Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Pavle III. když mně chcete urazit, je dole můj meil. Můžete mi přece napsat a ne si zde dělat zbytečnou ostudu.
_______________
Moderátor
Altmann napsal
Pavle III. když mně chcete urazit, je dole můj meil. Můžete mi přece napsat a ne si zde dělat zbytečnou ostudu.

To nebyla urážka na vás, tohle byla urážka pro můj pajšl.
V podstatě jen takový povzdech.
Registrovaný uživatel
daju sa este najst dubaky? CO som bol v lese, tak same bedle a jedovate... jeden suchohrib bol ,ale okusany ako chlieb
_______________
Moderátor
Pavle, v tom případě se omlouvám
_______________
Registrovaný uživatel
Dnes len masliaky a hriby tvariace sa ako dubaky, nemám skúsenosť s tej lokality, zajtra zrejme pôjdem na Štiavnické vrchy. Tam by kozaky a dubaky mali rásť 🙄😳😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
satestsat121 napsal
daju sa este najst dubaky? CO som bol v lese, tak same bedle a jedovate... jeden suchohrib bol ,ale okusany ako chlieb

U nás ani prd.Houby tady nerostou ale o 30 km dál na sever jo
Moderátor
.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
30 km to máš hneď za záhradou...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/covid-neexistuje-tvrdil-ukrajinska-fitness-hvezda-na-jeho-nasledky-pak-zemrela.A201019_153101_ln-sport-ostatni_janl

no jo, je jak omalovánka a zevnějšku se asi hodně věnoval..ale lepší je občas trénovat mozek.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
30 km to máš hneď za záhradou...

Na to není čas teď vůbec. Celkově není teď čas na nic,jen ta posraná práce furt dokola :? To že tuna houby nerostou vím od otce a pár kamarádů co to zkoušejí už měsíc a nic.Sem tam bedla či hříbek ale strašně málo
« Poslední úpravu provedl(a) Abstinent v 19. 10. 2020, 17:22. »
Moderátor
Paul napsal
https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/covid-neexistuje-tvrdil-ukrajinska-fitness-hvezda-na-jeho-nasledky-pak-zemrela.A201019_153101_ln-sport-ostatni_janl

no jo, je jak omalovánka a zevnějšku se asi hodně věnoval..ale lepší je občas trénovat mozek.

Boží mlýny ne vždy pracují až tak pomalu!
Moderátor
Baví se dva právníci: Tak Maláčové za to, že v televizi řekla, že je Babiš debil, teď hrozí 5000 Kč pokuty a 20 let vězení.
To je nějaký divný trest, ne?
Není. 5000 korun za urážku na cti a 20 let za vyzrazení státního tajemství.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Hmmm... K radiátoru... Nie je tam vyššia vlhkosť, keďže sú blízko okná?? Ja ich mam v kuchyni... Bez zdroja tepla... Zatiaľ stále vyschli a neplesneli. Zvyčajne ich ani neprekladám, striham si ich rovno z tej špargečky.

Nie je tam vlhko. Mám tam veľký parapet a radiátor je pod ním. V lete bol problém asi v tom, že som sušil na parapete, moc tam nesvietilo, často pršalo a vtedy som mal v miestnosti vysokú/ vyššiu vlhkosť. Papriky to boli celkom hrubé, nepokrájal som a tak to aj dopadlo. Táto druhá vlna už nie je taká mäsitá. Prípadne prekrojím a nožík vyhodím.. :P Keď sa škorpióni usušia, vyhodím aj ich..
Vlani v decembri, alebo začiatkom roka som usušil na radiátore celé malé mandarínky. Dopestoval som, jesť sa nedali, tak som usušil a následne vyhodil. :)
-s-
Registrovaný uživatel
já pár habanero hodil do oleje s cibulí a hermelínem.. a výsledek ok. ;)
Moderátor
numismat napsal
Pavel_III napsal
kato napsal
https://cz24.news/video-ceska-televize-odpalila-nechtenou-bombu-uverejnila-pocet-zemrelych-na-chripku-v-cr-v-roce-2019-a-spustil-se-poprask-v-ceske-republice-totiz-dosud-zemrelo-na-covid-19-o-nekolik-stovek-mene-lid/

Zajímavé

Ale jo: 1500 z 1 150 000 je 0,13%
1078 z 121 422 (?) je 0,88%
Čili, absolutní čísla nejsou všechno.

