Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Vykupminci.cz
Numisargo

Kecárna-tlachárna (filatélia)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III: Neříkej, že tohle jsou fakt reálné známky. Že ty sis jen chvíli hrál s Photoshopem? :D
Registrovaný uživatel
Mno naše sportovní známky nikdy nebyly špička, ale co je moc, to je příliš...na druhou stranu, zlatá medaile ze snowboardingu taky není k zahození.
Registrovaný uživatel
Teď jsem koupil "Světová auta" je to hezké, ale škoda, že je to jen ofset :?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Teď jsem koupil Pof.NV3vz**, NV4vz* a NV6vz**, Sokol v letu ŘZ 13¾ :D :D :mrgreen:
Registrovaný uživatel
A jak ono to je se Sokolem v letu a jejich zoubkováním ? V běžném katalogu o tom moc není :) To samé holubice :).
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Sokol - klasika i přetisk VZOREC se vyskytuje i s ŘZ 13 3/4 nebo 11 1/2 (VZOREC zoubkované dle POFIS 2012 cca 400,-Kč za ** - dle mě podceněno).
Registrovaný uživatel
Aha díky za info :) v Pofisu 1999 to není :( budu muset provést update ;)
_______________
P.
Moderátor
raje napsal
Sokol - klasika i přetisk VZOREC se vyskytuje i s ŘZ 13 3/4 nebo 11 1/2 (VZOREC zoubkované dle POFIS 2012 cca 400,-Kč za ** - dle mě podceněno).


Nechcem zbytočne rozprúdiť vášnivú diskusiu o pretlači VZOREC, ale osobne si myslím, že práve naopak sú príliš preceňované.
Ako vieme pretlač VZOREC sa vyhotovoval pre Medzinárodnú poštovú úniu v množstve pár kusov (možno pár desiatok) TD. A až na naliehanie pražských filatelistov sa vyhotovili "dotlače" pretlače VZOREC. Tieto dotlače sa aj líšia od pôvodných lesklou čiernou farbou oproti pôvodným, ktoré boli viac matné. Preto si myslím, že na filatelistickom trhu 90% predávaných VZORCOV pochádza z tejto dotlače. Čo je vlastne len filatelistický výrobok, nič viac.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
U Hradčan to zmiňuje POFIS 2012. Týká se to i Novinových, Spěšných, Doplatních, že byly dotištěny?
Moderátor
Merkur u novinových uvádza, že pretlače VZOREC, ktoré sú medzi filatelistami väčšina pochádza z tlače pre UPU. Dosky boli použité tie, ktoré používali aj u Hradčan. Pošta neskôr niektoré hodnoty novinových známok s pretlačou Vzorec ozúbkovala Rz 13 1/4 a 11 1/2. Spešné detto ako novinové a doplatné tak isto.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Tedy nebyly dodatečně (tak jako Hradčany) dotištěny přetisky VZOREC, jak jsem pochopil. Merkur mám doma, až se tam dostanu mrknu.
Registrovaný uživatel
Něco aukrovatého na odlehčení :) Doporučuji také "diskusi" pod aukcí ;)

http://aukro.cz/prodam-kolik-na-zabijeni-upiru-i3905848131.html
Moderátor
Nabízí i cvičeného slimáka a cena stoupá!!! :D
Registrovaný uživatel
xxJERRYxx: raději zkopíruji, než to aukro smaže... :D

V aukci nabízím kolík na zabíjení vampírů a neživých nemrtvých zombii. Kolík je vyroben na zakázku řezbářem z pravého dubového dřeva, jak je doporučeno a ověřeno z tradic naších předků. Nabízený kolík byl jen jednou použit, je proto prodáván se statusem použitý a cenou od koruny.
Vzhledem k nárůstu upíří populace se tento kolík stává nedílnou součásti vybavení bezpečné domácnosti. Doporučuje se vrážet jen do spících vampírů nebo nutné sebeubraně.
Ke kolíku je vhodné se ještě ještě dovybavit větším kladivem nebo dřevěnou palicí. Těmito nástroji se kolík snadno zatlouká do srdce vampíra a to na jeden silný úder. Vrážet jen rukou bez pomocí nástroje se nedoporučuje. Spící upír se při neúplném zaražení většinou probudí a zakousne do těla bodajícího a tento se tím pádem také stává upírem a kolík ztrácí svou funkci.

