Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Teď se Prymula zpovidá jako malý kluk, pro absurdní nesmysly.. Jako by neměli nic jiného na práci, nyní ve vyjimečném stavu..


Velící musí jít příkladem. Pokud káže vodu a chlastá víno, plebs se na opatření vysere. Papalášský manýry, jak když Mynář dělal zabíjačku. :D
Registrovaný uživatel
Takže se bojíš ty. No myslel jsem si že to tak je 😁
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=g98dOZCGYAg

sakra rychlá reakce :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
barbar napsal
Teď se Prymula zpovidá jako malý kluk, pro absurdní nesmysly.. Jako by neměli nic jiného na práci, nyní ve vyjimečném stavu..


Velící musí jít příkladem. Pokud káže vodu a chlastá víno, plebs se na opatření vysere. Papalášský manýry, jak když Mynář dělal zabíjačku. :D


Jo tohle posral. Idiot
Moderátor
Tady toho moc k smíchu není. Prymula je odborník, je testovaný prověřený a tak se ptám, máme někoho lepšího?
Na Babiše to je jen úhel pohledu, myslím si, že za hodně mrtvých můžeme sami. Vzpomínáte na ten stůl na Karlově mostě a kdo za tím stolem seděl a oslavoval konec pandémie s tím, že Babiš je vůl, že to zbytečně přehnal.?? Soudruzi z opozice a k tomu Soukupu masíruje lidí na té své televizi.
_______________
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.youtube.com/watch?v=g98dOZCGYAg

sakra rychlá reakce :mrgreen:

:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tady toho moc k smíchu není. Prymula je odborník, je testovaný prověřený a tak se ptám, máme někoho lepšího?
Na Babiše to je jen úhel pohledu, myslím si, že za hodně mrtvých můžeme sami. Vzpomínáte na ten stůl na Karlově mostě a kdo za tím stolem seděl a oslavoval konec pandémie s tím, že Babiš je vůl, že to zbytečně přehnal.?? Soudruzi z opozice a k tomu Soukupu masíruje lidí na té své televizi.

Porušil nařízení? Porušil tak nevím co řešíš. Musí od valu ať je odborník jakej je
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tady toho moc k smíchu není. Prymula je odborník, je testovaný prověřený a tak se ptám, máme někoho lepšího?
Na Babiše to je jen úhel pohledu, myslím si, že za hodně mrtvých můžeme sami. Vzpomínáte na ten stůl na Karlově mostě a kdo za tím stolem seděl a oslavoval konec pandémie s tím, že Babiš je vůl, že to zbytečně přehnal.?? Soudruzi z opozice a k tomu Soukupu masíruje lidí na té své televizi.


Babiš je premiér! Házet to na lidi nemá smysl. I ve vojenský hierarchii má zodpovědnost nejvyšší hodnost! On se trapně bránil, že lidi to tak chtěli...což je populismus přímo ryzí.

Sám to bagatelizoval, mlel o zahrádkách když opozice chtěla probrat Covid. Mlel jak jsme v Covid nejlepší na světě. Nese plnou zodpovědnost za vše. Stůl na KArláku byl stupidní, ale v porovnání se zametáním průseru před volbaba úplný nic.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/video-nereste-covid-oboril-se-babis-na-poslance-a-zacal-mluv/r~c4bd5520f8f511ea8b230cc47ab5f122/
Za tohle by měl jít sedět! V tu chvíli se dalo ještě nynějšímu stavu zabránit.
Moderátor
Škoda, že prezident už není ve své kůži jak býval, by jim všem zvednul mandle..😀

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Komedie
Moderátor
Paul napsal
Altmann napsal
Tady toho moc k smíchu není. Prymula je odborník, je testovaný prověřený a tak se ptám, máme někoho lepšího?
Na Babiše to je jen úhel pohledu, myslím si, že za hodně mrtvých můžeme sami. Vzpomínáte na ten stůl na Karlově mostě a kdo za tím stolem seděl a oslavoval konec pandémie s tím, že Babiš je vůl, že to zbytečně přehnal.?? Soudruzi z opozice a k tomu Soukupu masíruje lidí na té své televizi.


Babiš je premiér! Házet to na lidi nemá smysl. I ve vojenský hierarchii má zodpovědnost nejvyšší hodnost! On se trapně bránil, že lidi to tak chtěli...což je populismus přímo ryzí.

Sám to bagatelizoval, mlel o zahrádkách když opozice chtěla probrat Covid. Mlel jak jsme v Covid nejlepší na světě. Nese plnou zodpovědnost za vše. Stůl na KArláku byl stupidní, ale v porovnání se zametáním průseru před volbaba úplný nic.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/video-nereste-covid-oboril-se-babis-na-poslance-a-zacal-mluv/r~c4bd5520f8f511ea8b230cc47ab5f122/
Za tohle by měl jít sedět! V tu chvíli se dalo ještě nynějšímu stavu zabránit.


