Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1885 1886 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:D :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
barbar napsal
Pavel_III napsal
Žádnou závist v tom nevidím. Když mají být hospody zavřené a nesmí se do nich chodit a platí to pro všechny, tak to PLATÍ PRO VŠECHNY. Jestli má Prymula imunitu (IMHO nemá a nebyl ani očkovaný) anebo Klaus (ten sice má imunitu podle zákona a klidně může krást, lhát a vraždit, ale evidentně ji má i proti rozumu), to na věci nic nemění. Je to zkrátka jako v tom fotbale. Podle pravidel po hřišti může běhat 2×11 hráčů, ale panské mužstvo si může zazdít branku, beztrestně faulovat a balón mohou házet i rukama?

Anebo v dopravním provozu. Červená sice znamená stát, ale Prymula klidně může jet protože je odborník? Je to závist?

Mimochodem, jak k tomu přijde třeba můj vlastník, keré taky musí mít hospodu zavřenou a žádné Prymula s Klausem mu tam kšeft udělat nepřijdou? A, zvláštní věc, nikomu se nic nestane. Ani tomu hospodskýmu. Kdyby to udělal vlastník, nedoplatí se.

A věcně vzato, z jakého důvodu, při těch poslaneckých platech, mají poslanci "kantýnu" v cenách někde tak okolo roku 1970? Kdo to dotuje a proč?

Nevidím žádnou závist v tom, že někdo v klidu lže, podvádí, krade a všichni se tváří jakože se nic neděje a jiný ukradne bochník chleba a je oběšen. A to jen proto, že jeden si hraje na důležitého pána, kdežto ten druhý je chudina, plebs, mukl.


Pavle nedá se to tak přirovnat... :)
Semafory, fotbal a ten Přehnaný poslední odstavec.. Je to pitomost.. :)predstav si tak dokola argumentovat , Na červenou projede sanita, hasiči,policie poslanci,...
Zavidíš jim lacinou kantynu.. :)
Pleteš jak politici.. Srovnavaš krádeže, korupce, podvody.S chůzi v restauraci, nebo návštěva fotbalu..
Hold každý máme svůj pohled na věc.. ;)

Jasně, vem si cos sám napsal:
Na červenou projede sanita, hasiči, policie poslanci,...
Nějaký důvod proč poslanci? Ani sanitka, či hasiči nemohou jet na červenou. Musí mít k tomu důvod a houkat. Poslanec by měl akorát ten důvod, že chce stihnout začátek tenisu v Brně, když je ještě v Praze a to je opravdu důležité pro společnost a záchranu životů!

Kantýnu jim nezávidím (co už bych dělal s becherem za 25 Kč, nebo kolik jim to počítají), jen z toho co se proneslo mi je tak nějak jasné, že jsou hluboko pod výrobními náklady a že to musíme (z daní, z čeho jiného) dotovat. Se ptám proč? Poslanci navíc nemají tak nízký plat, aby si nemohli dovolit zaplatit oběd v ceně jako každý jiný. Nám dávají stravenky za 80 Kč a dělají, jaké to je ohromující terno. Ano, jistě, v poslanecké hospodě by to nejspíš stačilo na dva obědy, nebo na jeden i s pár pivy. Plebsu to na jeden normální oběd nestačí, protože za totéž jídlo musí zaplatit 2 až 4× tolik a pivo zvlášť (a to si zaměstnanec ani dát nemůže-nesmí) co posranec v té jejich "vývařovně". Ono, že jsem se něčemu trošku naučil v ekonomice má své neblahé následky, takže mi některé věci zkrátka nesedí!

