Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 1894 1895 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Založil bych politickou stranu Sběratelé.
Chytrejch a expertů na vše je nás tady dost. Dosah by byl na Moravu, potažmo až na Slovensko.
:mrgreen:

Pavel III by kázal po obcích jako Jan Hus, komár dělal dokumentaci jako fotograf a volební plakáty, turtle by oslovil seniory atd
Registrovaný uživatel
teď ještě sběratelský komsomol (Sběratol?) nebo časopis Mladý Sběratel.

abys vychoval ještě formovatelné kádry :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Pribúdajúcimi mínus teplotami moja zodpovednosť testovania klesla na nulu.
Počkáme na nejakú rozumnejsiu vakcinku a na jeseň bude lepšie. 👍😊🍗🍸🍷🚴‍♂️🎺
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
Založil bych politickou stranu Sběratelé.
Chytrejch a expertů na vše je nás tady dost. Dosah by byl na Moravu, potažmo až na Slovensko.
:mrgreen:

Pavel III by kázal po obcích jako Jan Hus, komár dělal dokumentaci jako fotograf a volební plakáty, turtle by oslovil seniory atd

To nende, lebo na verejnosti som hanblivý! 😜
Moderátor
Paul napsal
https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/starosta-novotny-reporyje-prymula-slavia-fotbal-papalasi-tvrdik.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=5RUxoLXcili-202102202009

Jo tam se fakt vše přísně dodržovalo. Rozestupy, roušky... jak blekotal Tvrdík.
Novotnýho si škrtám. Nulová sebereflexe..To aspoň Vondra to pochopil a slušně se omluvil.

Jo Novotný, to tlusté prase? Už jsem na něj spokojeně zapomněl ...
Moderátor
Paul napsal
Založil bych politickou stranu Sběratelé.
Chytrejch a expertů na vše je nás tady dost. Dosah by byl na Moravu, potažmo až na Slovensko.
:mrgreen:

Pavel III by kázal po obcích jako Jan Hus, komár dělal dokumentaci jako fotograf a volební plakáty, turtle by oslovil seniory atd


☝️
Já vám budu velet.. Bez toho máte ve všem chaos potřebujete, pevnou ruku a správný směr... 😆
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
Založil bych politickou stranu Sběratelé.
Chytrejch a expertů na vše je nás tady dost. Dosah by byl na Moravu, potažmo až na Slovensko.
:mrgreen:

Pavel III by kázal po obcích jako Jan Hus, komár dělal dokumentaci jako fotograf a volební plakáty, turtle by oslovil seniory atd


☝️
Já vám budu velet.. Bez toho máte ve všem chaos potřebujete, pevnou ruku a správný směr... 😆


Jen to ne . Kime :lol:
Moderátor
kato napsal
barbar napsal
Paul napsal
Založil bych politickou stranu Sběratelé.
Chytrejch a expertů na vše je nás tady dost. Dosah by byl na Moravu, potažmo až na Slovensko.
:mrgreen:

Pavel III by kázal po obcích jako Jan Hus, komár dělal dokumentaci jako fotograf a volební plakáty, turtle by oslovil seniory atd


☝️
Já vám budu velet.. Bez toho máte ve všem chaos potřebujete, pevnou ruku a správný směr... 😆


Jen to ne . Kime :lol:


:lol: :lol: :lol:
Moderátor
kato napsal
Altmann napsal
Pan Fiala zakládá stranu pro střední vrstvu lidí. Co tím prosím myslí. Střední vrstva zde v pravém smyslu není a tak si říkám, pro koho toto Fiala činí a co to bude znamenat pro ODS. Jsem důchodce, ale jsem i příslušník střední třídy nebo to je striktně i dle věku. Můžete mi to vysvětlit?


https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ceska-spolecnost-vyzkum-tridy-kalkulacka_1909171000_zlo#kalkulacka

Tak mi vyslo, ze ziju na venkove a mam problem s informacnimi technologiemi - jsem z Prahy a byvaly ajtak :)
Registrovaný uživatel
U diktátora bych ani nechtěl záruku, že lidi co mají blbé kecy budou nenápadně mizet. To tak nějak patří k výkonu povolání.

