Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
kato napsal
pokladnika v supermarketu za 25 litrů, kde nemusí být celý den na nohou..
Tak jasně když má za pokladnou víc než u Tebe


Řekni mi kamaráde kolik myslíš, že dám klukovi co ikdyž si ho zaškoliš, nemůžeš mu dát vůdčí zodpovědnost třeba zdit barák.
Ze všech kluků co maj odborné vzdělání ti takovou zodpovědnost nevezme nikdo,nějaký ten rok musí dělat se zkušeným, než se odhodla a ty nabudeš jistotu že mu svěriš odpovědnou práci, třeba základovou desku, nebo zdít včetně správného založení, správné armovani a betonaž věnců.. Kamaráde svěř někomu statisíce,ne-li miliony ať je nezrujnuje a nezkurvi ti jméno.. Není to jen tak.. 25 pro začátek mohl mít..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 13. 10. 2020, 20:29. »
Moderátor
Tovaryšská zkouška tak na to se dříve nezapomínalo. Pracovní knížka. Já vím, není to lehké, ale nežijeme špatně
_______________
Registrovaný uživatel
barbar napsal
dám klukovi co ikdyž si ho zaškoliš, nemůžeš mu dát vůdčí zodpovědnost třeba zdit barák.


A není opravdu řešením najmout jednoho kluka a jednoho důchodce, aby jeden dohlížel na druhého? Jeden bude blbý, druhý pomalý, ale máš dva pracovníky.

Sice oba vydají za jedno nakorbené úkáčko v plné síle (dokud se ten mladý pořádně nerozjede), ale pracuješ s lehce dostupnými zdroji :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
kato napsal
Tělocvik vole :-D v Brně...
Zas bajkaříš :D


No tak baví mě jiné věci no. Ale nad tím učením přemýšlím, takový vedlejšák, časově nenáročné, easy práce, mladý holky...
Registrovaný uživatel
25 pro začátek mohl mít..
25 hrubýho prvního půl roku,pak 30
Jinak jebat zedničinu,dřina za málo peněz
Registrovaný uživatel
mladý holky...
Snad to jediný
Moderátor
Dělali nám okna, přišli dva dědci a chtěli dávat plechy, římsy a blbci je měli ohnuté obráceně. Když jsem to poznal i já tak to již je co říci. To bych snad i pochopil, ale když jsem je vyhodil, přišli s vedoucím či mistrem, který mně přesvědčoval, že to tak také jde. Tehdy jsem si uvědomil, jak je dobře, že již nemám žádné zbraně doma!!!
_______________
Registrovaný uživatel
spíš bych se neštítil dělat svářeče. jakože to umím, naučené otcem, ale papíry na to nemám :)

měli jste tehdy vidět ten ksicht, když jsem na pohovoru řekl, že by mi je mohli zacvakat oni sami, když se na to zeptali :D

ale školník za 25-30, to bych se taky obětoval. na zdrávce. xD
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
😀
Důchodců zedniku je málo, a když už jsou mají své občasné fuchy.Mulkly podavače je také mizerné sehnat,také nejsou.. Dávno bych rozšířil možnosti, ale prostě nejsou lidi co by se hejbali na čerstvém vzduchu a vůbec jsem i rád za těch pár kluků. Občas se scuknu s i kamarády v branži co podnikaj a mají stejný problém,omítky, sadroše, interiéry..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
😀
Důchodců zedniku je málo, a když už jsou mají své občasné fuchy.Mulkly podavače je také mizerné sehnat,také nejsou.. Dávno bych rozšířil možnosti, ale prostě nejsou lidi co by se hejbali na čerstvém vzduchu a vůbec jsem i rád za těch pár kluků. Občas se scuknu s i kamarády v branži co podnikaj a mají stejný problém,omítky, sadroše, interiéry..


