Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1808 1809 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...proboha ono se takový šašky sází??Box to beru ,jasný pravidla a jenom ruce...asi jsem starej,no.....no a co :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...proboha ono se takový šašky sází??Box to beru ,jasný pravidla a jenom ruce...asi jsem starej,no.....no a co :D


Box je někdy taky pěkná šaškárna. Tam mě vytáčí to objímání, to je něco strašnýho.
Ale box mě baví sledovat.
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Paul napsal
barbar napsal
Tak co chlapci... Vemola, nebo mikulášek...
Ja sázím na Vémolu balík, tak uvidíme 👊 :)


nudná šaškárna, která má nehorázný PR...Procházka má zápas v únoru, to je liga mistrů. Vémola s tím neznámým pánem je okresní přebor.
Nuda zápas, Vémola s ním bude válet sudy a uškrtí ho. Kurz je směšnej, (1,22 nebo kolik) nevyplatí se ani sázet.


Na takový kurz balík se vyplatí doufám.
Pro tebe nuda, pro mne super zápas.. ;)


Vémola má všechny zápasy nudný..tebe baví to válení se po zemi? Většinu lidí ne..Většinu baví souboj v postoji, ruce/nohy. To homoušení na zemi je strašná nuda. :mrgreen:
Procházka má mače zábavný..Ten poslední kdy tam do sebe bouchal, nebo kolena s výskokem jak z akčního filmu..to je celkem zábava.

1,2 se nevyplatí už kvůli tomu, že Vémola může lehnou po dělu jak s Atillou..kurz nemá hodnotu vůbec. tak 1,6 by bylo ok.


Kurz 1.27 plánuji vklad 50000, možná vyhra 63000..tak uvidíme
No jo Procházka samozřejmě je jiný kafe v stylu,zápasy ma zajimavějsi... Ale Vemola je už fenomén a já pokud můžu vždy zkouknu jeho zápasy. Vždy je kolem toho strašnej komerční humbuk a to se mi líbí. Zítřejší zápas bude určitě zajímavý, stejně jako s atilou. Škoda jen že bez atmosféry publika...
Registrovaný uživatel
Ty máš rád to pozlátko, trash talk, plastikový blondýny, tetování od hlavy k patě, zlatý řetězy..
Já zase pravej opak..mám rád ty skromný fightery. Proto mi sedl právě Procházka. Jsem koukal nedávno na rozhovor

https://www.youtube.com/watch?v=5rTI4M0rSdw

Mladej trochu naivní kluk, žádný velkohubý fráze jak je nejlepší a že lvi žerou první, chov krokodýlů apod..
Ale v ringu je totální mašina. Výkonost úplně jinde než Vémola nebo ty slabší soupeři, který si Vémola vybírá, aby si nahonil ego..
Moderátor
Paul napsal
Ty máš rád to pozlátko, trash talk, plastikový blondýny, tetování od hlavy k patě, zlatý řetězy..
Já zase pravej opak..mám rád ty skromný fightery. Proto mi sedl právě Procházka. Jsem koukal nedávno na rozhovor

https://www.youtube.com/watch?v=5rTI4M0rSdw

Mladej trochu naivní kluk, žádný velkohubý fráze jak je nejlepší a že lvi žerou první, chov krokodýlů apod..
Ale v ringu je totální mašina.


Zlatý řetězy to ne... Ale ostatní to k tomu jaksi patří.
Ale pokud jde o Procházku jsem stebou za jedno,je to špička fajter a super člověk...
Registrovaný uživatel
...víš barbare asi to máme každej jinak,já koukám občas na program ,kde jsou ukázky z nějakejch bojovejch sportů...on ho dostane na zem a potom mu jich naloží na zemi,nebo ho kope do tlamy a pak mu jich ještě pár dá tlapou..to přece není sport.. :| 8)
Moderátor
ramires napsal
...víš barbare asi to máme každej jinak,já koukám občas na program ,kde jsou ukázky z nějakejch bojovejch sportů...on ho dostane na zem a potom mu jich naloží na zemi,nebo ho kope do tlamy a pak mu jich ještě pár dá tlapou..to přece není sport.. :| 8)


Samozřejmě, že je to sport a bojovej. Každý s těch kluků něčím vyniká a tom to je, pořádná komerční šou, kde není nic zadarmo, teče pot a krev a praskaj kosti..
Registrovaný uživatel
...takhle začal úpadek Římské civilizace... 8)
Registrovaný uživatel
ramires to není úplně pravda, rozhodčí zastavuje často dost brzo. Nikdo do nikoho na zemi nemlátí, pokud se soupeř už nebrání.

