Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 1815 1816 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
...barbare to zase dostaneš přes držku :D :D
Registrovaný uživatel
barbar: tak si ten jeho "gay po sobě válecí styl" užij. Bacha na kaďák, chraň si ho :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Kriste Komáre co to je....u kotničku🤗... Fuj.. :evil:

Kato 👍

Chlapci má žena mě chce přehodit lvům. :) , plánuje mi koupit voucher trénink s Vemolou, ptala se mě, já na ní koukám,
jestli si dělá srandu a nevymyšli si. No a fakt, že jo dá se to koupit.. Tak souhlasím a těším se jak poměřime síly, doufám, že si dá se mnou sparing v ringu.. ;)


Fuj hnus. Poslední zápas komplet poloha misionář. Ale někomu to třeba vyhovuje, kdo je z Teplic :mrgreen:
Moderátor
Chlapci pokusím se ho vyprovokovat, abychom se poměřili v ringu... Tak uvidíme I kdybych měl dostat po tlamě, ale nedám se.. :)
Kacuro neboj, stáhnu si půlky co to půjde :lol:

https://youtu.be/FEkhtyeamYE
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Kriste Komáre co to je....u kotničku🤗... Fuj.. :evil:

Kato 👍

Chlapci má žena mě chce přehodit lvům. :) , plánuje mi koupit voucher trénink s Vemolou, ptala se mě, já na ní koukám,
jestli si dělá srandu a nevymyšli si. No a fakt, že jo dá se to koupit.. Tak souhlasím a těším se jak poměřime síly, doufám, že si dá se mnou sparing v ringu.. ;)


Fuj hnus. Poslední zápas komplet poloha misionář. Ale někomu to třeba vyhovuje, kdo je z Teplic :mrgreen:


Paule to je MMA.. Tak to zas tak neproživej.. ;)
Registrovaný uživatel
Barbar vyhozený prachy. Tyhle zážitkový akce jsou jen pračka na prachy. Neosobně ti něco řekne, ukáže a nazdar.

Představa jak s ním budeš zápasit atd. je utopie. Pokoušet se na něj machrovat je vrchol trapnosti..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
barbar napsal
Kriste Komáre co to je....u kotničku🤗... Fuj.. :evil:

Kato 👍

Chlapci má žena mě chce přehodit lvům. :) , plánuje mi koupit voucher trénink s Vemolou, ptala se mě, já na ní koukám,
jestli si dělá srandu a nevymyšli si. No a fakt, že jo dá se to koupit.. Tak souhlasím a těším se jak poměřime síly, doufám, že si dá se mnou sparing v ringu.. ;)


Fuj hnus. Poslední zápas komplet poloha misionář. Ale někomu to třeba vyhovuje, kdo je z Teplic :mrgreen:


Paule to je MMA.. Tak to zas tak neproživej.. ;)


Nic neprožívám. :mrgreen: Válecích zápasníků už je málo, většina kombinuje obojí.
Registrovaný uživatel
za 60 minut 4500 Kč :lol: :lol:

To se stihne člověk tak pozdravit. Snobárna jako prase.
Registrovaný uživatel
Takový člověk potřebuje prachy? Ale nepsujte mu to, splní si životní sen
Moderátor
Paul napsal
Barbar vyhozený prachy. Tyhle zážitkový akce jsou jen pračka na prachy. Neosobně ti něco řekne, ukáže a nazdar.

Představa jak s ním budeš zápasit atd. je utopie. Pokoušet se na něj machrovat je vrchol trapnosti..


To mi je jasný, ale jak jsem psal pokusím se ho vyprovokovat a uvidíme.. Paule o tom to je využít příležitost a troufnot si i na šampiona... Bojové a silové sporty mě baví o mladí, jako kluk řecko římský, judo,po vojně vzpiraní a box, no a v posledních letech pořád vzpiraní,chvilku Jujitsu jinak komplexní mma..
Koukej, žena s tím přišla jelikož mě zná, nadhodila to a já kyvnul, proč né... Asi tak a pokud to vnímáš jako vrchol trapnosti, tak to už je tvoje věc..
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Takový člověk potřebuje prachy? Ale nepsujte mu to, splní si životní sen


Jo, ještě to nabízí "slevomat" :D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Takový člověk potřebuje prachy? Ale nepsujte mu to, splní si životní sen


To určitě není životní sen😂..
Už jsem psal,přišla s tím dnes žena jen tak s prdele a já to přijal, to je celé..

Životní sen je origo tolar, nebo dukát Albrechta z Valdštejna.. Jinak už všechno důležité v životě má..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 7. 12. 2020, 18:39. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
Barbar vyhozený prachy. Tyhle zážitkový akce jsou jen pračka na prachy. Neosobně ti něco řekne, ukáže a nazdar.

Představa jak s ním budeš zápasit atd. je utopie. Pokoušet se na něj machrovat je vrchol trapnosti..


To mi je jasný, ale jak jsem psal pokusím se ho vyprovokovat a uvidíme.. Paule o tom to je využít příležitost a troufnot si i na šampiona... Bojové a silové sporty mě baví o mladí, jako kluk řecko římský, judo,po vojně vzpiraní a box, no a v posledních letech pořád vzpiraní,chvilku Jujitsu jinak komplexní mma..
Koukej, žena s tím přišla jelikož mě zná, nadhodila to a já kyvnul, proč né... Asi tak a pokud to vnímáš jako vrchol trapnosti, tak to už je tvoje věc..


