Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1784 1785 1786 1787 1788 1789 1790 1791 1792 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Včera jsem byl u kamaráda a on říká ,tak jsem sirotek...jak to,já na to ..a on ,mámu jsem nechal převézt do nemocnice už jenom ležela a v nemocnici umřela...prej na covid...bylo ji 82 ...tak nevím ,něj nesvádí se na něj ůplně všechno?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stani, 43 ročný človek je starý??? :shock: :shock: ;)

Je, prečo nie? Dôchodca by tu už nemal zavadzať, z toho vychádzam... Opýtaj sa 20 ročného, čo ti povie...
-s-
Registrovaný uživatel
Špatný,levný testy
Týpek se nechal testovat a byl pozitivní,hodinu na to se nechal testovat jinde a byl negativní atd atd
Takový věci jsem slyšel ale kdo ví jak to všechno je.Pravda bude nejspíš někde uprostřed ale jestli se ukáže že dělali,jí z lidí blbce tak se bude pár lidí dost divit :D
Registrovaný uživatel
Dnešný dvadsiatnici bez používania mama hotela by chodili ako odrhnuté vagóny, všetko v živote nie je len "sociálna sieť"... :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
To jsou zase moudrá...
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=QflzH1JjR6k&feature=youtu.be
Registrovaný uživatel
Pekná reklama.
Registrovaný uživatel
...a pro tebe obchodníku....to jsou zase moudra ;) :D se v tom ztrácíš ,což? :P
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...a pro tebe obchodníku....to jsou zase moudra ;) :D se v tom ztrácíš ,což? :P


Řekl bych že to nebylo na nás
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...a pro tebe obchodníku....to jsou zase moudra ;) :D se v tom ztrácíš ,což? :P


v měsíčkovi se neztratím nikdy. takového blbečka těžko pohledat.
jestli myslíš covida, tak mám svůj názor. víceméně od začátku. že neodpovídá "většinovému" smýšlení - komunisti nám už nevládnou, takže si ho můžu dovolit...
Registrovaný uživatel
kato napsal
ramires napsal
...a pro tebe obchodníku....to jsou zase moudra ;) :D se v tom ztrácíš ,což? :P


Řekl bych že to nebylo na nás


víme, že jsi jeden z těch chytřejších :D
Registrovaný uživatel
,,,ne,ne mám jenom základku,nejsem chytrej ;) :D 8)
Registrovaný uživatel
orientace v textu, na to ti stačí základní inteligence ;) nebo ne?
Registrovaný uživatel
...nebo ne?Asi ne...spokojen?Nebo jo a nespokojen?
Registrovaný uživatel
Nevím, to je na tobě...
Za sebe mám jasno
Registrovaný uživatel
Za mě dobrý...jdu spát........dobrou noc všem ;) 8) 8) 8) 8)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
Včera jsem byl u kamaráda a on říká ,tak jsem sirotek...jak to,já na to ..a on ,mámu jsem nechal převézt do nemocnice už jenom ležela a v nemocnici umřela...prej na covid...bylo ji 82 ...tak nevím ,něj nesvádí se na něj ůplně všechno?

Svádějí... Ale keby nechytila konoru, možno by ešte žila...
_______________
Moderátor
Hodně lidí ve skutečnosti nezemře na nemoc kterou má, ale nebýt té nemoci, obvykle by umřeli na něco zcela jiného někdy později.
Konec konců i oběti automobilových nehod nezemřou na tu nehodu, ale třeba na vykrvácení, že?
Registrovaný uživatel
Výhoda jednobunkovcov je, nie sú ničím zaťažené a okamžite majú riešenia... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Špatný,levný testy
Týpek se nechal testovat a byl pozitivní,hodinu na to se nechal testovat jinde a byl negativní atd atd
Takový věci jsem slyšel ale kdo ví jak to všechno je.Pravda bude nejspíš někde uprostřed ale jestli se ukáže že dělali,jí z lidí blbce tak se bude pár lidí dost divit :D

:lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Dnešný dvadsiatnici bez používania mama hotela by chodili ako odrhnuté vagóny, všetko v živote nie je len "sociálna sieť"... :twisted:

