Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
píšu skoro

barbar napsal
Obchodníků a co vidíš krásného na těchto ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
8) :P Jasně, pochopil jsem, ale moje babka je ještě docela prima dáma, tedy jak říkají důchodci v parku? No proč nepokecat, toto téma bych mohl i zvládat" :mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
Tys ho ještě neviděl, co?

Ale viděl
Moderátor
Já se přiznám, na přírodní zrzavé, nevadí když budou i šeredně pihovaté tak takové ty severské typy to miluji. Víte, je důležité i to, jak žena voní. Např. Cikánky i když je vykoupaná, jak se zpotí, konec, je to zvláštní pach. Zrzka v origo také voní jinak než naše normální dámy. Možná, že se chechtáte, ale možná, jste to zatím nevyzkoušeli, já si již moc nepamatuji, ale toto ano. Zrzavé, zrzavé tak ty mám fakt rád. :lol:
Jsem slepý, hluchý, nic si nepamatuji, ale vůně na to mám stále citlivý nos! :evil:
_______________
Registrovaný uživatel
nj rezavá střecha,vlhkej sklep :-)
Registrovaný uživatel
Vůně a chutě, ano. Každá žena je jiná
Moderátor
Parfém,antiperspirant, sprchový gel,šampon,přirozeně pot nejlepší , i repelent... Takhle žena-y voní..... :lol:
Moderátor
kato napsal
Tys ho ještě neviděl, co?

Ale viděl



Koho?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Tys ho ještě neviděl, co?

Ale viděl



Koho?


Nekejhej :D
Moderátor
Když skončila bitva a Napoleon se vracel za Josefínou, nesměla nejméně 14 dní mýt. Není to žádná báje. Napoleon chtěl přírodní vůni. Něco na tom je"
_______________
Registrovaný uživatel
No 14 dní je dost.To už smrděla jak leklá ryba
Moderátor
Uvádějí to historické prameny, sice pod čarou. Jinak ta doba byla taková jaká byla, ale nevím. Prý po čtyřech dnech se ten pach či vůně usadí a člověk více vonět ( smrdět) ani nemůže, možná jsme zkažená generace právě kosmetikou. I můj pejsek má svůj (/ drahý) šampon a pastu na zuby.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Pěknej pesan.Máme taky ale krátkosrstou .Zuby jí teda nečistíme,sorry jako ale kam to spěje,čistit jim zuby
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Tys ho ještě neviděl, co?

Ale viděl



Koho?


Nekejhej :D


Hmm.. Temperament máš ( koukam s dřívějších příspěvků) a hubu budeš mít také prořizlou.. No tak prozraď kolik ti je.. ;)
Registrovaný uživatel
44 včera
Registrovaný uživatel
kato napsal
44 včera


Tak to jo. Super číslo! Cg
Registrovaný uživatel
Peniaze kazia charakter.
Jedlo postavu.
Pijatika pečienku.
Sexuálna aktivita povesť.
Len práca, je bez komentára... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
44 včera


Tak to jo. Super číslo! Cg


Taky se dočkáš super čísla
Bral bych 22 ale co už
Moderátor
kato napsal
44 včera


Ok tak to máš štěstí👍 a je ti odpuštěno.... Prozatím 😉
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
44 včera


Tak to jo. Super číslo! Cg


Taky se dočkáš super čísla
Bral bych 22 ale co už


22 byl super věk. Ale ani dnes si nestěžuju. Jen ta výdrž jde dolů
Moderátor
Zajímavý rozhovor, včetně komentářů..

https://youtu.be/bw26hBj1Dxg
Registrovaný uživatel
Dovolím si podotknout. Umělý kuzlatá jsou fajn když to není víc jak 85D. I rty s botoxem jsou v poho ale vše musí být decentní. Výhodu má ta která je krásná od přírody. Občas při práci nějakou nahotinu potkám a ty umělý prsa už mi moc nebaví, není nad parádní natural ale prostě nejde nic pausalizovat. Občas je to vylepšený hezčí než původní. Asiati měli největší pravdu s tou jejich harmonii. Pac když bude pořádná, pečlivá, hodná, může být i krásná ale když nebude sukava bude to horor než doleze chlap do věku kdy mu stáří libido sebere.
Registrovaný uživatel
Umělý kozy ,zasněnej pohled,dlouhý vlasy nejlépe prodloužený a zesvětlený no to je jízdenka do pekla...otravnej komárku pravdu díš...asiatky krásné stvoření a sex milujou ,ale musej tě mít rády ;) :D
Moderátor
Já nevím. Mně se mnohem víc líbí spíš takovéto. Možná bych se měl jít léčit?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Co?! Brýle jak 6leta kudrnatý blondýnka, účes, společenský nevýrazné pečlive maminky, takhle si spíš představuju, nepříjemnou úřednici středního věku vychovanou k pocestnosti která jede podle lejster a v posteli si lehne, dá kolena od sebe, trošku pofnuka a na 14 dní zase off a když ji řekneš že po těch letech by jste mohli vyzkoušet třeba zadní vrátka řekne ti fuj. Asi mám nějaký blok nebo co, nevím proč mi to napadlo ale jak jsem se na to podíval, prožil jsem tu představu dost živě 🙈 ale proti gustu, prsa má pěkný :lol: ;)
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 13. 9. 2020, 21:44. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1715 1716 1717 1718 1719 1720 1721 1722 1723 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1