Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1806 1807 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak 5 je už tiež veselé,dík chodí nás dosť,tak to máte dobre ,Váh nie je moc čistý.Tak dnes na Mikuláša bolo veselo,bol aj rumček a ženy prinisli koláčiky. :)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
kato napsal
Dnes derby pražských S
Komu kdo bude fandit :-) ??

Zbrojovce, ale moc jí to nejde. :(

:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pro mne je ideální teplota vody 26 st.
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
kato napsal
Dnes derby pražských S
Komu kdo bude fandit :-) ??

ptejme se jinak - kolik dnes Sima nasází Spartě gólů - tipuji 1 až 2


8) 8)
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovak-ktery-popiral-koronavirus-zemrel-s-covidem-40344398#dop_ab_variant=440101&dop_req_id=YX84fl8CMoM-202012061551&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

pobavilo
Registrovaný uživatel
A beháme tak10min.na mokro, niektorí tiež len drepujú a poskakujú v podstate to je jedno treba sa zahriať.Barbar, treba postupne,bývajú potom aj problémy,netreba to preháňať a ako píše sigur, dýchanie je dôležité.
Registrovaný uživatel
Aj mne by viac vyhovovalo namokro, lebo telo si ťahá všetko teplo do stredu, takže prvé krehnú nohy a ruky. Takže než sa človek navlečie do bežeckého tak si už prsty pomaly necíti a tenisky sa šnurujú ako posledné... :P Jo a ešte ponožky bývajú celkom sranda...
https://www.youtube.com/watch?v=Jx89fKQYjNM
Moderátor
Paul napsal
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/slovak-ktery-popiral-koronavirus-zemrel-s-covidem-40344398#dop_ab_variant=440101&dop_req_id=YX84fl8CMoM-202012061551&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

pobavilo

Mně ty novinky nějak blbnou. Normálně se to otevře a načte a po chvíli se to zhroutí tím stylem, že všechny možný zas..ný ikonky a loga vyplní na šířku monitor (takže třeba to "in" je na celou šířku a načítá se kdovíjak dlouho, pod tím jedna šipka, pod tím druhá atd.) a text a všechno další je schovaný maličkým někde mezi tím.
Kde udělali soudruzi chybu?
Moderátor
Kolikrát v týdnu doporučujete, se otužovat..
Registrovaný uživatel
Tak 2-3, ale stáva sa, že je to len raz za týždeň.
Registrovaný uživatel
Pavel_III

možná vyzkoušej jinej prohlížeč
Moderátor
sigur napsal
Tak 2-3, ale stáva sa, že je to len raz za týždeň.


Ok👍
Registrovaný uživatel
Jen vás tady čtu a už mi je zima :D :P
Registrovaný uživatel
Jen vás tady čtu a už mi je zima :D :P
Registrovaný uživatel
já jedu jen sprchu, 5x-7x týdně
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Aj mne by viac vyhovovalo namokro, lebo telo si ťahá všetko teplo do stredu, takže prvé krehnú nohy a ruky. Takže než sa človek navlečie do bežeckého tak si už prsty pomaly necíti a tenisky sa šnurujú ako posledné... :P Jo a ešte ponožky bývajú celkom sranda...
https://www.youtube.com/watch?v=Jx89fKQYjNM

Tak býv sranda,už sme niektorých aj obúvali,tak ich klepalo a jednému tak klepú zuby ako vo filme maska. :D Treba ten chlad dostať von,nie ho v sebe izolovať tým,že sa oblečiem,keď ideme doma na štrkovisko,to je tak 10min.behu ,tak ideme na ľahko,tričko,plavky a uterák a odtiaľ len v plavkách.
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
ptejme se jinak - kolik dnes Sima nasází Spartě gólů - tipuji 1 až 2

tak je tam první :D
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
a je tam druhej :D , sakra já si na něj měl vsadit
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Pavel_III

možná vyzkoušej jinej prohlížeč

Spis bych vyzkousel antivir a nejaky nastroje pro odhaleni mallware
Registrovaný uživatel
zuzi napsal
Treba ten chlad dostať von,nie ho v sebe izolovať...


Najprv som rozmýšľal, že čo je toto za hlúposť, veď to popiera termodynamické zákony, ale potom mi cvaklo, ako pekne si to vystihol. Je to tak, telesnou aktivitou vytváraš teplo, ktoré chlad skutočne vytesní z tela von. :)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Slávisti
Derby je naše :D !!!!
https://www.livesport.cz/zapas/Aon5LE1C/#prehled-zapasu
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
a je tam druhej :D , sakra já si na něj měl vsadit

Já na něj dal . Kurz 3,4 :D
Registrovaný uživatel
Niekedy to nedáva zmysel,známy čo chodí, je taký tučnejší a toho trasie 5 až 6 hod.po kúpaní,tuk bráni chladu,dostať sa von.
Registrovaný uživatel
...kurva chlapi to je proti přírodě,umíte si představit neandrtálce jak jde dobrovolně do studený vody?Naopak v tlupě musel být někdo kdo hlídal ohenˇ...teplo,teplíčko... ;) :D :D :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1806 1807 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1