Chripka 2019 uz skoncila, covid ale ne. Vzpomente si na ten clanek za 10 dni, za mesic, za dva - a pak srovnavejte.

Tak po 5 (!) dnech od citovaneho prispevku uz ma covid navrch (1501 zemrelych na covid)
Registrovaný uživatel
numismat jo, predikce 5-15 táců duší...
teď to bude skákat nahoru raketovym tempem. Chudáci doktoři a sestry.
Registrovaný uživatel
stani napsal
tomi napsal
Hmmm... K radiátoru... Nie je tam vyššia vlhkosť, keďže sú blízko okná?? Ja ich mam v kuchyni... Bez zdroja tepla... Zatiaľ stále vyschli a neplesneli. Zvyčajne ich ani neprekladám, striham si ich rovno z tej špargečky.

Nie je tam vlhko. Mám tam veľký parapet a radiátor je pod ním. V lete bol problém asi v tom, že som sušil na parapete, moc tam nesvietilo, často pršalo a vtedy som mal v miestnosti vysokú/ vyššiu vlhkosť. Papriky to boli celkom hrubé, nepokrájal som a tak to aj dopadlo. Táto druhá vlna už nie je taká mäsitá. Prípadne prekrojím a nožík vyhodím.. :P Keď sa škorpióni usušia, vyhodím aj ich..
Vlani v decembri, alebo začiatkom roka som usušil na radiátore celé malé mandarínky. Dopestoval som, jesť sa nedali, tak som usušil a následne vyhodil. :)
-s-

Nevyhadzuj.... Pošli semä... Skúsim popestovac na vychodze
_______________
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Nevyhadzuj.... Pošli semä... Skúsim popestovac na vychodze

Pošlem, musím pohľadať adresu, alebo mi ju pošleš. Neskôr. Pripomínaj.. ;)

-s-
Registrovaný uživatel
nj když se testuje tak to naskakuje
Logika :-)
Registrovaný uživatel
Hotline a klient:
Klient: Nemôžem nájsť, kam som nainštaloval váš produkt.
Hotline: Kliknite dvakrát na Pracovné miesto, prosím.
Klient: A kde to má ako byť?
Hotline: Máte na monitore ikonu "Pracovné miesto"?
Klient: Tomu nerozumiem, prečo mi hovoríte o pracovnom mieste?
Hotline: Vy nemáte žiadne pracovné miesto?
Klient: Nie, milý pane, ja už som v dôchodku! :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Nová česká slova:

zprymulit se - opít se v restauraci do povolených 20:00 (již neaktuální)
prymuland - stát sešněrovaný vládními opatřeními proti koronavirové epidemii
prymulitida - alergie na zprávy o covidu-19
prymulák - gumový protichemický ochranný oblek používaný složkami integrovaného záchranného systému pro ochranu před nákazou koronavirem; příznivec epidemiologa Prymuly
koronakroj - atombordel používaný složkami integrovaného záchranného systému pro ochranu před nákazou koronavirem
rouškokaz - člověk, který se neobtěžuje nosit roušku v čase koronavirové pandemie, ačkoli je to nařízeno prymulexem a přestože je to trestné; opak rouškomila
promořansko - země, jejíž prymulové zvolili v boji s koronavirovou epidemií strategii získání kolektivní imunity (tzv. promoření)
koronaut - zdravotník v hermetickém ochranném oděvu
koroně - dítě narozené nebo počaté během korontény; zkoroněné dítě
koronoš - nakažený koronavirem, roznašeč
covidárium - místnost s covid léčenými v nemocnici
Registrovaný uživatel
koroně :D
Registrovaný uživatel
https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/103537/pokud-mi-zakazete-ceremonial-neco-si-udelam-vy-ku-dy-vyhrozuje-zeman-a-zamkl-se-v-lanech.html?amp=1

😁😁
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/nato/narodni-garda-koronavirus-lekari-zdravotnici-covid-babis.A201021_125032_zpr_nato_inc

je dobrý vědět, kdo v nouzi opravdu pomůže.. Německo a USA..jak nečekaný.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/lockdown-koronavirus-pandemie-covid-19-vlada-nova-opatreni-uzavreni.A201021_124532_domaci_vlc

Andrejkova interpretace významu slova "přehledný"
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1758 1759 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1