Přeji vám úspěšnou aukci a šťastný lov.

Na zásah jistého upíra byla aukce smazáne. V boji proti upírům nelze zvítězit, nikdy to ale nevzdám, proto aukci znovu vystavuji.

Přidáno 2014-01-16 15:39

POZOR JSOU VŠUDE MEZI NÁMI !!!

Přidáno 2014-01-16 20:10

Na dotazy kupujících sděluji, že používání tohoto nástroje, jako náhražky na Aukru prodávaných análních kolíků, se zásadně nedoporučuje a je jen na vlastní nebezpečí příjemce.

Přidáno 2014-01-17 10:14

Dotaz na zboží Prodám kolík na zabíjení upírů.
Obsah zprávy
fungujje to take na tchyně už dlouho mi pije krev.jake mate rozměry čim větši tim lepši,nemusi byt hoblovany.kladivo mam.

Odpověď
Ano, kolík je v podstatě univerzální nástroj a dá se používat na veškeré netvory sající krev včetně tchyní.
Sám v tomto použití nemám osobní zkušenost, moje tchyně bývaly vždy vcelku příjemné a ta poslední výborně vaří.

Co se týká rozměrů, prodávaný kolík je dlouhý 28 cm. Na zakázku mohu vyrobit kolík jakýchkoliv rozměrů i libovolného mataeriálu. Různá dřeva, ocel, dural, titan. Na mimoupírové používání se velmi osvědčují kolíky z leteckého duralu, jsou velmi lehké a přitom i mimořádně tuhé. Ještě lepší variantou jsou kolíky titanové. toto je ovšem materiál kosmického věku a tomu bohužel odpovídá i cena titanového kolíku.

Přidáno 2014-01-17 15:13

Zpráva od: y****w (55) Strana nabídky: Prodám kolík na zabíjení upírů.
Obsah zprávy
Dobrý den, mám velký zájem o předmět, avšak poštovné mne neláká.. není možný jiný způsob dopravy, příp. předání?
Předem díky za odpověď.

Odpověď.
Děkuji za vaši připomínku, poštovné jsem přiměřeně upravil. S osobním předáním je bezpečnostní problém, jsou jisté indicie toho, že aukce vzbudila rozruch mezi upíří komunitou a hrozilo by napadení hejnem upírů. Bezpečnostní opatření byly i důvodem vysokého poštovného či předávacího poplatku. Měl jsem úmysl předávat kolík na vysvěceném místě a v předávacím poplatku bylo zahrnuto dopravné na tento svatý bod. I při zaslání poštou mám velké náklady díky zajištění zásilky, rozhodl jsem je ovšem velkoryse dotovat ze svých sociálních dávek, pro budoucnost lidské rasy. Nerad bych také, aby na mně leželo podezření, že přemrštěným poštovným chci okrást Aukro o provize, jak to dělá spousta prodejců nakažených upýřím syndromem.

Přidáno 2014-01-19 19:28

Zpráva od: g**r (221)
Strana nabídky: Prodám kolík na zabíjení upírů.

