Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nedělám. Víš co blbců by se toho chytlo kdyby Prymula neodstoupil? To bys koukal co by se dělo
Moderátor
kato napsal
Nedělám. Víš co blbců by se toho chytlo kdyby Prymula neodstoupil? To bys koukal co by se dělo

Teď už je těžko soudit, jak to opozice vzala se vší radosti do ruky?
Babiš ten hlupák s prominutím a to jsem za ním dříve stal, jim v podstatě tím předal moc, jak jsem dříve psal.. Stačilo kdyby ho hned podržel a spolu to stejně hájit jako nyní, tak tu pitomost před opozici uhají a lid by nad vším mávl rukou... Pár populistu a politiku by se chvíli na hlas vztekalo, ale v podstatě by byl za pár dní klid.... Nyní je s naprosté pitomosti aféra nafoukla opozici jak sviňa, důvěra celé vlády tím logicky v prdeli a nejspíš budou padat hlavy a ten chytrák Babiš bude jako hero zero co rádoby zachránil republiku před chaosem rouškoveho lidu , ale s tím že obětuje důvěru své vlády...
Registrovaný uživatel
kato napsal
Nepřehnal
A čo bolo,to bolo a právě proto aby to zase nebylo tak je třeba trestat
Klidně nediskutuj když jsme pod tvojí intelektuální úrověň .Myslím že bez tvých zaujatých komentů se obejdu :-)


asi tak
Moderátor
Altmann napsal
Kato, příteli, to jste přehnal. Co s námi dělají a udělali politici to byla síla jako pánové Gross, Topolánek a další, to Vás nevzrušuje? Zde si plukovník zapomněl vzít plynovou masku a národ se z toho pokaká. Myslel jsem si, že jste objektivní chlap.

Ale já již do těchto velice intelektuálního hovoru vstupovat nebudu a tak nadávejte, když si ulevíte bude to OK.

Zopakujme si to:
Plukovník nechal zavřít hospody (nejdřív do 22, pak do 20 a pak úplně) a pak sám v jedné s kamarády do půlnoci chlastá. Nepochybně bez náhubku.
Plukovník nakázal chodit v náhubcích a sám, nejenže ju neměl při odchodu z hospody a nástupu do auta (což může být - 2 m odstup, náhubek není nutný), ale neměl ho ani v autě, kde ho mít nemusí, pokud jsou jedna rodina. Vozka s ním jedna rodina není. (Tady je dobré připomenout, že člověk musí mít náhubek i v robotě, kde je víc jak doma a kde jsou taky skoro jako rodina. Že se to tak úplně, z praktických a mnoha dalších dost dobrých důvodů nedodržuje, je věc jiná.)

Suma sumárum, plukovník porušil prakticky všechno co sám nakázal. Je proto zcela oprávněný požadavek aby šel do prdele. Ve válce by šel rovnou ke zdi za vlastizradu.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Jo tak voni budou zavření také a vládnout bude kdo teda? ..
Pokud vím měli pracovní schůzku a to ikdyby tomu tak bylo, nebylo.. :)
A teď my hloupí Češi zmanipulovani nesmyslnou aférou si sundáme s hub roušky a sami se tak vystavíme hrozbě, protože pan tatínek Prymula ji na vteřinu o půlnoci a sám sundal... :) To si děláš srandu né ;)

Tak ještě jednou pro zvláště nechápavé:
V době kdy musí být všechny hospody zavřené je jedna otevřená s vědomím vládnoucích prominentů. Pracovní schůzky mohl mít na ministerstvu. Navíc se tam tajně scházel z kmotrem Faltýnkem který nemá se zdravotnictvím nic společného. Je jasné že řešili nějaké kšefty například jak by se dalo na plošném testování něco trhnout. ;)
(Pro Altmana to ještě převedu do vojenské terminologie:
Je to stejné jako by si velitel roty domlouval v hospodě kšefty zatím co jeho rota jde do útoku.)
A to nemluvím o tom že ve svých zdůvodněních lže.
Registrovaný uživatel
Mě rozesmálo jak tvrdil, že nevěděl, že je hospodě :mrgreen:

To se mi v životě ještě nestalo, vždy jsem to poznal. :D

Mě strašně zklamal, vypadal jako fanatik, neustále do medií srdceryvně tvrdil, ať to lidi dodržujou, ať jsou zodpovědní..A pak farizejsky s kámošema popíjí v noci v knajpě..Klasickej lampasák, bez špetky cti..


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/roman-prymula-opatreni-ministr-zdravotnictvi-faltynek-poruseni-rezignace.A201023_154238_domaci_lesa

krásná glosa!
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 24. 10. 2020, 9:01. »
Moderátor
Paul napsal
Mě rozesmálo jak tvrdil, že nevěděl, že je hospodě :mrgreen:

To se mi v životě ještě nestalo, vždy jsem to poznal. :D

Jo, to i prvňáčci mají lepší výmluvy!

--------------------

Hledáme brigádníka na krátkodobou brigádu.

