Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jo, náboženství, to je ono.. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nepal-indie-obetovani-zvire-svatek-jatka-masakr-hinduismus.A191204_135058_zahranicni_dtt
Registrovaný uživatel
Organizátori pochodov za Slušnú Krajinu združujú sily a zakladajú novú politickú stranu.
Ich projekt sa bude volať Opovrhnutý dobráčisko a roztomilé deti.
V skratke ODRB!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar: "Bohužel úspěch v naších končinách se nevyplácí."
To jako vážně? Vy nesledujete média? :roll:
_______________
Moderátor
lub121 napsal
barbar: "Bohužel úspěch v naších končinách se nevyplácí."
To jako vážně? Vy nesledujete média? :roll:


Media sleduji, bohužel dnešni média jsou největším zdrojem moci a dokáží nakazit kohokoliv pandemii dezinformačiho moru... Kde je ta pravda, která vítězí, když u ani soudy nejsou schopny rozlišit.. Kolik úsilí a zbytečného času a peněz stojí tato kauza,je to pořád dokola. Čapi hnízdo a Čapi hnízdo, demonstrace blbosti, nikomu to vrealném životě nic nedá. Lidé jsou médií tak poblazněni a ve své prodstatě pro nesmysl,který se stokrát řešil a vyřešil. To jsme na tom tak dobře, že nemáme nic jiného na práci, než se zabývat nesmysly pořád dokola? .... Česká histerie, která obtěžuje ostatní státy a jen se tím vším zesmešnujeme... Proboha počkejme si do voleb a zvolte si jiného...
Registrovaný uživatel
Omg
Registrovaný uživatel
A tohle taky dobrý :-D
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/polska-superreditelka-zaridila-cvicny-teroristicky-utok-vydesene-dite-vyskocilo-z-okna-40306000
Registrovaný uživatel
barbar napsal
lub121 napsal
barbar: "Bohužel úspěch v naších končinách se nevyplácí."
To jako vážně? Vy nesledujete média? :roll:


Media sleduji, bohužel dnešni média jsou největším zdrojem moci a dokáží nakazit kohokoliv pandemii dezinformačiho moru... Kde je ta pravda, která vítězí, když u ani soudy nejsou schopny rozlišit.. Kolik úsilí a zbytečného času a peněz stojí tato kauza,je to pořád dokola. Čapi hnízdo a Čapi hnízdo, demonstrace blbosti, nikomu to vrealném životě nic nedá. Lidé jsou médií tak poblazněni a ve své prodstatě pro nesmysl,který se stokrát řešil a vyřešil. To jsme na tom tak dobře, že nemáme nic jiného na práci, než se zabývat nesmysly pořád dokola? .... Česká histerie, která obtěžuje ostatní státy a jen se tím vším zesmešnujeme... Proboha počkejme si do voleb a zvolte si jiného...

KAMPÁÁŇ ! :D ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Proboha počkejme si do voleb a zvolte si jiného...

třeba Pavlíka z Řeporyjí... :mrgreen:
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
Hmmm média, tie tradičné dlhšiu dobu nestoja ani za fajku tabaku, ale pracujú tam "inteligenti" rýchle pochopili čo sa žiada od nich a kto nie, nóóó... ;)
Dnešná doba vytvorila toľko neschopákov a hulvátov v politike až hrôza, ale demokratických, myslím vôbec nevedia čo je ich pracovná náplň o ktorú toľko bojovali...

Dookola reči o ničom, to je žiaľ dosť málo.

Chce to úplne inak nadstaviť normy a zákony...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
barbar napsal
... média jsou největším zdrojem moci a dokáží nakazit kohokoliv pandemii dezinformačiho moru...


naprostý souhlas

Andrej Babiš byl opakovaně časopisem Forbes prohlášen za nejvlivnějšího člověka v českých médiích. Vlastní 30% soukromých medií v zemi, patří mu - tedy pardon vlastně jeho svěřenských fondům patří:

webové stránky - např.: idnes.cz, lidovky.cz, expres.cz, emimino.cz, ....

deníky: Mladá fronta DNES, Lidové noviny, Metro

týdeníky: 5+2, Téma

cca 30 časopisů jako např.: Žena a život, Tina, Chvilka pro tebe, Rytmus života Cosmopolitan, TopGear, Motor, ...

