moderátor
Voloda16 napsal
"Nevím, většinově to ani nelze. Dal jsem příklady velkých fabrik, zdravotnictví. V hyper-super ti to rozhodně nehrozí, tam máš mzdu hluboce pod, řada dalších firem o víkendu vůbec nemaká, jiné zase nectí víkendy (dělají nepřetržitě na turnusy)."

jakože si to vymysleli? :D prostě průměr a pro jistotu medián. to, že někdo na víkendy nedělá je věc druhá. o něčem jsi psal, že funguje nějak, já ti napsal, že je to blbost a podložil něčím jiným než vlastním pocitem (jako ty). neřešil jsem firmu xy. max. můžeme namítat, že bonus za víkend nebude, že si za to budou muset vybrat náhradní volno (tj. -25% z uvedené částky - i tak jsme někde jinde než na ceně lístku z brna do chebu)...

Zkrátka jsi nepochopil ten základ o té pracovní sobotě (= placená práce navíc, ne teoretický propočet).
Průměr je na prd a medián, když se v sobotu nedělá, je taky dost ošidná věc. V hyper-super mají do mediánu dost daleko a banky mají z 99% zavříno.
A jinak, loni jsem taky cosi pro kohosi dělal a dodnes to nemám zaplaceno. To je taky docela dost povzbuzující.

Voloda16 napsal
druhá věc je zamyslet se, proč jsou v praze vyšší mzdy

Protože Praha žije na úkor zbytku republiky. To je celkem známá věc, že co jinde nelze, protože nejsou peníze, to se v Praze klidně provede. Mimojiné se na tom podílí dramaticky nerovnoměrné rozdělení daní posbíraných z celého státu (podobná drastická centralizace, co zavedl Klaus, nikdy neexistovala), byť se ta nerovnoměrnost při posledku poněkud zmírnila (ale pouze poněkud a jen zmírnila). Klasický příklad - když se v Praze stavěla spalovna, tak Praha dostala nevratnou dotaci od vlády asi 1 nebo 2 mld Kč (už nevím), když se stavěla spalovna v Brně, dostalo Brno půjčku 200 mil Kč. Zvláštní, že?
Ovšem jinak, mnozí by do Prahy natrvalo nešli ani za zlaté prase. Navíc, ne každý to má tak, že sbalí 5 švestek, co má v paneláku, a jede někam jinam. Někteří, jak již bylo naznačeno, mají staré rodiče, případně grunt, který dost dobře nemůže zůstat jen tak. A vyměňte grunt za panelák! Děsná představa. Podnikatelský domek v satelitu není o moc lepší.
Moderátor
Voloda16 napsal
životní úroveň v minulosti byla nižší. to je možné doložit z xy zdrojů. tohle můžeme tvrdit o řemeslu, které dnes není natolik na výsluní, protože na něm už tolik nejsme závislí. ale ani to není 100% pravda, viz nedostatek řemeslníků a jejich vysoké taxi (ajéje, zase ta zlá ruka trhu). v minulosti makali lidi víc a měli méně. a mohli se umakat jak byli šikovní, ale z chuďase se sedlák a ze sedláka šlechtic jen tak nestal (myšleno jako přirovnání).

Vysoké taxi budou mít v močálovitých a horských terénech, řemeslníci mají taxy! :twisted:
V minulosti kdo makal a uměl to na tom nikdy nebyl až tak špatně, pravda, záleželo i na jiných okolnostech (10 dětí, alkohol atd.). Taky záleželo jestli to umění okolí ocenilo. U zedníka jistě, u skladatele či malíře už to mohlo být výrazně horší (on ale ani ten Mozart na tom nebyl až tak bídně, ale byl, i se ženou, na štíru s hospodařením, totéž platilo i pro nebožku Božku, mnohem hůř na tom byl třeba Gaugin).
Mimochodem, v dobách temného středověku, kdy, jak nám bylo vtloukáno do hlavy, poddaný lid dřel na stavbách hradů, to zase tak temné nebylo. Jednak měl každý takový poddaný políčko, které ho živilo a dvak, už v tom středověku přišli na to, že hradba postavená při robotních pracech (forma daně) stála za hovno a dokonce ji kdesi museli zbourat a tak se takové práce platily. Čili, byl to zdroj příjmů navíc, byť relativně malý. A ještě k tomu dostávali najíst a na hradě, pakliže to bylo kus cesty od dědiny, i spali. Utržený peníz byl tedy skutečně na přilepšenou.
Otázka výše životní úrovně je zajímavá, ale dřív chodil do práce jen muž a žena se starala o děti a hospodářstvíčko a obvykle vyžili, byť neměli kočár a nejezdili na Malorku, dnes je to prakticky nemyslitelné, málokterý muž je schopen sám uživit rodinu a to ani nemusí nikam jezdit.
Moderátor
Dneska se ale mnoho lidí moc honí za mamonem a často zcela zbytečně. (Pro zajímavost - kdo považuje exekutory za poctivé pracanty?)