Ministerstvo zdravotnictví
Moderátor
Turtle už jsem to psal..
Takže my lid budeme určovat zákonodárcum, kde se mají scházet.. Jak si to jako představuješ, to se paní ministři budou nás lidu ptát třeba přes ankety na Facebooku nebo co??
A také i to ským a co mají řešit a nechtěl by si nám lidu založit něco jako BIS jen na politiky..? Kde budou zjišťovat např i to kde se chodí vysrat třeba Babiš a jestli ma u toho na hubě roušku... :)
A vůbec tobě je hned automaticky vše jasné, co tam řešili, takže bude možna jen stačit kvalitní věštecka koule... :)
Registrovaný uživatel
Takže my lid budeme určovat zákonodárcum, kde se mají scházet

Jo, v noci v hosdpodě to je úplně ideální :D barbare ty tvoje názory... ;)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Turtle už jsem to psal..
Takže my lid budeme určovat zákonodárcum, kde se mají scházet.. Jak si to jako představuješ, to se paní ministři budou nás lidu ptát ...

Ano, oni jsou tam totiž za naše peníze. Tomu se říká zastupitelská demokracie.
Proto máme svobodné volby.
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Turtle už jsem to psal..
Takže my lid budeme určovat zákonodárcum, kde se mají scházet.. Jak si to jako představuješ, to se paní ministři budou nás lidu ptát ...

Ano, oni jsou tam totiž za naše peníze. Tomu se říká zastupitelská demokracie.
Proto máme svobodné volby.


Hele reaguj na celý příspěvek pak to má smysl..

V tom případě máte divoké představy o zastupitelské demokracii... Podle vás demokracie =absolutní kontrola.. Jako v rusku za Stalina,neustálé hledání chyb, bonzovaní a následné čistky naštěstí bez oněch hrdelnich trestu..
Moderátor
Paul napsal
Takže my lid budeme určovat zákonodárcum, kde se mají scházet

Jo, v noci v hosdpodě to je úplně ideální :D barbare ty tvoje názory... ;)


To je úplně jedno, třeba i společné rande, pracovní, nepracovní klidně i na hřbitově... :)
A vůbec mě by zajímalo jestli ten onasis fotograf měl sám náhubek, když fotil
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 24. 10. 2020, 9:31. »
Moderátor
Tak jistě. Co kdyby se tajně v (z jeho příkazu uzavřené) hospodě scházel s agentem KGB a přebíral od něj rozkazy jak co nejvíc uškodit?

Uvědomte si, že kdyby se nejednalo o levárnu, slezou se třeba v parlamentním pokojíčku.

Jako nevím, ale je to ve stylu, že zakázali lidem svobodně užívat hašiš, každému to zabaví a zavřou ho, ale sami si pak v klidu to zabavené dávají do šňupáka. Jestli to někomu přijde v pořádku ...

Švica měla před lety nějakou chřipku, ohavný kašel. Říkali jsme jí, strč si tu pazóru před rypák, ale ona ne. Pak jsme byli všichni 14 dní marod a ta kráva se radostně chlubila, že nakazila ještě dalších asi 10 lidí. Mám zkrátka blbó švicu na hovno, ale tady jsou tací, kteří by ju chválili.
Registrovaný uživatel
přes restaurační prostor jsem vešel do vyšehradské kapituly,“ oznamuje ministr.

Škoda, že si ale na setkání nevzpomíná samotná kapitula. Probošt dokonce uvedl, že restaurací by se dostal leda do špajzu, ne do kapituly.

Faltýnek to aspoň řekl rovnou, že pozval Prymulu do restaurace.

Voják, plukovník..a lže jak stará bába. :roll:
Moderátor
Ale přeci tady jde o nějakou důvěru, když jsme si je zvolili, či byli někým dosazeni né ,potom nerozumím proč si rovnou náš lid nevynuti 24 hodinové mikrofony (odposlechy) a přímo příšté k hubě všech politiku, včetně prezidenta.. :)

Dokonce nedávno, článek myslím lze dohled.. Prezidenta někdo poslouchal za dveřmi, jak ve svém pokojíčku :) na hradě sprostě nadal pár slov a hup hned to někdo za penízky vyslepičil do médií .. Tak přeci kde jsme a co vůbec znamená demokracie a nějaké soukromí...
Registrovaný uživatel
Niektorí ministri myslia iba na seba. Niektorí nemyslia vôbec... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
přes restaurační prostor jsem vešel do vyšehradské kapituly,“ oznamuje ministr.

Škoda, že si ale na setkání nevzpomíná samotná kapitula. Probošt dokonce uvedl, že restaurací by se dostal leda do špajzu, ne do kapituly.

Faltýnek to aspoň řekl rovnou, že pozval Prymulu do restaurace.

