Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Ehmmm...
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/dom-c-/t%C3%A9m%C4%9B%C5%99-devades%C3%A1tilet%C3%A1-%C5%BEena-se-vloupala-v-ostrav%C4%9B-do-restaurace/ar-BB1aqQr6?ocid=msedgntp
Registrovaný uživatel
tolik k tématu bezbranných stařenek...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Nemáš cigarety nejako to musíš riešiť... :D
Potom "údajne" fajčenie skracuje život?
Prosím pekne môj človek, bez cigariet ani krok. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Indián o živote predtým
Redaktor New York Times-u sa pýta indiánskeho náčelníka Dva tesáky:Máte 90 rokov, celý ten čas pozorujete belochov, aké úspechy dosiahli a aké škody napáchali? Keď to všetko zvážite, kde podľa vás urobili chybu?
Keď bieli muži prísť, Indiáni byť vládcami zeme. Žiadne dane, žiadne dlhy. Bizónov veľa, bobrov veľa, voda čistá...
Ženy urobiť všetku prácu, šaman liečiť zadarmo. Muži celý deň loviť a chytať ryby. Večer spievať, tancovať, fajčiť, celú noc kefovať.
Potom sa náčelník trpko pousmial: Biely muž dosť kretén, keď si myslieť, že takýto systém sa dá zlepšiť., ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/turecko-charlie-hebdo-erdogan-francie.A201028_122057_zahranicni_jhr

Frantíci mě začínaj bavit.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/turecko-charlie-hebdo-erdogan-francie.A201028_122057_zahranicni_jhr

Frantíci mě začínaj bavit.


Vraví sa: Nerýp do ho.na, lebo bude smrdieť. :)
Už dávno niekto nevystrieľal Charlie Hebdo... Ktovie čo to prinesie tentokrát? :)
Registrovaný uživatel
no nemohli donekonečna obcházet fakt, že svoboda vyjadřování je neslučitelná s islámem, který je dnes na úrovni toleranci na jaké byla Katolická církev někde mezi Bartolomějskou nocí a Třicetiletou válkou.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Jsem tak trochu rásista, ale to co ta redakce dělá odsuzuji. Provokace, komu to slouží?
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jsem tak trochu rásista, ale to co ta redakce dělá odsuzuji. Provokace, komu to slouží?


Svobodě slova.
Registrovaný uživatel
Redakcia má sídlo v EU pokiaľ nie je problém pri karikatúre napr. Krista a podobne prečo má byť problém mohamed?

Bude redakcia sídliť v Ománe prípadne Istambule nech si žije pravidlami ktoré platia tam...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Výjimečně souhlasím s grofem. Nesedí mi ten humor. Ale za blbej humor vraždit lidi? Maj můj obdiv, že v tom pokračujou, já bych to asi nedal.
Registrovaný uživatel
Karikatura sultána Erdrogana ale pobavila. Měl se tomu zasmát a jít od toho..ale diktátoři nemaj smysl pro humor, berou se strašně vážně.
Registrovaný uživatel
Tak koukám koho pan president vyznamenal a nejvíc mne pobavilo:
Petr Šnajdárek, architekt projektu Chytrá karanténa :D
Moderátor
Svobodě slova.

Myslel jsem si to také, ale je svoboda slova i to, když Vám začnu tykat, pojmenuji Vás hnusně atd. To je přece nevychovanost a neúcta. Mně to tak učili, zdravit, pomáhat lidem a slušně mluvit. No, ale asi mnoho z Vás si to vykládá dle svého. Mně by také vadilo, pokud by byl Kristus upevněn na kříži za péro a panna Marie měla ve vagině banán, je to možné ta svoboda, ale projev velké urážky a nevychování, to platí pro všechny. Úcta k lidem to chybí i zde.

Paule, to není osobní, to se jen snažím vysvětlit, že provokace je opravdu na hovno.
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=zsyT3Y8vENU

mladý komsomol bojuje proti Andrejkovému režimu :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Svobodě slova.

