Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1804 1805 1806 1807 1808 1809 1810 1811 1812 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Co jsem kritizoval? :mrgreen: Že si Vémola vybírá slabý soupeře, aby udělal sérii...Nejdřív policajt z Norska o 20 kg lehčí no name. teď nějakej kluk, kterej měl bilanci 7/6 nebo kolik, těžce průměrnej soupeř.

Ale huba teď Karlíkovi pojede, jakej je zase král. Když porazil dva papírově nicotný soupeře. :|

Nebo myslíš tu sázku? To nemělo hodnotu v tom kurzu. Sázel jsem celkem dlouho..tyhle pidi kurzy jsou k hounu.
Registrovaný uživatel
Jestli sis to ale vsadil tak gratulace samo.
Registrovaný uživatel
Radek Říháček 26103

Nejprve šou moderátora, která by možná měla nějaký smysl, kdyby tam byly diváci, následuje pouhých10 sekund v postoji, pak se dvě minuty válí na zemi, kde měl Vémola jasnou převahu a následuje deset minut řečí obou aktérů, které moc smysl nedávali ani u jednoho z nich - asi by se mělo MMA rozhodnout zda chce být sportem nebo podobnou fraškou jako wrestling - na to, že dle moderátora to měl být zápas roku 2020 jsem tedy dost zklamaný


Dobrej koment. Co se ti barbare na tom líbí? Ty válečky, který jsem avizoval? ;)
Moderátor
Paul napsal
Radek Říháček 26103

Nejprve šou moderátora, která by možná měla nějaký smysl, kdyby tam byly diváci, následuje pouhých10 sekund v postoji, pak se dvě minuty válí na zemi, kde měl Vémola jasnou převahu a následuje deset minut řečí obou aktérů, které moc smysl nedávali ani u jednoho z nich - asi by se mělo MMA rozhodnout zda chce být sportem nebo podobnou fraškou jako wrestling - na to, že dle moderátora to měl být zápas roku 2020 jsem tedy dost zklamaný


Dobrej koment. Co se ti barbare na tom líbí? Ty válečky, který jsem avizoval? ;)


Paule už jsem to psal, byla to show s pěknou mediální připravou a vzájemným hecovaním obou aktérů,kteří neskryvali-ji svou rivalitu vuči sobě.. Pokud se chci podívat na kvalitní zápas tak ho uvidím jinde, třeba u Procházky. Tohle bylo pouze kdo s koho, nezáleželo a neočekával se kvalitní styl zápasu a také šlo, alespoň u mne, zdali vemola dodrží slib o ho skolení v prvním kole, což se také stalo a tom to je milý Paule ;)...
Registrovaný uživatel
Mě ten mediální cirkus přišel trapnej. Právě proto, že Mikulášek byl slabej soupeř..I váhově jinde.
Když jsem viděl promo video, jak se tam ten kluk kroutí a hraje Jokera, bylo mi strašně trapně. Má přezdívku baba jaga, což trapně okopíroval z filmu John Wick, ale aby bylo promo, hrál zase něco jinýho (pokoušel se napodobovat Jokera). Vémola s mačem souhlasil, aby pak vykřikoval, že chce silnějšího soupeře a proč mu dávah slabý! (zase ta jeho velkohubost)

Je mi za CZ scénu trapně. (Teď čtu, že byl Mikulášek evidentně pod min. trávou, možná hůř...to je neprofsionalita maximální)

Nevim no.

Ale pokud se ti to líbí..Mě to přijde jako trapas, jako hra na něco, co to nejni.

Mě baví pěknej zápas, nikoliv stupidní show kolem...ale chápu, je potřeba vydělat koruny.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 6. 12. 2020, 0:56. »
Moderátor
A než se zase všichni rozprmpudlíkujete, pusťte si toto:
https://www.youtube.com/watch?v=azOaQ6MfDag&ab_channel=elip6
výborná je ta část se striptýzem!
Moderátor
Paul napsal
Má přezdívku baba jaga, což trapně okopíroval z filmu John Wick, ale aby bylo promo, hrál zase něco jinýho (pokoušel se napodobovat Jokera). Vémola s mačem souhlasil, aby pak vykřikoval, že chce silnějšího soupeře a proč mu dávah slabý! (zase ta jeho velkohubost)

