Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Vykupminci.cz
Numisargo

Kecárna-tlachárna (filatélia)

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Nějaká konkrétní stránka? mě fungují stránky ČP bez problémů.
Registrovaný uživatel
myslim ze prakticke vsechny:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
dejvy napsal
regula_jan napsal
http://usti.idnes.cz/sberatel-ukazuje-na-znamkach-roudnicko-d9a-/usti-zpravy.aspx?c=A120406_094721_usti-zpravy_mav

Škoda, že v tak krátkém článku stačil "odborník" redaktor udělat tolik faktických chyb.

Co naděláš. Ale aspoň něco se píše. Ve "znojemském tisku" zase jedna paní pořád dokola mj. píše expozice místo exponát. A to bys jí to mohl říkat denně...
Moderátor
Zkus přímo http://www.ceskaposta.cz . Ale funguje mi i odkaz http://www.cpost.cz s tím, že jej přesměruje.
Registrovaný uživatel
to ano, dneska taky pracuje, ale 9.04. vecer ne.
***
Chtel bych zeptat jestli bude nekdo cestny zitra na minivystavce v Praze?
Moderátor
Nechystáte se někdo o víkendu do Vídně?
Registrovaný uživatel
měl bych dotaz jelikož sem nidky neměl v ruce takový ty sešity Michel a tak kde jsou předkreslený známky, jak moc je to ok když tam na to ti lidé pak nalepují známky? Tím se přece musí zákonitě znehodnotit ne? Nebo je tam nějaká folie pod kterou se známky dávají? Sám bych velmi rád měl takovou knížku pro stát Sharjah abych věděl co mi chybí atd. :)
Registrovaný uživatel
Znamky se takto nalepovaly na albove listy arabskou gumou na prelomu 18-19.
stoleti,pote je nahradily tzv.falcky,oba zpusoby poskozovaly lep znamek.Proto
se nyni pouzivaji hawidky s cernym,nebo prusvitnym pozadim,do te se znamka
vlozi a lehce nalepi na albovy list.
Moderátor
Lestad11 napsal
měl bych dotaz jelikož sem nidky neměl v ruce takový ty sešity Michel a tak kde jsou předkreslený známky, jak moc je to ok když tam na to ti lidé pak nalepují známky? Tím se přece musí zákonitě znehodnotit ne? Nebo je tam nějaká folie pod kterou se známky dávají? Sám bych velmi rád měl takovou knížku pro stát Sharjah abych věděl co mi chybí atd. :)

Na to co ti chybí je nejlepší katalog a tam to zjistit ne?Nebo taky toto:http://www.ohmygosh.on.ca/stamps/sharjah/sharjah.htm je tam vše po rokách.
Registrovaný uživatel
pardon že se ptám možná jako retard ale fakt sem to nikdy jako vy neprožíval :) ten katalog vezmu kde? jinak odkaz dobrý ale chtěl bych vidět obrázky...ale lepší než nic no
Moderátor
Tak to zkus tady:
http://www.postbeeld.com/en/fsc/search&exact-country=sh
Máš obrázků habaděj, ale zase není úplně stoprocentní, že jsou všechny.
Moderátor
Lestad11 napsal
pardon že se ptám možná jako retard ale fakt sem to nikdy jako vy neprožíval :) ten katalog vezmu kde? jinak odkaz dobrý ale chtěl bych vidět obrázky...ale lepší než nic no

Jak neprožíval? Si nadšenec do tohoto státu (možná jediný v republice), tak to snad prožíváš néé? :) Katalog třeba od Michelu už jsi měl mít jako první(Aukro-ale nevím jak se přesně jmenuje ta oblast pod kterou vyšel) a co se týká obrázků známek jednotlivých států, tak ty nenajdeš v žádném katalogu.Kdyby tam byly, tak katalog emirátů by měl 15 kilo a 6000 stránek.V tom odkazu co jsem dala máš popis, hodnoty, emise a zdá se mi to vynikající.
Registrovaný uživatel
tak určitě - děkuju vám oboum, uvědomil sem si že mám tak půlku :) ale zase je ještě co sbírat což je taky potěšující
Registrovaný uživatel
Můžete prosím někdo odemknout starší rady začátečníkům? Chtěl jsem tam napsat, čím odlepit německé samolepky.
Moderátor
šturiť do vlažnej vody
_______________
Moderátor
Jinak- zitra v Brně na setkání pavilon A3 (tušim) a jídelna s piviskem. :D
Moderátor
Zítra v Ostravě nastavení dveřního pohonu, seřízení dveří, dokončení svorkovnic ;). A jídelna s tekoucí vodou.
Moderátor
dědek napsal
Můžete prosím někdo odemknout starší rady začátečníkům? Chtěl jsem tam napsat, čím odlepit německé samolepky.

Odemčeno.
Registrovaný uživatel
Nechápu, jak jsi to našel, děkuji a hned to tam posílám.
Registrovaný uživatel
zdravím Vás,

jsem tu prvně a proč? Zdědila jsem po generacích kupu známek! jelikoz nejsem zadny sberatel ani jako konicek to nemam, chtela bych je nekomu prodat nebo aspon dostat radu, kam se obratit :-P tak co, kdo se nabidne ? :-D
Registrovaný uživatel
jste tu nekdo ?
Registrovaný uživatel
mám na prodej znamky... mohu poslat foto.. mejl michaelachodilova@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Ukaž fotky a pak se uvidí :-)
Registrovaný uživatel
zdravim, jak ohodnotim celistvost, celinu, podle známek, obálky, razítek?
Moderátor
kazatel103 napsal
zdravim, jak ohodnotim celistvost, celinu, podle známek, obálky, razítek?


Ano, a pak také podle druhu zásilky, cílové destinace, výše poštovného ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Pokec o známkách » Kecárna-tlachárna (filatélia)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1