Ale hlavně ať nestaví zlaté sochy svému psovi a nenutí celý stát poslouchat jeho zpěv. :P
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Posledné roky diktatúra, alebo demokracia v likvidácii nepohodlných ľudí si nemá čo vyčítať...
Bolo by to na dlhé písanie. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Posledné roky diktatúra, alebo demokracia v likvidácii nepohodlných ľudí si nemá čo vyčítať...
Bolo by to na dlhé písanie. ;)


Ty jsi kokot. Fakt
Moderátor
grofik napsal
Posledné roky diktatúra, alebo demokracia v likvidácii nepohodlných ľudí si nemá čo vyčítať...
Bolo by to na dlhé písanie. ;)

Myslíš Kuciaka? Nebo výlet presidentova syna?
U vás to taky pěkně vedete a co se nehodí, pošlete do Práglu! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Posledné roky diktatúra, alebo demokracia v likvidácii nepohodlných ľudí si nemá čo vyčítať...
Bolo by to na dlhé písanie. ;)

Nejsi jeden z těch co nosí žlutou davidovu hvězdu a přirovnávaji covidova opatření k židovské otázce za druhé světové války?! Jak To Grofiku s čistým rozumem můžeš napsat, docela by mě zajímalo kde jsou v EU ty masové hroby, gulagy, koncentráky, lagry plný politických vězňů a podobný výsledky diktatorsky a ideologicky činnosti. :roll:
Registrovaný uživatel
[quote=Otravnykomar]

Jak To Grofiku s čistým rozumem můžeš napsa

Jo to taky zírám :roll:[/quote=Otravnykomar]
Registrovaný uživatel
Svoj komentár už som napísal, momentalne mi stačí piť kávu a občas juknut na "hlboké" analýzy... 😉😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tak tedy Fiala se svým nápadem propadl, neb kdo má vlastní dům, každý v rodině vlastní auto balík peněz na kontě. Kurva to je jen bohatý důchodce. Ale já Fialu volit nebudu. Děkuji za provedený (můj) průzkum a souhlasím s mnohými kolegy. Děkuji.
_______________
Registrovaný uživatel
Niečo pragmatické pre oba národy v našej tlachárni... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Niečo pragmatické pre oba národy v našej tlachárni... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem


Je to tak do posledního slova grofik .. 👍
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/xman/styl/papez-sex-italie-bible-cirkev-tajemstvi.A210210_162501_zajimavosti_nea?zdroj=patro
Registrovaný uživatel
Citát je hoax, nepochází o Sokrata.
Navíc smatlanina, ženy maj práva mužů už dost dlouho a je to dobře.
Chudí majetek bohatejch nikdy nedostanou, to bylo v komunismu. Celý je to bullshit.
Registrovaný uživatel
Neviem o tom, že by niekde od vzniku života na Zemi bol komunizmus?
Prvotno pospolna spoločnosť áno...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Od vzniku života snad byla demokracie?
Bohatí a chudí jsou, byli a budou od nepaměti.
Registrovaný uživatel
Respirátoty na zejtřek už všichni máte?
Všichni budou nosit jeden, což je na prd...
Kdo by si taky kupoval pár ks každej den? Co ty z Číny? Ještě někde ležej?
Tohle by měla zajistit a distribuovat asi vláda.
Moderátor
Paul napsal
Citát je hoax, nepochází o Sokrata.
Navíc smatlanina, ženy maj práva mužů už dost dlouho a je to dobře.
Chudí majetek bohatejch nikdy nedostanou, to bylo v komunismu. Celý je to bullshit.

Jo a nezmiňují se tam sexuální 4% většiny, což je nedemokratická diskriminace!!

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1887 1888 1889 1890 1891 1892 1893 1894 1895 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1