Rádio Impuls

TV Óčko

To už je slušná mediální masáž veřejnosti. Jak, že to barbar psal "největší zdroj moci a pandemie dezinformačního moru" ;)
Registrovaný uživatel
ty bláho, z toho výše uvedeného sleduji pouze idnes.cz, budu muset číst i emimino.cz abych byl správně dezinformován :D
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
To je dobře, že našinec je v majetku a v livu srovnatelný s Trumpem. Zaměstnává tím mnoho lidí..
Jeho strana funguje dobře a on si plní své povinnosti výtečně..
Ale zákony samozřejmě platí i pro něj, byl vystaven obvinění, vyšetřován a sproštěn viny, proč to omilet pořád dokola..
Registrovaný uživatel
Jeho strana funguje dobře a on si plní své povinnosti výtečně..

:lol: no to mě dostalo.
Sliby neplní (snižování stavu úředníků, povedu stát jako firmu, EET atd) , je soudem uznanej jako bonzák a spoupracovník STB, lže jak když tiskne, podvodně vylákal stovky milionů z dotací, který zcela správně nařídila EU vrátit.. rozhazuje peníze nesmyslně stylem "po nás potopa"z rozpočtu, k úděsu ekonomů.

ANo prostě dle procent/preferencí volej nejvíc lidé důchodového věku, lidé se základním vzděláním a vyučení... tam je odpověď. Tito lidé se přeci jen hůře orientují v toku informací, a pokud jak tu bylo výše napsáno jich část vlastní sám Bureš..

Voličům ANO bych tu sekeru stovek milionů nechat zcálovat, pak by se jim rozsvítili na 100%
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 5. 12. 2019, 15:57. »
Registrovaný uživatel
sekyru bude dělat každý, to je populární...
Moderátor
barbar napsal
... byl vystaven obvinění, vyšetřován a sproštěn viny ...


jak víme na to zproštění viny nedošlo a trestní stíhání v dané kauze pokračuje
Moderátor
Ono ti voliči nebudou jen obyčejní smrtelnici.... Ti přece preferuji sociální jistoty a strany s tím související.. Komunisté a sociální demokraté jsou, strany mému srdci blíž, bohužel nejsou v tylu vlády... Babiš je silný kapitalista, ale našinec s nějako minulosti, která ho vychovala.. Jinak by se na vše vysral a do smrti hnil na Bahamách
, nebo jinde v tramtaryji ;) .. Je to člověk velmi pracovitý a jen tak se nevzdává, proto má můj obdiv....
Moderátor
jacx napsal
barbar napsal
... byl vystaven obvinění, vyšetřován a sproštěn viny ...


jak víme na to zproštění viny nedošlo a trestní stíhání v dané kauze pokračuje


Znovu protože Praha, je Praha a ostatní města jsou smetí
Moderátor
ANo prostě dle procent/preferencí volej nejvíc lidé důchodového věku, lidé se základním vzděláním a vyučení... tam je odpověď. :roll:

Paule, docela se mně to dotklo a předpokládám že jste vysokoškolsky vzdělaný člověk a Vaše celá rodina studovala prostě mnozí naší rodiče nejsou vysokoškoláci a pro tuto zemi toho hodně vykonali, již jen to, že nás vychovali. Jednou budete také starý pán!
Registrovaný uživatel
"Je to člověk velmi pracovitý a jen tak se nevzdává, proto má můj obdiv...."