Obsah zprávy
Vaše nabídka mne zaujala! Jsem po většinu času na cestách a tak je pravděpodobnost mého setkání s upírem velice vysoká. Konzultoval jsem možnost nákupu antiupířího kolíku se svým osobním knězem a ten, po prostudování příslušných materiálů a konzultacích se svými nadřízenými, mne upozornil na několik závažných faktů. Kolík by měl být řádně vysvěcen, jinak není funkční. Vysvěcený kolík se okamžikem vysvěcení stává religiózním předmětem a jako takový je majetkem církve a měla by s ním zacházet pouze osoba duchovní, nejlépe jeptiška. Avšak ani kněz by se prý manipulaci s kolíkem nebránil. Projevil rovněž živý zájem o to, zda vámi nabízený kolík je kompletní, tedy i vysvěcený, a pokud ano, jak je možné, že unikl zahrnutí do restitučního seznamu předmětů nárokovaných církví! Mne osobně trochu děsí představa, že bych měl ke svým cestovním zavazadlům ještě přidat kněze! (Jeptiška nepřipadá v úvahu, proti této alternativě se hned zpočátku kategoricky staví moje manželka.) Navíc by mi to pronikavě navýšilo cestovní náklady a mohlo by to mít i negativní dopad na moji živnost!
Jistě máte jako výrobce upířích kolíků s tímto zkušenost a poradíte mi, jak tuto svízelnou situaci vyřešit? A ještě nezapomeňte se spojit s vaším místním farním úřadem. Můj kněz již existenci kolíku oznámil a bude prý potřeba ohledat jeho stav, myslím kolíku, a katalogizovat ho!

Odpověď.
Na váš dotaz sděluji, že kolík byl prvním použitím naopak bohužel trochu znesvěcen. Světit jej ale nenechám, tudíž církevní nároky jsou bezpředmětné. Informoval jsem se, zda se svěcením zlepší účinnost nástroje při bodání do upíra. Certifikovaným specialistou na upíří záležitosti mi bylo sděleno, že pro likvidaci upíra je jen nutné, aby mu libovolný dřevěný předmět protnul srdce. Je znám a dokumentován případ, kdy byl upír probodnut velkou třískou která odpadla po úderu blesku do telegrafního sloupu. Tento sloup nebyl rozhodně svěcen, byl jen impregnován fenolem proti hnilobě a červotočům. Doporučuje se případně jen kolík před použitím ponořit na chvíli do svěcené vody. Údajně lépe proniká do těla netvorů. Tento efekt může být ovšem způsoben kluzkým povrchem kolíku. Je obecně známo, že kolíky pronikají po zvlhčení lépe do těla.
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: ja to nebyl!!!!ale dobry....
Registrovaný uživatel
beru 3 :D
Registrovaný uživatel
Já jako furt nevim jestli ještě spim nebo jestli jsem snědl něco špatnýho nebo jak to je. Jako vtip je to výborný zasmál jsem se dobrý ...ALE chcete mi říct že na to už opravdu přihodilo 20 lidí ??? :shock: :mrgreen:
_______________
P.
Registrovaný uživatel
SakoMDKcz napsal
..ALE chcete mi říct že na to už opravdu přihodilo 20 lidí ??? :shock: :mrgreen:

Píše tam že funguje i na tchyně ;)
Registrovaný uživatel
Aha tak tím se to vysvětluje :mrgreen:
_______________
P.
Registrovaný uživatel
shlédnuto téměř 98000x :D
Moderátor
Ta aukce je fakt hustá.
Moderátor
Jen tak mimochodem, nemáte někdo problém posledních pár dní, že na emailový účet na seznam.cz chodí strašně moc spamu. Před tím jsem s tím problém neměl a pokud už přišel tak byl tak jeden za týden.
Registrovaný uživatel
Kolík na tchyně je super, jsem zvědav, na kolik se to vyšplhá. Ondyno byla na Aukru velmi populární aukce televizoru, který jeho majitel fotil zcela nahý a zapomněl chudák na fyzikální zákony reflexe a refrakce
Registrovaný uživatel
ikanek napsal
Jen tak mimochodem, nemáte někdo problém posledních pár dní, že na emailový účet na seznam.cz chodí strašně moc spamu. Před tím jsem s tím problém neměl a pokud už přišel tak byl tak jeden za týden.


Ono těch spamů je teď zase krapet víc a netýká se to jen Seznamu a ČR.
Moderátor
ikanek napsal
Jen tak mimochodem, nemáte někdo problém posledních pár dní, že na emailový účet na seznam.cz chodí strašně moc spamu. Před tím jsem s tím problém neměl a pokud už přišel tak byl tak jeden za týden.

Nečum tolik na :oops:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1