Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jak se chlapci bijů udělal bych z nich prapor šokového boje. Jsem přesvědčen, po 10 dnech výcviku by jich zůstalo tak 10-15%. Ale je to škoda, mají předpoklady


to já bych všechny zelený hned střílel. ať je klid a svět v míru...
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jak se chlapci bijů udělal bych z nich prapor šokového boje. Jsem přesvědčen, po 10 dnech výcviku by jich zůstalo tak 10-15%. Ale je to škoda, mají předpoklady


Ty byses taky furt jen pral dědku. Mi jednoho připomínáš :D
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Mimochodem, nedalo mi to a přes víkend jsem pročetl první ročníky numismatických listů co už jsou volně k prohlížení online v MZK.

Mimo upřímně dobrých rad pro začátečníky jsem si všimnul 'nenápadných' změn typu spousta nových členů z dělnické třídy a rozkaz k bonzování pokud je numismatik svědkem protistátní činnosti :P no jo, po Vítězném únoru :D

Vy co máte pročtené komplet všechny časáky, jak třeba vypadal ročník 1969? :D


synku, dívej se radši vpřed... nikdy nevíš, kdy se ti to bude hodit. páč dobrých není moc, i ten Bulgakov vydržel jen tak tak
Registrovaný uživatel
kato napsal
Altmann napsal
Jak se chlapci bijů udělal bych z nich prapor šokového boje. Jsem přesvědčen, po 10 dnech výcviku by jich zůstalo tak 10-15%. Ale je to škoda, mají předpoklady


Ty byses taky furt jen pral dědku. Mi jednoho připomínáš :D


na druhou stranu co čekáš, co mohl přečetl (oko), co mohl vyšukal, snědl, vypil... co mu zbývá, mdlé vzpomínky na minulost...
Registrovaný uživatel
Vidím člen organizácie šmejdov už má volno... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
dívej se radši vpřed
Přesně tak
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Přes víkend drsný bitkař, přes týden obsluha rychlého občerstvení.

Z čeho asi pramení ta potřeba násilí? :D

Zvieracie pudy, tuposť. V tomto prípade. Niekedy to môže mať aj svoje opodstatnenie, ale to nie je tento prípad. Tak u nás, ako u vás.
-s-
Registrovaný uživatel
Stani je to všude stejný...docela mě štve jak se všichni obouváte do Altmanna,nic vám neudělal...má svý názory a to je dobře,a kdo si neváží stáří je hlupec....stani to všichni neplatí pro tebe a pro hromadu jinejch :D 8) :P
Moderátor
ramires napsal
Stani je to všude stejný...docela mě štve jak se všichni obouváte do Altmanna,nic vám neudělal...má svý názory a to je dobře,a kdo si neváží stáří je hlupec....stani to všichni neplatí pro tebe a pro hromadu jinejch :D 8) :P


Mě s toho vynech, já si ho vždy vážil a vážím i přes drobné vzájemne neshody v nedávné minulosti...
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Stani je to všude stejný...docela mě štve jak se všichni obouváte do Altmanna,nic vám neudělal...má svý názory a to je dobře,a kdo si neváží stáří je hlupec....stani to všichni neplatí pro tebe a pro hromadu jinejch :D 8) :P

Hmmm...
Ale o ňom tu aktuálne nebola reč. Ja nemám problém so starými ľuďmi.
-s-
Registrovaný uživatel
......berbare ty jsi ta hromada jinejch...stani to slovo tupost byla spouštěčem,,,jestli jsem nikoho urazil tak .....mi ........ je to líto ;) :D :lol:
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Stani je to všude stejný...docela mě štve jak se všichni obouváte do Altmanna,nic vám neudělal...má svý názory a to je dobře,a kdo si neváží stáří je hlupec....stani to všichni neplatí pro tebe a pro hromadu jinejch :D 8) :P


Tak o to stáří až tak nejde, spíš že je to zelená guma...
Registrovaný uživatel
tomi napsal
/578313/15119_e9QUPD.JPG]https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/1453/578313/15119_e9QUPD.tn.JPG[/imgLocal]

Ja som pozbieral všetky dnes. Na nitku poviazané a začínajú sušiť sa. Cayenne a ďalšie 2 netuším čo za šľak... Tiež listka už nemali... {kua píšem jak Danko}

Ja som ich zobral dnes a dal opäť sušiť celé na radiátor. Dúfam, že nezhnijú ako tie prvé. Opäť píšem preto, lebo to je druhá miniúroda z jedného koreňa v jednom roku. Preto som sem tú fotku dal.
Po prvom "odrodení" celá opadla a bola zrelá tak na vyhodenie. No a potom dala zas. Tiež mám ešte nejaký thajský šľak ( :) ), ale tá je celkom svieža, má nejaké 4 papričky a kvitne o 106.. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
Citovat
Otravnykomar
Citovat
#5057 18. 10. 2020, 19:04
Registrovaný uživatel
Registrován: ún 2016
Příspěvky: 883
Musim ale dodat ze chapu i pohled clenu a zdejsich ostrilenych borcu. Barbare, sorry jako ale obcas pises fakt hrozny ho*na. A jak se tady objevil i Grofik, tak to je dukaz konce :-D Kluci, krasny a uctivy nedelni vecer preji.


