Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/nato/nato-ventilator-pomoc-covid-koronavirus.A201023_161402_zpr_nato_inc

palec nahoru za toto..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/nato/nato-ventilator-pomoc-covid-koronavirus.A201023_161402_zpr_nato_inc

palec nahoru za toto..

A pošlou k nim také personál?
Moderátor
Paul napsal
ramires okey
A NATO dalších 60..počítá se vše.

Co Čína nebo Rusko? Čína by "pomohla", prej už Tvrdík zase nabízel..Jenže to ať si strčej do žlutejch řití zpět..Šunty předražený.
A o těch Ruskejch jsem četl, že maj tendenci samovznícení :D

Ono se v krizi krásně ukázalo, že orientace na soudruhy (Zemanova) byla obří chybou.

Čína? To bude probíjet. To nebrat.

A plukovník má jít prvním příkladem!

... ale ne špatným.

A v-v-vo-vo-vo tom to je.
Registrovaný uživatel
....super a máme dalších šedesát.....ty jsi fakt asi mladej......Paule....proč jsi nepochválil Madˇary proč sem sereš zase NATO .....prostě nikoho nezajímáme ,s tím se smiř,taky si myslíš ,že jsme pupek světa?
Registrovaný uživatel
ramires napsal
....super a máme dalších šedesát.....ty jsi fakt asi mladej......Paule....proč jsi nepochválil Madˇary proč sem sereš zase NATO .....prostě nikoho nezajímáme ,s tím se smiř,taky si myslíš ,že jsme pupek světa?


Kdyby sis to přečetl a nečetl jen nadpisy, dočetl by ses, že tam jsou zmiňovaný jak Maďaři (150ks), tak Nizozemci. (100ks)

Takže palec hore znamenal jak maďarům, tak Nizozemcům..prostě všem, co něco daj zdarma.

ale že bych sem sral zase NATO :shock:
Registrovaný uživatel
Emoce vs fakta....
Registrovaný uživatel
.NATO ventilátor pomoc,já jsem článek nečetl ,přiznám se a jsem rád za každou pomoc za kterou my Češi opět nemusíme platit a proto nemáme Euro 8) 8)
Moderátor
Pánové, Vaše příspěvky jsou dobré, všichni jste pro Prymulu odvolat. Odvolat někoho z funkce je tak snadné ale zatím a to opakuji, koho na jeho místo. Víte Prymula je člověk s chybami což je jasné, já sám nevím zda odvolat či ne, nemusím mít většinový názor, hledejme nápravu. Ta funkce je dnes hodně náročná na znalosti z oboru, musí to být i dobrý organizátor, člověk, který dokáže se neposrat při prvním neúspěchu. Zatím mu nikdo nedal ani šanci. Není zde nějaký odborník? Nebo alespoň člověk s vlastním názorem?
Já bych vrátil Vojtěcha a Prymulu nechal jako odborníka, který pomůže. Psal jsem, jak je lid laxní a roušky nenosí, řešme to ne od velícího generála, ale zajímejte se i obyčejný manšaft. Bez vstřícnosti nás všech to nejde.
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pánové, Vaše příspěvky jsou dobré, všichni jste pro Prymulu odvolat. Odvolat někoho z funkce je tak snadné ale zatím a to opakuji, koho na jeho místo.

Najít někoho kdo by stačil odborně a profesně není problém, většina ředitelů velkých nemocnic by na to stačila. Problém je najít někoho kdo se
a/ líbí Babišovi
b/ líbí Zemanovi
c/ nechá si od Babiše do všeho kecat
d/ a hlavně bude ochoten mít něco společného s tou bandou lumpů
;)
Moderátor
turtleoverhead

d/ a hlavně bude ochoten mít něco společného s tou bandou lumpů

pěkně prosím, mohl by jste specifikovat tuto skupinu? Nebo jde o všechny ty, kteří se Vám nelíbí?
_______________
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Na místo, aby svého podřizeneho podržel, maximálně ho pokaral, tak ho pro takovou hloupost kopne do zadku... U mne Babiš končí.

Raálne končí ten druhý. A za mňa oprávnene.
Covid nie je len pre plebs...
-s-
Moderátor
Prymula se hajil a hajil se dobře.. Standardně nosí roušku, jako každý a jako každý ji občas sundá s huby... Bohužel narozdil od nás má neustálé za zády šmiráky s foťákem v ruce...
Všechno je to absudita a jak napsal Altmann, je to horší jak za totality.. Kdybychom byli v poválečné době tak ho za to i popravime, tak hloupý národ jsme.S absolutní hlouposti uděláme(politici udělaj)velký politicky proces.
I ta vaše hloupá zdejší debata kolem toho politického procesu s Prymulou. Paule neustálé se zde ukazuješ jaký jseš ve skutečnosti nelida..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 24. 10. 2020, 0:16. »
Registrovaný uživatel
Co to? Jsi pil? :shock: :D

stani tak, vidim to stejně. Asi jsem nelida a ty taky :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Velící musí jít příkladem. Pokud káže vodu a chlastá víno, plebs se na opatření vysere. Papalášský manýry, jak když Mynář dělal zabíjačku. :D
_______________


Za tohle jsem nelida? :lol: Jako vážně?
Moderátor
Paul napsal
Velící musí jít příkladem. Pokud káže vodu a chlastá víno, plebs se na opatření vysere. Papalášský manýry, jak když Mynář dělal zabíjačku. :D
_______________


Za tohle jsem nelida? :lol: Jako vážně?