A ty jsi byl ve 20 kde ty chytrolinku? maximalne jsi mel druzstevni byt za to ze jsi napraskal nejakyho dobraka nebo nekomu udelal kolonoskopii vlastni hlavou?!? Boze takovehle keci me fakt dokazou rozpalit. Kolik 20niku znas ze si dovolis nad nima delat zavery?? Zamrznul jsi ve vlastni hlave nekdy pred 40kou do kdy jsi byl schopny si delat vlastni konstrukt pohledu na svet a ted uz koukas pres zamlzeny kaleidoskop???? Grofiku na jednu stranu pusobis jako clovek ktery nejake zkusenosti posbiral na druhou bych ti doporucil stoupnout pred zrcadlo a dat si ne jeden pohlavek za ty uzkoprsy nazory hodny malinky dusicky s uzavrenou mysli.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 15. 11. 2020, 10:24. »
Registrovaný uživatel
K tomu vasemu covidu, moje kamaradka byla pozitivni je ji 41, 2 tydny ryma bez teplot a nic, jeji manzel to ani nechytnul a to s ni byl celou dobu v kontaktu. Druha kamaradka, tehotna, 30let, pozitivni, jen hodne silna ryma, ztrata chuti. Jinak nic, doma jeji pritel taky neonemocnel, musel chodit do prace takze kazdy 3den na testy, obe za 14dni fit. Kamarad pozitivni, 32let, tyden peklo, rikal ze myslel ze umre, nemohl se nadechnout, paleni na hrudi, pocit jako kdyz vam na plice prisili cihlu. Na kazdy nadech se musel hodne snazit. Nemel rymu ani teploty, jen kasel. Absolutni vycerpani, rikal ze polknout lzici polevky bylo jako snazit se vyhoupnout na previs (je horolezec). Po dvou tydnech negativni ale pry se mu porad spatne dycha, je dusny, slaby a rychle unaveny.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Špatný,levný testy
Týpek se nechal testovat a byl pozitivní,hodinu na to se nechal testovat jinde a byl negativní atd atd
Takový věci jsem slyšel ale kdo ví jak to všechno je.Pravda bude nejspíš někde uprostřed ale jestli se ukáže že dělali,jí z lidí blbce tak se bude pár lidí dost divit :D

:lol: :lol: :lol:

Čemu se směješ vole:D ? Já jen píšu co lidi říkaj .Nevtrdím že mají pravdu :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
Otravnykomar napsal
kato napsal
Špatný,levný testy
Týpek se nechal testovat a byl pozitivní,hodinu na to se nechal testovat jinde a byl negativní atd atd
Takový věci jsem slyšel ale kdo ví jak to všechno je.Pravda bude nejspíš někde uprostřed ale jestli se ukáže že dělali,jí z lidí blbce tak se bude pár lidí dost divit :D

:lol: :lol: :lol:

Čemu se směješ vole:D ? Já jen píšu co lidi říkaj .Nevtrdím že mají pravdu :D

Tyvole, kdyby lidi rikali ze pocukrovany hovno s maslem je pochoutka tak jim reknes at si to strci za klobouk ne?!? Ze je nekdo v 10 pozitivni a v 11 negativni je docela dost mozny z hrozne moc duvodu, dovol abych objasnil, krok 1: priprava testovani, 2: proces testovani 3: vyhodnoceni testovani. Ted si vezmi ze to vse delaji lide, ne jednicky a nuly, tudis lidsky faktor je dost omylny, ted si predstav to mnozstvi testu, a ted si k tomu predstav ze pred testem nemaj jist a pit, testovaci sadou se ma vytrit dukladne dutina, a tohle skoro nikdo nevi. A ted si jeste k tomu predstav slovensko kde lidi testuji v 8stupnich testama co funguji od 15stupnu.... A taky nachylnost testu k dalsim reziduim jinych koronaviru ktery clovek muze mit a nevedet. Chapes to? Jediny co je na tomhle celym napicu, imo to ze to vubec je, je neschopnost nasich zvolenych reprezentantu vubec podat lidem kvalitni informace aby byl klid. O rozumnych opatreni nemuze byt ani rec...
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Dnešný dvadsiatnici bez používania mama hotela by chodili ako odrhnuté vagóny, všetko v živote nie je len "sociálna sieť"... :twisted:

A ty jsi byl ve 20 kde ty chytrolinku? maximalne jsi mel druzstevni byt za to ze jsi napraskal nejakyho dobraka nebo nekomu udelal kolonoskopii vlastni hlavou?!? Boze takovehle keci me fakt dokazou rozpalit. Kolik 20niku znas ze si dovolis nad nima delat zavery?? Zamrznul jsi ve vlastni hlave nekdy pred 40kou do kdy jsi byl schopny si delat vlastni konstrukt pohledu na svet a ted uz koukas pres zamlzeny kaleidoskop???? Grofiku na jednu stranu pusobis jako clovek ktery nejake zkusenosti posbiral na druhou bych ti doporucil stoupnout pred zrcadlo a dat si ne jeden pohlavek za ty uzkoprsy nazory hodny malinky dusicky s uzavrenou mysli.


Nesmieš brať osobne, je to konštatovanie na vývin v reálnej dobe.
Apropo väčšinu života trávim v domoch, ale mal som aj panelakove byty, dokonca aj v dnešnej dobe...
Pokial neveríš na momentalnu socialnu zmenu, skus prehodnotit uzatvaranie manzelstiev, vychovu detí pred 50 - 40 rokov nazad a posledné desaťročia...
Apropo, Komarik praskanie priateľov, susedov necháva určitá vrstva na iné vrstvy... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1784 1785 1786 1787 1788 1789 1790 1791 1792 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1