Voják, plukovník..a lže jak stará bába. :roll:


Tak to víš, teď už to je zoufalost, když ho soudí pro absurdní hloupost..
Moderátor
Když tam president przní malého chlapečka hlásit se to musí!
Sice jsem o tom neslyšel, ale pokud to je pravda, tak to musel prásknout někdo ze služebnictva (Ovečka to ale jistě nebyl), nejspíš proto, že je ten staré nesnášenlivé lhář a podvodník taky sere.

barbare, ty to furt nechápeš, ale když svou ženu přistihneš in flagranti, navíc s úhlavním nepřítelem, taky asi nebudeš tvrdit, že se snažila o usmíření, že?
Moderátor
Pavel_III napsal
Když tam president przní malého chlapečka hlásit se to musí!
Sice jsem o tom neslyšel, ale pokud to je pravda, tak to musel prásknout někdo ze služebnictva (Ovečka to ale jistě nebyl), nejspíš proto, že je ten staré nesnášenlivé lhář a podvodník taky sere.

barbare, ty to furt nechápeš, ale když svou ženu přistihneš in flagranti, navíc s úhlavním nepřítelem, taky asi nebudeš tvrdit, že se snažila o usmíření, že?


😂🤣👍
Dlouho jsem se tak nezasmal, ty tvé reakce jsou fakt kultovní...
Moderátor
Řekněme si to takto.
Je válka. Zuří lítý boj. Na obou stranách tisíce mrtvých, desetitisíce zraněných. A uprostřed toho boje se slezou tajně generálové opačných stran a nebudou domlouvat příměří, ale jak jedné straně co nejvíc uškodit, protože jeden třeba má bratra výrobce rakví a potřebuje větší kšefty.
Nehledě k tomu, že ještě nad nimi ještě nějaký Jakeš sepisuje s nepřítelem zvací dopis.

A pak přijde barbar a řekne, že to je v pořádku.
Moderátor
barbar napsal
Pavel_III napsal
Když tam president przní malého chlapečka hlásit se to musí!
Sice jsem o tom neslyšel, ale pokud to je pravda, tak to musel prásknout někdo ze služebnictva (Ovečka to ale jistě nebyl), nejspíš proto, že je ten staré nesnášenlivé lhář a podvodník taky sere.

barbare, ty to furt nechápeš, ale když svou ženu přistihneš in flagranti, navíc s úhlavním nepřítelem, taky asi nebudeš tvrdit, že se snažila o usmíření, že?


😂🤣👍
Dlouho jsem se tak nezasmal, ty tvé reakce jsou fakt kultovní...

a vo to de. Jinak byste vytáhli nože a ten masakr bych nechtěl vidět ani na své slepé oko!😁
Moderátor
Pavel_III napsal
Řekněme si to takto.
Je válka. Zuří lítý boj. Na obou stranách tisíce mrtvých, desetitisíce zraněných. A uprostřed toho boje se slezou tajně generálové opačných stran a nebudou domlouvat příměří, ale jak jedné straně co nejvíc uškodit, protože jeden třeba má bratra výrobce rakví a potřebuje větší kšefty.
Nehledě k tomu, že ještě nad nimi ještě nějaký Jakeš sepisuje s nepřítelem zvací dopis.

A pak přijde barbar a řekne, že to je v pořádku.


Ale takhle(přirovnanim) to přeci není, vždyť to viš.. ;)
Tohle už je věštění, domyšlivost a nedůvěra v cokoliv..
Jak jsem psal jako za Stalina..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 24. 10. 2020, 10:07. »
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavel_III napsal
Když tam president przní malého chlapečka hlásit se to musí!
Sice jsem o tom neslyšel, ale pokud to je pravda, tak to musel prásknout někdo ze služebnictva (Ovečka to ale jistě nebyl), nejspíš proto, že je ten staré nesnášenlivé lhář a podvodník taky sere.

barbare, ty to furt nechápeš, ale když svou ženu přistihneš in flagranti, navíc s úhlavním nepřítelem, taky asi nebudeš tvrdit, že se snažila o usmíření, že?


😂🤣👍
Dlouho jsem se tak nezasmal, ty tvé reakce jsou fakt kultovní...

a vo to de. Jinak byste vytáhli nože a ten masakr bych nechtěl vidět ani na své slepé oko!😁

👍
Moderátor
Měli si to tak pozichrovat...
A byl by klid

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ale přeci tady jde o nějakou důvěru, když jsme si je zvolili, či byli někým dosazeni né ,potom nerozumím proč si rovnou náš lid nevynuti 24 hodinové mikrofony (odposlechy) a přímo příšté k hubě všech politiku, včetně prezidenta.. :)

Dokonce nedávno, článek myslím lze dohled.. Prezidenta někdo poslouchal za dveřmi, jak ve svém pokojíčku :) na hradě sprostě nadal pár slov a hup hned to někdo za penízky vyslepičil do médií .. Tak přeci kde jsme a co vůbec znamená demokracie a nějaké soukromí...



Coo? Tuhle kauzu jsem nezaznamenal, stalo se to vůbec? Zeman má na hradě jen prověřený lidi. On nemá problém vykřikovat kundy do mikrofonu, proč by ho někdo poslouchal za dveřma a čekal na vulgaritu, když je trousí veřejně. :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1764 1765 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1