Třeba Tyson se choval v ringu někdy jako mentál.
Registrovaný uživatel
Tyson byl mentál to je bez diskuse...barbaři se tlačej ze všech stran a tady se lidi koukaj na zápasy lidí v novodobým amfiteátru....nezačíná se něco opakovat? :roll:
Registrovaný uživatel
#45086

však jsem to dnes psal :mrgreen:
Registrovaný uživatel
...jdu hledat :)
Registrovaný uživatel
...no jo už to vidíme dva...ale bude to stačit?? :D :D :D :D :D :P
Moderátor
ramires napsal
...takhle začal úpadek Římské civilizace... 8)


Tak tak, rozmary kapitalismu. Občas je mi s toho špatně, tak že se raději vožeru.. :) kam ten svět spěje.. Hold vybrali jsme si, tak teď v tom žijem, za mne naplno a upřímně jsem toho přežranej.
Zlatej socik,pěkně vše zakázat,všechna média cenzurovat.A o výchovu potomstva se postará režim, myslím, že v mnoha směrech by to uměl líp, než dnešní rodiče a školství, to mluvím znovu sam za sebe...Dnes je toho materialně a medialně všeho všude až příliš moc a v mnoha ohledech je to zbytečný přežitek,který naši společnost jen morálně i fyzicky degeneruje...
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 4. 12. 2020, 23:56. »
Registrovaný uživatel
ramires - Starýmu Římu přicházím na chuť poslední dobou.
Registrovaný uživatel
Omg
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Dnes je toho materialně a medialně všeho všude až příliš moc a v mnoha ohledech je to zbytečný přežitek,který naši společnost jen morálně i fyzicky degeneruje...


Jsem zvědav jak by si současná generace poradila třeba s přídělovým systémem, aby nezemřela hlady. Generace, která nemá větší starost než jestli koupit nový Samsung nebo Huawei a která začne brečet, když na ní jen trochu víc zařvete :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
tyvole, vám je tady snad sto... mentálně
Registrovaný uživatel
tpco to byla taktáž :D
12 pif za 3,5 hodiny .To je tím omezením že otvíračka do 22,00.Čuraci :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tyvole, vám je tady snad sto... mentálně

A tobě 11ct :mrgreen:
Registrovaný uživatel
kato napsal
tpco to byla taktáž :D
12 pif za 3,5 hodiny .To je tím omezením že otvíračka do 22,00.Čuraci :D


koukám, že jsi degustoval ...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
tyvole, vám je tady snad sto... mentálně

Proč? Vždyť je to pravda. Mládež a "mladší než su já" má ve své většině hovno starosti, hovno co na prácu a nejvíc ju zajímá ňáká nová hra na počítaču. Ne všichni, samozřejmě, ale z velké části. Z velké části se nudí, neví co s prachama a vymýšlejí kraviny jako že se nechají přešít, potetují se jak kdyby byli 30 let v lochu s nejhoršími kriminálníky (všimněte si, že političtí, co byli v lochu 10-20 let a k tomu 15 let na uranu se netetovali - čím to asi bude?) a všechno to okecávají svobodou. Ale když je potřeba vzít do ruky lopatu a uklidit sníh u tetky* nebo sebrat hovno po psovi, tak mají svobodu to neudělat.

Ale tak ne všichni, ale tihle někteří nejvíc křičí a v takových Plescích a H@VNEch mají mnohem větší publicitu.

*Za to může zčásti i Kubera, který přišel s tím, že lidi si před barákem nemusí sníh uklízet, že to je problém obce.
Registrovaný uživatel
:D já jsem taky potetovanej a v lapáku jsem neseděl
Jinak souhlas se vším
Registrovaný uživatel
obchod
jo degustoval.Měl to dobrý parchant jeden :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
obchod
jo degustoval.Měl to dobrý parchant jeden :D


A cos měl?
Já dal na žízeň 2 ležáky co jsem neznal a pak zkusil nějaký kyseláč (nic moc), stauta a vánoční... Ale byl jsem i zklamaný, ani v jedné hospodě neměli pšenku nebo aspoň vánoční weiz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1801 1802 1803 1804 1805 1806 1807 1808 1809 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1