Mimo užasu ako sa páni kolegovia nevedia zhodnúť : čo bolo skôr sliepka, alebo vajce, nemal na rozdiel od Teba záujem ďalej miešať sa do diskusie.
Otravnykomar, môžem ťa uistiť ohľadne numizmatiky ja som už viac zabudol ako Tvoja maličkosť sa stihla naučiť... ;)
Mal som aj mám dobrých učiteľov z numizmatickej "brandže" vrátane prístupu ku ľubovolnej numizmatickej literatúre, stále toho ešte hodne vlastním, na rozdiel od Teba.
Súhlasím doba pokročila a skoro každý hľadá rýchle informácie na internete.
Neviem koľko si daroval mincí do zbierok, ja myslím dosť hoci viac anonymne nakoľko nebola moja priorita byť na očiach a hodne som toho aj osobne financoval kde bol predpoklad existencie, ale chýbal dôkaz.
Dúfam to isté občas určite urobíš aj Ty Otravnykomar???
Na sberateli je hodne dobrých členov na jednotlivé obdobia preto moje hobby je "Tlacháreň" , plus trochu držím tému minerály, kde je dostatok odborníkov schopných určovať minerály , ja som skôr na gemo ako na geo...


není tam překlep, jako, že jsi gay?

:mrgreen: :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Grofe, bud dobrej, ja mam malo pres 30 a i na to se musim podivat do kalendare. Ja toho zapomnel vic nez jsem se naucil. Myslim ze ten nemec co schovava veci duchodcum mi bude brzko blizkym kolegou.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
......berbare ty jsi ta hromada jinejch...stani to slovo tupost byla spouštěčem,,,jestli jsem nikoho urazil tak .....mi ........ je to líto ;) :D :lol:

ramires, tú tuposť som myslel v súvislosti s tými "demonštrantami" u vás/ nás a v súvislosti s tým, prečo ľudia dokážu byť agresívni, zlí...
-s-
Registrovaný uživatel
...No a já to stani použil na chování tady..nadávat někomu do zelenejch gum je silný kafe i na takovýho salámistu jako jsem já :? :shock:
Registrovaný uživatel
Ráno múdrejšie večera..
-s-
Registrovaný uživatel
...máš pravdu 8)
Moderátor
Klid, je zde hodně zakomplexovaných lidí, dokonce i mnohé Vaše problémy chápu, nemáte to v životě lehké a tak si ulevte. :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
stani napsal
tomi napsal
/578313/15119_e9QUPD.JPG]https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/1453/578313/15119_e9QUPD.tn.JPG[/imgLocal]

Ja som pozbieral všetky dnes. Na nitku poviazané a začínajú sušiť sa. Cayenne a ďalšie 2 netuším čo za šľak... Tiež listka už nemali... {kua píšem jak Danko}

Ja som ich zobral dnes a dal opäť sušiť celé na radiátor. Dúfam, že nezhnijú ako tie prvé. Opäť píšem preto, lebo to je druhá miniúroda z jedného koreňa v jednom roku. Preto som sem tú fotku dal.
Po prvom "odrodení" celá opadla a bola zrelá tak na vyhodenie. No a potom dala zas. Tiež mám ešte nejaký thajský šľak ( :) ), ale tá je celkom svieža, má nejaké 4 papričky a kvitne o 106.. ;)
-s-

Hmmm... K radiátoru... Nie je tam vyššia vlhkosť, keďže sú blízko okná?? Ja ich mam v kuchyni... Bez zdroja tepla... Zatiaľ stále vyschli a neplesneli. Zvyčajne ich ani neprekladám, striham si ich rovno z tej špargečky.
_______________
Registrovaný uživatel
Trochu som sledoval vlakno Aukcie, zapajanim do diskusie Šmelika úroveň diskusie vyletela do nebeských výšin...
ale to v každom vlakne. 👍👍👍😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Trochu som sledoval vlakno Aukcie
Je moc fajn že to tu celé sleduješ :D Zvyk je železná košile
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Grofe, bud dobrej, ja mam malo pres 30 a i na to se musim podivat do kalendare. Ja toho zapomnel vic nez jsem se naucil. Myslim ze ten nemec co schovava veci duchodcum mi bude brzko blizkym kolegou.


Snaž sa držať hesla:lepšie z Britom trochu rozliat ako z Nemcom zabudnúť... 🍷🍸😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmann napsal
Klid, je zde hodně zakomplexovaných lidí, dokonce i mnohé Vaše problémy chápu, nemáte to v životě lehké a tak si ulevte. :roll:

Mně se večer zakomplexoval pajšl. Ani k tomu neměl důvod.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1757 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1