A to jsou ještě takoví vyžírkové jako je ten Mynář, Ovečka, TuZeman a Klaus včetně. Proč tyhle nehájíš? Je to nekonzistentní. Nejspíš jim závidíš?
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavel_III napsal
Žádnou závist v tom nevidím. Když mají být hospody zavřené a nesmí se do nich chodit a platí to pro všechny, tak to PLATÍ PRO VŠECHNY. Jestli má Prymula imunitu (IMHO nemá a nebyl ani očkovaný) anebo Klaus (ten sice má imunitu podle zákona a klidně může krást, lhát a vraždit, ale evidentně ji má i proti rozumu), to na věci nic nemění. Je to zkrátka jako v tom fotbale. Podle pravidel po hřišti může běhat 2×11 hráčů, ale panské mužstvo si může zazdít branku, beztrestně faulovat a balón mohou házet i rukama?

Anebo v dopravním provozu. Červená sice znamená stát, ale Prymula klidně může jet protože je odborník? Je to závist?

Mimochodem, jak k tomu přijde třeba můj vlastník, keré taky musí mít hospodu zavřenou a žádné Prymula s Klausem mu tam kšeft udělat nepřijdou? A, zvláštní věc, nikomu se nic nestane. Ani tomu hospodskýmu. Kdyby to udělal vlastník, nedoplatí se.

A věcně vzato, z jakého důvodu, při těch poslaneckých platech, mají poslanci "kantýnu" v cenách někde tak okolo roku 1970? Kdo to dotuje a proč?

Nevidím žádnou závist v tom, že někdo v klidu lže, podvádí, krade a všichni se tváří jakože se nic neděje a jiný ukradne bochník chleba a je oběšen. A to jen proto, že jeden si hraje na důležitého pána, kdežto ten druhý je chudina, plebs, mukl.


Pavle nedá se to tak přirovnat... :)
Semafory, fotbal a ten Přehnaný poslední odstavec.. Je to pitomost.. :)predstav si tak dokola argumentovat , Na červenou projede sanita, hasiči,policie poslanci,...
Zavidíš jim lacinou kantynu.. :)
Pleteš jak politici.. Srovnavaš krádeže, korupce, podvody.S chůzi v restauraci, nebo návštěva fotbalu..
Hold každý máme svůj pohled na věc.. ;)

Jasně, vem si cos sám napsal:
Na červenou projede sanita, hasiči, policie poslanci,...
Nějaký důvod proč poslanci? Ani sanitka, či hasiči nemohou jet na červenou. Musí mít k tomu důvod a houkat. Poslanec by měl akorát ten důvod, že chce stihnout začátek tenisu v Brně, když je ještě v Praze a to je opravdu důležité pro společnost a záchranu životů!

Kantýnu jim nezávidím (co už bych dělal s becherem za 25 Kč, nebo kolik jim to počítají), jen z toho co se proneslo mi je tak nějak jasné, že jsou hluboko pod výrobními náklady a že to musíme (z daní, z čeho jiného) dotovat. Se ptám proč? Poslanci navíc nemají tak nízký plat, aby si nemohli dovolit zaplatit oběd v ceně jako každý jiný. Nám dávají stravenky za 80 Kč a dělají, jaké to je ohromující terno. Ano, jistě, v poslanecké hospodě by to nejspíš stačilo na dva obědy, nebo na jeden i s pár pivy. Plebsu to na jeden normální oběd nestačí, protože za totéž jídlo musí zaplatit 2 až 4× tolik a pivo zvlášť (a to si zaměstnanec ani dát nemůže-nesmí) co posranec v té jejich "vývařovně". Ono, že jsem se něčemu trošku naučil v ekonomice má své neblahé následky, takže mi některé věci zkrátka nesedí!

A to jsou ještě takoví vyžírkové jako je ten Mynář, Ovečka, TuZeman a Klaus včetně. Proč tyhle nehájíš? Je to nekonzistentní. Nejspíš jim závidíš?


Hele ja je nehajim, ale respektuji. Což je dost podstatný.
Jednou je to prezident a býval dobrým politikem. Zkušený a sečtelý člověk a nejsem hajzl co zahodi starého psa, co už není jako býval a to, že je obklopen patolizaly, který ho jen využívaj je bohužel smutný..
Kantýnu nezavidiš, ale kolik jim tam stojí Becher to víš..
No hold musíš kandidovat, byt zvolen a pak budeš s něma jedna ruka chlastat Becher za 25 v poslanecký kantyně.. :)
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Co použít trochu zapadlý klausismus 'lepšolidi'?

