Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Každoročně jen na chřipku zemře podobný počet lidí..

Divný srovnání... vždyť bude desetkrát tolik mrtvejch a to jsme pod celou řadou opatření...

zřejmě počet mrtvých do konce roku ještě vzroste


Zřejmě? Jak seš na tom s počtama? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Protažením přímky zjistíme, že už 1. listopadu, tedy za 9 dnů, zemře za den asi 250 lidí, kolem 20. listopadu to bude 1000 a před koncem prosince 2000 lidí. Že za měsíc zemře za den tisíc lidí je prakticky jisté – ti už jsou dnes nakažení, takže jim žádná opatření už nepomohou (mohli by pomoci dárci plasmy co nemoc už prodělali).

Tohle je ale už silný kafe a nevěřim.. Flégr straší už moc.
Moderátor
Paule to se nesmí stát a ani nestane... Něco pro zasmání.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
😂

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Vypadá jako Dobi.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Tohle je ale už silný kafe a nevěřim.. Flégr straší už moc.

Zatím se vždy trefil ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
Tohle je ale už silný kafe a nevěřim.. Flégr straší už moc.

Zatím se vždy trefil ;)


Jo. Bohužel.
Moderátor
Paul napsal
Protažením přímky zjistíme, že už 1. listopadu, tedy za 9 dnů, zemře za den asi 250 lidí, kolem 20. listopadu to bude 1000 a před koncem prosince 2000 lidí. Že za měsíc zemře za den tisíc lidí je prakticky jisté – ti už jsou dnes nakažení, takže jim žádná opatření už nepomohou (mohli by pomoci dárci plasmy co nemoc už prodělali).

Tohle je ale už silný kafe a nevěřim.. Flégr straší už moc.

Flégr je blázen od narození. Ale konečně se zase dostal víc do médií a nejspíš o to jde (a není v tom sám, třeba taková Peková...).
Registrovaný uživatel
2000 denně mrtYcch . Ne mrtvÝch
Tak newym no
KdoWy jak to bude
Registrovaný uživatel
Paule jak to prožíváš?Dáváš to pohodě?Když tak přijeď na jedno,odreaguješ se,bude líp :-
)
Registrovaný uživatel
Budem s tím bojovat do poslední roušky...
Ale prd, čím dál víc mi přijdou restrikce nepřiměřené.
Nemoc, skoro jak každá jiná. Ale třeba se pletu a za několik měsíců změním názor. Ale je s námi už dlouho a promoření... No uvidíme. Ale jestli platí, že za cca 3 měs to člověk může chytnou zase, tak prostě uzavření života nepřežijeme spíš
Registrovaný uživatel
Doporučujem všetkým na 65 rokov prísť na Slovensko, naša vláda ľudí v tom veku už netestuje, zrejme netreba máme už naordinovanu "nesmrteľnosť"... 🙄😳😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 23. 10. 2020, 6:55. »
Registrovaný uživatel
:twisted: :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Budem s tím bojovat do poslední roušky...
Ale prd, čím dál víc mi přijdou restrikce nepřiměřené.
Nemoc, skoro jak každá jiná. Ale třeba se pletu a za několik měsíců změním názor. Ale je s námi už dlouho a promoření... No uvidíme. Ale jestli platí, že za cca 3 měs to člověk může chytnou zase, tak prostě uzavření života nepřežijeme spíš


jj uvidíme časem ale zatím netřeba se z toho posrat a jestli to má bejt konečná tak s tím stejně nic nezmůžeme
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Doporučujem všetkým na 65 rokov prísť na Slovensko, naša vláda ľudí v tom veku už netestuje, zrejme netreba máme už naordinovanu "nesmrteľnosť"... 🙄😳😊


:mrgreen: :mrgreen: voe
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Flégr je blázen od narození. Ale konečně se zase dostal víc do médií a nejspíš o to jde (a není v tom sám, třeba taková Peková...).

Je to velice chytrý člověk, možná trošku excentrický ale rozhodně není blázen.
Znám ho, chodil s mojí ženou do školy.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Paule jak to prožíváš?Dáváš to pohodě?Když tak přijeď na jedno,odreaguješ se,bude líp :-
)


Já jsem v klidu, imunitu mám myslím silnou. Už jsem psal, bojim se, že se nakazí matka. Přeci jen je s koviďákama v kontaktu. Má měsíc před důchodem, život bejvá škodolibej.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 23. 10. 2020, 9:57. »
Registrovaný uživatel
tak doteraz som osobne nepoznal nikoho, kto by tým bol prešiel tak, ako sa chorobou prechádza a nie bezpríznakovo. Cez víkend som stretol známeho, ktorý to popisoval (športová postava, 45 a vyzerá zdravo) že "zdá sa ti že ti idú svaly odpadnúť z kostí" - že neskutočná bolesť a dva týžde 40ky teploty. Neviem , ale zoberte si keď máte fakt silnú chrípku a bolia všetky svaly a kĺby, tak po troch dňoch som taký do....ný.....
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/jeff-bridges-herec-rakovina-nemoc-lecba-oznameni-lymfom-rakovina-lekar.A201020_114754_lidicky_sub?zdroj=vybava_recombee

:x néé
Samý špatný zprávy tenhle rok. :evil:
Moderátor
Babiš chce odvolat Prymulu... Teď se budou žrát, tahat špíny mezi sebou,na místo aby drželi pospolu.V poslední době mě Babiš už také sere, je jak malé děcko...
Registrovaný uživatel
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.
Moderátor
turtleoverhead napsal
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.


A k čemu to bylo, zase se jen mezi lidi ukáže celá vláda jako chaotická fraška, která ani ve vyjimečném stavu nedokáže držet spolu a tahat za jeden provaz....
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.


Zaco?
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
turtleoverhead napsal
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.


Zaco?


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vlada-k-prymulovi-urad-svolal-tiskovou-konferenci-125765
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
turtleoverhead napsal
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.


Zaco?

Za sabotáž.
Protože tady je nějaká snaha s epidemií bojovat a Primula dal všem popíračům a sabotérům zbraň do ruky.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1760 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1