Ah jo Paule ta hloupost..
Ano, že velcí musí jít příkladem, ale proboha tady se jedná o pitomou roušku na hubě, o pár vteřin kdy ji neměl a nějaký kokot na to čeká až do půlnoci..
Je potřeba umět věci hodnotit.
A v tom případě se tvá známá fráze.. Velcí musejí jít příkladem vubec nehodí...
Registrovaný uživatel
Nelida a hlupák navrch :-D
Moderátor
Doporučuji si přečíst co kázal v srpnu pan profesor Fiala o strašení s rouškami atd. Já to sem dávat nebudu, ale zkuste dohledat. No a na ten slavnostní stůl na na jednom mostě, kde byla zastoupena jen opozice a slavili jak porazili covid? Nějak Vám unikají tyto věci. Bohužel či bohudík pár lidiček z této hostiny onemocnělo a tak se o tom nemluví. Já se jen divím, jak poměrně slušní a chytří lidé dokáži vše použít proti skupině lidí, které nemáte rádi.

Mně se sice nelíbí jak Barbar chrání Sudeťáky, ale chápou jej, neb si dovedu představit, jak po vítězství by zde bylo hrdinů jako v Praze 10. května 1945. :lol:
_______________
Registrovaný uživatel
Tam neměl co dělat v tý hospodě tvl :D
Registrovaný uživatel
No Fiala je ksindl zbytečnej to je známo
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Nelida a hlupák navrch :-D


Hlupák není, naopak chytrý je dost.... ;)
Moderátor
kato napsal
Tam neměl co dělat v tý hospodě tvl :D


Tak nakonec my jim budeme i určovat kde se mají pohybovat a ským se mají stýkat hmmm, totalita hovno.. :) no politikem bych teda nechtěl být..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Tam neměl co dělat v tý hospodě tvl :D


Tak nakonec my jim budeme i určovat kde se mají pohybovat a ským se mají stýkat hmmm, totalita hovno.. :) no politikem bych teda nechtěl být..


Hele já nevím jestli to nechápeš nebo si ze mě děláš prdel
Tak ještě jednou
On rozhodl že se budou všude nosit roušky a že budou zavřený hospody a obojí porušil a mě to teda kurva vadí. On má jít příkladem všem lidem země a má fpiči,porušuje svý vlastní nařízení . Co udělá příště když mu tohle projde? Nebo ostatní z řad politiků,činitelů ale i z obyč. lidí?

Víš jak to je ne?......hele vole kámo když může prymule tak my můžem taky voe takže jebat zavíračky,jebat roušky

A to si piš že se tohle klidně může dít
Moderátor
Kato, příteli, to jste přehnal. Co s námi dělají a udělali politici to byla síla jako pánové Gross, Topolánek a další, to Vás nevzrušuje? Zde si plukovník zapomněl vzít plynovou masku a národ se z toho pokaká. Myslel jsem si, že jste objektivní chlap.

Ale já již do těchto velice intelektuálního hovoru vstupovat nebudu a tak nadávejte, když si ulevíte bude to OK.
_______________
Registrovaný uživatel
Nepřehnal
A čo bolo,to bolo a právě proto aby to zase nebylo tak je třeba trestat
Klidně nediskutuj když jsme pod tvojí intelektuální úrověň .Myslím že bez tvých zaujatých komentů se obejdu :-)
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Tam neměl co dělat v tý hospodě tvl :D


Tak nakonec my jim budeme i určovat kde se mají pohybovat a ským se mají stýkat hmmm, totalita hovno.. :) no politikem bych teda nechtěl být..


Hele já nevím jestli to nechápeš nebo si ze mě děláš prdel
Tak ještě jednou
On rozhodl že se budou všude nosit roušky a že budou zavřený hospody a obojí porušil a mě to teda kurva vadí. On má jít příkladem všem lidem země a má fpiči,porušuje svý vlastní nařízení . Co udělá příště když mu tohle projde? Nebo ostatní z řad politiků,činitelů ale i z obyč. lidí?

Víš jak to je ne?......hele vole kámo když může prymule tak my můžem taky voe takže jebat zavíračky,jebat roušky

A to si piš že se tohle klidně může dít


Jo tak voni budou zavření také a vládnout bude kdo teda? ..
Pokud vím měli pracovní schůzku a to ikdyby tomu tak bylo, nebylo.. :)
A teď my hloupí Češi zmanipulovani nesmyslnou aférou si sundáme s hub roušky a sami se tak vystavíme hrozbě, protože pan tatínek Prymula ji na vteřinu o půlnoci a sám sundal... :) To si děláš srandu né ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1763 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1