Mi vytanul na mysli jeden příběh:

Sedí chudý rybář na břehu moře a kouká na vlny a vůbec si to tak nějak v klidu užívá i přijde za ním podnikatel a říká mu, že aby nebyl tak chudý, měl by vyrazit na moře, chytit víc ryb, víc by vydělal a časem by si koupil větší loď, zase by vyrazil a chytil víc ryb a koupil by ještě větší loď, pak konzervárnu, kde by ty ryby zpracovával a tak dál, až by byl bohatý a pak by si mohl v klidu sednout na břeh a pozorovat moře. "A to já dělám právě teď", odvětil rybář.
(Příběh ovšem neřeší případ, kdy bohatší rybář vyloví všechny ryby, což se už mnohde stalo, v okolí a kdy s velkým úlovkem klesne cena ryb.)
Registrovaný uživatel
"Zkrátka jsi nepochopil ten základ o té pracovní sobotě (= placená práce navíc, ne teoretický propočet).
Průměr je na prd a medián, když se v sobotu nedělá, je taky dost ošidná věc. V hyper-super mají do mediánu dost daleko a banky mají z 99% zavříno.
A jinak, loni jsem taky cosi pro kohosi dělal a dodnes to nemám zaplaceno. To je taky docela dost povzbuzující."

a z čeho jiného chceš vycházet, proboha?? právěže chtěls peníze navíc - tohle je navíc, pokud budeš mít navíc ty soboty... když to budeš mít v standardních směnách, tak to asi těžko uděláš navíc (max. ten příplatek).
a lidí je tak málo, že i v tom tvým super-hyper marketu se dají vydělat peníze ne mediánový, ale i průměrný - brno, praha.
Moderátor
Veškeré statistiky jsou přesné výsledky nepřesných čísel a průměr v hyper-super se od úředního průměru fakt liší. Výsledek tam možná dělají hodiny (dvanáctky, šestnáctky). Představa že někdo dělá od pondělka do pátku za 13000 čistého a v sobotu a v neděli jde na šichtu do hyper-super za ještě nižší hodinový peníz je ... vyčerpávající. (Proto taky tam dělají především brigádníci - študáci a lidi s exekucí na krku.)
Ale jako jo, věřím že děláš v hyper-super v sobotu a v neděli doplňovače zboží (nebo jak se to jmenuje) a máš ten svůj medián. Jo, určitě ti to věřím. A v lednu poletíš na Maledivy (na podzim nemůžeš, protože od září jsou vánoční akce).
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Vysoké taxi budou mít v močálovitých a horských terénech, řemeslníci mají taxy! :twisted:
V minulosti kdo makal a uměl to na tom nikdy nebyl až tak špatně, pravda, záleželo i na jiných okolnostech (10 dětí, alkohol atd.). Taky záleželo jestli to umění okolí ocenilo. U zedníka jistě, u skladatele či malíře už to mohlo být výrazně horší (on ale ani ten Mozart na tom nebyl až tak bídně, ale byl, i se ženou, na štíru s hospodařením, totéž platilo i pro nebožku Božku, mnohem hůř na tom byl třeba Gaugin).
Mimochodem, v dobách temného středověku, kdy, jak nám bylo vtloukáno do hlavy, poddaný lid dřel na stavbách hradů, to zase tak temné nebylo. Jednak měl každý takový poddaný políčko, které ho živilo a dvak, už v tom středověku přišli na to, že hradba postavená při robotních pracech (forma daně) stála za hovno a dokonce ji kdesi museli zbourat a tak se takové práce platily. Čili, byl to zdroj příjmů navíc, byť relativně malý. A ještě k tomu dostávali najíst a na hradě, pakliže to bylo kus cesty od dědiny, i spali. Utržený peníz byl tedy skutečně na přilepšenou.
Otázka výše životní úrovně je zajímavá, ale dřív chodil do práce jen muž a žena se starala o děti a hospodářstvíčko a obvykle vyžili, byť neměli kočár a nejezdili na Malorku, dnes je to prakticky nemyslitelné, málokterý muž je schopen sám uživit rodinu a to ani nemusí nikam jezdit.


asi bych se měl omluvit, ale jak už jsem nejednou psal, prdím na to, že nikdy nebudu umět 100% psanou češtinu. nejsme v jazykovém okénku a troufnu si říct, že obsah rozumíme.

v minulosti kdo makal na tom nebyl tak špatně (jak dnes?)?? co tak srovnání kupní síly? a je jedno, jestli za středověku, novověku, nebo komunismu.

