Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1854 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Píšem to jak z pomocnej. :D To je polovica jednej zo 6 flotíl. Ale tej som akurát tak zamával, asi sa jej u mňa už nepáčilo, tak si išla hľadať nový domov. Ale letiaci roj je celkom impozantné divadlo.
Registrovaný uživatel
Ale aj oberanie rojov zo stromov vie byť vraj celkom divadlo...pár minút po tejto fotke som visel za jednu ruku a nakoniec sa strtkal na zem jak hnilá hruška, ale to už chlapec nefotil, lebo dostal dostal záchvat smiechu, doteraz na to spomína...asi takto... :D
https://www.youtube.com/watch?v=2YxBLOxKK08

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tebe bych za souseda teda nechtěl :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Včely pri rojení len nasledujú feromóny matky, o nič iné sa nestarajú. Navyše si z úľa vtedy berú (cucnú) zásoby medu na pár dní, a to ich tiež vlastne ukľudňuje.
Napádajú len stážkyne, ktoré hliadkujú okolo úľa, lietavky si robia svoju robotu - nosia med, trúdy žihadlo nemajú, matka ho má len na súboj s inou matkou. Jediné, čo som musel vyriešiť, bolo naučiť ich, aby pili vodu čo najviac z mojich napájadiel.
Mám len jedného suseda a toho som sa pýtal, či mu nebudú vadiť. Mám ich až vzadu za jeho pozemkom a okolo domca mám zábrany, ktoré včely hneď po vyletení z úľa dvihnú do 3-4 metrovej výšky. Sused je navyše rád, lebo po každom vytáčaní dostane nejakú vzorku pravého medu. To čo sa predáva v obchodoch má od pravého medu ďaleko.
Je to naopak, susedia z ulice sú mi vďačný, lebo na úrodu ovocia má ďaleko najväčší vplyv práve kvalitné opelenie.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Omg

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-volny-bez-rousky-napadeni-hanzela-nouzovy-stav.A210121_141637_domaci_kop
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Omg

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-volny-bez-rousky-napadeni-hanzela-nouzovy-stav.A210121_141637_domaci_kop

:D Už se perou :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Par rokov naspat som bol u znameho na prasniku, nahodou, doniesol som munejake majovicky, co som nazbieral tam, vytahel flasku, to je take typicke na prasnik :mrgreen: a mdzicasom si nad nas na strom sadol jeho roj - najprv to boli vcelicky moje :mrgreen:, ale ked sme sa blizili ku koncu litrovky, zrazu sa z nich vykluli kurvy jedny... Potom isol do sopy, doniesol nejaky mech a striasol ich donho, zaujimavy zazitek. Teraz je zatvoreny v nejakom ustave na alzhaimera a ked som ho stretol asi pred 3. Rokmi, nepoznal ma, tak osudy su rozne
Registrovaný uživatel
maros napsal
...alzhaimera a ked som ho stretol asi pred 3. Rokmi, nepoznal ma, tak osudy su rozne


S týmto mám dlhoročné skúsenosti (tata) a poznám to od začiatku až po trpký koniec. Pri tejto chorobe netrpí postihnutý, ale celé jeho okolie. On žije niečo ako druhé detstvo....
Registrovaný uživatel
Hej, hej, asi tak...
Registrovaný uživatel
Pokiaľ sa podarí prežiť pandémiu v pohode, na sedemdesiatku si kúpim tento model na hríby ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pardon, prvá fotka nie je priorita.
Prioritný model. :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Hmm.. Pán je gurmán lexus, zřejmě hybridní suv..
Registrovaný uživatel
Moje obľubené značky Volvo a Toyta.
Len Toyta a jej divízia Lexus je Lexus...
Apropo idú míľovými krokmi pri kvalite elektrickej výroby.
Diesel má už svoje roky, ale do sedemdesiatky asi- určite vydrží, to je auto na stredné a dlhé trate, posledné roky môj polomer jazdenia je cca 50km... :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ale jaká tá vaša Ledecká vulgárna? Takto škaredo sa huláka po kopcoch? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Ok, vysvetlím. Dnes išla zjazd a Švajčiari majú po trati mikrofóny. Bol tam taký krutý úsek a keď to neho vlietla, tak sa ozvalo: Ua, pi.e. :)
Registrovaný uživatel
A?
Registrovaný uživatel
A to je všetko. Len sa to tak často v športe nevidí a nepočuje a zrejme málo ľudí si to všimlo a ešte menej tomu rozumelo.
Registrovaný uživatel
Ale děje. A fest. Je to běžný. Jen to divák slyší málokdy
Registrovaný uživatel
kato napsal
Jen to divák slyší málokdy


Jasne. Ale v priamom prenose sa to moc nečuje. Spokojný? Btw. odvtedy čo na olympiáde vyhrala snowboard aj zjazd jej celkom fandím. Aj dnes išla jak drak... :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
A to je všetko. Len sa to tak často v športe nevidí a nepočuje a zrejme málo ľudí si to všimlo a ešte menej tomu rozumelo.

Myslím, že počuloa rozumelo veľa ľudí... Plný fejsbuk toho
_______________
Registrovaný uživatel
Nie som na fb ani na inej sieti... :)
Registrovaný uživatel
Ani ja Sigurko... Ale mam messenger kvôli kolegom a rodine. A stránky verejné sa dajú pozrieť aj bez konta na FB
_______________
Registrovaný uživatel
Ja mám whatsapp kvôli škole a messenger kvôli ľadovým medveďom. Na to boli siete pôvodne vymyslené, než začali byť zneužívané...
Registrovaný uživatel
Tak jest. Ale ja si prezerá rôzne stránky... Humor... A dezolatov... Aspoň mám prehľad o hlúposti národa
_______________
Registrovaný uživatel
Družstevníci zo záhorskej dediny sa cestou po Taliansku zastavili aj v Pise, pozrieť si známu šikmú vežu Torre Pendante.
Vincek sa pozerá na vežu a hovorí si: Matičko skákavá, čuleky nevím, esli to robí strýcov samorodák, alebo je zemetrasení! :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1854 1855 1856 1857 1858 1859 1860 1861 1862 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1