Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ano, už to vidím, je toho plný internet :-D jakože udělal chybu... No spíš prostě standardní postup. Kluci se dnes taky domlouvají, zda se ozerou na zahrádce nebo v zavřené hospodě :,-)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.

Bol na večeru v reštaurácii, vymysleli pravidlá, nech papaju...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Na místo, aby svého podřizeneho podržel, maximálně ho pokaral, tak ho pro takovou hloupost kopne do zadku... U mne Babiš končí.
Registrovaný uživatel
To jsou idioti
Registrovaný uživatel
Asi jsem moc tolerantní :-D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Ano, už to vidím, je toho plný internet :-D jakože udělal chybu... No spíš prostě standardní postup. Kluci se dnes taky domlouvají, zda se ozerou na zahrádce nebo v zavřené hospodě :,-)

Jsou to jen nezodpovědní hlupáci ale nejsou ministři zdravotnictví kteří nutí národ do karantény.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Ano, už to vidím, je toho plný internet :-D jakože udělal chybu... No spíš prostě standardní postup. Kluci se dnes taky domlouvají, zda se ozerou na zahrádce nebo v zavřené hospodě :,-)

Jsou to jen nezodpovědní hlupáci ale nejsou ministři zdravotnictví kteří nutí národ do karantény.


Můj názor na kovid a opatření jsem napsal...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
turtleoverhead napsal
Už ho odvolal ale podle mne je to málo. Primula sám tvrdil že je to válka, tak bych ho vyvedl na ulici a zastřelil.


Zaco?

Za sabotáž.
Protože tady je nějaká snaha s epidemií bojovat a Primula dal všem popíračům a sabotérům zbraň do ruky.



V politike sa krk podrezava v motyliku... 🏒
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Další věc je, co tam vlastně dělali? To že s tím kmotrem Faltýnkem projednával příchod amerických lékařů je blábol kterému nemůže věřit vůbec nikdo :evil:
Registrovaný uživatel
Měsíc do důchodu to uteče jako voda. Ale jestli se hodně boji tak bych to řešil PN
Moderátor
turtleoverhead napsal
Další věc je, co tam vlastně dělali? To že s tím kmotrem Faltýnkem projednával příchod amerických lékařů je blábol kterému nemůže věřit vůbec nikdo :evil:


Na tom přeci nezáleží, mohli to zahrát do autu, nějakou historkou a pak si to vyřikat v soukromí.Za běžných okolností to oni umí až moc dobře..
Pro pár pitomych fotek nějakého idiota, který je šmiruje i o půlnoci a poté zbrkle reakce Babiše je celá důvěra vlády v prdeli...
Babiš si tu roušku s ksichtu teď už vubec nesundá, ani na hajzlu,tak po něm půjdou..
Registrovaný uživatel
kato napsal
Měsíc do důchodu to uteče jako voda. Ale jestli se hodně boji tak bych to řešil PN


Kupodivu se nebojí vůbec. A PN vůbec, to by byla srabárna. Někdo se tam o ty starý lidi musí starat.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 23. 10. 2020, 12:19. »
Registrovaný uživatel
Nedávno někdo psal v diskuzi na idnes.

Rozpustit vládu a poníženě poprosit Německo, jestli by jsme se nemohli připojit.

Podepisuji v plném rozsahu.. :mrgreen:
Moderátor
Paul napsal
Nedávno někdo psal v diskuzi na idnes.

Rozpustit vládu a poníženě poprosit Německo, jestli by jsme se nemohli připojit.

Podepisuji v plném rozsahu.. :mrgreen:


Tak u tebe mě to vůbec nepřekvapuje ;)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Nedávno někdo psal v diskuzi na idnes.

Rozpustit vládu a poníženě poprosit Německo, jestli by jsme se nemohli připojit.

Podepisuji v plném rozsahu.. :mrgreen:

Za to by jsi mohl dostat i vyznamenání, Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava ;)
Registrovaný uživatel
Páni byl tam smajlík.. Ale zastřelte mě jako zrádce :mrgreen:
Moderátor
turtleoverhead napsal
Paul napsal
Nedávno někdo psal v diskuzi na idnes.

Rozpustit vládu a poníženě poprosit Německo, jestli by jsme se nemohli připojit.

Podepisuji v plném rozsahu.. :mrgreen:

Za to by jsi mohl dostat i vyznamenání, Čestný štít protektorátu Čechy a Morava s orlicí sv. Václava ;)


No spíš bručet za velezradu... :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pro pár pitomych fotek nějakého idiota, který je šmiruje i o půlnoci a poté zbrkle reakce Babiše je celá důvěra vlády v prdeli...

Takže hlavní viník je ten fotograf? :shock:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Pro pár pitomych fotek nějakého idiota, který je šmiruje i o půlnoci a poté zbrkle reakce Babiše je celá důvěra vlády v prdeli...

Takže hlavní viník je ten fotograf? :shock:


:lol: zastřelit fotografa
Moderátor
V době tak vypjaté by opozice měla spolupracovat, nebo být potichu. Snaha odstřelit Prymulu je dlouhodobá. Kdo nic neděla nic nezkazí. Já bych tam nasadil prověřeného soudruha či soudružku od Pirátů či ODS. Babiš je rozumný i když jeho vystupování je mnohdy až směšné. Fiala má zájem, já bych mu to vše nabídl a odjel na svou jachtu.
Včera jsem psal o rouškách, byl jsem správně opraven, jak je nositi. Víte, pokud znáte nějakého opravdu odborníka na tuto problematiku, nabídněte jej, nebo buďte potichu. Proboha o co Vám jde?
_______________
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Pro pár pitomych fotek nějakého idiota, který je šmiruje i o půlnoci a poté zbrkle reakce Babiše je celá důvěra vlády v prdeli...

Takže hlavní viník je ten fotograf? :shock:


Ano pověsit ho za koule na prašné bráně, pro výstrahu všem podobným .. Alespoň ty k.rvy paparazzi dají pokoj a budou si hledět svého soukromí.
Registrovaný uživatel
Babiš je rozumný? Vždyť ještě nedávno pandemii bagatelizoval (před volbama)
On je naopak hlavní viník, mrtvý jdou na jeho triko.
:?
Registrovaný uživatel
Tady to vře jak v kotli :mrgreen:
Ale alespoň se zasměju. Paráda.
Moderátor
Teď se Prymula zpovidá jako malý kluk, pro absurdní nesmysly.. Jako by neměli nic jiného na práci, nyní ve vyjimečném stavu..
Registrovaný uživatel
Boha jen ne to hovado Fialu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1761 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1