Jako vrchol trapnosti vnímám tvojí myšlenku, že se ho pokusíš vyprovokovat... :shock: Kde žiješ? Víš co takovejch volů, co se ho snažili provokovat potkal? Vůbec do tebe nemůže jít, zranil by tě a platil jak mourovatej.
A to ho nemusim.. :) Ale profík je.
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Paul napsal
Barbar vyhozený prachy. Tyhle zážitkový akce jsou jen pračka na prachy. Neosobně ti něco řekne, ukáže a nazdar.

Představa jak s ním budeš zápasit atd. je utopie. Pokoušet se na něj machrovat je vrchol trapnosti..


To mi je jasný, ale jak jsem psal pokusím se ho vyprovokovat a uvidíme.. Paule o tom to je využít příležitost a troufnot si i na šampiona... Bojové a silové sporty mě baví o mladí, jako kluk řecko římský, judo,po vojně vzpiraní a box, no a v posledních letech pořád vzpiraní,chvilku Jujitsu jinak komplexní mma..
Koukej, žena s tím přišla jelikož mě zná, nadhodila to a já kyvnul, proč né... Asi tak a pokud to vnímáš jako vrchol trapnosti, tak to už je tvoje věc..


Jako vrchol trapnosti vnímám tvojí myšlenku, že se ho pokusíš vyprovokovat... :shock: Kde žiješ? Víš co takovejch volů, co se ho snažili provokovat potkal? Vůbec do tebe nemůže jít, zranil by tě a platil jak mourovatej.
A to ho nemusim.. :) Ale profík je.


No tak budu jen další vůl... :lol: já s tím problém nemám, jde o hovno... ;)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Neosobně ti něco řekne, ukáže a nazdar.


To ja by som ho určite poprosil, aby mi ukázal, ako hodil papuľu, keď ho pravačkou vypol Attila...a že či si môžem zahrať Attilu a či by to žena mohla natáčať. :D Hmm, za to by som si aj priplatil. :D
Registrovaný uživatel
On by ti řekl - nazdar. A 4500 v prdeli :D
Registrovaný uživatel
Mne by to stálo za tých 4500, aj keby ma žena len filmovala pri tom, ako ho o to prosím... :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) ___ v 7. 12. 2020, 18:50. »
Registrovaný uživatel
Kámoš dostal jízdu s Ferrari.. Totál zklamání..taky si představoval jak bude jezdit jako pán, zatím jel pidi kousek po okruhu totál rozlítanym autem.

Já kdysi dostal střelby, z asi 15 legendárních zbraní..Vše rychle rychle, zbraně vykloktaný jako prase, neustále zasekávání.

Je to tvrdej byznys.
Registrovaný uživatel
Ja som dostal let tým balónom a potom sme si 2 roky písali, až smenašli vhodný termín.. :lol: Ale nakoniec to stálo za to, resp. som sa prestal cítiť frustrovaný. :lol:
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Mne by to stálo za tých 4500, aj keby ma žena len filmovala pri tom, ako ho o to prosím... :lol:


Neměl bys koule ho urážet do očí..to ti garantuju. Taky by jsi mohl mít video, jak dostáváš po hubě. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Jo a kamošovi som dal k svatbe 2 tandemové lety paraglajdom. Keď som sa ho po roku pýtal, aké to bolo, poslal ma do pi.e :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Ja som dostal let tým balónom a potom sme si 2 roky písali, až smenašli vhodný termín.. :lol: Ale nakoniec to stálo za to, resp. som sa prestal cítiť frustrovaný. :lol:


Jo, to může bejt velká paráda.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Vůbec do tebe nemůže jít, zranil by tě a platil jak mourovatej.


Hmm? ;)
Registrovaný uživatel
Kotnicky mu vadi ale valet se po spocenym 120kg typkovi ho rajcuje... Barbare v tobe drima neco skryteho :-P Hele on s tebou nemuze bojovat, jednak by ti mohl neco udelat a byl by z toho problem, a nedej boze aby si pri takovem venkovskem skotaceni neco udelal on. :-) Ale jo, preju ti to, pak nam poreferuj jaky to bylo, jestli dost kluzky :-P
Moderátor
Paul napsal
Kámoš dostal jízdu s Ferrari.. Totál zklamání..taky si představoval jak bude jezdit jako pán, zatím jel pidi kousek po okruhu totál rozlítanym autem.

Já kdysi dostal střelby, z asi 15 legendárních zbraní..Vše rychle rychle, zbraně vykloktaný jako prase, neustále zasekávání.

Je to tvrdej byznys.


To je jasné, že jde o prachy.. V GB jsem měl - mám taky kamaráda ze Slovenska s Bytče. Koupil si game s legendarnim golfistou a sešlo se jich tam spousty, nebo chytání kaprů s Andym Marym, což bylo podobné,ale jinak pohoda, jak jsem psal o tom to je..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1808 1809 1810 1811 1812 1813 1814 1815 1816 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1