Přečetl jsem kanibalismus. Říkám si wtf?! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kaslat kantynu, těch pár drobacku je nic. Ale co ten klientelismus. Neudělá se nic dokud se nezjistí jak z toho zahrát maloudomu a tak je to tady už víc jak půl století. Tyhle podvrataci jsou jen důsledkem historie. Příště budu volit landu, v hlásíme protektorát Saska a bavorská, obsadíme Slovensko, pronájmem ho nondragede, budou to mít aspoň legální a Novotný obsadí krym a Pobaltí a do Ruska zacnem vyvážet novicok a do usastary dobrý agent Orange. Brusel přestěhujem do reporyji a zenevu do Brna a Nobelovu cenu dáme zemanovy
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 19. 2. 2021, 20:50. »
Moderátor
Otravnykomar napsal
Kaslat kantynu, těch pár drobacku je nic. Ale co ten klientelismus. Neudělá se nic dokud se nezjistí jak z toho zahrát maloudomu a tak je to tady už víc jak půl století. Tyhle podvrataci jsou jen důsledkem historie. Příště budu volit landu, v hlásíme protektorát Saska a bavorská, obsadíme Slovensko, pronájmem ho nondragede, budou to mít aspoň legální a Novotný obsadí krym a Pobaltí a do Ruska zacnem vyvážet novicok a do usastary dobrý agent Orange


😆

https://youtu.be/zyoJk-RlKvI
Registrovaný uživatel
:mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Stačí být VIP :-D

Stačí sa volať Cibulková. O druhej dávke vakcíny sa nehovorí. Asi už má nárok..
Veď to odmakala 4 hodiny v skafandri, v prvej línii.. Ukázali jej ako sa to robí.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Na základě pár fotek a bulvárního populismu, který naše společnost evidentně hltá

Tak čurák vyhlásí embargo a pak jde na fotbal a ještě napíše že letos ještě neměl dovolenou
Ten člověk je blb . To je evidentní :D


A my se s toho posereme, ten čurak jak píšeš je světově uznávaná kapacita v oboru, zachránil nespočet životu a že jako VIP si zajde na fotbal s maskou na hubě . . Kaťušo come on .. 😉


Tak má aspoň držet hubu.Kapacita
Moderátor
barbar napsal
Hele ja je nehajim, ale respektuji. Což je dost podstatný.
Jednou je to prezident a býval dobrým politikem. Zkušený a sečtelý člověk a nejsem hajzl co zahodi starého psa, co už není jako býval a to, že je obklopen patolizaly, který ho jen využívaj je bohužel smutný..
Kantýnu nezavidiš, ale kolik jim tam stojí Becher to víš..
No hold musíš kandidovat, byt zvolen a pak budeš s něma jedna ruka chlastat Becher za 25 v poslanecký kantyně.. :)

Respektuješ a nehájíš? A to se projevuje jak?
Ano, je president a kdysi, ano, kdysi dávno, býval celkem dobrým politikem (jako kdo? Klaus nebo Zeman?). Sečtělý atd. A co jako? To už je pryč. Zeman nikdy presidentem být neměl a Klaus už vůbec ne. Starého psa taky nebudeš nutit ke stejným kouskům co dělal zamlada a v tomto případě to je mnohem horší. Jsou jako ženské prso prolezlé rakovinou. Kdysi bývalo mladé a krásné, udělalo mnoho služby, ale holt nastal čas ho odhodit. U Zemana je to o to horší, že si za to může sám, Klaus nikdy nebyl dobrý člověk, tam je to jiné (ale hodně lidí to nepochopilo dodnes).