Každý má svůj názor, pro mě je to zloděj.

https://www.forum24.cz/z-vyhozeneho-reditele-kteremu-hrozil-kriminal-miliardarem-reporteri-odhalili-zacatky-babise/
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ANo prostě dle procent/preferencí volej nejvíc lidé důchodového věku, lidé se základním vzděláním a vyučení... tam je odpověď. :roll:

Paule, docela se mně to dotklo a předpokládám že jste vysokoškolsky vzdělaný člověk a Vaše celá rodina studovala prostě mnozí naší rodiče nejsou vysokoškoláci a pro tuto zemi toho hodně vykonali, již jen to, že nás vychovali. Jednou budete také starý pán!


Netřeba si brát osobně. Jsem průměrně inteligentní, průměrně vzdělanej.. To, že ho volej výše napsaní jsem četl ve zprávě "Volební preference dle věku, vzdělání, práce, bydliště a pohlaví", nevymyslel jsem si to. A částečně nemám lidem za zlý, že ho volej..Někdo prostě nemá čas sledovat a číst x novin. (Navíc jich hodně vlastní sám Bureš, tam se kritiky nedočkáme).

Vycházím z toho, že když já, jako průměrně inteligentní člověk vidím zřetelně Bureše lhát, proč to ostatní nevidí (jeho voliči)? Mezi tím co říká a tím co dělá, je diametrální rozdíl, nehledě na lži.. (U STB jsem nebyl, soud dle důkazů prokázal že ano atd atd atd..)
Moderátor
barbar napsal
jacx napsal
barbar napsal
... byl vystaven obvinění, vyšetřován a sproštěn viny ...


jak víme na to zproštění viny nedošlo a trestní stíhání v dané kauze pokračuje


Znovu protože Praha, je Praha a ostatní města jsou smetí


není nad věcnou diskusi s logickými argumenty, zde mi logika odpovědi poněkud uniká
Registrovaný uživatel
Altman pokud se Vás to dotklo, omlouvám se. Bylo to cíleno spíše na starší jedince, co nemají internet a mají silně omezený příjem informací.. Ti jsou lehce ovlivnitelní, dokonce i tou koblihou.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ono ti voliči nebudou jen obyčejní smrtelnici.... Ti přece preferuji sociální jistoty a strany s tím související.. Komunisté a sociální demokraté jsou, strany mému srdci blíž, bohužel nejsou v tylu vlády... Babiš je silný kapitalista, ale našinec s nějako minulosti, která ho vychovala.. Jinak by se na vše vysral a do smrti hnil na Bahamách
, nebo jinde v tramtaryji ;) .. Je to člověk velmi pracovitý a jen tak se nevzdává, proto má můj obdiv....


Dětsky naivní představa, že kdo má hodně peněz, nepotřebuje a nechce další...Je to přesně naopak, čím víc má, tím chce víc..droga..větší vliv, ještě větší peníze..
Registrovaný uživatel
Mě se tady líbí jak ti co mají ty jediné správné názory zde velmi často dávají odkazy na články z idnes.cz a dnes jiný pán nám zde sděluje že tam to je mediální masáž a dezinformační mor.
Hoši alespoň se předem domluvte co a jak, nějak se v tom nevyznám :mrgreen:
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
mitom007 napsal
a dnes jiný pán nám zde sděluje že tam to je mediální masáž a dezinformační mor.
Hoši alespoň se předem domluvte co a jak, nějak se v tom nevyznám :mrgreen:


Když se zde naznačuje, že kauza Čapí hnízdo byla mediálně zmanipulována - viz příspěvek #35005
Pak je dobré říci, že její hlavní aktér vlastní 1/3 soukromého mediálního prostoru u nás a je největším hráčem na tomto poli. A věřte, že jak je schopný a šikovný (jak zde mnozí tvrdí), tak jistě dovede velmi dobře využít i této své výhody.
To, že média jsou největším zdrojem moci a mohou kohokoliv nakazit pandemií dezinformačního moru, použil někdo jiný a já to jen v nadsázce zopakoval.
A nejsem si vědom, že bych zde kdy citoval z idnes.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1397 1398 1399 1400 1401 1402 1403 1404 1405 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1