Ale nejsou to dětska ve škole, aby na sebe obzlvaště v tomto vyjimečném stavu házeli špínu.Maji tahat za jeden provaz.. A to platí i v armádě.Proboha nic se nestalo. Teď zas budou o tom týdny diskutovat na místo pořádné prace..
Prostě je to naprostá hovadina co se stala, ale hold někomu se to hodilo do krámu aby tím naprosto rozhodil naší politiku..
Registrovaný uživatel
Kavárenskej povaleč je Zeman, ten se celej život válel v prognosťáku nebo v politice. :lol:
Moderátor
Paul napsal
Kavárenskej povaleč je Zeman, ten se celej život válel v prognosťáku nebo v politice. :lol:

:lol:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Proboha nic se nestalo. Teď zas budou o tom týdny diskutovat na místo pořádné prace..
Prostě je to naprostá hovadina co se stala, ale hold někomu se to hodilo do krámu aby tím naprosto rozhodil naší politiku..

Nic se nestalo? Tak ještě jednou pro ty pomalejší:
Vláda ztratila i ten poslední ždibeček důvěry co měla.
Pardon, tedy s výjimkou Barbara :roll:
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Proboha nic se nestalo. Teď zas budou o tom týdny diskutovat na místo pořádné prace..
Prostě je to naprostá hovadina co se stala, ale hold někomu se to hodilo do krámu aby tím naprosto rozhodil naší politiku..

Nic se nestalo? Tak ještě jednou pro ty pomalejší:
Vláda ztratila i ten poslední ždibeček důvěry co měla.
Pardon, tedy s výjimkou Barbara :roll:


Ty si mě nepochopil... Samozřejmě teď už ano,když s komara udělali velblouda a opozice je ve svém živlů . Vše se mělo řešit privatně. Babiš to pohnojil,jeho bezohledná reakce, která se mohla řešit jinak, zkurvila důvěru cele v podstatě jeho vlády,on sám jí podřezavá větev..
Moderátor
Hergot Babiš je sakramensky vychytralej...

Ondřej Dostal...
Rád bych laskavé čtenáře i žurnalisty upozornil, že ta figura, kterou tam strčí místo Prymuly, bude za týden vydávat úhradovou vyhlášku pro 2021, přes kterou se rozdělí hodně přes 300miliard ze zdr.pojištění.
12:17 PM · Oct 23, 2020
Registrovaný uživatel
Tak pro Paula speciálně, Unii mám rád jen jsem napsal ,že nám uvolní 30 ventilací,což se mi zdá málo ale nedivím se když Unie potřebovala pomoci v první vlně Babiš vyřvával ,že si za to můžou sami ,že mi to zvládli sami a bez pomoci...o tom jsem psal ,ale neboj nedemokratiční Madˇaři nám jich pošlou 150 a jsou na tom ekonomicky hůř než my ;)
Registrovaný uživatel
ramires okey
A NATO dalších 60..počítá se vše.

Co Čína nebo Rusko? Čína by "pomohla", prej už Tvrdík zase nabízel..Jenže to ať si strčej do žlutejch řití zpět..Šunty předražený.
A o těch Ruskejch jsem četl, že maj tendenci samovznícení :D

Ono se v krizi krásně ukázalo, že orientace na soudruhy (Zemanova) byla obří chybou.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/roman-prymula-opatreni-ministr-zdravotnictvi-faltynek-poruseni-rezignace.A201023_154238_domaci_lesa
Moderátor
Jojo, řešíme koho odvolat nebo zastřelit, ale koho na jejich místo jsem se zde nedočetl, jen hodně nenávisti a zloby. Covin se nedá řešit jako ekonomika, má své jiné zákonnosti. Měl by to být tak, že Prymula vydává odborné pokyny a lid v zámku i podzámčí je plní. Ale to nefunguje. Možná si ani neuvědomujete, ale chováte se jako bolševici. :roll:
_______________
Moderátor
Paul napsal
ramires okey
A NATO dalších 60..počítá se vše.

Co Čína nebo Rusko? Čína by "pomohla", prej už Tvrdík zase nabízel..Jenže to ať si strčej do žlutejch řití zpět..Šunty předražený.
A o těch Ruskejch jsem četl, že maj tendenci samovznícení :D

Ono se v krizi krásně ukázalo, že orientace na soudruhy (Zemanova) byla obří chybou.


Mimochodem Čína covin porazila, je to země již čistá, je dobré to vždy napsat kompletně a komplexně.
_______________
Registrovaný uživatel
Jo. Vypadá to tak..ale co z toho plyne? Vždyť kdyby to netajili...
Teď by měli platit ..všem. ;)
Registrovaný uživatel
Tak už víme, kdo toho Prymulu vyfotil. :?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jojo, řešíme koho odvolat nebo zastřelit, ale koho na jejich místo jsem se zde nedočetl, jen hodně nenávisti a zloby. Covin se nedá řešit jako ekonomika, má své jiné zákonnosti. Měl by to být tak, že Prymula vydává odborné pokyny a lid v zámku i podzámčí je plní. Ale to nefunguje. Možná si ani neuvědomujete, ale chováte se jako bolševici. :roll:


Omg
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jojo, řešíme koho odvolat nebo zastřelit, ale koho na jejich místo jsem se zde nedočetl, jen hodně nenávisti a zloby. Covin se nedá řešit jako ekonomika, má své jiné zákonnosti. Měl by to být tak, že Prymula vydává odborné pokyny a lid v zámku i podzámčí je plní. Ale to nefunguje. Možná si ani neuvědomujete, ale chováte se jako bolševici. :roll:


Takže bys ho ve funkci nechal? On porušil svoje vlastní nařízení. On má jít příkladem. Nebyla jiná možnost než rezignace

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1762 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1