Myslel jsem si to také, ale je svoboda slova i to, když Vám začnu tykat, pojmenuji Vás hnusně atd. To je přece nevychovanost a neúcta. Mně to tak učili, zdravit, pomáhat lidem a slušně mluvit. No, ale asi mnoho z Vás si to vykládá dle svého. Mně by také vadilo, pokud by byl Kristus upevněn na kříži za péro a panna Marie měla ve vagině banán, je to možné ta svoboda, ale projev velké urážky a nevychování, to platí pro všechny. Úcta k lidem to chybí i zde.

Paule, to není osobní, to se jen snažím vysvětlit, že provokace je opravdu na hovno.


Jasný. Je to stupidní. Pokud to porušuje zákon, což třeba vulgární nadávky ano, je možnost žaloby. U nás se to neřeší řezáním hlav.
Moderátor
Paule a ostatní, nevysvětlil jsem to dobře, ale myslím si, že nemám právo např. dnes porušovat nařízení ke Covidu, správně jste psali, že nikdo nemá takové právo, ale když Policie zasáhne, všichni se sjednotí proti Policii.

No a co s tím, lze bránit demokracii se zbraní v ruce???
_______________
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
https://www.youtube.com/watch?v=zsyT3Y8vENU

mladý komsomol bojuje proti Andrejkovému režimu :D

Vole, vole, vole, vole, vole, vole, buzeranti. :P :P
-s-
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Paule a ostatní, nevysvětlil jsem to dobře, ale myslím si, že nemám právo např. dnes porušovat nařízení ke Covidu, správně jste psali, že nikdo nemá takové právo, ale když Policie zasáhne, všichni se sjednotí proti Policii.

No a co s tím, lze bránit demokracii se zbraní v ruce???


Doplním citátom jedného pána, verím jeho meno je dostatočne známe: Zbigniew Brzezinski, v roku 2009 vyhlásil: Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda. Budeme robiť oveľa strašnejšie veci – vojny, hlad a epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.
Ak v ľuďoch vyvoláte strach, môžete si s nimi robiť, čo chcete...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
jj, světová vláda, už aby to bylo...
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmann napsal
Paule a ostatní, nevysvětlil jsem to dobře, ale myslím si, že nemám právo např. dnes porušovat nařízení ke Covidu, správně jste psali, že nikdo nemá takové právo, ale když Policie zasáhne, všichni se sjednotí proti Policii.

No a co s tím, lze bránit demokracii se zbraní v ruce???


Doplním citátom jedného pána, verím jeho meno je dostatočne známe: Zbigniew Brzezinski, v roku 2009 vyhlásil: Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda. Budeme robiť oveľa strašnejšie veci – vojny, hlad a epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.
Ak v ľuďoch vyvoláte strach, môžete si s nimi robiť, čo chcete...



Mohu poprosit, kde tohle Brzezinski vyhlásil? Odkaz, zdroj?
Registrovaný uživatel
Šmelík, máš čas na svoje želanie, potom také jednobunkovce ako ty prídu o príjem, nebudete už nikde potrebný... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Šmelík, máš čas na svoje želanie, potom také jednobunkovce ako ty prídu o príjem, nebudete už nikde potrebný... :D


:-D Ty jsi .okot
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 29. 10. 2020, 10:59. »
Registrovaný uživatel
Výňatok z knihy, GLOBALNE RIADENIE A ČLOVEK.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
Altmann napsal
Paule a ostatní, nevysvětlil jsem to dobře, ale myslím si, že nemám právo např. dnes porušovat nařízení ke Covidu, správně jste psali, že nikdo nemá takové právo, ale když Policie zasáhne, všichni se sjednotí proti Policii.

No a co s tím, lze bránit demokracii se zbraní v ruce???


Doplním citátom jedného pána, verím jeho meno je dostatočne známe: Zbigniew Brzezinski, v roku 2009 vyhlásil: Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda. Budeme robiť oveľa strašnejšie veci – vojny, hlad a epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.
Ak v ľuďoch vyvoláte strach, môžete si s nimi robiť, čo chcete...



Mohu poprosit, kde tohle Brzezinski vyhlásil? Odkaz, zdroj?


Paul, môžem odporučiť aj iného spisovateľal: F. William Engdahl
Spisovateľ Minneapolis, Minnesota, USA
FALOŠNÁ DEMOKRACIA. Manifest osudu USA.
Určite niečo aj pre Teba.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1768 1769 1770 1771 1772 1773 1774 1775 1776 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1