Kantýnu jim nezávidím (anebo možná ano, jsa člověkem, který nemá kdy a kde obědvat a ještě ho to stojí spoustu peněz), spíš mi vadí, že někdo, kdo si opravdu nemůže stěžovat na nízký příjem chodí žrát a chlastat někam, kde se to nutně musí dotovat z daní. Zkrátka, kdyby ta kantýna měla fungovat jako jakákoliv jiná hospoda, musí zákonitě do týdne být bankrot.
Chlastat bechera za 25 nehodlám, nésu Zeman. A jednou kdosi prozradil ty ceny a byly skutečně směšné. Kdyby tam měly ceny jako v každé jiné jídelně, hospodě, nikdy bych si to nezapamatoval. A tuplem to je okaté když se to srovná s příjmy. Je to na principu, že ty, když máš 5× nižší plat jak posranec, budeš platit za rohlík 5 Kč a posranec 1 Kč a ten bude dobrý, pečený a ne jako z Lidlu z 5 let zmraženého těsta.

A nakonec bych připomenul ono "ŘÍDIT STÁT JAKO FIRMU". Baťa by se divil.
Registrovaný uživatel
Babiš měl pravdu. Opravdu řídí stát jako firmu. Nikde neřekl, že jako úspěšnou firmu. Prostě jako firmu, co se vytuneluje, zadluží a nechá lehnout.
Jeho voličům tohle prostě nedošlo :lol:
Registrovaný uživatel
BTC 56k
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
BTC 56k


Nakonec ani zadlužit se nemusíš na ten tvůj karavan.. :)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Babiš měl pravdu. Opravdu řídí stát jako firmu. Nikde neřekl, že jako úspěšnou firmu. Prostě jako firmu, co se vytuneluje, zadluží a nechá lehnout.
Jeho voličům tohle prostě nedošlo :lol:

:mrgreen:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
BTC 56k

Gratulálok
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
Hele ja je nehajim, ale respektuji. Což je dost podstatný.
Jednou je to prezident a býval dobrým politikem. Zkušený a sečtelý člověk a nejsem hajzl co zahodi starého psa, co už není jako býval a to, že je obklopen patolizaly, který ho jen využívaj je bohužel smutný..
Kantýnu nezavidiš, ale kolik jim tam stojí Becher to víš..
No hold musíš kandidovat, byt zvolen a pak budeš s něma jedna ruka chlastat Becher za 25 v poslanecký kantyně.. :)

Respektuješ a nehájíš? A to se projevuje jak?
Ano, je president a kdysi, ano, kdysi dávno, býval celkem dobrým politikem (jako kdo? Klaus nebo Zeman?). Sečtělý atd. A co jako? To už je pryč. Zeman nikdy presidentem být neměl a Klaus už vůbec ne. Starého psa taky nebudeš nutit ke stejným kouskům co dělal zamlada a v tomto případě to je mnohem horší. Jsou jako ženské prso prolezlé rakovinou. Kdysi bývalo mladé a krásné, udělalo mnoho služby, ale holt nastal čas ho odhodit. U Zemana je to o to horší, že si za to může sám, Klaus nikdy nebyl dobrý člověk, tam je to jiné (ale hodně lidí to nepochopilo dodnes).

Kantýnu jim nezávidím (anebo možná ano, jsa člověkem, který nemá kdy a kde obědvat a ještě ho to stojí spoustu peněz), spíš mi vadí, že někdo, kdo si opravdu nemůže stěžovat na nízký příjem chodí žrát a chlastat někam, kde se to nutně musí dotovat z daní. Zkrátka, kdyby ta kantýna měla fungovat jako jakákoliv jiná hospoda, musí zákonitě do týdne být bankrot.
Chlastat bechera za 25 nehodlám, nésu Zeman. A jednou kdosi prozradil ty ceny a byly skutečně směšné. Kdyby tam měly ceny jako v každé jiné jídelně, hospodě, nikdy bych si to nezapamatoval. A tuplem to je okaté když se to srovná s příjmy. Je to na principu, že ty, když máš 5× nižší plat jak posranec, budeš platit za rohlík 5 Kč a posranec 1 Kč a ten bude dobrý, pečený a ne jako z Lidlu z 5 let zmraženého těsta.

A nakonec bych připomenul ono "ŘÍDIT STÁT JAKO FIRMU". Baťa by se divil.


