Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já se musím přiznat. Prymulu mám fakt někde, nařízení k covidu beru však vážně proto, že nechci ohrozit především mladé lidi. Jinak pěkně prosím, jeden odejde s vysokým odstupným, nastoupí další, který možná také brzy odejde. Více se mi libí diskuze k problematice Tilly a spol. To má hlavu a patu.

Ale to je v inom vlákne. Tam sa teraz riešia dovolenky v Chorvátsku.
Nezávidím tým, ktorí to tu nepoznajú... :P
-s-
Moderátor
stani
Jako vždy jste geniální, bylo toho tolik, že se mi to popletlo :mrgreen:
_______________
Moderátor
To přece vůbec nevadí, že to je v jiném vlákně! ;)

V Chorvatsku, jakož i v jiné Jugoslávii, jsem nikdy nebyl a posledních mnoho let dovolenou trávím doma a lížu si rány.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 24. 10. 2020, 22:22. »
Registrovaný uživatel
28. října mohli ty medaile klidně rozdávat přes nějaké výdejové okýnko ;)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik
Já také, mladé boubelaté slovanské i slovenské typy, takové tuhé masíčko, tuhá prsa a pevnou prdelku, tedy v tomto případě asi pordel.


Aktuální období spíš normál a exotika... Ale hubené mě už přešli, tak třeba se dopracuju i k těm boubelatým (fuj, jen to ne :-D)

Poraďte se s manželkami, ony už vám poradí co je pro vás nejlepší :P
Registrovaný uživatel
Manželku je potrebné naučiť pravidlu: pokiaľ si dotiahneš inú ženskú nech nekazí atmosféru a povie, že je sestra... :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik
Já také, mladé boubelaté slovanské i slovenské typy, takové tuhé masíčko, tuhá prsa a pevnou prdelku, tedy v tomto případě asi pordel.


Aktuální období spíš normál a exotika... Ale hubené mě už přešli, tak třeba se dopracuju i k těm boubelatým (fuj, jen to ne :-D)

Poraďte se s manželkami, ony už vám poradí co je pro vás nejlepší :P


Žena mluví o aziatkach, ale myslím, že asi kvůli tomu, že se mi vždy líbili menší ženy
Moderátor
Boubelatá neznamená 1 q!!
Ovšem záleží na tom jak a kde je boubelatá. A nebývá tak svárlivá. I když ne vždycky. ;)

I když, v našem věku je pomalu nutno přemýšlet spíš o tom, jestli bude dost schopná mi vyměnit plínky.😔
Registrovaný uživatel
Odporučané aj lekármi... :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tak bedly sežraný a zejtra bude smaženice z hřibů :-)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
stani
Jako vždy jste geniální, bylo toho tolik, že se mi to popletlo :mrgreen:

O mojej genitalite netreba pochybovať Herr Altmann.. :P
-s-
Moderátor
kato napsal
Tak bedly sežraný a zejtra bude smaženice z hřibů :-)


Na onom světě, po těch radoby bedlích... 😄
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Tak bedly sežraný a zejtra bude smaženice z hřibů :-)


Na onom světě, po těch radoby bedlích... 😄

Nestraš :| :lol:
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Tak bedly sežraný a zejtra bude smaženice z hřibů :-)


Na onom světě, po těch radoby bedlích... 😄

Nestraš :| :lol:

Pro jistotu bych to zapil fľaškou dobré pálenky...




Pro jistotu, kdyby to byly opravdu jen ty bedle.. 😀
Registrovaný uživatel
https://media.loupak.fun/soubory/obrazky_n/_vlastni/2_2016/e12a06d5af7dde6fe27bbd820cbe5507.jpg
Moderátor
Opovaž se na to (bedle) chlastat, je to jen černej humor... 😉
Moderátor
https://www.idnes.cz/xman/styl/tattoo-fixers-zachodova-misa-mandala-prvni-polibek.A201023_133342_xman-styl_fro
Prostě blbá jak pučtok - a je evidentní, že tatérům jde především o kšeft. (Stejně jako plastickým chirurgům.)
Moderátor
Pavel_III napsal
https://www.idnes.cz/xman/styl/tattoo-fixers-zachodova-misa-mandala-prvni-polibek.A201023_133342_xman-styl_fro
Prostě blbá jak pučtok - a je evidentní, že tatérům jde především o kšeft. (Stejně jako plastickým chirurgům.)


Myslím, že může být ráda, že si to pro samé opojení láskou, netetla na čelo... :)
Registrovaný uživatel
Milánku vše je odzkoušeno.Jednu dobu smažil hostinskej v putice pravidelně houby.Dopoledne se nudil tak chodil do lesa a večer se hodovalo. Samo že pivko ani kořalka nechyběla a co se stalo? Ti povím že vůbec nikomu nic :D
Moderátor
kato napsal
Milánku vše je odzkoušeno.Jednu dobu smažil hostinskej v putice pravidelně houby.Dopoledne se nudil tak chodil do lesa a večer se hodovalo. Samo že pivko ani kořalka nechyběla a co se stalo? Ti povím že vůbec nikomu nic :D


:lol:
Teď už to raději nezkoušej. Ja se jednou ne, že jen poblil, ale sprostě zřigal, když jsem hlastal tvrdé na houby.. 😉
Registrovaný uživatel
zřigal ? posral?
Moderátor
kato napsal
zřigal ? posral?

👍😄
Registrovaný uživatel
https://www.facebook.com/karel.mastny/videos/3898736703480138

Mazec
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
https://www.idnes.cz/xman/styl/tattoo-fixers-zachodova-misa-mandala-prvni-polibek.A201023_133342_xman-styl_fro
Prostě blbá jak pučtok - a je evidentní, že tatérům jde především o kšeft. (Stejně jako plastickým chirurgům.)

Ten hajzlík jej snáď " netaatoval" ani "odborník," ale možno ju takto niekto označil v base, alebo na ZVS.. Videl som podobné skvosty.
Raklama na to druhé- opravné štúdio.
-s-
Moderátor
Opravdový studio by to mělo umět vymazat. (Ale je to dražší.)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1766 1767 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1