Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1788 1789 1790 1791 1792 1793 1794 1795 1796 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Otravnykomar napsal
Nepřijde vám ten Biden jako android?! Určitě reptilian. Ty jeho gesta a gestikulace, přesně a napůl otevírana pusa při mluvení. Vůbec neotaci hlavou ale celým tělem. A jak se divné koléba... Určitě ho tlačí kůže na kloace!

Asi takto? https://www.youtube.com/watch?v=VfanoeNpj3w&ab_channel=avendre
Registrovaný uživatel
Máte podozrenie,
že vás podvádza manželka,
zavolajte na č.112, že má covid-19
oni už zistia s kým sa stýkala... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 19. 11. 2020, 19:14. »
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ruska-laborantka-vynesla-zabery-z-nemocnice-lide-lezi-na-zemi-tela-uz-neni-kam-davat-130078#seq_no=2&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=wH184ew2eXx-202011192128&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Neměli už před rokem nějakou super vakcínu?
Registrovaný uživatel
laborantka brzo vypadne z okna..jak se na Rusko sluší.
Registrovaný uživatel
Otázka do pléna, ako sa má priateľ Altmann? Má niekto nejaké informácie? 🤔😳🙄
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Důsledek špatného zdravotnictví .Rusko no
Registrovaný uživatel
Tezko rict zda to pravda je, nebo zda jsou pravda ty pocty ale uprimne bych se moc nedivil.
Takoe zpravy privolavaji v rusku velkou nehodovost, stat se muze vsechno, treba uklouznout v koupelne a spadnout na kulku, zakopnout pod auto, vypadnout ze zavreneho okna.
Jo po Altmanovi se tady slehla zem, snad je ziv a zdrav.
Registrovaný uživatel
Tak něco pravdy na tom bude ale jinak je to přitažený za vlasy jako všechno
Registrovaný uživatel
Zdravotná sestra sa nakloní nad posteľ a vraví pacientovi: “Až príde lekár, povedzte mu niečo povzbudzujúce, lebo váš zdravotný stav mu robí veľké starosti...!“
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Biden je mimozemšťan. To je dokázaný

Abych dokončil myšlenku. Nemysli že Trump je na tom jinak, to je sedivak stejně jako byl Obama a třeba u nás je Babiš, jednu dobu jsem podezrival i Klause a Zemana ale to je jen mrska člověčina co leze pangalaktickymu syndikatu do kloaky a živý se jejich vyměšky. :shock: :P
Registrovaný uživatel
Já si nic nemyslím. Jsou mi u anusu
Registrovaný uživatel
Vsak mě je to taky u...... Jen tak placam aby řeč nestála.
Registrovaný uživatel
Jo já taky
Celekm se doma nudím celej den.Zas chcalo odpoledne,nedalo se jít ani ven
Jebat to
Registrovaný uživatel
lidi, neblbněte. chlastejte
Registrovaný uživatel
Už mám přípravu za chvilku razím do mýho šmajchlkabinetu ve sklepě...už se těšim už se motam ;) :D :P
Registrovaný uživatel
:D nejde furt chlastat a hlavně to moc neumím.Jsem prostě zvyklej dělat všechno pořádně no :D
Ramires taky mám svůj kabinet. Natáhl jsem tam radiátor,vodu i odpady,dal pisoár a kalíme tam i když je to jen cca 10 m2
Registrovaný uživatel
Kato, daj fotku nech možeme ohodnotiť diskusný kútik.. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Kato, daj fotku nech možeme ohodnotiť diskusný kútik.. 😊

Já jsem taky pro foto katušo,sem s ním.. 👍
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Tezko rict zda to pravda je, nebo zda jsou pravda ty pocty ale uprimne bych se moc nedivil.
Takoe zpravy privolavaji v rusku velkou nehodovost, stat se muze vsechno, treba uklouznout v koupelne a spadnout na kulku, zakopnout pod auto, vypadnout ze zavreneho okna.
Jo po Altmanovi se tady slehla zem, snad je ziv a zdrav.

Ešte tak všetkému uveriť.. To by nebolo charašó.. V tom odkaze, cca od 0:45:

„Přemýšleli jsme, že sem přineseme pro mého otce nafukovací matraci. Ale ani tu nebylo kam dát. Chodba byla plná pacientů a na odděleních nebylo žádné místo,“ postěžovala si příbuzná jednoho z pacientů.

Mala šťastie, že to tam nechytila... :roll:

Dobré to tam určite nemajú. Niekto má?

Altmann.. Živ a zdráv.. To určite nie (zdráv), zlomenina kyčle/kĺbu nie je pre človeka vo vyššom veku to pravé orechové.. Ak nás číta, tak ho zdravím a nech sa drží.
Komár, to nie je reakcia na Tvoj príspevok, len som sa chcel niekde k téme pripojiť.
-s-
Registrovaný uživatel
Altmannovi hodně zdraví a tobě stani taktéž,právě jsem se vrátil z hradu a je mi pěkně...nic nebolí a nic nesere ;) :D :P 8)
Moderátor
Katuško tak kde jsou ty fotky, snad se nechystaš k sousedovi fotit mu chlast basement, nebo huř pivnicu na brambory .. 😄
Registrovaný uživatel
Pesničky na želanie, volá Záhorák:
Zahrajte, prosím vás, to oné od Metaliky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Někdy mám dojem,že tady jsou jenom vtipkaři.
Registrovaný uživatel
kecareň je poväčšine o relaxe, vyjasňovanie si opačného názoru, prípadne rovnakého pohľadu na svet, čiže s každého rožku trošku... ;)

Výlučne v odborných vláknach , (žiaľ do niektorých vôbec nechodím) posledné roky neťaháme rozdielnosť pohľadu na svet, domnievam sa veľká väčšina to aj dodržuje, pokiaľ nie - príspevok nie ku veci sa jednoducho zmaže...

Nakoniec dva, tri krát do roka náš web navštívia maxi trolovia vtedy je"husté", ale inak si plávame celkom kľudným zberateľským životom.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1788 1789 1790 1791 1792 1793 1794 1795 1796 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1