Musíte víc platit aby u vás lidi chtěli dělat. Dřít za málo se nikomu nechce. Peníze jsou motivace,ne čerstvej vzduch
Moderátor
kato napsal
25 pro začátek mohl mít..
25 hrubýho prvního půl roku,pak 30
Jinak jebat zedničinu,dřina za málo peněz


Už to není jako dřív, žádná dřina,je to zažity nesmysl...
Čistá práce na pěnku, betonovani, betonarka, vykopy bagřik, prostě pohoda práce lehkého pohybu na čerstvém vzduchu.. ;)
25 pro kluka z učňaku je dost a pochybuji, že někdo dává víc..
Registrovaný uživatel
Už to není jako dřív, žádná dřina,je to zažity nesmysl.
ntvl :D to snad není pravda
Končím debatu
Registrovaný uživatel
spíš bych se neštítil dělat svářeče.
Když je fakt dobrej tak vydělá 60 hrubýho i víc .Záleží u jaký firmy
Moderátor
kato napsal
https://cz24.news/video-ceska-televize-odpalila-nechtenou-bombu-uverejnila-pocet-zemrelych-na-chripku-v-cr-v-roce-2019-a-spustil-se-poprask-v-ceske-republice-totiz-dosud-zemrelo-na-covid-19-o-nekolik-stovek-mene-lid/

Zajímavé

Ale jo: 1500 z 1 150 000 je 0,13%
1078 z 121 422 (?) je 0,88%
Čili, absolutní čísla nejsou všechno.

Citovat
Prezident Zeman zapomněl, že malá vesnická a obecní hospoda s českými lidmi mu vyhrála v roce 2018 volby. A on dnes tyto hostinské na pokraji krachu nazývá “neschopnými”…

Neměli ho volit. Je to trest Boží! :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 13. 10. 2020, 20:55. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
25 pro kluka z učňaku je dost a pochybuji, že někdo dává víc..


záleží i na regionu, ale 25 mu dají i ve skladě na pozici baliče krabic kde může vypnout mozek a někdy s tím vypnutým mozkem i sedět na prdeli 8 hodin a má stejně tolik :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Koukej, omítky, sadroše, podlahy izolace.To vše jsem zprvu dělaval a je to dřina... Teď se věnují jen hrubým stavbám, zakladovka, vyzděni a šmitec.. Střechu si také dodělavaj pokryvači... Opravdu čisté zdění a zakladovka není nic náročného, jak si vše připraviš a nechaš přivést pod nos..

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No tak máš psát hned že děláš jen desku a hrubou ( uvědom si že je tady spousta lidí co nemají o manuální práci ani ponětí a mohli by lehce podlehnout tomu tvýmu vyjádření že zedničina už není dřina a že je to mýtus) . Ale ani ztracenka se nevyskládá sama a už vůbec ne obvod zdivo že jo. Vždy to musí vzít někdo do ruky.Postavit lešení trubkový lešení taky není jen tak atd atd
Míchačka je tam hádám na okrasu když zdíš na pěnu? :D
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
barbar napsal
25 pro kluka z učňaku je dost a pochybuji, že někdo dává víc..


záleží i na regionu, ale 25 mu dají i ve skladě na pozici baliče krabic kde může vypnout mozek a někdy s tím vypnutým mozkem i sedět na prdeli 8 hodin a má stejně tolik :)


Tam se neposune dal... V našem oboru je to o schopnostech.
Pokud vím, že je schopnej na stavbě, dostane pomocníka a já se tam pomalu ani neukaži, jelikož mám jistotu, že vše zastane,pak je to jiný kafe a zisk je o dohodě s provedené práce..
Tohle ale nemohu svěřit klukovi, co vyleze z učňaku a ma ještě teplej vyučni list. Budu mu dávat 30, nebo víc a on mi celej život bude podávat cihly... Tak to hoši nefunguje ke všemu se musí člověk dopracovat a dospět...
Registrovaný uživatel
Keď už makať rukami, tak na Floride, pánové...ten amigo, to je sigur ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jo, ešte bazén Stefana Effenberga bol celkom sranda...akurát on bol kkt a na dome mal napísané Effeville, šulin...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
sigur. Ses tam omylem připletl a stará tě stačila blejsknout ještě dřív než tě vykázali ? :D
Moderátor
sigur :P Hezký obrázek, ale měl by jste více jíst! :mrgreen:
_______________
Moderátor
Kato nepoznáš.
To je na Slovensku len malý kusok od Dunaja.. ;)
Registrovaný uživatel
A keď sme išli renovovať bazén, tak ho bolo treba naprv vypustiť. Ako? šrobovákom dole 4 šróby na kryte a potom zátku kľúčom. Dával som to na 2 nádychy...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Kato nepoznáš.
To je na Slovensku len malý kusok od Dunaja.. ;)

Slovač neslovač prostě mi tam sigur nezapadá :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1749 1750 1751 1752 1753 1754 1755 1756 1757 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1