to s tím středověkem jestli píšeš na obranu svých myšlenek - tak to promiň, ale to ti nemůže sežrat ani středoškolák, který si o té době udělá ucelený obrázek.

ano, lidi, jak píšeš vyžili. to dnes se mají asi hůř, že pořád obhajuješ tu strašnou realitu vůči skvělému zlatému věku minulosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Dneska se ale mnoho lidí moc honí za mamonem a často zcela zbytečně. (Pro zajímavost - kdo považuje exekutory za poctivé pracanty?)


pracanty asi ne, poctivé asi jak které. nicméně je to povolání jako každé jiné. když už se dluhy neplatí...
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Veškeré statistiky jsou přesné výsledky nepřesných čísel a průměr v hyper-super se od úředního průměru fakt liší. Výsledek tam možná dělají hodiny (dvanáctky, šestnáctky). Představa že někdo dělá od pondělka do pátku za 13000 čistého a v sobotu a v neděli jde na šichtu do hyper-super za ještě nižší hodinový peníz je ... vyčerpávající. (Proto taky tam dělají především brigádníci - študáci a lidi s exekucí na krku.)
Ale jako jo, věřím že děláš v hyper-super v sobotu a v neděli doplňovače zboží (nebo jak se to jmenuje) a máš ten svůj medián. Jo, určitě ti to věřím. A v lednu poletíš na Maledivy (na podzim nemůžeš, protože od září jsou vánoční akce).


sorry, ale už jsi směšný. čemu tedy věříš (mimo bibli)? statistika je švind, MF, ÚP, inzeráty a náborové nabídky jsou švindl ... není problém jen v tvojí hlavě?
jak může mít o víkendu "ještě nižší hodinový peníz?"
a proč to dělají brigádníci? no protože se za a) jedná často o nárazovou práci, na kterou se ti kvůli odvodům a legislativě nevyplatí zaměstnat člověka, za b) proto, že nejsou "normální" lidi, za c) protože ti tam agentura bez dalších starostí dodá své lidi (byť to neznamená nutně nejlepší nebo nejlevnější řešení), a tak by se dalo pokračovat.

jestli má být ten poslední odstavec o mně osobně, tak to je trapný pokus ani nevím o co.

chápu, že jsi zatvrzelý, chápu, že možná ve své těžké životní situaci nemáš rád tuhle společnost, lidi atd, ale tím, že si vybájíš svůj svět - tím se daleko v reálném životě nedostaneš. částečně mi tě je i líto. zkus se nad tím aspoň zamyslet...
Registrovaný uživatel
Zakopu válečnou sekeru,protože by to byl s Tebou ,Volodo nekonečnej ,nic neříkající boj Pavel má pravdu ale ty jí v tvé zatvrzelosti nikdy neuvidíš ...každý svého strůjce štěstí...přeji ti nepotkat cestou domu zfetlýho kluka kterej bude chtít připálit a ty nebudeš mít zapalovač..a cesta se změní a ty neuděláš vůbec nic s pozdravem ramires
Registrovaný uživatel
díky za přání, chápu to správně, že on tím pádem neshoří...
zakopávat můžeš co jen chceš, doporučuji však začít přemýšlet. brou brouku
Registrovaný uživatel
Proboha :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Registrovaný uživatel
Jo teplej ,já to tušil 8)
Registrovaný uživatel
Tak to už bys mohl zakopat klávesnici.
Registrovaný uživatel
http://zpravy.idnes.cz/trump-o-anexi-krymu-04a-/zahranicni.aspx?c=A160801_061717_zahranicni_neh

Ani z něho, ani z Clintnovky nemám dobrej pocit.

Nejlepší je odvolávat se na referendum, vyhlášený po obsazení armádou..
Moderátor
Co sa to tu riesi? Do roboty musime chodit aby sme vyzili a s tym nic nespravime. Ja chodim dokladat a este mam na to zivnost, doma choreho otca takze si velmi nenavyberam... S politikou nespravime nic. Vidime co sa deje v EU.
Takze je to take stanie proti vetru.
_______________
Registrovaný uživatel
Krym mal referendum o pripojení ku Rusku v roku 1993 a 93% hlasovalo za pripojenie , čiže je to jedno , hlasovanie za prítomnosti armády alebo bez ,výsledok je dopredu jasný...

Nakoniec demokrati z Kyjeva po Majdane nasadli rýchle do autobusov začali upaľovať vlastné obyvateľstvo cestou na Krym.

Denná tlač sa už nedá čítať , úspešne dobiehame rozvinuté demokracie , ľudia prestávajú sledovať politiku obsadenie ministerstiev , ešte platy keby sa priblížili západu ... :shock: :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 974 975 976 977 978 979 980 981 982 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1