Né podle Mrazíka? :shock:
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/sport/ostatni/oktagon-mma-karlos-vemola-vaclav-mikulasek-samuel-kristofic.A201205_222533_sporty_rmp

koukám do diskuze a většina to vidí jako já :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 6. 12. 2020, 1:02. »
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Paul napsal
Má přezdívku baba jaga, což trapně okopíroval z filmu John Wick, ale aby bylo promo, hrál zase něco jinýho (pokoušel se napodobovat Jokera). Vémola s mačem souhlasil, aby pak vykřikoval, že chce silnějšího soupeře a proč mu dávah slabý! (zase ta jeho velkohubost)

Né podle Mrazíka? :shock:


To asi ne :mrgreen:
Moderátor
Paul napsal
Mě ten mediální cirkus přišel trapnej. Právě proto, že Mikulášek byl slabej soupeř..I váhově jinde.
Když jsem viděl promo video, jak se tam ten kluk kroutí a hraje Jokera, bylo mi strašně trapně. Má přezdívku baba jaga, což trapně okopíroval z filmu John Wick, ale aby bylo promo, hrál zase něco jinýho (pokoušel se napodobovat Jokera). Vémola s mačem souhlasil, aby pak vykřikoval, že chce silnějšího soupeře a proč mu dávah slabý! (zase ta jeho velkohubost)

Je mi za CZ scénu trapně. (Teď čtu, že byl Mikulášek evidentně pod min. trávou, možná hůř...to je neprofsionalita maximální)

Nevim no.

Ale pokud se ti to líbí..Mě to přijde jako trapas, jako hra na něco, co to nejni.

Mě baví pěknej zápas, nikoliv stupidní show kolem...ale chápu, je potřeba vydělat koruny.


No pravdou je, že promotéry oktagonu nemusím, ale ta show s tím spojená mi nevadí, naopak to koření kolem toho je super.. :D a navíc, když to něco hodí .. ;)
Registrovaný uživatel
Už cejtim závan alkoholu, asi sem vlítne kato. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kato este zrejme číta v knižnici...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pani mam na vas prosbu, nasiel by sa niekto, kto by mi pomohom s platbou na cesky ucet?
Registrovaný uživatel
neumíš zadat? :D
Registrovaný uživatel
Maros napiš mi na mail čo potrebuješ
Registrovaný uživatel
Tiež ti viem pomôcť.
Registrovaný uživatel
Braňo dík, už som to urobil cez Dulu
Registrovaný uživatel
Barbare gratuluju k výhře. 😉 K zápasu ti nic neřeknu, neviděl jsem, nezajímá mě. Pánové druhá adventní neděle, užívejte v klidecku a pohodě. Co kdo máte dobryho k obědu?! Při adventu.
Registrovaný uživatel
Kuřecí stehna pečená na cibuli a mrkvi s batáty.
Registrovaný uživatel
Tyjo, to zní docela zajímavě kacuro. U nás se bataty vůbec nechytli. Dnes jsou to španělský ptáčci, nevím proč se tomu tak říká když to ve Španělsku nikdo nezná. Ale dnes byla chuť na hovězí a rýži.
Registrovaný uživatel
Je to luxusní jídlo, u nás se po tom jen zaprášilo, tajně jsem doufal, že budu mít ještě na zítra oběd do práce, ale ostrouhal jsem. Batáty lze samozřejmě nahradit bramborami. Jinak musí se to trochu víc osolit, protože batáty i mrkev jsou dost sladké.

U nás se ptáčkům říkalo "dívčí sen" :)
Registrovaný uživatel
Hmmm po zachvate DNY, dusená šunka, chlieb a višne, mineralka... 🍸😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Chleba se sádlem a cibulí.Voda ze studny
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Už cejtim závan alkoholu, asi sem vlítne kato. :mrgreen:


Že ty jsi byl opilý :-) ??
Já šel včera jen brzo spát,byl jsem nějakej utahanej
Registrovaný uživatel
U nás hovädzí vývar, plnené kuracie prsia sunkov, syrom, orechami a olivami v kukuričnej strúhanke + pečeně bataty a zemiaky, kapustový šalát s mrkvou a kukuricou....
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1804 1805 1806 1807 1808 1809 1810 1811 1812 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1