Klause mi nepřipomínej, je to kretén který rozprodal co se dalo.
A hlavně rozdělil republiku. Opravdový nepotrestaný vlastizradce,který zničil republiku. Prezident, který pro samotnou republiku byl horší než Hitler.. A ten blbec Landa, který jako zpěvák a do určité míry vlastenec byl celkem v pohodě s ním teď šije, trapný Blanicky manifest. Stát je diky covidu oslaben, morálka lidu špatná a prašivy vlastizradce Klaus znovu vycítil příležitost stejně jako po převratu .. Tak jako přechytračil Havla a zmanipuloval lid, tak nyní manipuluje s Landou. Landa se cítí v pozici mesiaše rádoby hrdinny, stejně jako Moravec za protektorátu,viz onen dřívější odkaz co jsem vložil, znovu :)...
Registrovaný uživatel
S tím Klausem souhlasím. Jeho prezidentstvi byl pro mě jasný důkaz zaostalosti české společnosti. Vůbec jsem nechápal jak se to mohlo stát. Ale musí se nechat že to byl zřejmě první gay v úřadu českého presidenta.
Moderátor
Otravnykomar napsal
S tím Klausem souhlasím. Jeho prezidentstvi byl pro mě jasný důkaz zaostalosti české společnosti. Vůbec jsem nechápal jak se to mohlo stát. Ale musí se nechat že to byl zřejmě první gay v úřadu českého presidenta.


Jeho prezidenststvi byla konečná tečka a výsměch všem v celé historii Československa od jejího zrodu. Výsměch zakladatelů Masaryka, Štefánika, Beneše. Ani Hitler, kterému se to nepovedlo a ani Gottwald, který dokázal udržet jednotu národa a nedovolil rozdělení Československa..
Moderátor
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?

Co dělá pan Fiala je úplně jedno protože se svým charismatem uspavače hadů stejně nemá šanci uspět.
A to že se dal dohromady s těmi pitomci z TOP je jen třešnička na dortu.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cheb-covid-19-zdravi-smrt.A210219_202112_domaci_kzem?zdroj=top
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?


https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_1909171000_zlo#kalkulacka
Moderátor
kato napsal
Altmann napsal
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?


https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_1909171000_zlo#kalkulacka


Tak tohle je pěkná hovadina.. :)
Hlavně definování společenských tříd...
V podstatě kopírovat z prací britského akademika Mikea Savage, který navazoval na dílo sociologa Pierra Bourdieua. Jejich inspirací byl zejména Savageův projekt Great British Class Survey, na kterém spolupracoval s BBC.

Prováděla Agentury MEDIAN a STEM/MARK
Registrovaný uživatel
barbar napsal
kato napsal
Altmann napsal
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?


https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_1909171000_zlo#kalkulacka


Tak tohle je pěkná hovadina.. :)
Hlavně definování společenských tříd...
V podstatě kopírovat z prací britského akademika Mikea Savage, který navazoval na dílo sociologa Pierra Bourdieua. Jejich inspirací byl zejména Savageův projekt Great British Class Survey, na kterém spolupracoval s BBC.

Prováděla Agentury MEDIAN a STEM/MARK
:D
Copak? Vyšlo ti něco nelichotivého?
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
kato napsal
Altmann napsal
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?


https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_1909171000_zlo#kalkulacka


Tak tohle je pěkná hovadina.. :)
Hlavně definování společenských tříd...
V podstatě kopírovat z prací britského akademika Mikea Savage, který navazoval na dílo sociologa Pierra Bourdieua. Jejich inspirací byl zejména Savageův projekt Great British Class Survey, na kterém spolupracoval s BBC.

Prováděla Agentury MEDIAN a STEM/MARK
:D
Copak? Vyšlo ti něco nelichotivého?


:)
Ja jsem ten poslední, co bude vyplňovat nějaké nesmysly, bůh ví od kud a pro koho.. Rozhodně tento výzkum není podstatou a výtvorem našich sociologu..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1885 1886 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1